polski čeština

Wyszukiwarka stacji
Polska
Linie kolejowe
Linie kolejowe (PMP-PW)
Przegląd tuneli
Czechy
Linie kolejowe
Elektryfikacja linii
Wykaz linii wg rozkładu jazdy
Przegląd tuneli
Zlikwidowane linie
Ograniczenia w ruchu kolejowym
Słowacja
Linie kolejowe
Elektryfikacja linii
Wykaz linii wg rozkładu jazdy
Przegląd tuneli
Podkarpacka Ruś
Linie kolejowe
Przegląd tuneli
Spis Kolei
Kalendarz
Dziś jest 16. września 2021
Otwarcie ruchu
1858 Podłęże - Niepołomice (CLB)
1872 Obrnice - Most staré nádraží (EPPK)
1872 Žatec - Obrnice (EPPK)
1872 Most staré nádraží - Most hlavní nádraží (EPPK)
1881 Nitra - Topoľčany (StEG)
1895 Złotoryja - Jerzmanice Zdrój (KPEV)
1895 Jerzmanice Zdrój - Świerzawa (KPEV)
1895 Postoloprty - Louny (KkStB)
1922 Swarzewo - Hel (PKP)
Elektryfikacja
1987 Wąchock - Ostrowiec Świętokrzyski (PKP)
Budowa drugiego toru
1941 Pezinok - Šenkvice (DRG)
Główna Biblioteka Komunikacyjna



Tabele liniowych rozkładów jazdy SŽ / ČSD / ŽSR



Knižní jízdní řády

Knižní jízdní řády ČSD

Knižný cestovný poriadok

Jízdní ŕád ČSD - 1949/1950
Nr linii w SRJP Nr linii w bazie danych
1
Česká Třebová - Praha
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
304a Historické místo 304/1 - Historické místo 304/7
304b Historické místo 304/8 - Ústí nad Orlicí
304c Historické místo 304/9 - Historické místo 304/10
512a Praha hlavní nádraží - Balabenka
944 Praha-Libeň - Praha-Vítkov
1b
Pečky - Bošice - Kouřim / Bečváry
552 Pečky - Zásmuky
552a Pečky - Historické místo 552/1
553 Bošice - Kouřim
583 Zásmuky - Bečváry
1d
Hrochův Týnec - Chrast u Chrudimě
601 Hrochův Týnec - Chrast u Chrudimi
1e
Chrudim - Chrudim město
936 Chrudim - Chrudim město
1g
Přelouč - Vápenný Podol - Prachovice
564 Přelouč - Prachovice
565 Tasovice - Vápenný Podol
1h
Heřmanův Městec - Borohrádek
602 Heřmanův Městec - Borohrádek
1k
Choceň - Litomyšl
567 Choceň - Litomyšl
2
(Praha -) Velký Osek - Hradec Králové - Lichkov - Hanušovice / Miedzylesie PKP
315 Šternberk - Lichkov
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
536 Chlumec nad Cidlinou - Lichkov st. hr. [CZ/PL]
2a
Častolovice - Solnice
586 Častolovice - Solnice
2b
Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách
617 Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách
2c
Dobruška - Opočno
620 Dobruška - Opočno pod Orlickými horami
2d
Kyšperk - Ústí nad Orlicí
540 Letohrad - Ústí nad Orlicí
2e
Dolní Lipka - Štíty
604 Dolní Lipka - Štíty
2h
Choceň - Meziměstí - Scinawka Srednia PKP
543 Choceň - Meziměstí st. hr. [CZ/PL]
544 Meziměstí - Otovice zastávka st. hr. [CZ/PL]
3
Pardubice - Liberec
505 Pardubice hlavní nádraží - Černousy st. hr. [CZ/PL]
3a
Sadová - Smiřice
559 Hněvčeves - Smiřice
3b
Jaroměř - Starkoč - Trutnov
508 Jaroměř - Královec st. hr. [CZ/PL]
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
3c
Smržovka - Josefodol-Maxov
589 Smržovka - Josefův Důl
3d
Václavice - Starkoč
545 Václavice - Starkoč
3e
Železný Brod - Tanvald-Šumburk nad Desnou
542 Železný Brod - Tanvald
3g
Liberec - Polubný-Kořenov
584 Liberec - Harrachov st. hr. [CZ/PL]
4
Chlumec nad Cidlinou - Trutnov
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
4a
Hradec Králové - Jičín - Turnov
526 Ostroměř - Jičín
558 Hradec Králové hlavní nádraží - Ostroměř
615 Jičín - Turnov
4b
Smidary - Vysoké Veselí
556 Smidary - Vysoké Veselí
4c
Chlumec nad Cidlinou - Křinec
555 Obora - Městec Králové
607 Chlumec nad Cidlinou - Městec Králové
4d
Mladá Boleslav hlavní nádraží - Stará Paka
616 Skalsko - Stará Paka
4e
Martinice - Rokytnice nad Jizerou
603 Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou
4f
Trutnov - Královec - Žacléř / Lubawka PKP
508 Jaroměř - Královec st. hr. [CZ/PL]
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
563 Královec - Žacléř
4g
Kunčice nad Labem - Vrchlabí
523 Kunčice nad Labem - Vrchlabí
4h
Trutnov - Svoboda nad Úpou-Janské Lázně
527 Trutnov hlavní nádraží - Svoboda nad Úpou
4n
Trutnov - Teplice nad Metují
619 Trutnov střed - Teplice nad Metují
4p
(Praha -) Poříčany - Jičín
551 Veleliby - Jičín
560 Poříčany - Nymburk město
560a Poříčany - Historické místo 560/1
931 Nymburk město - Veleliby
4q
Nymburk místní nádraží - Nymburk
934 Nymburk město - Nymburk hlavní nádraží
