polski český

Wyszukiwarka stacji
Polska
Linie kolejowe
Linie kolejowe (PMP-PW)
Linie kolejowe (KG Adamów)
Elektryfikacja linii
Przegląd tuneli
Czechy
Linie kolejowe
Elektryfikacja linii
Wykaz linii wg rozkładu jazdy
Przegląd tuneli
Zlikwidowane linie - Serial
Ograniczenia w ruchu kolejowym
Słowacja
Linie kolejowe
Elektryfikacja linii
Wykaz linii wg rozkładu jazdy
Przegląd tuneli
Podkarpacka Ruś
Linie kolejowe
Elektryfikacja linii
Przegląd tuneli
Spis spółek kolejowych
Kalendarz
Luty 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Otwarcie ruchu
1869 Louky nad Olší - Bohumín (KOB)
1869 Český Těšín (Czeski Cieszyn) - Louky nad Olší (KOB)
1876 Václavice - Starkoč (StEG)
1882 Płoty - Gryfice (ADCE)
1895 Vojkovice nad Ohří - Kyselka (Mattoni) [BEB]
1906 Worowo - Resko Północne (KPEV)
1910 Wronki - Jaryszewo Obornickie (KPEV)
1943 Babín - Nymburk hlavní nádraží (BMB-ČMD)
Zawieszenie ruchu
1926 Wrzeście - Bargędzino (PKP)
1993 Jędrzejów Wąskotorowy - Dobra Sztambergów (PKP)
1993 Umianowice - Cudzynowice (PKP)
1993 Działoszyce - Kocmyrzów Wąskotorowy (PKP)
2001 Tuplice - Łęknica (PKP)
Likwidacja linii
1974 Chotětov - Bezno (ČSD)
Zawieszenie ruchu pasaż.
1983 Lwówek Śląski - Gryfów Śląski (PKP)
Elektryfikacja
2001 Kaplice - Velešín (ČD) [25kV/50Hz]
Wznowienie ruchu pasaż.
2007 Piła Północ - Wałcz (PKP)
2013 Bytom - Zabrze Biskupice (KS) [pociągi Bytom - Gliwice startują po raz trzeci]
2013 Zabrze Biskupice - Gliwice (KS)
Budowa drugiego toru
1858 Břeclav - Bzenec přívoz (KFNB)
1858 Přerov - Lipník nad Bečvou (KFNB)
Zawieszenie ruchu towar.
1965 Wriezen - Neu Rüdnitz (DR)
Nacjonalizacja
1892 Historické místo 524/1 - Chomutov St.2 (kkStB)
1892 Děčín hlavní nádraží jižní zhlaví - Historické místo 524/2 (kkStB)
1921 Louky nad Olší - Bohumín (ČSD)
1921 Kysak - granica państwa (ČSD)
1921 Košice - granica państwa (ČSD)
1921 granica państwa - Louky nad Olší (ČSD)
Główna Biblioteka Komunikacyjna



Tabele liniowych rozkładów jazdy SŽ / ČSD / ŽSR



Knižní jízdní řády

Knižný cestovný poriadok

Jízdní ŕád ČSD - 1961/1962
Nr linii w SRJP Nr linii w bazie danych
1
Česká Třebová - Kolín (- Praha)
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
304e Historické místo 304/9 - Historické místo 304/10
304f Historické místo 304/8 - Ústí nad Orlicí
512a Praha hlavní nádraží - Balabenka
944 Praha-Libeň - Praha-Vítkov
1a
Souhrnná doprava Kolín - Praha
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
512a Praha hlavní nádraží - Balabenka
944 Praha-Libeň - Praha-Vítkov
1b
Pečky - Bošice - Kouřim / Bečváry
551 Pečky - Zásmuky
552 Bošice - Kouřim
583 Zásmuky - Bečváry
1d
Hrochův Týnec - Chrast u Chrudimě
603 Hrochův Týnec - Chrast u Chrudimi
1e
Chrudim - Chrudim město
936 Chrudim - Chrudim město
1g
Přelouč - Vápenný Podol - Prachovice
564 Přelouč - Prachovice
565 Tasovice - Vápenný Podol
1h
Heřmanův Městec - Borohrádek
602 Heřmanův Městec - Borohrádek
1k
Choceň - Litomyšl
567 Choceň - Litomyšl
2
(Praha -) Velký Osek - Hradec Králové - Lichkov - Hanušovice / Miedzylesie
320 Šternberk - Lichkov
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
537 Chlumec nad Cidlinou - Lichkov st. hr. [CZ/PL]
2a
Častolovice - Solnice
587 Častolovice - Solnice
2b
Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách
