polski český Deutsch

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 35
Ostrołęka - Szczytno
Linia 38
Białystok - Głomno gr. p. [PL/RU]
Linia 38a
Szczurkowo gr. p. [RU/PL] - Bartoszyce
Linia 38b
Głomno - Zadryny
Linia 38c (szer.)
Molwity - Zadryny
Linia 39
Olecko - Suwałki
Linia 41
Ełk - Gołdap
Linia 41a
Albrechtsrode gr. p. [RU/PL] - Botkuny
Linia 41c
Gołdap - gr. p. [PL/RU]
Linia 41d
Granica Państwa - Gołdap
Linia 54
Giżycko - Węgorzewo
Linia 54a
Kruklanki - Olecko
Linia 204
Malbork - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Linia 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Linia 204b
Elbląg - Elbląg Zdrój
Linia 204c
Słobity - Orneta
Linia 205 (szer.)
Wielewo gr. p. [RU/PL] - Anielin Gradowo
Linia 205a
Kotki Odgałęzienie - Kotki
Linia 207f
Kwidzyn - Kisielice
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 216
Działdowo - Olsztyn Główny
Linia 217 (szer.)
Elbląg - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Linia 218
Myślice - Szlachta
Linia 219
Olsztyn Główny - Ełk
Linia 219a
Pisz - Giżycko
Linia 219b
Pisz Wschodni - Kolno
Linia 220
Olsztyn Główny - Bogaczewo
Linia 220a
Morąg - Orneta
Linia 221
Olsztyn Gutkowo - Braniewo
Linia 221a
Orneta - Sątopy Samulewo
Linia 221b
Pieniężno - gr. p. [PL/RU] Cynty
Linia 222
Małdyty - Malbork
Linia 223
Czerwonka - Ełk
Linia 223a
Mrągowo - Ruciane Nida
Linia 224
Czerwonka - Sągnity
Linia 224a
Sągnity - gr. p. [PL/RU] Cynty
Linia 225
Nidzica - Wielbark
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 250A
Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto
Linia 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Linia 252
Zajączkowo Lubawskie - Lubawa
Linia 253A
Turza Wielka - Uzdowo
Linia 254
Tropy - Braniewo
Linia 255
Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
Linia 257
Ostróda - Morąg
Linia 258
Wiatrowiec Warmiński - Sępopol
Linia 259
Kętrzyn - Węgorzewo
Linia 259a
Ruskie Pole gr. p. [RU/PL] - Gołdap
Linia 259b
Węgorzewo - gr. p. [PL/RU] Bejnuny
Linia 260A
Nowe Miasto Lubawskie - Zajączkowo Lubawskie
Linia 262
Szczytno - Biskupiec Reszelski
Linia 353
Poznań Wschód - Skandawa gr. p. [PL/RU]
Linia 353e
Samborowo - Uzdowo
Linia 353f
Ostróda - Olsztynek
Linia 353g
Drogosze - Krymławki
Linia 353h
Anielin - Gradowo
Linia 353i
Skandawa - Kotki
Linia 747
Szymany - Szymany Lotnisko
Linia 1020 (wąsk.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Linia 1026 (wąsk.)
Ełk Wąskotorowy - Turowo
Linia 1027 (wąsk.)
Laski Małe - Zawady Tworki
Linia 1028 (wąsk.)
Olecko Wąskotorowe - Garbas
Linia 1029 (wąsk.)
Olecko Wąskotorowe - Świętajno
Linia 5009 (wąsk.)
Kałdowo Odgałęzienie - Świetliki
Linia 5009b (wąsk.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Linia 5030 (wąsk.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Mrągowo Wąskotorowe
Linia 5031 (wąsk.)
Sławkowo - Ryn
Linia 5032 (wąsk.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Srokowo
Linia 5033 (wąsk.)
Winda - Barciany
Linia 5034 (wąsk.)
Barciany - gr. p. [RU/PL] Nordenbork Wąskotorowy
Linia 5034a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 5034 - Skandławki /poprzednia lokalizacja/
Linia 5035 (wąsk.)
Gierdawy Wąskotorowe gr. p. [RU/PL] - Barciany Odgałęzienie



353 Poznań Wschód - Skandawa gr. p. [PL/RU]
Wykaz linii D29: 353 Poznań Wschód - Skandawa
Otwarcie ruchu 1872.05.26 Poznań Wschód - Inowrocław (OSE) 1873.03.25 Inowrocław - Toruń Główny (OSE) 1873.08.15 Toruń Główny - Toruń Wschodni /poprzednia lokalizacja/ (KO) 1871.11.20 Toruń Wschodni /poprzednia lokalizacja/ - Jabłonowo Pomorskie (KO) [7,35 M] 1872.12.01 Jabłonowo Pomorskie - Ostróda (KO) 1873.08.15 Ostróda - Olsztyn Główny (KO) 1872.12.01 Olsztyn Główny - Czerwonka (AIE) 1871.11.27 Czerwonka - granica państwa (AIE) [Gerdauen-Rothfliess 8,31 M]
Uruchomienie drugiego toru 1910 Poznań Wschód - Pobiedziska (KPEV) [data przybliżona] 1915 Poznań Wschód - Toruń Miasto (kkHB) 1892 Toruń Miasto R202 - Jabłonowo Pomorskie (KPEV) 1893 Jabłonowo Pomorskie - Korsze (KPEV) [data przybliżona]
Elektryfikacja 1976.12.14 Poznań Wschód - Inowrocław (PKP) 1983.12.20 Inowrocław - Toruń Główny (PKP) 1987.10.16 Toruń Główny - Iława Główna (PKP) 1988.10.03 Iława Główna - Olsztyn Główny (PKP) 1990.12.18 Olsztyn Główny - Korsze (PKP)
Szerokość toru:1435mm
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 


