polski čeština

Wyszukiwarka stacji
Linie kolejowe w Polsce (PLK)
Linie kolejowe w Polsce (PMP-PW)
Przegląd tuneli w Polsce
Linie kolejowe w Czechach (SŽDC)
Przegląd tuneli w Czechach
Zlikwidowane linie w Czechach
Ograniczenia w ruchu kolejowym w Czechach
Linie kolejowe na Słowacji (ŽSR)
Przegląd tuneli na Słowacji
Kolejowe przejścia graniczne
Spis Kolei
Kalendarz
Dziś jest 12. listopada 2019
Otwarcie ruchu
1859 Rzeszów Główny - Przeworsk (CLB)
1872 Zagórz R101 - Ustrzyki Dolne (EUGE)
1872 Zagórz R101 - Zagórz (EUGE) [Ustrzyki Dolne - Komańcza]
1872 Zagórz - Komańcza (EUGE)
1894 Plešivec - Slavošovce (ČSD)
1904 Petrov nad Desnou - Kouty nad Desnou (soukr.m.dr.)
Elektryfikacja
2009 granica państwa - Znojmo-Nový Šaldorf (ČD) [15kV/16 2/3Hz]
2009 Retz - granica państwa (ÖBB) [15kV/16 2/3Hz]
Główna Biblioteka Komunikacyjna


Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji
Atlas Drah Polska, Česka a Slovenska • Eisenbahnatlas Polen, Tschechien und Slowakei • Railway Atlas Poland, Czechia and Slovakia

Historia Linii Kolejowych
www.atlaskolejowy.netwww.atlasdrah.net




Os4
Sprzedaż mapa i atlasów - własne publikacje
Mapa kolejowa Czech i Słowacji - Mały Atlas Linii Kolejowych Czech i Słowacji - edycja 2019

Železniční e-Mapa Česka Železniční e-Mapa Česka Železniční e-Mapa Česka Železniční e-Mapa Česka Železniční Mapa Slovenska Železniční Mapa Slovenska







S12a
Punktów kolejowych zarejestrowanych w bazie: 10037, punktów z dokumentacją foto: 932
Punktów kolejowych zarejestrowanych w bazie: 3939, punktów z dokumentacją foto: 1292
Punktów kolejowych zarejestrowanych w bazie: 1500, punktów z dokumentacją foto: 254
Ostatnio dodane zdjęcia:



Smidary

Smidary

Smidary

Smidary

Smidary

Smidary

Smidary

Smidary

Smidary

Smidary

pokaż więcej zdjęć

Ostatnio przeglądane punkty sieci kolejowej:

  Nazwa punktuRegionMapa  Czas odwiedzin  
  Trąbki (st)(Zachodniopomorskie)2019.11.12 - 22:13 
  Nowy Zagórz (st) Zdjęcia(Podkarpackie)116Hc332019.11.12 - 22:12 
  Sokołowo Wrzesińskie (podg)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 22:12 
  Kownatki (po)(Lubelskie)2019.11.12 - 22:12 
  Dłubnia (podg) Zdjęcia(Małopolskie)2019.11.12 - 22:10 
  Bełchów (st)(Łódzkie)2019.11.12 - 22:09 
  Hrobičany (po) Zdjęcia(Královéhradecký)076Ua282019.11.12 - 22:04 
  Vysoké Veselí (po+ład) Zdjęcia(Královéhradecký)076Ua282019.11.12 - 22:00 
  Poprad-Tatry /pôvodná lokalita/ (st)(Prešovský)113Xb362019.11.12 - 21:59 
  Šurany kopec (po+ład)(Nitriansky)131Jb422019.11.12 - 21:59 
  Gębarzewo (st)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 21:40 
  Zwierzyniec (pe)(Śląskie)2019.11.12 - 21:33 
  Skalice nad Svitavou místní nádraží (st) Zdjęcia(Jihomoravský)108Ab332019.11.12 - 21:30 
  Mykanów (po)(Śląskie)2019.11.12 - 21:27 
  Bajtkowo (po+ład)(Warmińsko-mazurskie)2019.11.12 - 21:25 
  Schöna (st)(Deutschland)074Ma252019.11.12 - 21:22 
  Pobiedna (st) Zdjęcia(Dolnośląskie)061Ua242019.11.12 - 21:21 
  Radków (st) Zdjęcia(Dolnośląskie)2019.11.12 - 21:19 
  Ostrowy Cukrownia (po+ład)(Łódzkie)2019.11.12 - 21:15 
  Stryszawa (po) Zdjęcia(Małopolskie)2019.11.12 - 21:14 
  Juszczyn (po) Zdjęcia(Małopolskie)2019.11.12 - 21:13 

Ostatnio przeglądane linie kolejowe:

  Nr liniiNazwa linii  Czas odwiedzin  
  18PLKutno - Piła Główna2019.11.12 - 22:13 
  807PLSokołowo Wrzesińskie - Września2019.11.12 - 22:12 
  107PLNowy Zagórz - Łupków2019.11.12 - 22:11 
  12PLSkierniewice - Łuków2019.11.12 - 22:11 
  94PLKraków Płaszów - Oświęcim2019.11.12 - 22:10 
  11PLSkierniewice - Łowicz Główny2019.11.12 - 22:10 
  201aPLKościerzyna - Gołubie Kaszubskie2019.11.12 - 22:09 
  408PLSzczecin Główny - Stobno Szczecińskie2019.11.12 - 22:00 
  381SKTrenčianska Teplá - Trenčianske Teplice2019.11.12 - 22:00 
  343PLGłuchołazy - Granica Państwa2019.11.12 - 21:59 
  274aPLMiejsce Historyczne 274/1 - Imbramowice2019.11.12 - 21:59 
  312PLMarciszów - Jerzmanice Zdrój2019.11.12 - 21:46 
  130PLTarnowskie Góry - Kalety2019.11.12 - 21:32 
  262/1CZChornice - Skalice nad Svitavou2019.11.12 - 21:30 
  25aPLMiejsce Historyczne 25/1 - Miejsce Historyczne 25/22019.11.12 - 21:27 
  284PLLegnica - Pobiedna2019.11.12 - 21:20 
  327PLNowa Ruda Słupiec - Radków2019.11.12 - 21:19 
  98PLSucha Beskidzka - Chabówka2019.11.12 - 21:13 
  7PLWarszawa Wschodnia - Dorohusk2019.11.12 - 21:12 
  7004PLPołażejewo Odgałęzienie - Mystki2019.11.12 - 20:59 
  4PLGrodzisk Mazowiecki - Zawiercie2019.11.12 - 20:56 

Ostatnio modyfikowane punkty:

  Nazwa punktuRegionMapa  Data modyfikacji  
  Stawiany (po+ład)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 17:08 
  Rybno Wielkie (po)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 17:07 
  Kłecko Wielkopolskie (po+ład)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 17:06 
  Obora Wielkopolska (po+ład)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 17:04 
  Studzienki (po)(Kujawsko-pomorskie)2019.11.12 - 17:01 
  Rusiec (po)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 17:00 
  Wapno (po+ład)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 17:00 
  Janowiec Wielkopolski (st)(Kujawsko-pomorskie)2019.11.12 - 16:59 
  Gącz (po)(Kujawsko-pomorskie)2019.11.12 - 16:57 
  Mieleszyn (po+ład)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 16:55 
  Świątniki (po)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 16:54 
  Gniezno Winiary (st)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 16:52 
  Pińsko Wielkopolskie (po)(Kujawsko-pomorskie)2019.11.12 - 16:48 
  Szaradowo Zalesie (po+ład)(Kujawsko-pomorskie)2019.11.12 - 16:46 
  Grylewo (po)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 16:44 
  Kobylec (po+ład)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 16:43 
  Przysieczyn (po)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 16:41 
  Roszkowo Wągrowieckie (po)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 16:40 
  Sława Wielkopolska (po+podg+mij)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 16:40 
  Łopuchowo (po)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 16:39 
  Murowana Goślina (po+mij)(Wielkopolskie)2019.11.12 - 16:39 

Ostatnio dodane punkty:

  Nazwa punktuRegionMapa  KrajData dodania  
  Miejsce Historyczne 273/2 (mh)(Dolnośląskie)2019.11.07 - 21:15 
  Tarnowskie Góry TGA3 (posł)(Śląskie)2019.11.03 - 10:13 
  Těchlovice (po)(Ústecký)074Ma262019.09.30 - 22:03 
  Svádov (po)(Ústecký)074La262019.09.29 - 11:01 
  Kotki (stp)(Warmińsko-mazurskie)2019.09.28 - 23:04 
  Kotki Odgałęzienie (rozj)(Warmińsko-mazurskie)2019.09.28 - 22:57 
  Miejsce Historyczne 747 (mh)(Warmińsko-mazurskie)2019.09.28 - 22:36 
  Smidary místní nádraží (st) Zdjęcia(Královéhradecký)076Va282019.09.19 - 22:34 
  Trocka (C18) (st)(Mazowieckie)2019.09.14 - 09:10 
  Targówek Mieszkaniowy (C17) (po+podt)(Mazowieckie)2019.09.14 - 09:07 
  Szwedzka (C16) (po)(Mazowieckie)2019.09.14 - 09:05 
  Krymławki (ład)(Warmińsko-mazurskie)2019.08.29 - 09:04 
  Gradowo (p.przeład.)(Warmińsko-mazurskie)2019.08.29 - 08:25 
  Přelíc (po)(Středočeský)090Ma292019.07.17 - 23:07 
  Km 3.7 (po+rozj)(Středočeský)090Ma292019.07.17 - 23:00 
  Smečno (po+ład)(Středočeský)090Ma292019.07.17 - 22:55 
  Studeněves (st)(Středočeský)090Ma292019.07.17 - 22:27 
  Slaný úzkokolejná (st)(Středočeský)090Ma292019.07.17 - 07:02 
  Kačice nákladiště (po+ład) Zdjęcia(Středočeský)090Ma292019.07.17 - 06:55 
  Color-Beton (bsz)(Liberecký)2019.07.14 - 17:32 
  Liberec dolní nádraží (ład) Zdjęcia(Liberecký)075Sa262019.07.14 - 16:49 
Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2019 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (12676721 / 6932 / 7841 / 2360 / 5371.49)