618 Doudleby nad Orlicí - Rokytnice v Orlických horách
2c
Dobruška - Opočno pod Orlickými horami
621 Dobruška - Opočno pod Orlickými horami
2d
Letohrad - Ústí nad Orlicí
541 Letohrad - Ústí nad Orlicí
2e
Dolní Lipka - Štíty
605 Dolní Lipka - Štíty
2h
Choceň - Meziměstí - Otovice zastávka
544 Choceň - Meziměstí st. hr. [CZ/PL]
545 Meziměstí - Otovice zastávka st. hr. [CZ/PL]
3
Pardubice - Turnov
505 Pardubice hlavní nádraží - Černousy st. hr. [CZ/PL]
3a
Sadová - Smiřice
559 Hněvčeves - Smiřice
3b
Jaroměř - Starkoč - Trutnov
508 Jaroměř - Královec st. hr. [CZ/PL]
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
3c
Smržovka - Josefův Důl
590 Smržovka - Josefův Důl
3d
Václavice - Starkoč
546 Václavice - Starkoč
3e
Frýdlant v Čechách - Heřmanice
5002 Frýdlant v Čechách - Heřmanice st. hr. [CZ/PL]
3f
Železný Brod - Tanvald
543 Železný Brod - Tanvald
3g
Liberec - Harrachov
584 Liberec - Harrachov st. hr. [CZ/PL]
3h
Liberec - Černousy
505 Pardubice hlavní nádraží - Černousy st. hr. [CZ/PL]
3k
Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
606 Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem
3m
Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem
612 Frýdlant v Čechách - Jindřichovice pod Smrkem st. hr. [CZ/PL]
4
Chlumec nad Cidlinou - Trutnov
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
4a
Hradec Králové - Jičín - Turnov
526 Ostroměř - Jičín
558 Hradec Králové hlavní nádraží - Ostroměř
616 Jičín - Turnov
4b
Smidary - Vysoké Veselí
555 Smidary - Vysoké Veselí
4c
Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou
604 Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou
4d
Trutnov - Královec - Žacléř
508 Jaroměř - Královec st. hr. [CZ/PL]
518 Velký Osek - Trutnov-Poříčí
563 Královec - Žacléř
4e
Kunčice nad Labem - Vrchlabí
523 Kunčice nad Labem - Vrchlabí
4k
Trutnov - Svoboda nad Úpou
527 Trutnov hlavní nádraží - Svoboda nad Úpou
4n
Trutnov - Teplice nad Metují
620 Trutnov střed - Teplice nad Metují
6
(Praha -) Poříčany - Jičín
554 Veleliby - Jičín
560 Poříčany - Nymburk město
931 Nymburk město - Veleliby
6a
Nymburk město - Nymburk hlavní nádraží
934 Nymburk město - Nymburk hlavní nádraží
6b
Chlumec nad Cidlinou - Křinec
556 Obora - Městec Králové
608 Chlumec nad Cidlinou - Městec Králové
6c
Kopidlno - Dětenice - Bakov nad Jizerou / Dobrovice město
561 Kamensko - Zálučí
573 Rokytňany - Dobrovice město
6d
Mladá Boleslav - Stará Paka
617 Skalsko - Stará Paka
7
(Praha -) Všetaty - Turnov - Liberec
505 Pardubice hlavní nádraží - Černousy st. hr. [CZ/PL]
512 Praha hlavní nádraží - Turnov
7a
Souhrnná doprava Praha - Všetaty
512 Praha hlavní nádraží - Turnov
512a Praha hlavní nádraží - Balabenka
538 Lysá nad Labem - Praha-Těšnov
7b
Lysá nad Labem - Všetaty - Děčín
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
7c
Ústí nad Labem-Střekov - Ústí nad Labem západ
539 Ústí nad Labem-Střekov - Ústí nad Labem západ
7d
Čelákovice - Brandýs nad Labem - Neratovice
571 Čelákovice - Brandýs nad Labem
601 Brandýs nad Labem - Neratovice
7g
Mělník - Mladá Boleslav
595 Mělník - Mšeno
598 Mšeno - Dolní Cetno
617 Skalsko - Stará Paka
7h
Skalsko - Chotětov
550 Chotětov - Dolní Cetno
598 Mšeno - Dolní Cetno
7k