4r
Kopidlno - Dětenice - Bakov nad Jizerou / Dobrovice město
561 Kamensko - Zálučí
573 Rokytňany - Dobrovice město
6
(Praha -) Všetaty - Turnov - Liberec
505 Pardubice hlavní nádraží - Černousy st. hr. [CZ/PL]
512 Praha hlavní nádraží - Turnov
6a
Místní doprava Praha - Všetaty
512 Praha hlavní nádraží - Turnov
512a Praha hlavní nádraží - Balabenka
537 Lysá nad Labem - Praha-Těšnov
6b
(Praha -) Všetaty - Mělník - Ústí nad Labem-Střekov - Děčín hlavní nádraží
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
311a Litoměřice dolní nádraží - Historické místo 311/1
515 Děčín nákladní nádraží - Jedlová
928 Děčín východ St.1 - Děčín východ horní nádraží
6c
Ústí nad Labem-Střekov - Ústí nad Labem západní nádraží
538 Ústí nad Labem-Střekov - Ústí nad Labem západ
538a Historické místo 538/1 - Ústí nad Labem západ
6d
Čelákovice - Brandýs nad Labem - Neratovice
571 Čelákovice - Brandýs nad Labem
600 Brandýs nad Labem - Neratovice
6e
Lysá nad Labem - Všetaty
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
6g
Mělník - Mladá Boleslav hlavní nádraží
594 Mělník - Mšeno
597 Mšeno - Dolní Cetno
616 Skalsko - Stará Paka
6h
Skalsko - Chotětov
550 Chotětov - Dolní Cetno
597 Mšeno - Dolní Cetno
6k
Velké Březno - Lovečkovice - Verneřice / Úštěk horní nádraží
585 Velké Březno - Verneřice
621 Lovečkovice - Úštěk horní nádraží
7
Nymburk - Mladá Boleslav hlavní nádraží - Bakov nad Jizerou - Rumburk - Sebnice ČSD
512 Praha hlavní nádraží - Turnov
514 Bakov nad Jizerou - Rumburk st. hr. [CZ/DE] (- Ebersbach (Sachsen))
519 Nymburk hlavní nádraží - Mladá Boleslav hlavní nádraží
534 Rumburk - Dolní Poustevna st. hr. [CZ/DE]
7a
Děčín hlavní nádraží - Varnsdorf
514 Bakov nad Jizerou - Rumburk st. hr. [CZ/DE] (- Ebersbach (Sachsen))
515 Děčín nákladní nádraží - Jedlová
516 Rybniště - Varnsdorf
7b
Děčín hlavní nádraží - Česká Lípa
515 Děčín nákladní nádraží - Jedlová
531 Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa hlavní nádraží
7c
Rumburk - Habrachtice ČSD
514 Bakov nad Jizerou - Rumburk st. hr. [CZ/DE] (- Ebersbach (Sachsen))
945 Jiříkov, výh.č.1 - Jiříkov
7d
Mikulášovice dolní nádraží - Panský - Rumburk
517 Mikulášovice dolní nádraží - Rumburk
7e
Panský - Krásná Lípa
612 Panský - Krásná Lípa
7g
Svor - Jablonné v Podještědí
580 Svor - Jablonné v Podještědí
7h
Česká Kamenice - Kamenický Šenov - Česká Lípa osobní nádraží
579 Česká Kamenice - Kamenický Šenov
613 Kamenický Šenov - Česká Lípa střelnice
7k
Lovosice - Česká Lípa osobní nádraží - Liberec
575 Řetenice - Liberec
575c Česká Lípa hlavní nádraží - Historické místo 575/2
7m
Liberec - Žitava
509 Liberec - Hrádek nad Nisou st. hr. [CZ/PL]
7p
Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
605 Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
7q
Liberec - Zawidów PKP
505 Pardubice hlavní nádraží - Černousy st. hr. [CZ/PL]
7r
Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem
611 Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem st. hr. [CZ/PL]
7s
Frýdlant v Čechách - Heřmanice u Frýdlantu
5001 Frýdlant v Čechách - Heřmanice st. hr. [CZ/PL]
8
(Praha -) Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem hlavní nádraží - Děčín hlavní nádraží - Schöna
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
304e Historické místo 304/12 - Historické místo 304/13
502 Děčín hlavní nádraží - Dolní Žleb st. hr. [CZ/DE] (- Dresden-Neustadt)
8a
Místní doprava Praha - Kralupy nad Vltavou
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
8b
Kralupy nad Vltavou - Neratovice
513 Kralupy nad Vltavou - Neratovice
513a Kralupy nad Vltavou - Historické místo 513/1
8c
Kladno - Kralupy nad Vltavou
503 Kladno - Kralupy nad Vltavou
8d
Vraňany - Lužec nad Vltavou
581 Vraňany - Lužec nad Vltavou
8e
Libochovice - Vraňany
618 Libochovice - Vraňany
8g
Roudnice nad Labem - Zlonice
562 Roudnice nad Labem - Zlonice
8h
Teplice lázně v Čechách - Lovosice
575 Řetenice - Liberec
575b Lovosice zastávka - Lovosice
9
(Praha - Kralupy nad Vltavou -) Slaný - Louny - Moldava v Krušných horách
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
9a
(Praha -) Kralupy nad Vltavou - Míkovice - Slaný / Velvary
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
