polski český Deutsch

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Linia 1a
Pruszków - Płochocin Polmos
Linia 2
Warszawa Zachodnia - Terespol gr. p. [PL/BY]
Linia 2a
Warszawa Wschodnia - Warszawa Port
Linia 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice gr. p. [PL/DE]
Linia 3a
Warszawa Gołąbki - Warszawa Kaliska
Linia 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Linia 6
Zielonka - Kuźnica Białostocka gr. p. [PL/BY]
Linia 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk gr. p. [PL/UA]
Linia 8
Warszawa Zachodnia - Kraków Główny
Linia 8a
Warszawa Aleje Jerozolimskie - Warszawa Okęcie
Linia 8b
Wyczółki - Paluch
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 10
Legionowo - Tłuszcz
Linia 10b
Wieliszew - Nasielsk
Linia 12
Skierniewice - Łuków
Linia 13
Krusze - Pilawa
Linia 13a
Zabieżki Odgałęzienie - Sufczyn Odgałęzienie
Linia 19
Warszawa Główna Towarowa - Józefinów
Linia 20
Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Praga
Linia 20a
Warszawa Gdańska - Janówek
Linia 21
Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
Linia 21a
Siwki - Zielonka Odgałęzienie
Linia 22
Tomaszów Mazowiecki - Radom Główny
Linia 23
Warszawa Główna - Warszawa Zachodnia
Linia 26
Łuków - Radom Główny
Linia 27
Nasielsk - Toruń Wschodni
Linia 28
Wieliszew - Zegrze Południowe
Linia 29
Tłuszcz - Ostrołęka
Linia 31
Siedlce - Cisówka gr. p. [PL/BY]
Linia 33
Kutno - Brodnica
Linia 34
Ostrołęka - Siedlce
Linia 35
Ostrołęka - Szczytno
Linia 36
Ostrołęka - Łapy
Linia 42
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Szczęśliwice
Linia 45
Warszawa Wschodnia - Warszawa Grochów Postojowa
Linia 46
Warszawa Zachodnia - Warszawa Czyste
Linia 47
Warszawa Śródmieście WKD - Grodzisk Mazowiecki WKD
Linia 47a
Warszawa Marszałkowska - Miejsce Historyczne 47/2
Linia 47b
Miejsce Historyczne 47/1 - Miejsce Historyczne 47/3
Linia 47c
Skrzyżowanie - Warszawa Włochy WKD
Linia 48
Podkowa Leśna Główna - Milanówek WKD
Linia 56
Płock Radziwie - Płock Radziwie Port
Linia 76
Bąkowiec - Kozienice
Linia 77
Janików - Świerże Górne
Linia 82
Bąkowiec - Puławy Azoty
Linia 82a
Wysokie Koło R1 - Wysokie Koło
Linia 440
Warszawa Służewiec - Warszawa Lotnisko Chopina
Linia 445
Warszawa Zachodnia - Warszawa Aleje Jerozolimskie
Linia 447
Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki
Linia 448
Warszawa Zachodnia - Warszawa Rembertów
Linia 449
Warszawa Rembertów - Zielonka
Linia 452
Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Grochów
Linia 585
Radom Główny - Radom Wschodni
Linia 1001 (wąsk.)
Warszawa Południowa - Nowe Miasto n/Pilicą
Linia 1001a (wąsk.)
Piaseczno Przeładownia - Piaseczno Przeładunkowa
Linia 1002 (wąsk.)
Piaseczno Przemysłowe - Warszawa Belweder
Linia 1002a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Piaseczno /poprzednia lokalizacja/
Linia 1002b (wąsk.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Miejsce Historyczne 1002/1
Linia 1004 (wąsk.)
Grójec Odgałęzienie - Jasieniec
Linia 1005 (wąsk.)
Rozjazd Oborski - Konstancin
Linia 1006 (wąsk.)
Warszawa Most - Jabłonna
Linia 1006a (wąsk.)
Warszawa Most - Warszawa Targówek
Linia 1007 (wąsk.)
Warszawa Most - Karczew
Linia 1008 (wąsk.)
Warszawa Targowa - Radzymin Wąskotorowy
Linia 1008a (wąsk.)
Marki Struga Odgałęzienie - Zegrze
Linia 1009 (wąsk.)
Sochaczew Muzeum - Wyszogród
Linia 1010 (wąsk.)
Tułowice Sochaczewskie - Piaski Królewskie
Linia 1011 (wąsk.)
Nasielsk Dojazdowy - Miejsce Historyczne 1011
Linia 1011a (wąsk.)
Sierpc Wąskotorowy - Lubicz Wąskotorowy II
Linia 1012 (wąsk.)
Majewo Sierpeckie - Rypin
Linia 1012a (wąsk.)
Szczutowo Odgałęzienie - Urszulewo
Linia 1013 (wąsk.)
Nasielsk Wąskotorowy - Pułtusk
Linia 1013a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 1013 - Pułtusk /poprzednia lokalizacja/
Linia 1015 (wąsk.)
Rawa Mazowiecka Odgałęzienie - Zdżary
Linia 1018 (wąsk.)
Mława Wąskotorowa - Zamość Mazowiecki
Linia 1018a (wąsk.)
Przasnysz - Przasnysz Miasto
Linia 1019 (wąsk.)
Grabowo Wąskotorowe - Kolno
Linia 1020 (wąsk.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Linia 1021 (wąsk.)
Dęby - Łomża Wąskotorowa
Linia 2012 (wąsk.)
Starachowice Wschodnie Wąskotorowe - Iłża
Linia M1
Kabaty - Młociny
Linia M2
Bemowo - Trocka