Velké Březno - Lovečkovice - Verneřice / Úštěk
585 Velké Březno - Verneřice
586 Lovečkovice - Úštěk horní nádraží
8
Nymburk - Rumburk
512 Praha hlavní nádraží - Turnov
514 Bakov nad Jizerou - Rumburk st. hr. [CZ/DE] (- Ebersbach (Sachsen))
519 Nymburk hlavní nádraží - Mladá Boleslav hlavní nádraží
8a
Děčín - Varnsdorf
514 Bakov nad Jizerou - Rumburk st. hr. [CZ/DE] (- Ebersbach (Sachsen))
515 Děčín nákladní nádraží - Jedlová
516 Rybniště - Varnsdorf
8b
Děčín - Česká Lípa
515 Děčín nákladní nádraží - Jedlová
531 Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa hlavní nádraží
8c
Česká Kamenice - Kamenický Šenov - Česká Lípa
579 Česká Kamenice - Kamenický Šenov
614 Kamenický Šenov - Česká Lípa střelnice
8d
Rumburk - Jiříkov
514 Bakov nad Jizerou - Rumburk st. hr. [CZ/DE] (- Ebersbach (Sachsen))
945 Jiříkov, výh.č.1 - Jiříkov
8e
Rumburk - Dolní Poustevna
534 Rumburk - Dolní Poustevna st. hr. [CZ/DE] (- Sebnitz (Sachsen))
8g
Mikulášovice - Panský - Rumburk
517 Mikulášovice dolní nádraží - Rumburk
8h
Panský - Krásná Lípa
613 Panský - Krásná Lípa
8k
(Lovosice -) Litoměřice - Liberec
575 Řetenice - Liberec
575c Česká Lípa hlavní nádraží - Historické místo 575/2
8m
Souhrnná doprava Lovosice - Litoměřice
575 Řetenice - Liberec
8n
Svor - Jablonné v Podještědí
580 Svor - Jablonné v Podještědí
8p
Liberec - Varnsdorf
509 Liberec - Hrádek nad Nisou st. hr. [CZ/PL]
522 Varnsdorf st. hr. [DE/CZ] - Varnsdorf staré nádraží st. hr. [CZ/DE]
9
(Praha -) Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem - Děčín
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
304d Historické místo 304/12 - Historické místo 304/13
9a
Souhrnná doprava Praha - Kralupy nad Vltavou
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
9b
Kralupy nad Vltavou - Neratovice
513 Kralupy nad Vltavou - Neratovice
513a Kralupy nad Vltavou - Historické místo 513/1
9c
Kladno - Kralupy nad Vltavou
503 Kladno - Kralupy nad Vltavou
9d
Vraňany - Lužec nad Vltavou
581 Vraňany - Lužec nad Vltavou
9e
Libochovice - Vraňany
619 Libochovice - Vraňany
9g
Roudnice nad Labem - Zlonice
562 Roudnice nad Labem - Zlonice
9h
Řetenice - Lovosice
575 Řetenice - Liberec
9k
Děčín - Bad Schandau
502 Děčín hlavní nádraží - Dolní Žleb st. hr. [CZ/DE] (- Dresden-Neustadt)
11
(Praha -) Kralupy nad Vltavou - Most
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
566a Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou předměstí
577 Kralupy nad Vltavou předměstí - Podlešín
11a
Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou předměsti - Velvary
566 Kralupy nad Vltavou - Velvary
566a Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou předměstí
11b
(Kralupy nad Vltavou -) Zvoleněves - Kladno-Dubí
542 Zvoleněves - Kladno-Dubí
11d
Lovosice - Čížkovice - Obrnice - Most
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
568 Lovosice - Libochovice
600 Čížkovice - Obrnice
926 Most staré nádraží - Most hlavní nádraží
11e
Lovosice - Libochovice - Louny
568 Lovosice - Libochovice
611 Louny - Libochovice
12
Praha - Chomutov
511 Praha-Bubny - Cheb
511d Historické místo 511/1 - Historické místo 511/2
12b
Praha-Smíchov - Hostivice - Slaný
530 Praha-Smíchov severní zhlaví - Hostivice
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