0.00st (zs)65 Poznań Wschód (PW)33d356 


3.21pe79Bogucin


4.64po86Ligowiec


7.72st91Kobylnica (Ko)394 


10.74pe98Uzarzewo


14.39po+podt97Biskupice Wielkopolskie (Bc)


17.38po95Promno


19.19po102Pobiedziska Letnisko


21.79st108Pobiedziska (Pb)


27.76po112Lednogóra


28.80odst113Lednogóra


32.03po118Fałkowo (Fk)


35.97st118Pierzyska (Pr)


39.45odst116Mnichowo


43.53dgd-(EBD Posen/EBD Bromberg 1895 - 1920)


44.69st122 Gniezno (Gn)281 7022 


47.83mij119Arkuszewo


50.79odst117Wierzbiczany


52.68po116Jankowo Dolne


53.71dgd-(Zachodnia DOKP/Północna DOKP 1975 - 1999)


54.34odst120Jankowo Dolne


55.47pe122Wymysłowo Górne


60.35st (zs)120Trzemeszno (Tr)


63.96pe119Lubin Kujawski


68.34st [LCS]108Wydartowo (Wd)


68.35gw-granica województwa


71.55pe101Chabsko


74.38st98 Mogilno (Mg)231238239 


78.79pe104Sandowo


82.99st112Kołodziejewo (Kj)


87.44pe90Broniewice


~88.70po91Janikowo Jezioro


89.84st91Janikowo (Ji)


93.00dgd-(DOKP Poznań/DOKP Gdańsk 1958 - 1975)


95.70podg84 Dziarnowo (Dz)206 


100.95st88 Inowrocław (In)131206a231a742 


103.57pe+ład85Kłopot


106.83st89Więcławice (Wc)


108.94ład83Szadłowice


111.52st83Wierzchosławice (We)


115.18st85Gniewkowo (Gi)


118.22bsz78ceg. Michałowo


121.00po82Suchatówka


122.40dgd-(DOKP Poznań/DOKP Gdańsk do 1958)


124.42podt80Chorągiewka (Ch)


128.00dgd-(RBD Posen/RBD Danzig 1939 - 1945)


128.64pe66Glinki


130.56podg55 Nieszawka (Na)734 


135.42st45 Toruń Główny (Tr)18734735A 


137.14po+podt49 Toruń Miasto (TMi)207a353a 


137.47tunel49Tunel (51 m) - Toruński


~137.58rozj49Toruń Miasto R202


⇑ ~138.46mh50 Miejsce Historyczne 353207a 


139.09st [LCS]64 Toruń Wschodni (TrW)27207246353c 


~141.98po69Toruń Elana27 


142.29pe71Rubinkowo


145.14st86Papowo Toruńskie (PT)


149.92po+podt+ład90Turzno (Tn)


153.41pe91Kamionki


154.29po91Kamionki Jezioro


156.97po+ład93Rychnowo Wielkie


161.47st92 Kowalewo Pomorskie (KP)209 


162.44dgd-(EBD Bromberg/EBD Danzig 1895 - 1920)


164.07pe94Pływaczewo


168.60po96Zieleń (Zl)


175.03st102 Wąbrzeźno (Wb)264 


180.14pe105Zaskocz


184.34po+podt100Książki (Ks)


190.07pe94Budziszewo


193.94st94 Jabłonowo Pomorskie (JP)208232 


198.12pe100Bug Góralski


199.35gw-granica województwa


202.56po+podt101Ostrowite k/Jabłonowa (OJ)


207.45po101Lipinki (Lp)


213.04st100Biskupiec Pomorski (BP) Zdjęcia


218.11pe106Łąkorz


221.92st111Jamielnik (Jl)


223.00dgp-(Polska/Niemcy)


225.20pe117Wrzosy


229.67st [LCS]110 Iława Główna (Ił)9251 


231.60dgd-(DOKP Gdańsk/DOKP Olsztyn do 1962)


238.72st116Rudzienice Suskie (RS)


243.80po109Pikus


249.65st98 Samborowo (Sw)353e 


254.01dgd-(EBD Danzig/EBD Königsberg 1895 - 1920)


259.10st99 Ostróda (Or)257353f 


264.17po111Lubajny


267.28pe118Idzbark


268.95st122Stare Jabłonki (SJ)


276.67st131Biesal (Bs)


283.99po124Unieszewo (Ue)


289.41st135Naterki (Nt)


293.71pe121Dojtki (Dt)216 


294.32po125Olsztyn Dajtki216 


295.15pe123Olsztyn Sielska (OlS) Zdjęcia216 


296.70po122Olsztyn Zachodni216220 


298.89st130 Olsztyn Główny (Ol)216219220 


303.71po130Nikielkowo


307.77st137Łęgajny (Łg)


313.87st134Barczewo (Bc)


322.55po+ład142Wipsowo (Wp)


329.41st145 Czerwonka (Cz)223224 


337.57po155Górowo (Gr)


341.44po138Kolno


343.90mij124Wysoka Dąbrowa


351.50st85 Sątopy Samulewo (SS)221a261 


360.03po73Łankiejmy (Łk)


366.37st62 Korsze (Ko)38 


370.76po61Parys


374.65st43 Drogosze353g 


378.54po47Modgarby


379.03mij+rozj48 Anielin (An)353h 


381.26st52 Skandawa (Sk)353i 


385.88stt51 Wielewo (Wl)205 


388.33pe52Michałkowo [Lms]


389.06gp granica państwa ⋙ RU R04 


Ostatnia edycja strony: 2024.02.24 - 19:20:18

Atlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (43957078 / 28170 / 21366 / 4047 / 10861.65)