9 Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Wykaz linii D29: 9 Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Archiwalny rozkład jazdy - 1946 Lato: 124 Warszawa Wileńska / Warszawa Główna / Łódź Kaliska - Gdynia
Otwarcie ruchu 1933 Warszawa Wschodnia - Warszawa Praga (PKP) 1877 Warszawa Praga - Mława (PŻD) 1877.09.01 Działdowo - Mława (MME) 1877.05.01 Montowo - Działdowo (MME) 1876.10.21 Iława Główna - Montowo (MME) 1876.08.01 Malbork - Iława Główna (MME) 1852.08.06 Tczew - Gdańsk Główny (KO) 1857.10.12 Tczew - Malbork (KO)
Uruchomienie drugiego toru 1916 Warszawa Praga - Mława (M-GdE) [data przybliżona] 1901 Mława - Malbork (KPEV) [data przybliżona] 1911 Tczew - Gdańsk Główny (KPEV)
Elektryfikacja 1972.05.27 Warszawa Praga - Legionowo (PKP) 1972.09.07 Legionowo - Nasielsk (PKP) 1984.09.21 Nasielsk - Ciechanów (PKP) 1985.09.28 Ciechanów - Działdowo (PKP) 1985.12.29 Działdowo - Iława Główna (PKP) 1985.06.30 Iława Główna - Malbork (PKP) 1969.06.03 Tczew - Pszczółki (PKP) 1983.09.30 Tczew - Malbork (PKP) 1969.07.20 Pszczółki - Gdańsk Główny (PKP)
Szerokość toru:1435mm
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 


4.25st90 Warszawa Wschodnia (WS)22a745448452902 


7.09podg85 Michałów502545 


7.43po86Warszawa Targówek


8.40podg (zs)88 Targówek501504A 


10.10st84 Warszawa Praga (WPT)20 


12.00po84Warszawa Toruńska


12.78rozj85 Warszawa Praga


14.53po85Warszawa Żerań


16.22rozj83 Warszawa Praga456 


16.98po83Warszawa Płudy456 


19.72po82Warszawa Choszczówka456 


25.11st (zs)82 Legionowo (Lg)10456 


26.40podg80 Ludwisin [Ln]456511 


27.47po80Legionowo Przystanek [Lh]456 


29.40po+podg (zs)80 Chotomów (Cht)456 


34.66pe79Janówek


36.75po80Janówek


38.00dgd-(OBD Warschau/RBD Danzig 1939 - 1945)


39.95st (zs)77Nowy Dwór Mazowiecki (ND)


44.10st (zs)80Modlin (Mo)