533c Historické místo 533/4 - Historické místo 533/6
956 Jeneček - Jeneček výh.č.7
956a Historické místo 954/1 - Jeneček St.2
12c
Rudná u Prahy - Hostivice
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
957 Jeneček - Jeneček výh.č.5 (St.1)
12d
Postoloprty - Louny
591 Postoloprty - Louny
939 Louny předměstí - Louny předměstí St.2
12e
Lužná u Rakovníka - Rakovník
535 Lužná u Rakovníka - Rakovník
12g
Krupá - Kolešovice
574 Krupá - Kolešovice
12h
Rakovník - Louny
591 Postoloprty - Louny
752 Rakovník - Louny předměstí St.I
12k
Oldřichov u Duchcova - Louka u Litvínova - Chomutov
524 Děčín hlavní nádraží jižní zhlaví - Chomutov seřaďovací nádraží (Chomutov St.2)
12m
Louka u Litvínova - Moldava v Krušných horách
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
12n
Děčín - Oldřichov u Duchcova
524 Děčín hlavní nádraží jižní zhlaví - Chomutov seřaďovací nádraží (Chomutov St.2)
12r
Náhradní autobusová doprava Most - Louka u Litvínova
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
13
Ústí nad Labem - Chomutov
507 Ústí nad Labem hlavní nádraží - Chomutov
507b Oldřichov u Duchcova - Široký Vrch
507c Ústí nad Labem západ St.5 - Krupka-Bohosudov
507d Třebušice - Dolní Rybník
13b
Ústí nad Labem - Bílina město
540 Ústí nad Labem západ - Bílina
540a Historické místo 540/1 - Bílina /původní lokalita/
13c
Chomutov - Vejprty
528 Chomutov - Reitzenhain v Čechách st. hr. [CZ/DE]
529 Křimov - Vejprty st. hr. [CZ/DE]
14
Chomutov - Cheb
511 Praha-Bubny - Cheb
511b Chomutov - Historické místo 511/3
511c Chodov karlovarské zhlaví - Historické místo 511/5
14b
Merklín - Dalovice - Karlovy Vary
749 Merklín - Dalovice
14c
Karlovy Vary dolní nádraží - Potůčky
717 Karlovy Vary dolní nádraží - Potůčky st. hr. [CZ/DE]
14e
Krásný Jez - Nové Sedlo u Lokte
716 Krásný Jez - Chodov
716a Nové Sedlo - Historické místo 716/1
14g
Sokolov - Kraslice
714 Sokolov - Hraničná st. hr. [CZ/DE]
14h
Tršnice - Františkovy Lázně
705 Tršnice - Aš st. hr. [CZ/DE] (- Oberkotzau)
14k
Tršnice - Luby u Chebu
745 Tršnice - Luby u Chebu
14m
Radiumbad Brambach - Plesná - Františkovy Lázně
704 (Plauen (Vogtl) ob Bf -) Plesná st. hr. [DE/CZ] - Cheb
14n
Cheb - Františkovy Lázně - Aš - Hranice v Čechách
704 (Plauen (Vogtl) ob Bf -) Plesná st. hr. [DE/CZ] - Cheb
705 Tršnice - Aš st. hr. [CZ/DE] (- Oberkotzau)
720 Aš - Hranice v Čechách st. hr. [CZ/DE]
14q
Mariánské Lázně - Karlovy Vary dolní nádraží
740 Mariánské Lázně - Karlovy Vary dolní nádraží
16
Plzeň - Žatec - Duchcov
507 Ústí nad Labem hlavní nádraží - Chomutov
520 Duchcov nákladní nádraží - Světec
710 Plzeň hlavní nádraží - Mladotice
715 Železná Ruda-Alžbětín [CZ/DE] - Rozcestí (- Duchcov)
16a
Rakovník - Bečov nad Teplou
735 Rakovník - Bečov nad Teplou
16b
Rakovník - Mladotice
744 Rakona - Mladotice
16c
Protivec - Bochov
736 Protivec - Bochov
16d
Kaštice - Prunéřov
549 Kaštice - Kadaň-Prunéřov
549a Kadaň předměstí - Prunéřov
16e
Kadaňský Rohozec - Vilémov u Kadaně
576 Doupov - Vilémov u Kadaně
16g
Beroun - Rakovník
713 Beroun - Rakovník
16h
Praha-Smíchov - Rudná u Prahy - Beroun
533 Praha-Smíchov - Moldava v Krušných horách st. hr. [CZ/DE]
737 (Beroun -) Beroun-Závodí - Rudná u Prahy
17
(Praha -) Zdice - Plzeň - Cheb - Schirnding
