polski česky

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 9a
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Linia 131
Chorzów Batory - Tczew
Linia 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Linia 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Linia 202
Gdańsk Główny - Stargard
Linia 202a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Linia 202b
Słupsk - Dargoleza
Linia 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Linia 202d
Komnino - Smołdzino
Linia 202e
Słupsk - Budowo
Linia 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Linia 202g
Sławno - Ustka
Linia 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Linia 203
Tczew - Kostrzyn
Linia 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Linia 204
Malbork - Braniewo
Linia 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Linia 207
Toruń Wschodni - Malbork
Linia 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Linia 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Linia 207f
Kwidzyn - Kisielice
Linia 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Linia 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Linia 211
Chojnice - Kościerzyna
Linia 212
Lipusz - Korzybie
Linia 212a
Bytów - Cewice
Linia 212b
Bytów - Miastko
Linia 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Linia 213
Reda - Hel
Linia 214
Somonino - Kartuzy
Linia 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Linia 215c
Miejsce historyczne 215d - Miejsce historyczne 233a
Linia 218
Myślice - Szlachta
Linia 222
Małdyty - Malbork
Linia 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Linia 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Linia 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Linia 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Linia 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Linia 229a
Wrzeście - Bargędzino
Linia 230
Wejherowo - Garczegorze
Linia 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Linia 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 233
Pszczółki - Kościerzyna
Linia 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Linia 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Linia 236
Swarzewo - Krokowa
Linia 237
Lębork - Maszewo Lęborskie
Linia 237a
Maszewo Lęborskie - Cewice
Linia 238
Opalenie Tczewskie - Smętowo
Linia 243
Skórcz - Skarszewy
Linia 244
Morzeszczyn - Gniew
Linia 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa
Linia 249
Gardeja - Łasin
Linia 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Linia 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Linia 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa
Linia 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Linia 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Linia 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Linia 281
Oleśnica - Chojnice
Linia 404a
Grzmiąca - Korzybie
Linia 405
Piła Główna - Ustka
Linia 413
Człuchów - Słosinko
Linia 418
Korzybie - Darłowo
Linia 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Linia 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Linia 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Linia 5001 (wąsk.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Linia 5001a (wąsk.)
Sztutowo - Krynica Morska
Linia 5002 (wąsk.)
Przejazdowo - Giemlice
Linia 5003 (wąsk.)
Koszwały - Giemlice
Linia 5004 (wąsk.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5005 (wąsk.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Linia 5005a (wąsk.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Linia 5005b (wąsk.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie III - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Linia 5005c (wąsk.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Linia 5005d (wąsk.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Linia 5005e (wąsk.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Linia 5005f (wąsk.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Linia 5005g (wąsk.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Linia 5005h (wąsk.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Linia 5005i (wąsk.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Linia 5006 (wąsk.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5006a (wąsk.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Linia 5006b (wąsk.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Linia 5007 (wąsk.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Linia 5007a (wąsk.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Linia 5007b (wąsk.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Linia 5007c (wąsk.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Linia 5007g (wąsk.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Linia 5007h (wąsk.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Linia 5007i (wąsk.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Linia 5008 (wąsk.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Linia 5009 (wąsk.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Linia 5009b (wąsk.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Linia 5010 (wąsk.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5010a (wąsk.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Linia 5010b (wąsk.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Linia 5010c (wąsk.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Linia 5011 (wąsk.)
Mareza - Gurcz
Linia 5011a (wąsk.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Linia 5011b (wąsk.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Linia 5011c (wąsk.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Linia 5012 (wąsk.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Linia 5013 (wąsk.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Linia 8022 (wąsk.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Linia 8023 (wąsk.)
Żelkowo - Cecenowo
Linia P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż



7 Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Archiwalny rozkład jazdy - 1946 Lato: 10 Warszawa Wschodnia - Dorohusk 12 Łuków - Lublin
Otwarcie ruchu 1877.07.17 Warszawa Wschodnia - Lublin Główny (PŻD) 1942 Lublin Główny - Świdnik (Ostb) 1877.07.17 Świdnik - granica państwa (PŻD) [Świdnik - Ягодин]
Elektryfikacja 1936.12.15 Warszawa Wschodnia - Otwock (PKP) [Otwock - Pruszków] 1958.01.05 Otwock - Pilawa (PKP) 1968.11.08 Pilawa - Dęblin (PKP) 1967.12.28 Dęblin - Zarzeka (PKP) 1968.09.07 Zarzeka - Puławy Azoty (PKP) 1968.11.08 Puławy Azoty - Lublin Główny (PKP) 1981.12.20 Adampol - Świdnik Miasto (PKP) 1983.05.27 Świdnik - Jaszczów (PKP) 1983.07.21 Jaszczów - Rejowiec (PKP) 1983.12.03 Rejowiec - Chełm (PKP) 1984.06.01 Chełm - Dorohusk (PKP)
Szerokość toru:1435mm
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 