48.55po80Pomiechówek


51.33pe95Pieńki


53.19po104Brody Warszawskie


55.91po106Studzianki Nowe


60.15st [LCS]107 Nasielsk (Ns)10b27 1013 


61.00dgd-(Centralna DOKP/Północna DOKP 1975 - 1999)


63.95po114Kątne


66.82po132Jackowo Dworskie


71.44po+podt (zs)155Świercze (Sw)


75.72po135Kałęczyn


79.66st (zs)117Gąsocin (Gs)


85.38po104Gołotczyzna


~91.39pe119Krubin


95.30po114Ciechanów Przemysłowy


98.06st [LCS]124 Ciechanów (Ch)10161017 


~104.00mij125Pawłowo


106.32po127Czeruchy


110.02po126Krośnice Mazowieckie


113.85st (zs)129Konopki (Kp)


117.15po133Stupsk Mazowiecki


122.39po159Wyszyny


127.75po143Mława Miasto


130.38st (zs)143 Mława (Mł) Zdjęcia1018 


~132.63gw-granica województwa


136.46st (zs)158Iłowo (Io)


140.31po156Narzym


147.05dgd-(DOKP Warszawa/DOKP Gdańsk 1962 - 1975)


148.22st [LCS]163 Działdowo (Dz)208216 


153.12po163Burkat


157.94po177 Turza Wielka (Ta)253A 


162.03st (zs)163Gralewo (Gr)


166.49po163Żabiny


168.76po162Tuczki


173.05st (zs)155Rybno Pomorskie (Rb)


175.91po166Jeglia


178.51po164Hartowiec Zdjęcia


183.72po+podt (zs)142Montowo (Mo)


189.50po+podg (zs)122 Zajączkowo Lubawskie (Zj)252260A 


195.80st (zs)105Rakowice (Ra)


200.00dgp-(Polska/Niemcy)


203.22po110Smolniki


208.97st [LCS]110 Iława Główna (Ił)251353 


211.84po108Iława Miasto


219.23po100Ząbrowo (Za)


225.11st (zs)106Redaki (Ra)


232.42st (zs)105Susz (Su)


~236.95gw-granica województwa


~237.59po95Stankowo


242.29st (zs)99 Prabuty (Pt)218232 


⇑ ~244.58bsz93kol. Pompownia Prabuty


249.40po90Gdakowo


253.56po81Mikołajki Pomorskie (Mj)


262.46st (zs)45Mleczewo (Mc)


268.98po42Dąbrówka Malborska (DM)


272.39po34Gronajny


277.88st [LCS]15 Malbork (Mb)204207222 5009 


~279.23dgp-(Niemcy/Wolne Miasto Gdańsk 1920 - 1939)


279.61po12Malbork Kałdowo


~282.90pe5Ostrówek Pomorski [Wr]


283.76po4Stogi Malborskie256 


286.74st (zs)4 Szymankowo (Sz)256 


~291.05pe4Świetlikowo


293.82po15 Lisewo (Li)50055006 


~294.22dgp-(Wolne Miasto Gdańsk/Polska 1920 - 1939)


295.22rozj (zs)21 Tczew Wisła732 


296.24st [LCS]23 Tczew (Tw)131203726727728 


302.79po8Miłobądz260 


~303.26dgp-(Polska/Wolne Miasto Gdańsk 1920 - 1939)


306.64st (zs)17 Pszczółki (Pk)233260265 


308.41po15Skowarcz260 


311.69po14Różyny (Ry)260 


314.32po10Cieplewo260 


317.12st (zs)7 Pruszcz Gdański (PrG)226229260 


320.08podg (zs)3Pruszcz Gdańki R73-75


320.88po5Gdańsk Święty Wojciech


322.05po5Gdańsk Lipce (GL)


324.53po5Gdańsk Orunia


325.84stt (zs)3 Gdańsk Południowy (GP)9a721 


~326.30po5Gdańsk Biskupia Górka


327.74st [LCS]4 Gdańsk Główny (G) Zdjęcia202227249250 


Ostatnia edycja strony: 2024.01.15 - 08:02:26

Atlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (43953902 / 28170 / 18190 / 4047 / 10860.86)