510 Praha-Smíchov - Česká Kubice st. hr. [CZ/DE] (- Furth im Wald)
510b Zdice - Historické místo 510/2
510c Historické místo 510/3 - Historické místo 510/4
510d Historické místo 510/5 - Historické místo 510/7
510e Historické místo 510/10 - Historické místo 510/12
510f Historické místo 510/8 - Historické místo 510/9
510g Historické místo 510/13 - Zbiroh
510h Historické místo 510/15 - Historické místo 510/16
510j Historické místo 510/17 - Historické místo 510/18
510k (Ejpovice -) Chrást u Plzně - Historické místo 510/20
702 Ejpovice - Stupno
706 (Wien Franz-Josefs-Bahnhof -) České Velenice st. hr. [AT/CZ] - Cheb
719 (Nürnberg Hbf -) Pomezí nad Ohří st. hr. [DE/CZ] - Cheb
17a
Souhrnná doprava Praha - Zdice
510 Praha-Smíchov - Česká Kubice st. hr. [CZ/DE] (- Furth im Wald)
532 Praha hlavní nádraží - Praha-Smíchov severní zhlaví
17b
Zadní Třebaň - Lochovice
610 Zadní Třebaň - Lochovice
17c
Rokycany - Nezvěstice
707 Rokycany - Nezvěstice
17d
Chrást u Plzně - Radnice
702 Ejpovice - Stupno
730 Stupno - Radnice
17e
Pňovany - Bezdružice
747 Pňovany - Bezdružice
17g
Svojšín - Bor
751 Svojšín - Bor
17m
Slapany - Cheb
703 (Wiesau (Oberpf) -) Slapany st. hr. [DE/CZ] - Františkovy Lázně
18
Plzeň - Česká Kubice - Furth i. W.
510 Praha-Smíchov - Česká Kubice st. hr. [CZ/DE] (- Furth im Wald)
510m Historické místo 510/21 - Historické místo 510/22
18a
Nýřany - Heřmanova Huť
701 Nýřany - Heřmanova Huť
18b
Staňkov - Poběžovice
746 Vránov - Poběžovice
18c
Železná Ruda město - Plzeň
715 Železná Ruda-Alžbětín [CZ/DE] - Rozcestí (- Duchcov)
18d
Domažlice - Planá u Mariánských Lázní
731 Karlín - Tachov
753 Domažlice odb.v.401 - Tachov
18e
Horažďovice předměstí - Domažlice
722 Horažďovice předměstí - Klatovy
723 Janovice nad Úhlavou - Domažlice
19
Gmünd NÔ - České Velenice - Plzeň
706 (Wien Franz-Josefs-Bahnhof -) České Velenice st. hr. [AT/CZ] - Cheb
706a České Budějovice - Bavorovice
19a
Blatná - Nepomuk
741 Blatná - Nepomuk
19b
Číčenice - Týn nad Vltavou
739 Číčenice - Týn nad Vltavou
739a Historické místo 739/1 - Historické místo 739/2
739b Temelín - Historické místo 739/3
739c Číčenice - Historické místo 739/4
19c
Dívčice - Netolice
733 Dívčice - Netolice
19d
České Budějovice - České Žleby - Volary
727 Rožnov - Černý Kříž
19e
Rybník - Lipno nad Vltavou
754 Rybník - Lipno nad Vltavou
19g
Summerau - Horní Dvořiště - České Budějovice
708 (St. Valentin -) Horní Dvořiště st. hr. [AT/CZ] - České Budějovice
19h
Číčenice - Nové Údolí
728 Číčenice - Nové Údolí st. hr. [CZ/DE]
20
Protivín - Zdice (- Praha)
712 Protivín - Zdice
20a
Tábor - Písek - Ražice
725 Tábor - Písek
991 Putim - Ražice
20c
(Jihlava -) Horní Cerekev - Tábor
724 Horní Cerekev - Tábor
20d
Kostelec u Jihlavy - Slavonice
738 Kostelec u Jihlavy - Telč
748 (Schwarzenau -) Slavonice st. hr. [AT/CZ] - Telč
20e
(České Budějovice -) Veselí nad Lužnicí - Jihlava
721 Veselí nad Lužnicí - Jihlava
20g
Jindřichův Hradec - Obrataň
7004 (Jindřichův Hradec JHMD -) Jindřichův Hradec-Skrýchov - Obrataň
7004a Historické místo 7002/1 - Historické místo 7002/3
20h
Jindřichův Hradec - Nová Bystřice
7001 Jindřichův Hradec-JHMD - Nová Bystřice
20k
Rožmitál pod Třemšínem - Březnice
743 Rožmitál pod Třemšínem - Březnice Přední Poříčí
20m
Březnice - Strakonice - Volary
729 Strakonice - Volary