566 Kralupy nad Vltavou - Velvary
566a Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou předměstí
577 Kralupy nad Vltavou předměstí - Podlešín
9b
(Kralupy nad Vltavou -) Zvoleněves - Kladno-Dubí
541 Zvoleněves - Kladno-Dubí
9c
Postoloprty - Louny
590 Postoloprty - Louny
939 Louny předměstí - Louny předměstí St.2
9d
Lovosice - Čížkovice - Obrnice - Most hlavní nádraží
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
568 Lovosice - Libochovice
568a Lovosice - Historické místo 568/1
599 Čížkovice - Obrnice
926 Most staré nádraží - Most hlavní nádraží
9e
Lovosice - Libochovice - Louny
568 Lovosice - Libochovice
568a Lovosice - Historické místo 568/1
610 Louny - Libochovice
9g
Děčín hlavní nádraží - Osek
524 Děčín hlavní nádraží jižní zhlaví - Chomutov seřaďovací nádraží (Chomutov St.2)
524c Historické místo 524/3 - Barbora
9h
Teplice lázně v Čechách - Litvínov-Louka - Chomutov
524 Děčín hlavní nádraží jižní zhlaví - Chomutov seřaďovací nádraží (Chomutov St.2)
10
Praha - Chomutov (- Cheb)
511 Praha-Bubny - Cheb
511a Historické místo 511/1 - Historické místo 511/2
10b
Praha-Smíchov - Hostivice - Podlešín
530 Praha-Smíchov severní zhlaví - Hostivice
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
533a Historické místo 533/1 - Historické místo 533/3
954 Jeneček - Jeneček výh.č.7
10c
Dušníky - Hostivice
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
954a Historické místo 954/1 - Jeneček St.2
955 Jeneček - Jeneček výh.č.5 (St.1)
10d
Praha - Dušníky - Beroun
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
735 (Beroun -) Beroun-Závodí - Rudná u Prahy
10e
Lužná-Lišany - Rakovník
520 Lužná u Rakovníka - Rakovník
10g
Krupá - Kolešovice
574 Krupá - Kolešovice
10h
Březno u Chomutova - Kadaň hlavní nádraží
525 Březno u Chomutova - Prunéřov
10k
Beroun - Rakovník - Louny
590 Postoloprty - Louny
712 Beroun - Rakovník
750 Rakovník - Louny předměstí St.1
12
Ústí nad Labem hlavní nádraží - Chomutov - Cheb
507 Ústí nad Labem hlavní nádraží - Chomutov
507a Historické místo 507/2 - Historické místo 507a/2
507b Oldřichov u Duchcova - Široký Vrch
507c Ústí nad Labem západ - Krupka-Bohosudov
511 Praha-Bubny - Cheb
511b Chomutov - Historické místo 511/3
511c Chodov karlovarské zhlaví - Historické místo 511/5
12a
Místní doprava Ústí nad Labem - Duchcov
507 Ústí nad Labem hlavní nádraží - Chomutov
507b Oldřichov u Duchcova - Široký Vrch
507c Ústí nad Labem západ - Krupka-Bohosudov
12b
Chomutov - Vejprty
528 Chomutov - Reitzenhain v Čechách st. hr. [CZ/DE]
529 Křimov - Vejprty st. hr. [CZ/DE]
12c
Křimov - Reizenhain ČSD
528 Chomutov - Reitzenhain v Čechách st. hr. [CZ/DE]
12d
Ostrov - Jáchymov
732 Ostrov nad Ohří - Jáchymov
12e
Karlovy Vary dolní nádraží - Johanngeorgenstadt ČSD
716 Karlovy Vary dolní nádraží - Potůčky st. hr. [CZ/DE]
12g
Merklín u Karlových Varů - Dalovice - Karlovy Vary horní nádraží
747 Merklín - Dalovice
12k
Chodov - Nová Role
717 Chodov - Nová Role
12m
Tršnice - Luby u Chebu
743 Tršnice - Luby u Chebu
12n
Sokolov - Klingenthal ČSD
713 Sokolov - Hraničná st. hr. [CZ/DE]
12p
Tršnice - Františkovy Lázně
704 Tršnice - Aš st. hr. [CZ/DE] (- Oberkotzau)
12q
Plesná - Františkovy Lázně
703 (Plauen (Vogtl) ob Bf -) Plesná st.hr. [DE/CZ] - Cheb
12r
Františkovy Lázně - Aš v Čechách - Selb-Plössberg
704 Tršnice - Aš st. hr. [CZ/DE] (- Oberkotzau)
12s
Aš v Čechách - Adorf ČSD
719 Aš - Hranice v Čechách st. hr. [CZ/DE]
13
Plzeň - Žatec - Duchcov
507 Ústí nad Labem hlavní nádraží - Chomutov
521 Duchcov nákladní nádraží - Světec
709 Plzeň hlavní nádraží - Mladotice
714 Železná Ruda-Alžbětín [CZ/DE] - Rozcestí (- Duchcov)
13a
Rakovník - Bečov nad Teplou
733 Rakovník - Bečov nad Teplou
13b
Rakovník - Mladotice
742 Rakona - Mladotice
13c
Protivec - Bochov
734 Protivec - Bochov
13d
Kaštice - Kadaň hlavní nádraží
549 Kaštice - Kadaň-Prunéřov
549a Kadaň předměstí - Prunéřov
13e
Doupov - Vilémov u Kadaně
576 Doupov - Vilémov u Kadaně
13g
Počerady - Vrskmaň
582 Počerady - Vrskmaň místní nádraží
13h
Ústí nad Labem hlavní nádraží - Bílina
507 Ústí nad Labem hlavní nádraží - Chomutov
539 Trmice - Bílina
539a Historické místo 539/1 - Bílina /původní lokalita/
15
(Praha -) Zdice - Plzeň - Cheb - Schirnding
