polski česky

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 35
Ostrołęka - Szczytno
Linia 38
Białystok - Głomno
Linia 38a
Karolków 1 - Karolków 2
Linia 38b
Judyty Domarady - Bartoszyce
Linia 38c
Głomno - Zadryny
Linia 38d (szer.)
Molwity - Zadryny
Linia 39
Olecko - Suwałki
Linia 41
Ełk - Gołdap
Linia 41a
Żytkiejmy - Botkuny
Linia 41c
Gołdap - Stare Kumiecie
Linia 41d
Gołdap - Granica Państwa
Linia 54
Giżycko - Węgorzewo
Linia 54b
Kruklanki - Olecko
Linia 204
Malbork - Braniewo
Linia 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Linia 204b
Elbląg - Elbląg Zdrój
Linia 204c
Słobity - Orneta
Linia 205 (szer.)
Wielewo - Anielin Gradowo
Linia 205a
Kotki Odgałęzienie - Kotki
Linia 207f
Kwidzyn - Kisielice
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 216
Działdowo - Olsztyn Główny
Linia 217 (szer.)
Bogaczewo - Braniewo
Linia 219
Olsztyn Główny - Ełk
Linia 219a
Pisz - Giżycko
Linia 219b
Pisz Wschodni - Kolno
Linia 220
Olsztyn Główny - Bogaczewo
Linia 220a
Morąg - Orneta
Linia 221
Olsztyn Gutkowo - Braniewo
Linia 221a
Orneta - Sątopy Samulewo
Linia 221b
Pieniężno - Tywęzy
Linia 222
Małdyty - Malbork
Linia 223
Czerwonka - Ełk
Linia 223a
Mrągowo - Ruciane Nida
Linia 224
Czerwonka - Sągnity
Linia 224a
Sągnity - Jarzeń
Linia 225
Nidzica - Wielbark
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 250
Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto
Linia 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Linia 252
Zajączkowo Lubawskie - Lubawa
Linia 253
Turza Wielka - Uzdowo
Linia 254
Tropy - Braniewo
Linia 255
Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
Linia 257
Ostróda - Morąg
Linia 258
Wiatrowiec Warmiński - Sępopol
Linia 259
Kętrzyn - Węgorzewo
Linia 259a
Ruskie Pole - Gołdap
Linia 259b
Węgorzewo - Ołownik
Linia 260
Nowe Miasto Lubawskie - Zajączkowo Lubawskie
Linia 261a
Reszel - Nowy Młyn
Linia 262
Szczytno - Biskupiec Reszelski
Linia 353
Poznań Wschód - Skandawa
Linia 353e
Samborowo - Uzdowo
Linia 353f
Ostróda - Olsztynek
Linia 353g
Drogosze - Krymławki
Linia 353h
Anielin - Gradowo
Linia 353i
Skandawa - Kotki
Linia 747
Szymany - Szymany Lotnisko
Linia 1020 (wąsk.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Linia 1026 (wąsk.)
Ełk Wąskotorowy - Turowo
Linia 1027 (wąsk.)
Laski Małe - Zawady Tworki
Linia 1028 (wąsk.)
Olecko Wąskotorowe - Garbas
Linia 1029 (wąsk.)
Olecko Wąskotorowe - Świętajno
Linia 5009 (wąsk.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Linia 5009b (wąsk.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Linia 5030 (wąsk.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Mrągowo Wąskotorowe
Linia 5031 (wąsk.)
Sławkowo - Ryn
Linia 5032 (wąsk.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Srokowo
Linia 5033 (wąsk.)
Winda - Barciany
Linia 5034 (wąsk.)
Barciany - Wyskok
Linia 5035 (wąsk.)
Barciany Odgałęzienie - Korkławki



38 Białystok - Głomno
Archiwalny rozkład jazdy - 1946 Lato: 4 Białystok Centralny - Osowiec
Otwarcie ruchu 1873 Białystok - Grajewo (BGŻD) 1873.09.15 Grajewo - Prostki (OSB) 1871.11.01 Ełk - Prostki (OSB) 1868.12.08 Kętrzyn - Ełk (OSB) 1867.11.10 Bartoszyce - Kętrzyn (OSB) 1866.09.24 granica państwa - Bartoszyce (OSB) [Königsberg - Bartoszyce ]
Zawieszenie ruchu 2001 Bartoszyce - Głomno (PKP) 1990 Głomno - granica państwa (PKP)
Zawieszenie ruchu pasaż. 1991.11.04 Bartoszyce - Głomno (PKP)
Elektryfikacja 1990.12.09 Białystok - Ełk (PKP)
Szerokość toru:1435mm
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 


0.00st134 Białystok (Bł)63237515 


4.55st144 Białystok Starosielce (BS)515516 


8.01st133Białystok Bacieczki (BB)


12.63po125Fasty


15.11po115Dobrzyniewo Duże (DD)


21.27po114Borsukówka


28.43st113Knyszyn (Kn)


32.38po131Zastocze


37.35po125Czechowizna


43.87st169Mońki (Mi)


52.35po135Goniądz


57.23st112Osowiec (Os)


~59.85po108Kanał Rudzki


70.37po+mij118Podlasek (Pd)


74.05po121Ruda


82.47st123Grajewo (Gr)


~85.66gw-granica województwa


88.00st121Prostki (Pr)


93.08po122Lipińskie Małe (LM)


100.47po126Ełk Szyba Wschód


101.14stt127 Ełk Towarowy (ET)219 


103.23st128 Ełk (Ek)41219223 1026 


112.11po131Woszczele


121.86st133Stare Juchy (SJ)


132.81st146Wydminy (Wd)


141.21po141Siedliska


150.97st120 Giżycko (Go)54219a 


154.37po122Niegocin


160.50po123Sterławki Małe


165.39st125Sterławki Wielkie (SW)


169.63po133Martiany


180.37st95 Kętrzyn (Kn)259 50305032 


184.33po77 Nowy Młyn261a 


189.28po92Linkowo


192.28st89Tołkiny (Tł)


200.30ps112Korsze Lokomotywownia


202.04st62 Korsze (Ko)353 


204.77mij55Głowbity


208.75po53Studzieniec


212.44po39Różyna Warmińska


216.19po+ład43 Wiatrowiec Warmiński258 


220.24mij+ład46Tromity


222.97po+podg50 Karolków 1 (Kd)38a 


225.65po+ład51 Bartoszyce (Br)38b255 


235.11po+ład80 Głomno (Gł)38c 


241.28gp-granica państwa⋙ RU 30038 


Ostatnia edycja strony: 2022.01.27 - 11:55:13

Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (32432254 / 21944 / 8185 / 3477 / 9327.65)