742 Březnice - Strakonice
21
Dobříš / Čerčany - Vrané nad Vltavou - Praha
557 Praha-Vršovice - Praha-Modřany
557b Historické místo 557/2 - Historické místo 557/3
594 Čerčany - Skochovice
597 Dobříš - Praha-Modřany
22
České Budějovice - Benešov u Prahy (- Praha)
709 České Velenice - Praha Masarykovo nádraží-Hrabovka
709a Votice - Olbramovice
709b Historické místo 709/1 - Historické místo 709/2
709c Historické místo 709/3 - Historické místo 709/5
709d Historické místo 709/6 - Sudoměřice u Tábora /původní lokalita/
709f Historické místo 709/10 - Historické místo 709/16
709g Soběslav - Doubí u Tábora
711 České Budějovice - Veselí nad Lužnicí
711a Historické místo 711/1 - Historické místo 711/2
711b Veselí nad Lužnicí zastávka - Veselí nad Lužnicí
22a
Souhrnná doprava Benešov u Prahy - Praha
709 České Velenice - Praha Masarykovo nádraží-Hrabovka
709e Záběhlice - Historické místo 709/7
22b
Čerčany - Světlá nad Sázavou
607 Kolín - Čerčany
609 Rataje nad Sázavou - Kácov
615 Kácov - Světlá nad Sázavou
22c
Benešov u Prahy - Dolní Kralovice
592 Benešov u Prahy - Dolní Kralovice
22d
Olbramovice - Sedlčany
589 Olbramovice - Sedlčany
22e
Tábor - Bechyně
750 Tábor - Bechyně
22g
(Gmünd NÖ -) České Velenice - Veselí nad Lužnicí (- Praha)
709 České Velenice - Praha Masarykovo nádraží-Hrabovka
23
(Brno -) Jihlava - Kolín (- Praha)
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
23a
Souhrnná doprava Kolín - Lysá nad Labem - Praha
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
512a Praha hlavní nádraží - Balabenka
538 Lysá nad Labem - Praha-Těšnov
23b
Lysá nad Labem - Milovice
623 Lysá nad Labem - Milovice
23c
Čelákovice - Mochov
572 Čelákovice - Mochov
23d
Kolín - Ledečko
607 Kolín - Čerčany
23e
Kutná Hora hlavní nádraží - Zruč nad Sázavou
570 Kutná Hora hlavní nádraží - Zruč nad Sázavou
23g
Souhrnná doprava Kutná Hora hlavní nádraží - Kutná Hora město
570 Kutná Hora hlavní nádraží - Zruč nad Sázavou
23h
Skovice - Vrdy-Bučice /doprava zastavena/
548 Skovice - Vrdy-Bučice
23k
Čáslav - Třemošnice
547 Čáslav místní nádraží - Třemošnice
23m
Havlíčkův Brod - Humpolec
588 Havlíčkův Brod - Humpolec
23n
Havlíčkův Brod - Pardubice
521 Havlíčkův Brod - Pardubice-Rosice nad Labem
23p
Dobronín - Polná
367 Dobronín - Polná
23q
Svitavy - Polička - Žďárec u Skutče
593 Svitavy - Žďárec u Skutče
24
Brno - Jihlava
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
307 Střelice - Okříšky
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
912 Státní silnice - Brno-Horní Heršpice
24a
Šatov - Okříšky
311 (Wien Nordwest -) Šatov st. hr. [AT/CZ] - Děčín-Prostřední Žleb
24d
Moravské Budějovice - Jemnice
356 Moravské Budějovice - Jemnice
24e
Znojmo / Oslavany - Moravské Bránice - Brno
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
313 Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov - Znojmo
24g
Hevlín - Hrušovany nad Jevišovkou
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
24h
Břeclav - Hrušovany nad Jevišovkou
318 Břeclav - Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov
24k
Břeclav - Lednice
365 Boří les - Lednice
25
Brno - Křižanov - Havlíčkův Brod
389 Brno-Židenice - Havlíčkův Brod
25a
Žďár nad Sázavou - Tišnov
368 Žďár nad Sázavou - Tišnov
25b