510 Praha-Smíchov - Česká Kubice st. hr. [CZ/DE] (- Furth im Wald)
510a Zdice - Historické místo 510/2
510b Historické místo 510/3 - Historické místo 510/4
510c Historické místo 510/5 - Historické místo 510/7
510d Historické místo 510/8 - Historické místo 510/9
510e Historické místo 510/10 - Historické místo 510/12
510f Historické místo 510/13 - Zbiroh
510g Historické místo 510/15 - Historické místo 510/16
510h Historické místo 510/17 - Historické místo 510/18
510j (Ejpovice -) Chrást u Plzně - Historické místo 510/20
705 (Wien Franz-Josefs-Bahnhof -) České Velenice st. hr. [AT/CZ] - Cheb
718 (Nürnberg Hbf -) Pomezí nad Ohří st.hr. [DE/CZ] - Cheb
15a
Místní doprava Praha - Zdice
510 Praha-Smíchov - Česká Kubice st. hr. [CZ/DE] (- Furth im Wald)
532 Praha hlavní nádraží - Praha-Smíchov severní zhlaví
15b
Zadní Třebaň - Lochovice
609 Zadní Třebaň - Lochovice
15c
Rokycany - Nezvěstice
706 Rokycany - Nezvěstice
15d
Chrást u Plzně - Radnice
701 Ejpovice - Stupno
728 Stupno - Radnice
15e
Nový Dvůr u Stříbra - Bezdružice
745 Pňovany - Bezdružice
15g
Svojšín-Černošín - Bor u Tachova
749 Svojšín - Bor
15h
Mariánské Lázně - Karlovy Vary horní nádraží
738 Mariánské Lázně - Karlovy Vary dolní nádraží
15k
Krásná - Loket - Nové Sedlo u Lokte
715 Krásný Jez - Chodov
715a Nové Sedlo staré nádraží - Historické místo 715/1
15m
Waldsassen - Cheb
702 (Wiesau (Oberpf) -) Slapany st.hr. [DE/CZ] - Cheb
16
Plzeň - Brod nad Lesy ČSD
510 Praha-Smíchov - Česká Kubice st. hr. [CZ/DE] (- Furth im Wald)
510k Historické místo 510/21 - Historické místo 510/22
16a
Nýřany - Heřmanova Huť
751 Nýřany - Heřmanova Huť
16b
Staňkov - Poběžovice
744 Vránov - Poběžovice
16c
Železná Ruda - Plzeň
714 Železná Ruda-Alžbětín [CZ/DE] - Rozcestí (- Duchcov)
16d
Domažlice - Planá u Mariánských Lázní
729 Karlín - Tachov
752 Domažlice odb.v.401 - Tachov
16e
Horažďovice - Domažlice
721 Horažďovice předměstí - Klatovy
722 Janovice nad Úhlavou - Domažlice
18
Gmünd - České Velenice - Plzeň
705 (Wien Franz-Josefs-Bahnhof -) České Velenice st. hr. [AT/CZ] - Cheb
705a České Budějovice - Bavorovice
18a
Blatná - Nepomuk
739 Blatná - Nepomuk
18b
Rožmitál pod Třemšínem - Březnice
741 Rožmitál pod Třemšínem - Březnice Přední Poříčí
18c
Číčenice - Týn nad Vltavou
737 Číčenice - Týn nad Vltavou
737a Číčenice - Historické místo 737/1
737b Historické místo 737/2 - Historické místo 737/3
737c Temelín - Historické místo 737/4
18d
Dívčice - Netolice
731 Dívčice - Netolice
18e
Protivín - Zdice (- Praha)
711 Protivín - Zdice
18g
Březnice - Strakonice - Volary
727 Strakonice - Volary
740 Březnice - Strakonice
18h
Číčenice - Haidmühle ČSD
726 Číčenice - Nové Údolí st. hr. [CZ/DE]
18k
České Budějovice - Černý Kříž - Volary
725 Rožnov - Černý Kříž
725a Černá v Pošumaví - Nová Pec
19
Dobříš / Čerčany - Vrané nad Vltavou - Praha
557 Praha-Vršovice - Praha-Modřany
557a Praha-Vršovice - Historické místo 557/1
557b Historické místo 557/2 - Historické místo 557/3
593 Čerčany - Skochovice
596 Dobříš - Praha-Modřany
20
Summerau - Horní Dvořiště - České Budějovice - Benešov u Prahy (- Praha)
707 (St. Valentin -) Horní Dvořiště st. hr. [AT/CZ] - České Budějovice
708 České Velenice - Praha Masarykovo nádraží-Hrabovka
708a Votice - Olbramovice
708b Historické místo 708/1 - Historické místo 708/2
708c Historické místo 708/3 - Historické místo 708/5
708d Historické místo 708/6 - Sudoměřice u Tábora /původní lokalita/
710 České Budějovice - Veselí nad Lužnicí
710a Historické místo 710/1 - Historické místo 710/2
710b Veselí nad Lužnicí zastávka - Veselí nad Lužnicí
20a
Místní doprava Benešov u Prahy - Praha
708 České Velenice - Praha Masarykovo nádraží-Hrabovka
708e Záběhlice - Historické místo 708/7
20b
Čerčany - Světlá nad Sázavou
606 Kolín - Čerčany
608 Rataje nad Sázavou - Kácov
614 Kácov - Světlá nad Sázavou
20c
Benešov u Prahy - Dolní Kralovice
591 Benešov u Prahy - Dolní Kralovice
20d
Olbramovice - Sedlčany
588 Olbramovice - Sedlčany
20e
Tábor - Bechyně
748 Tábor - Bechyně
20f
Praha Hostivař - Praha Libeň horní nádraží
941 Praha Libeň - Praha Malešice
951 Praha-Hostivař - Praha Malešice
20g
Tábor - Ražice
724 Tábor - Písek
991 Putim - Ražice
20h
Gmünd - České Velenice - Veselí nad Lužnicí (- Praha)
