polski český

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 35
Ostrołęka - Szczytno
Linia 38
Białystok - Głomno gr. p. [PL/RU]
Linia 38a
Szczurkowo gr. p. [RU/PL] - Bartoszyce
Linia 38b
Głomno - Zadryny
Linia 38c (szer.)
Molwity - Zadryny
Linia 39
Olecko - Suwałki
Linia 41
Ełk - Gołdap
Linia 41a
Albrechtsrode gr. p. [RU/PL] - Botkuny
Linia 41c
Gołdap - gr. p. [PL/RU]
Linia 41d
Granica Państwa - Gołdap
Linia 54
Giżycko - Węgorzewo
Linia 54a
Kruklanki - Olecko
Linia 204
Malbork - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Linia 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Linia 204b
Elbląg - Elbląg Zdrój
Linia 204c
Słobity - Orneta
Linia 205 (szer.)
Wielewo gr. p. [RU/PL] - Anielin Gradowo
Linia 205a
Kotki Odgałęzienie - Kotki
Linia 207f
Kwidzyn - Kisielice
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 216
Działdowo - Olsztyn Główny
Linia 217 (szer.)
Elbląg - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Linia 218
Myślice - Szlachta
Linia 219
Olsztyn Główny - Ełk
Linia 219a
Pisz - Giżycko
Linia 219b
Pisz Wschodni - Kolno
Linia 220
Olsztyn Główny - Bogaczewo
Linia 220a
Morąg - Orneta
Linia 221
Olsztyn Gutkowo - Braniewo
Linia 221a
Orneta - Sątopy Samulewo
Linia 221b
Pieniężno - gr. p. [PL/RU] Cynty
Linia 222
Małdyty - Malbork
Linia 223
Czerwonka - Ełk
Linia 223a
Mrągowo - Ruciane Nida
Linia 224
Czerwonka - Sągnity
Linia 224a
Sągnity - gr. p. [PL/RU] Cynty
Linia 225
Nidzica - Wielbark
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 250A
Kisielice - Biskupiec Pomorski Miasto
Linia 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Linia 252
Zajączkowo Lubawskie - Lubawa
Linia 253A
Turza Wielka - Uzdowo
Linia 254
Tropy - Braniewo
Linia 255
Lidzbark Warmiński - Bartoszyce
Linia 257
Ostróda - Morąg
Linia 258
Wiatrowiec Warmiński - Sępopol
Linia 259
Kętrzyn - Węgorzewo
Linia 259a
Ruskie Pole gr. p. [RU/PL] - Gołdap
Linia 259b
Węgorzewo - gr. p. [PL/RU] Bejnuny
Linia 260A
Nowe Miasto Lubawskie - Zajączkowo Lubawskie
Linia 262
Szczytno - Biskupiec Reszelski
Linia 353
Poznań Wschód - Skandawa gr. p. [PL/RU]
Linia 353e
Samborowo - Uzdowo
Linia 353f
Ostróda - Olsztynek
Linia 353g
Drogosze - Krymławki
Linia 353h
Anielin - Gradowo
Linia 353i
Skandawa - Kotki
Linia 747
Szymany - Szymany Lotnisko
Linia 1020 (wąsk.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Linia 1026 (wąsk.)
Ełk Wąskotorowy - Turowo
Linia 1027 (wąsk.)
Laski Małe - Zawady Tworki
Linia 1028 (wąsk.)
Olecko Wąskotorowe - Garbas
Linia 1029 (wąsk.)
Olecko Wąskotorowe - Świętajno
Linia 5009 (wąsk.)
Kałdowo Odgałęzienie - Świetliki
Linia 5009b (wąsk.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Linia 5030 (wąsk.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Mrągowo Wąskotorowe
Linia 5031 (wąsk.)
Sławkowo - Ryn
Linia 5032 (wąsk.)
Kętrzyn Wąskotorowy - Srokowo
Linia 5033 (wąsk.)
Winda - Barciany
Linia 5034 (wąsk.)
Barciany - gr. p. [RU/PL] Nordenbork Wąskotorowy
Linia 5034a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 5034 - Skandławki /poprzednia lokalizacja/
Linia 5035 (wąsk.)
Gierdawy Wąskotorowe gr. p. [RU/PL] - Barciany Odgałęzienie



218 Myślice - Szlachta
Wykaz linii D29: 218 Prabuty - Kwidzyn238 Opalenie Tczewskie - Smętowo
Otwarcie ruchu 1916.07.24 Myślice - Prabuty (KPEV) 1909.06.24 Prabuty - Kwidzyn (KPEV) 1909.09.01 Kwidzyn - Smętowo (KPEV) 1902.10.01 Smętowo - Skórcz (KPEV) 1908.08.20 Skórcz - Szlachta (KPEV)
Zawieszenie ruchu 1945.01 Myślice - Prabuty (PKP) 1947 Nowy Dwór Kwidzyński - Opalenie Tczewskie (PKP) 2000 Opalenie Tczewskie - Skórcz (PKP)
Zawieszenie ruchu pasaż. 1961.11.25 Opalenie Tczewskie - Smętowo (PKP) 1994.05.28 Smętowo - Szlachta (PKP) [zastępcza komunikacja autobusowa]
Zawieszenie ruchu towar. 1999.04.30 Skórcz - Szlachta (PKP)
Wznowienie ruchu 1943 Nowy Dwór Kwidzyński - Opalenie Tczewskie (DRG)
Likwidacja linii 1947 Myślice - Prabuty (PKP) 1926 Nowy Dwór Kwidzyński - Opalenie Tczewskie (PKP) 1948 Nowy Dwór Kwidzyński - Opalenie Tczewskie (PKP) 2011 Smętowo - Kopytkowo (PKP)
Inne informacje:W 1972 roku ostrzegano w WOS o złym stanie nawierzchni na linii od km 64,5 do km 75,0. Obowiązywała prędkość 15 km/h.
Zmiana numeru linii / km:Kilometraż linii kończy się nad samym brzegiem Wisły.
Szerokość toru:1435mm
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 


0.00st90 Myślice204a222 


2.59dgd-(DOKP Olsztyn/DOKP Gdańsk do 1958)


6.44st91Folwark


10.36st94Stary Dzierzgoń


13.87st92Monasterzysko Wielkie


17.77st95Cieszymowo Wielkie


21.50st100Jakubowo


24.85st105Obrzynowo


32.01st (zs)99 Prabuty (Pt)9232 


36.83po96Gonty


42.39po88Licze


46.27po+ład87Rakowiec Pomorski


52.98st63 Kwidzyn (Kw)207207e207f 5012 


59.95ład20Nowy Dwór Kwidzyński


~61.15dgp-(Niemcy/Polska)


65.05sth55Opalenie Tczewskie (Op)


68.88po+ład60Mała Karczma


75.59st86 Smętowo (Sm)131 


78.22bsz86spoż. Gorzelnia Kopytkowo


78.78po84Kopytkowo


81.14po85Stara Jania


84.88sth90Mirotki (Mi)


90.30st93 Skórcz (Skc)243 


96.71st112Zelgoszcz (Zg)


101.04sth107Lubichowo (Lw)


107.51st110Ocypel (Oc)


117.15po+ład115Osieczna (On)


122.21st125 Szlachta (Sz)215215a743 


Ostatnia edycja strony: 2024.01.17 - 00:16:54

Atlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (42956539 / 17651 / 9644 / 4015 / 10699.01)