Studenec - Křižanov
332 Studenec - Křižanov
26
(Szob -) Břeclav - Brno - Česká Třebová (- Praha)
301 (Wien Nordbahnhof- ) Břeclav st. hr. [AT/CZ] - Brno hlavní nádraží
304 (Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. [AT/CZ] - Děčín hlavní nádraží
26b
Chornice - Skalice nad Svitavou
341 Chornice - Skalice nad Svitavou
26c
Hrušovany u Brna - Židlochovice
350 Hrušovany u Brna - Židlochovice
26d
Vranovice - Pohořelice
351 Vranovice - Pohořelice
26e
Šakvice - Hustopeče u Brna
349 Šakvice - Hustopeče u Brna
26g
Zaječí - Hodonín
357 Zaječí - Hodonín
26h
Čejč - Ždánice
375 Čejč - Ždánice
27
(Praha -) Česká Třebová - Přerov (- Nový Bohumín)
302 Břeclav - Olomouc hlavní nádraží
501 Česká Třebová - Olomouc hlavní nádraží
501b-k1 Historické místo 501/3 - Historické místo 501/6
501b-k2 Historické místo 501/3 - Historické místo 501/2
501c Historické místo 501/7 - Historické místo 501/8
501d Historické místo 501/12 - Historické místo 501/13
501e Historické místo 501/14 - Historické místo 501/16
27a
Prostějov - Třebovice v Čechách
340 Prostějov hlavní nádraží - Třebovice v Čechách
27b
Olomouc - Kostelec na Hané - Prostějov
327 Olomouc hlavní nádraží - Čelechovice na Hané
340 Prostějov hlavní nádraží - Třebovice v Čechách
342 Kostelec na Hané - Čelechovice na Hané
27c
Červenka - Litovel předměstí - Senice na Hané
333 Červenka - Litovel
27d
Litovel předměstí - Mladeč
384 Litovel předměstí - Mladeč
27e
Rudoltice v Čechách - Lanškroun
578 Rudoltice v Čechách - Lanškroun
28
(Praha -) Přerov - Petrovice u Karviné
303 Přerov - Petrovice u Karviné st. hr. [CZ/PL]
28a
Hranice na Moravě - Valašské Meziříčí - Púchov
184 Púchov - Strelenka št. hr. [SK/CZ]
330 Hranice na Moravě - Vsetín
387 Bylnice - Vsetín
388 Střelná [CZ/SK] - Horní Lideč
28b
Vsetín - Velké Karlovice
376 Vsetín - Velké Karlovice
28c
Bylnice - Horní Lideč
387 Bylnice - Vsetín
28d
Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
345 Suchdol nad Odrou - Budišov nad Budišovkou
28e
Suchdol nad Odrou - Fulnek
346 Suchdol nad Odrou - Fulnek
28g
Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město
324 Suchdol nad Odrou - Nový Jičín město
28h
Studénka - Bílovec
344 Studénka - Bílovec
29
Olomouc - Hanušovice - Krnov
312 Nezamyslice - Šternberk
317 Krnov - Jindřichov ve Slezsku st. hr. [CZ/PL]
320 Šternberk - Lichkov
337 Hanušovice - Mikulovice st. hr. [CZ/PL]
29a
Zábřeh na Moravě - Petrov nad Desnou - Kouty nad Desnou / Sobotín
315 Zábřeh na Moravě - Sobotín
366 Petrov nad Desnou - Kouty nad Desnou
29b
Hanušovice - Staré Město pod Sněžníkem
371 Hanušovice-Morava - Staré Město pod Sněžníkem
29c
Lipová Lázně - Javorník ve Slezsku
354 Lipová Lázně - Bernartice u Javorníka st. hr. [CZ/PL]
358 Bernartice u Javorníka - Javorník ve Slezsku
29d
Hukovice - Vidnava
359 Velká Kraš - Vidnava st. hr. [CZ/PL]
29e
Mikulovice - Zlaté Hory
355 Mikulovice - Zlaté Hory
29g
Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
3001 Třemešná ve Slezsku - Osoblaha
30
Kojetín - Ostrava
308 Ostrava hlavní nádraží - Frýdek-Místek
314 Kojetín - Český Těšín st. hr. [CZ/PL]
30a
Frýdlant nad Ostravicí - Bílá
374 Frýdlant nad Ostravicí - Bílá
30c
Hodslavice - Nový Jičín horní nádraží
339 Hostašovice - Nový Jičín horní nádraží
30d