708 České Velenice - Praha Masarykovo nádraží-Hrabovka
20k
Certlov - Lipno
753 Rybník - Lipno nad Vltavou
753a Loučovice zastávka - Lipno staré nádraží
22
(Brno -) Jihlava - Kolín (- Praha)
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
22a
Místní doprava Kolín - Lysá nad Labem - Praha
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
512a Praha hlavní nádraží - Balabenka
537 Lysá nad Labem - Praha-Těšnov
22b
Lysá nad Labem - Milovice
623 Lysá nad Labem - Milovice
22c
Čelákovice - Mochov
572 Čelákovice - Mochov
22d
Kolín - Ledečko
606 Kolín - Čerčany
22e
Sedlec-Kutná Hora - Zruč nad Sázavou
570 Kutná Hora hlavní nádraží - Zruč nad Sázavou
22h
Čáslav - Závratec-Třemošnice
547 Čáslav místní nádraží - Třemošnice
22k
Skovice - Vrdy-Bučice
548 Skovice - Vrdy-Bučice
22m
Havlíčkův Brod - Humpolec
587 Havlíčkův Brod - Humpolec
22n
Havlíčkův Brod - Pardubice
522 Havlíčkův Brod - Pardubice-Rosice nad Labem
522a Historické místo 522/1 - Historické místo 522/2
22p
Polná-Štoky - Polná město
368 Dobronín - Polná
23
Brno - Jihlava - Tábor
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
307 Střelice - Okříšky
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
720 Veselí nad Lužnicí - Jihlava
723 Horní Cerekev - Tábor
723a Historické místo 723/1 - Historické místo 723/2
723b Smyslov - Historické místo 723/3
911 Státní silnice - Brno-Horní Heršpice
23a
Šatov - Znojmo - Jihlava (- Praha)
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
23b
Cejle-Kostelec - Slavonice
736 Kostelec u Jihlavy - Telč
746 (Schwarzenau -) Slavonice st. hr. [AT/CZ] - Telč
23c
Studenec - Velké Meziříčí
333 Studenec - Křižanov
333a Oslavice - Velké Meziříčí staré nádraží
23d
Moravské Budějovice - Jemnice
356 Moravské Budějovice - Jemnice
23e
Znojmo / Oslavany - Moravské Bránice-Dolní Kounice - Brno
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
313 Hrušovany nad Jevišovkou - Znojmo
381 Moravské Bránice - Oslavany
23g
Hevlín nad Dyjí - Hrušovany nad Jevišovkou
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
23h
Břeclav - Hrušovany nad Jevišovkou
319 Břeclav - Hrušovany nad Jevišovkou
23k
Břeclav - Lednice
366 Boří les - Lednice
23m
Veselí nad Lužnicí - Horní Cerekev
720 Veselí nad Lužnicí - Jihlava
23n
Jindřichův Hradec - Obrataň
7004 (Jindřichův Hradec JHMD -) Jindřichův Hradec-Skrýchov - Obrataň
7004a Historické místo 7002/1 - Historické místo 7002/3
23p
Jindřichův Hradec - Nová Bystřice
7001 Jindřichův Hradec-JHMD - Nová Bystřice
25
(Szob -) Břeclav - Brno - Česká Třebová (- Praha)
301 (Wien Nordbahnhof- ) Břeclav st.hr. [AT/CZ] - Brno hlavní nádraží
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
304d Historické místo 304/11 - Hády
25b
Chornice - Skalice nad Svitavou
342 Chornice - Skalice nad Svitavou
25c
Hrušovany u Brna - Židlochovice
351 Hrušovany u Brna - Židlochovice
25d
Vranovice - Pohořelice
352 Vranovice - Pohořelice
25e
Šakvice - Hustopeče u Brna
350 Šakvice - Hustopeče u Brna
25g
Zaječí - Hodonín
357 Zaječí - Hodonín
25h
Čejč - Ždánice
374 Čejč - Ždánice
25k
Svitavy - Polička - Skuteč
592 Svitavy - Žďárec u Skutče
25m
Havlíčkův Brod - Tišnov - Brno
332 Křenová - Tišnov
361 Žďár nad Sázavou - Tišnov
361a Kubešův Mlýn /původní lokalita/ - Žďárská
904 Tišnovská - Posvitavská
26
(Praha -) Česká Třebová - Přerov - Petrovice u Bohumína
302 Břeclav - Olomouc hlavní nádraží
303 Přerov - Petrovice u Karviné st. hr. [CZ/PL]
501 Česká Třebová - Olomouc hlavní nádraží
501b-k1 Historické místo 501/3 - Historické místo 501/6
501b-k2 Historické místo 501/3 - Historické místo 501/2
501c Historické místo 501/7 - Historické místo 501/8
501d Historické místo 501/12 - Historické místo 501/13
501e Historické místo 501/14 - Historické místo 501/16
26a
Prostějov - Třebovice v Čechách
341 Prostějov hlavní nádraží - Třebovice v Čechách
26b
Rudoltice v Čechách - Lanškroun
578 Rudoltice v Čechách - Lanškroun
26c
Červenka / Mladeč - Litovel pivovar - Senice na Hané
334 Červenka - Litovel
383 Litovel - Senice na Hané
384 Litovel předměstí - Mladeč
26d
Olomouc - Kostelec na Hané - Prostějov
328 Olomouc hlavní nádraží - Čelechovice na Hané
341 Prostějov hlavní nádraží - Třebovice v Čechách
343 Kostelec na Hané - Čelechovice na Hané