4.25st90 Warszawa Wschodnia (WS)22a945448452902 


~7.70pe87Grochów


8.33po86Warszawa Olszynka Grochowska


10.77po88Warszawa Gocławek


11.17podg (zs)89 Warszawa Wawer R2/3506 


12.65st90 Warszawa Wawer (Wr)505 


13.92po91Warszawa Anin


15.12po91Warszawa Międzylesie


17.55po92Warszawa Radość


19.19po94Warszawa Miedzeszyn


20.58st97Warszawa Falenica (Fl)


22.39po95Michalin


23.99po95Józefów


~25.28po95Jarosław n/Wisłą


25.93po96Świder


27.56st99Otwock (Ot)


30.05po101Śródborów


32.80po+mij115Pogorzel Warszawska /poprzednia lokalizacja/


33.25po120Pogorzel Warszawska


34.95po135Stara Wieś


35.22po138Stara Wieś /poprzednia lokalizacja/


38.75st138Celestynów (Cl)


~40.79po139Kołbiel /poprzednia lokalizacja/


42.17po132Kołbiel


43.25po+mij132Chrosna /poprzednia lokalizacja/


43.67po133Chrosna


46.35po140Zabieżki


46.82st141Zabieżki /poprzednia lokalizacja/ (Zb)


~49.40rozj144 Zabieżki Odgałęzienie13a 


50.32po147Augustówka


54.02st151 Pilawa (Pl)1213 


60.44po137Garwolin (Gr)


61.26podt+ład136Garwolin (Gr)


65.96st127Ruda Talubska /poprzednia lokalizacja/ (RT)


66.58po128Ruda Talubska


70.13po151Wola Rowska


72.81po140Łaskarzew Przystanek


73.79podt+ład141Łaskarzew (Łs)


76.66po150Leokadia


80.77st169Sobolew (Sb)


84.57po168Grabniak


86.17po+pe165Wygoda /poprzednia lokalizacja/


90.08po144Mika


93.21st150Życzyn (Żc)


94.08gw-granica województwa


98.24po121Rokitnia Stara


103.28st119 Dęblin (Db)26579 


104.30o.nast (zs)119Dęblin Towarowy26770 


108.03po119Skoki-Borowa


108.46stth119Zarzeka (Za)


113.72po120Gołąb


114.59st120Gołąb (Gb)


117.42st123 Puławy Azoty (PA)82 


⇑ 120.35po124Wólka Profecka


121.58po123Puławy Chemia


124.12po144Puławy Miasto


126.77st155Puławy (Pw)


129.68po163Końskowola


130.18po164Pożóg /poprzednia lokalizacja/ (Pg)


135.90st190Klementowice (Km)


140.76po209Łopatki


145.32st219 Nałęczów (Nw)2001 


149.02po210Czesławice


152.01po+podt+ład208Sadurki (Sd)


154.77po213Miłocin Lubelski


158.97po239Motycz Leśny /poprzednia lokalizacja/


160.05po244Motycz Leśny


164.17st229Motycz (Mt)


167.93po219Stasin Polny


170.33po200Lublin Zachodni


170.94stth195Rury (Ry)


171.51podg0 Lublin Rury R3588 


172.48podg174 Lublin Lb1 (Lb1)68 


174.97st176 Lublin Główny (Lb)6768930 


177.42po186Lublin Północny30a 


178.09podg (zs)184 Lublin Północny (LPn)3030a 


182.09podg194 Adampol (Al)561562 


185.24stth214 Świdnik (Sn)67581 


186.06po215Świdnik Miasto581 


187.32po204Świdnik Wschód


191.01st181Minkowice (Mn)


192.85po190Podzamcze


196.87po198Dominów


201.78st179Jaszczów (Jw)


207.26po180Biskupice


211.73st178 Trawniki (Tr)


216.97po179Wólka Kańska


219.69po+podt (zs)191Kanie (Ke)


224.04po196Zalesie Krasieńskie


226.54podg (zs)191 Rejowiec Zachodni563 


229.28st213 Rejowiec (Rw)69 


238.21st229Zawadówka (Zw)


245.94po186Chełm Miasto


246.57posł+mij187 Uherka (Uh)63 


248.41st188 Chełm (Cm)6381 


250.45stt186 Chełm Wschodni (CW)63 


251.76po187Chełm Cementownia


~254.90mij180Serebryszcze


257.55st176Brzeźno (Bo)7a63 


263.78st177Wólka Okopska (WO)7b63 


267.60ps177Daniel


269.50st177 Dorohusk (D) Zdjęcia6363a 


271.53gp-granica państwa⋙ UA 10007 


Ostatnia edycja strony: 2022.09.19 - 13:26:41

Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (30984260 / 25672 / 18331 / 3409 / 9088.96)