Studénka - Štramberk - Veřovice
326 Studénka - Veřovice
326b Historické místo 326/3 - Historické místo 326/4
30e
Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm
347 Valašské Meziříčí - Rožnov pod Radhoštěm
30g
Kroměříž - Zborovice
325 Kroměříž - Zborovice
31
Olomouc - Krnov - Opava východ
316 Olomouc hlavní nádraží - Opava východ
31a
Valšov - Rýmařov
322 Valšov - Rýmařov
31b
Bruntál - Malá Morávka
364 Bruntál - Malá Morávka
31c
Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem
323 Milotice nad Opavou - Vrbno pod Pradědem
31d
Opava východ - Horní Benešov
348 Opava východ - Horní Benešov
31e
Opava východ - Hradec u Opavy
369 Moravice - Hradec nad Moravicí
31g
Opava východ - Ostrava-Poruba
306 Ostrava-Svinov - Opava východ
31h
Opava východ - Hlučín
353 (Racibórz Studzienna -) Chuchelná st. hr. [CZ/PL] - Opava východ
383 Kravaře ve Slezsku - Petřkovice
31k
Chuchelná - Kravaře ve Slezsku
353 (Racibórz Studzienna -) Chuchelná st. hr. [CZ/PL] - Opava východ
32
Žilina - Nový Bohumín
103 (Košice -) Žilina - Svrčinovec zastávka št. hr. [SK/CZ] (- Dětmarovice)
309 (Košice -) Mosty u Jablunkova zastávka st. hr. [SK/CZ] - Dětmarovice
309a Louky nad Olší - Bohumín
32b
Český Těšín - Ostrava-Kunčice
380 Český Těšín - Polanka nad Odrou
380c Historické místo 380/2 - Havířov
380d Historické místo 380/5 - Havířov /původní lokalita/
32c
Frýdek-Místek - Český Těšín
314 Kojetín - Český Těšín st. hr. [CZ/PL]
32d
Čadca - Makov
176 Čadca - Makov
32e
Čadca - Skalité-Serafínov
122 Čadca - Skalité-Serafínov št. hr. [SK/PL]
33
Břeclav - Přerov
302 Břeclav - Olomouc hlavní nádraží
33a
Brno - Přerov (- Nový Bohumín)
310 Brno hlavní nádraží - Přerov
33b
Nezamyslice - Olomouc
312 Nezamyslice - Šternberk
33c
Nezamyslice - Morkovice
378 Nezamyslice místní nádraží - Morkovice
33d
Kojetín - Tovačov
352 Kojetín - Tovačov
33e
Hodonín - Holič nad Moravou
125 (Hodonín -) Hodonín št. hr. [CZ/SK] - Holíč nad Moravou
338 Hodonín - Hodonín st. hr. [CZ/SK] (- Holíč nad Moravou)
33g
Otrokovice - Gottwaldow-Zlín - Vizovice
361 Otrokovice - Vizovice
34
Brno - Trenčianska Teplá
121 Trenčianska Teplá - Horné Srnie št. hr. [SK/CZ]
329 Táborská - Vlárský průsmyk [CZ/SK]
34a
Nemotice - Koryčany
373 Nemotice - Koryčany
34b
Mutěnice - Kyjov
362 Mutěnice - Kyjov
34c
Bzenec - Moravský Písek
903 Bzenec - Moravský Písek
34d
Nové Mesto nad Váhom - Veselí nad Moravou
182 Nové Mesto nad Váhom - Vrbovce št. hr. [SK/CZ] (- Veselí nad Moravou)
386 (Nové Mesto nad Váhom -) Javorník nad Veličkou zastávka st. hr. [CZ/SK] - Veselí nad Moravou
34h
Kunovice - Staré Město u Uherského Hradiště
328 Kunovice - Staré Město u Uherského Hradiště
34k
Újezdec u Luhačovic - Luhačovice
372 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice
34m
Trenčianska Teplá - Lednické Rovne
121 Trenčianska Teplá - Horné Srnie št. hr. [SK/CZ]
168 Nemšová - Lednické Rovne
36
(Praha -) Břeclav - Bratislava
101 Devínska Nová Ves št. hr. [AT/SK] - Štúrovo št. hr. [SK/HU]
126 Devínska Nová Ves - Skalica na Slovensku št. hr. [SK/CZ]
147 Trnava - Kúty št. hr. [SK/CZ]
363 Břeclav - Lanžhot st. hr. [CZ/SK]

Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2023 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (33673581 / 22095 / 3196 / 3537 / 9520.38)