polski česky

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 35
Ostrołęka - Szczytno
Linia 38
Białystok - Głomno
Linia 38a
Karolków 1 - Karolków 2
Linia 38b
Judyty Domarady - Bartoszyce
Linia 38c
Głomno - Zadryny
Linia 38d (szer.)
Molwity - Zadryny
Linia 39
Olecko - Suwałki
Linia 41
Ełk - Gołdap
Linia 41a
Żytkiejmy - Botkuny
Linia 41c
Gołdap - Stare Kumiecie
Linia 41d
Gołdap - Granica Państwa
Linia 54
Giżycko - Węgorzewo
Linia 54b
Kruklanki - Olecko
Linia 204
Malbork - Braniewo
Linia 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Linia 204b
Elbląg - Elbląg Zdrój
Linia 204c
Słobity - Orneta
Linia 205 (szer.)
Wielewo - Anielin Gradowo
Linia 205a
Kotki Odgałęzienie - Kotki
Linia 207f
Kwidzyn - Kisielice
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 216
Działdowo - Olsztyn Główny
Linia 217 (szer.)
Bogaczewo - Braniewo
Linia 219
Olsztyn Główny - Ełk
Linia 219a
Pisz - Giżycko
Linia 219b
Pisz Wschodni - Kolno
Linia 220
Olsztyn Główny - Bogaczewo
Linia 220a
Morąg - Orneta
Linia 221
Olsztyn Gutkowo - Braniewo
Linia 221a
Orneta - Sątopy Samulewo
Linia 221b
Pieniężno - Tywęzy
Linia 222
Małdyty - Malbork
Linia 223
Czerwonka - Ełk
Linia 223a
Mrągowo - Ruciane Nida
Linia 224
Czerwonka - Sągnity
Linia 224a
Sągnity - Jarzeń
Linia 225
Nidzica - Wielbark
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 250
Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto
Linia 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Linia 252
Zajączkowo Lubawskie - Lubawa
Linia 253
Turza Wielka - Uzdowo
Linia 254
Tropy - Braniewo
Linia 255
Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
Linia 257
Ostróda - Morąg
Linia 258
Wiatrowiec Warmiński - Sępopol
Linia 259
Kętrzyn - Węgorzewo
Linia 259a
Ruskie Pole - Gołdap
Linia 259b
Węgorzewo - Ołownik
Linia 260
Nowe Miasto Lubawskie - Zajączkowo Lubawskie
Linia 261a
Reszel - Nowy Młyn
Linia 262
Szczytno - Biskupiec Reszelski
Linia 353
Poznań Wschód - Skandawa
Linia 353e
Samborowo - Uzdowo
Linia 353f
Ostróda - Olsztynek
Linia 353g
Drogosze - Krymławki
Linia 353h
Anielin - Gradowo
Linia 353i
Skandawa - Kotki
Linia 747
Szymany - Szymany Lotnisko
Linia 1020 (wąsk.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Linia 1026 (wąsk.)
Ełk Wąskotorowy - Turowo
Linia 1027 (wąsk.)
Laski Małe - Zawady Tworki
Linia 1028 (wąsk.)
Olecko Wąskotorowe - Garbas
Linia 1029 (wąsk.)
Olecko Wąskotorowe - Świętajno
Linia 5009 (wąsk.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Linia 5009b (wąsk.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Linia 5030 (wąsk.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Mrągowo Wąskotorowe
Linia 5031 (wąsk.)
Sławkowo - Ryn
Linia 5032 (wąsk.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Srokowo
Linia 5033 (wąsk.)
Winda - Barciany
Linia 5034 (wąsk.)
Barciany - Wyskok
Linia 5035 (wąsk.)
Barciany Odgałęzienie - Korkławki



208 Działdowo - Chojnice
Otwarcie ruchu 1887.10.01 Lidzbark - Działdowo (KPEV) 1887.09.01 Brodnica - Lidzbark (KPEV) 1878.11.15 Jabłonowo Pomorskie - Grudziądz (KO) 1886.11.10 Jabłonowo Pomorskie - Brodnica (KPEV) 1879.11.15 Grudziądz - Laskowice Pomorskie (KO) 1883.08.15 Laskowice Pomorskie - Wierzchucin (KPEV) [Laskowice Pomorskie - Chojnice ] 1930.11.09 Wierzchucin - Wierzchucin Stary (PKP) 1883.08.15 Wierzchucin Stary - Chojnice (KPEV) [Laskowice Pomorskie - Chojnice ]
Zawieszenie ruchu pasaż. 2004.12.11 Działdowo - Brodnica (PKP) 2020.03.14 Laskowice Pomorskie - Wierzchucin (AR)
Szerokość toru:1435mm
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 


0.00st [LCS]163 Działdowo (Dz)9216 


2.72podg161 Działdowo Zachód966 


4.51po179Pierławki


7.83po165Prioma


11.15po+ład170Płośnica (Ps)


17.10po+mij150Borki


22.95st152Lidzbark (Lk)


24.40po140Lidzbark Miasto


30.17po+ład145Klonowo k/Lidzbarka (Kl)


~34.16gw-granica województwa


35.25po116Gutowo Pomorskie


40.10st79Radoszki (Rd)


50.87po74 Tama Brodzka (TB)251 


55.25st72 Brodnica (Br)33209 


63.04po107Najmowo (Nj)


71.08po91Konojady (Kj)


78.56st94 Jabłonowo Pomorskie (JP)232353 


85.90po97Bursztynowo (Bo)


88.52po99Linowo (Li)


90.99po95Boguszewo


94.93st90 Mełno (Me)247 


100.10po81Nicwałd (Nc)


108.84st23 Grudziądz (Gr)207 


112.36po20Dragacz (Dg)


114.73po29Górna Grupa


117.95st37Grupa (Ga)


122.84po67Dubielno


127.38po+ład84Jeżewo


130.36st84 Laskowice Pomorskie (La)131215 


136.50po55Leosia208a 


~138.60mh66 Miejsce Historyczne 208/1 208a 


~139.26mh66 Miejsce Historyczne 208/2 208a 


142.75po+ład101Drzycim (Dc)


145.78po106Jastrzębie Pomorskie


149.93po+ład108Lniano (Ln)


~156.34mh0 Miejsce Historyczne 208/3 208b 


156.74st116 Wierzchucin (Wc)201 


159.22po115Wierzchucin Stary208b 


163.98po116Cekcyn (Cy)


171.90mij107Nowy Młyn (NM)


175.87st110 Tuchola (Tl)241 


183.22po+ład128Żalno (Żo)


186.64po122Piastoszyn


187.84gw-granica województwa


190.32st126Silno (Sl)


194.06po144Racławki (Rł)


~198.10rozj164 Racławki Odgałęzienie208c 


200.89st174 Chojnice (Ch)203208c210211281 


Ostatnia edycja strony: 2022.11.13 - 22:26:46

Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (32432122 / 21944 / 8053 / 3477 / 9327.62)