26e
Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
346 Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
26g
Suchdol nad Odrou - Fulnek
347 Suchdol nad Odrou - Fulnek
26h
Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město
325 Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město
26k
Studénka - Bílovec
345 Studénka - Bílovec
26m
Studénka - Štramberk - Veřovice
327 Studénka - Veřovice
327a Studénka místní nádraží - Historické místo 327/2
327b Historické místo 327/3 - Historické místo 327/4
26n
Bohumín - Chalupki
305 Bohumín - Bohumín st.hr. [CZ/PL]
27
Olomouc - Krnov - Opava
318 Olomouc hlavní nádraží - Opava východ
27a
Valšov - Rýmařov
323 Valšov - Rýmařov
27b
Bruntál - Malá Morávka
365 Bruntál - Malá Morávka
27c
Milotice nad Opavou - Vrbno ve Slezsku
324 Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem
27d
Olomouc - Hanušovice - Krnov
312 Nezamyslice - Šternberk
315 Šternberk - Lichkov
317 Krnov - Jindřichov ve Slezsku st.hr. [CZ/PL]
337 Hanušovice - Mikulovice st. hr. [CZ/PL]
27e
Zábřeh na Moravě - Petrovice nad Desnou - Kouty nad Desnou / Sobotín
316 Zábřeh na Moravě - Sobotín
367 Petrov nad Desnou - Kouty nad Desnou
27h
Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem
371 Hanušovice-Morava - Staré Město pod Sněžníkem
27k
Dolní Lipová - Javorník
354 Lipová Lázně - Bernartice u Javorníka st. hr. [CZ/PL]
358 Bernartice u Javorníka - Javorník ve Slezsku
27m
Hukovice ve Slezsku - Vidnava
359 Velká Kraš - Vidnava st. hr. [CZ/PL]
27n
Mikulovice - Zlaté Hory
355 Mikulovice - Zlaté Hory
27p
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
3001 Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
27q
Opava - Svinov-Vítkovice
306 Ostrava-Svinov - Opava východ
27r
Opava - Horní Benešov
349 Opava východ - Horní Benešov
27s
Opava - Hradec u Opavy
369 Moravice - Hradec nad Moravicí
27t
Petřkovice / Chuchelná - Kravaře ve Slezsku - Opava
322 (Racibórz Studzienna -) Chuchelná st. hr. [CZ/PL] - Opava východ
382 Kravaře ve Slezsku - Petřkovice
28
Žilina - Bohumín
103 (Košice -) Žilina - Svrčinovec zastávka št. hr. [SK/CZ] (- Dětmarovice)
309 (Košice -) Mosty u Jablunkova zastávka st. hr. [SK/CZ] - Dětmarovice
309a Louky nad Olší - Bohumín
28a
Petrovice u Bohumína - Karviná
360 Petrovice u Karviné - Karviná-Doly
28b
Český Těšín - Ostrava-Kunčice
379 Český Těšín - Polanka nad Odrou
379b Ostrava-Bartovice - Ostrava-Kunčice
379c Historické místo 379/2 - Havířov
28c
Frýdek-Místek - Český Těšín
314 Kojetín - Český Těšín st. hr. [CZ/PL]
28d
Frýdlant nad Ostravicí - Bílá
338 Frýdlant nad Ostravicí - Bílá
28e
Kojetín - Ostrava
308 Ostrava hlavní nádraží - Frýdek-Místek
308a Historické místo 308/1 - Paskov
314 Kojetín - Český Těšín st. hr. [CZ/PL]
28g
Kroměříž - Zborovice
326 Kroměříž - Zborovice
28h
Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm
348 Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm
28k
Hodslavice - Nový Jičín
340 Hostašovice - Nový Jičín horní nádraží
28m
Hranice na Moravě - Valašské Meziříčí - Púchov nad Váhom
184 Púchov - Strelenka št.hr. [SK/CZ]
331 Hranice na Moravě - Vsetín
387 Bylnice - Vsetín
388 Střelná [CZ/SK] - Horní Lideč
28n
Vsetín - Velké Karlovice
375 Vsetín - Velké Karlovice
28p
Bylnice - Horní Lideč
387 Bylnice - Vsetín
28q
Čadca - Makov
176 Čadca - Makov
28r
Čadca - Zwardoń PKP
123 Čadca - Skalité-Serafínov št. hr. [SK/PL]
29
Břeclav - Přerov
302 Břeclav - Olomouc hlavní nádraží
29a
Brno - Přerov (- Bohumín)
310 Brno hlavní nádraží - Přerov
29b
Nezamyslice - Olomouc
312 Nezamyslice - Šternberk
29c
Nezamyslice - Morkovice
377 Nezamyslice místní nádraží - Morkovice
29d
Kojetín - Tovačov
353 Kojetín - Tovačov
29e
Hodonín - Holič
124 (Hodonín -) Hodonín št. hr. [CZ/SK] - Holíč nad Moravou
339 Hodonín - Hodonín st. hr. [CZ/SK] (- Holíč nad Moravou)
339b Hodonín - Historické místo 339/2
29g
Gottwaldov-Otrokovice - Gottwaldow-Zlín - Vizovice
362 Otrokovice - Vizovice
30
Brno - Trenčianska Teplá
122 Trenčianska Teplá - Horné Srnie št. hr. [SK/CZ]
330 Táborská - Vlárský průsmyk [CZ/SK]
30a
Nemotice - Koryčany
373 Nemotice - Koryčany
30b
Mutěnice - Kyjov
363 Mutěnice - Kyjov
30c
Bzenec - Moravský Písek
903 Bzenec - Moravský Písek
30d
Nové Mesto nad Váhom - Veselí nad Moravou
182 Nové Mesto nad Váhom - Vrbovce št.hr. [SK/CZ] (- Veselí nad Moravou)
386 Javorník nad Veličkou zastávka st. hr. [CZ/SK] - Veselí nad Moravou
30e
Veselí nad Moravou - Kúty
128 Devínska Nová Ves - Skalica na Slovensku št.hr. [SK/CZ]
336 Veselí nad Moravou - Sudoměřice nad Moravou st. hr. [CZ/SK]
30g
Rohatec - Sudoměřice-Petrov
344 Rohatec - Sudoměřice nad Moravou
30h
Kunovice - Staré Město-Velehrad
329 Kunovice - Staré Město u Uherského Hradiště
30k
Újezdec u Luhačovic - Luhačovice
372 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice
30m
Trenčianska Teplá - Nemšová - Lednické Rovne
168 Nemšová - Lednické Rovne
31
(Praha - Brno -) Břeclav - Bratislava hlavné nádražie - Szob
101 Devínska Nová Ves št. hr. [AT/SK] - Štúrovo št. hr. [SK/HU]
128 Devínska Nová Ves - Skalica na Slovensku št.hr. [SK/CZ]
147 Trnava - Kúty št. hr. [SK/CZ]
364 Břeclav - Lanžhot st.hr. [CZ/SK]
31a
Zohor - Plavecký Sv. Mikuláš
170 Zohor - Plavecký Mikuláš
170a Historické miesto 170/1 - Historické miesto 170/2
31b
Zohor - Záhorská Ves
169 Zohor - Záhorská Ves
31c
Devínske Jazero - Stupava-Mást
127 Devínske Jazero - Stupava
31d
Marchegg - Bratislava hlavné nádražie
101 Devínska Nová Ves št. hr. [AT/SK] - Štúrovo št. hr. [SK/HU]
31e
Rajka MÁV - Bratislava-Petržalka - Bratislava hlavné nádražie
109 Bratislava hlavná stanica - Budatín (-Žilina)
110 Bratislava východ odch. sk. Juh - Bratislava-Nivy
129 (Hegyeshalom -) Rusovce št. hr. [HU/SK] - Bratislava-Nivy
31g
Bratislava-Nové Mesto - Bratislava sriaďovacie nádražie - Bratislava-Dvorník
110 Bratislava východ odch. sk. Juh - Bratislava-Nivy
906 Bratislava-Rača - Bratislava-Vajnory
31h
Bratislava hlavné nádražie - Bratislava-Rača - Bratislava sriaďovacie nádražie - Bratislava-Dvorník
109 Bratislava hlavná stanica - Budatín (-Žilina)
109d Historické miesto 109/6 - Vinohrady
906 Bratislava-Rača - Bratislava-Vajnory
31k
Bratislava-Nové Mesto - Komárno
140 Bratislava-Nové Mesto - Dunajská Streda
140a Bratislava-Nivy - Bratislava cintorín
146 Komárno - Dunajská Streda
31m
Kvetoslavov - Šamorín
179 Kvetoslavov - Šamorín
31n
Šaľa - Neded
163 Šaľa - Neded
31p
Komárom - Komárno - Nové Zámky
166 Komárno št. hr. [HU/SK] - Nové Zámky
31q
Komárno - Kolárovo
178 Komárno - Kolárovo
33
Bratislava hlavné nádražie - Žilina (- Košice)
109 Bratislava hlavná stanica - Budatín (-Žilina)
109a Historické miesto 109/1 - Šenkvice
109b Historické miesto 109/2 - Historické miesto 109/3
109c Historické miesto 109/4 - Historické miesto 109/5
109d Historické miesto 109/6 - Vinohrady
109g Historické miesto 109/9 - Historické miesto 109/11
903 Žilina zriaďovacia stanica - Žilina
33a
Sered - Trnava - Kúty
116 Sereď - Trnava
147 Trnava - Kúty št. hr. [SK/CZ]
33b
Jablonica - Brezová pod Bradlom
152 Jablonica - Brezová pod Bradlom
33c
Galanta - Sered - Leopoldov
117 Galanta - Leopoldov
33d
Piešťany - Vrbové
160 Piešťany - Vrbové
33e
Trenčianska Teplá - Trenčianske Teplice kúpele
1006 Trenčianska Teplá - Trenčianske Teplice
33g
Žilina - Rajec
153 Žilina - Rajec
34
(Bratislava hlavné nádražie -) Nové Zámky - Levice - Zvolen (- Košice)
106 (Budapest-Keleti -) Fiľakovo št. hr. [HU/SK] - Vrútky
137 Šurany - Topoľčianky
144 Levice - Hronská Dúbrava
154 Nové Zámky - Šurany
177 Levice - Úľany nad Žitavou
34a
Nové Zámky - Nitra - Prievidza-Bojnice
113 Palárikovo - Veľké Bielice
142 Veľké Bielice - Nitrianske Pravno
142a Zemianske Kostoľany - Historické miesto 142/1
154 Nové Zámky - Šurany
34b
Prievidza-Bojnice - Nitrianske Pravno
142 Veľké Bielice - Nitrianske Pravno
34c
Nitra - Radošiná
113 Palárikovo - Veľké Bielice
164 Zbehy - Radošina
164a Lužianky - Čab-Sila
34d
Topoľčany - Trenčín - Trenčianska Teplá
109 Bratislava hlavná stanica - Budatín (-Žilina)
113 Palárikovo - Veľké Bielice
155 Chynorany - Trenčín
34e
Prievidza-Bojnice - Horná Štubňa
172 Prievidza - Handlová
183 Horná Štubňa - Handlová
34g
Nové Zámky - Topoľčianky
137 Šurany - Topoľčianky
154 Nové Zámky - Šurany
34h
Leopoldov - Lužianky - Kozárovce
149 Lužianky - Leopoldov
149a Zbehy - Historické miesto 149/4
171 Topoľčianky - Kozárovce
185 Zlaté Moravce - Lužianky
34k
Čata - Levice
120 Štúrovo - Levice
34m
Štúrovo - Čata - Šahy - Zvolen
120 Štúrovo - Levice
121 Čata - Šahy št.hr. [SK/HU]
151 Šahy - Krupina
181 Zvolen osobná stanica - Krupina
181a Zvolen nákladná stanica - Historické miesto 181/1
34n
Šahy - Drégelypalánk MÁV
121 Čata - Šahy št.hr. [SK/HU]
34p
Hronská Dúbrava - Banská Štiavnica
1001 Hronská Dúbrava - Banská Štiavnica
35
Plešivec - Zvolen - Martin-Vrútky
106 (Budapest-Keleti -) Fiľakovo št. hr. [HU/SK] - Vrútky
112 (Miskolc-Tiszai -) Lenartovce št. hr. [HU/SK] - Fiľakovo
112a Historické miesto 112/1 - Fiľakovo
114 Lenartovce - Dobšiná
35a
Banská Bystrica - Diviaky
174 Banská Bystrica - Dolná Štubňa
35b
Lučenec - Halič
162 Lučenec - Halič
35c
Ipolytarnóc - Lučenec
145 (Aszód -) Kalonda št. hr. [HU/SK] - Lučenec
35d
Lučenec - Kokava nad Rimavicou - Utekáč
156 Lučenec - Utekáč
35e
Breznička - Katarínska Huta
157 Breznička - Katarínska Huta
35g
Rimavská Sobota - Poltár
173 Rimavská Sobota - Poltár
35h
Somosköújfalu - Fiľakovo
106 (Budapest-Keleti -) Fiľakovo št. hr. [HU/SK] - Vrútky
35k
Banréve - Lenartovce
112 (Miskolc-Tiszai -) Lenartovce št. hr. [HU/SK] - Fiľakovo
35m
Plešivec - Muráň
132 Plešivec - Muráň
35n
Plešivec - Slavošovce
139 Plešivec - Slavošovce
35p
Plešivec - Dobšiná
114 Lenartovce - Dobšiná
114b Historické miesto 114/2 - Historické miesto 114/3
36
Košice - Žilina (- Bohumín - Praha)
103 (Košice -) Žilina - Svrčinovec zastávka št. hr. [SK/CZ] (- Dětmarovice)
105 Čierna nad Tisou št. hr. [UA/SK] - Žilina
105a Historické miesto 105/5 - Historické miesto 105/4
36a
Kraľovany - Suchá Hora
150 Kraľovany - Suchá Hora št. hr. [SK/PL]
36b
Ružomberok - Korytnica kúpele
1004 Ružomberok - Korytnica kúpele
36c
Poprad - Starý Smokovec - Tatranská Polianka - Vyšné Hágy - Štrbské Pleso
1005 Poprad-Tatry TEŽ - Štrbské Pleso
1005a Poprad-Tatry TEŽ /pôvodná lokalita/ - Historické miesto 1005/1
1005b Historické miesto 1005/2 - Štrbské Pleso /pôvodná lokalita/
36d
Starý Smokovec - Tatranská Lomnica
1007 Starý Smokovec - Tatranská Lomnica TEŽ
36h
Poprad-Tatry - Tatranská Lomnica štátne nádražie / Podolínec
125 Poprad-Tatry - Podolínec
141 Studený Potok - Tatranská Lomnica
36k
Kežmarok - Krížová Ves - Spišská Belá horné nádražie
125 Poprad-Tatry - Podolínec
130 Odbočka Spišská Belá - Spišská Belá
36m
Spišská Nová Ves - Levoča
131 Spišská Nová Ves - Levoča
36n
Spišské Vlachy - Spišské Podhradie
138 Spišské Vlachy - Spišské Podhradie
37
(Praha -) Zvolen - Margecany
111 Zvolen nákladná stanica - Podbrezová
111a Banská Bystrica mesto - Historické miesto 111/2
118 Podbrezová - Tisovec
119 Margecany - Červená Skala
119a Margecany St. 2 - Historické miesto 119/1
119b Mlynky - Historické miesto 119/6
158 Brezno-Halny - Červená Skala
37a
Podbrezová - Hronec
167 Chvatimech - Hronec
37b
Jesenské - Tisovec - Brezno
115 Jesenské - Tisovec
118 Podbrezová - Tisovec
37c
Mníšek nad Hnilcom - Smolnícka Huta
1002 (Gelnica -) Mníšek nad Hnilcom - Smolník
38
Čop - Košice
105 Čierna nad Tisou št. hr. [UA/SK] - Žilina
38a
Michaľany - Medzilaborce - Lupków
107 Michaľany - Palota št. hr. [SK/PL]
38b
Trebišov - Vranov
159 Trebišov - Vranov nad Topľou
38c
Strážske - Prešov
133 Strážske - Prešov
38d
Maťovce - Bánovce nad Ondavou
180 (Užhorod -) Maťovce NR št. hr. [UA/SK] - Bánovce nad Ondavou
38e
Humenné - Stakčín
165 Humenné - Stakčín
165a Historické miesto 165/1 - Historické miesto 165/2
38g
Hidasnémeti - Čaňa - Košice
102 (Budapest-Keleti -) Hidasnémeti št. hr. [HU/SK] - Barca St. 1
38h
Košice - Turňa nad Bodvou
126 Barca - Rožňava
126a Barca - Historické miesto 126/2
126b Historické miesto 126/3 - Historické miesto 126/4
38k
Moldava nad Bodvou - Počkaj - Luciabaňa / Medzev
135 Moldava nad Bodvou - Medzev
136 Počkaj - Baňa Lucia
38m
Košice - Kysak - Prešov - Orlov-Plaveč - Muszyna
103 (Košice -) Žilina - Svrčinovec zastávka št. hr. [SK/CZ] (- Dětmarovice)
104 Kysak - Čirč št. hr. [SK/PL]
104a Kysak - Obišovce
105 Čierna nad Tisou št. hr. [UA/SK] - Žilina
38n
Prešov - Bardejov
133 Strážske - Prešov
134 (Prešov -) Kapušany pri Prešove - Bardejov

Atlas Kolejowy Polski, Czech, Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2021 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (23849028 / 14263 / 13913 / 3034 / 7860.59)