polski čeština

Wyszukiwarka stacji
Polska
Linie kolejowe
Linie kolejowe (PMP-PW)
Przegląd tuneli
Czechy
Linie kolejowe
Elektryfikacja linii
Wykaz linii wg rozkładu jazdy
Przegląd tuneli
Zlikwidowane linie
Ograniczenia w ruchu kolejowym
Słowacja
Linie kolejowe
Elektryfikacja linii
Wykaz linii wg rozkładu jazdy
Przegląd tuneli
Spis Kolei
Kalendarz
Dziś jest 9. maja 2021
Otwarcie ruchu
1839 Gänserndorf - Dürnkrut (KFNB)
1901 Chlumec nad Cidlinou - Městec Králové (KkStB)
1948 Brzustów - Drzewica (PKP)
1948 Jelšovce - Zbehy (ČSD)
1974 Kačerov (C5) - Florenc (C13) (DPP)
Zamknięcie ruchu
1948 Hora Svateho Šebestiána - granica państwa (ČSD)
1948 granica państwa - Reitzenhain (DB)
Zawieszenie ruchu pasaż.
1936 Kuřim - Veverská Bítýška (ČSD)
1948 Křimov - Reitzenhain v Čechách (ČSD)
Likwidacja elektryfikacji
1945 Kořenov - granica państwa (ČSD)
Główna Biblioteka Komunikacyjna



Tabele liniowych rozkładów jazdy SŽ / ČSD / ŽSR



Knižní jízdní řády

Knižní jízdní řády ČSD

Knižný cestovný poriadok

Urzędowy rozkład jazdy i lotów - 1946 lato
Nr linii w SRJP Nr linii w bazie danych
1
Warszawa Wileńska - Kuźnica
6 Zielonka - Kuźnica Białostocka
21 Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
2
Tłuszcz - Rybienko / Wyszków - Ostrołęka
29 Tłuszcz - Ostrołęka
3
Ostrołęka - Siedlce
34 Ostrołęka - Siedlce
4
Białystok Centralny - Osowiec
38 Białystok - Głomno
5
Białystok Centralny - Krynki
37 Białystok - Zubki Białostockie
6
Warszawa Wileńska / Warszawa Wschodnia - Terespol n/Bugiem
2 Warszawa Zachodnia - Terespol
7
Białystok Centralny - Siedlce
31 Siedlce - Siemianówka
32 Czeremcha - Białystok
7a
Czeremcha - Narewka
31 Siedlce - Siemianówka
7b
Hajnówka - Białowieża
52 Lewki - Białowieża
8
Biała Podlaska Wąskotorowa - Janów Podlaski / Konstanynów
1023 Biała Podlaska Osobowa - Janów Podlaski
1024 Rozkosz - Konstantynów
9
Pilawa - Mińsk Mazowiecki
13 Krusze - Pilawa
522 Mińsk Mazowiecki R102 - Mińsk Mazowiecki
10
Warszawa Wschodnia - Dorohusk
7 Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
11
Łuków - Dęblin
26 Łuków - Radom
12
Łuków - Lublin
7 Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
30 Łuków - Lublin Północny
13
Chełm - Bug Włodawski
81 Chełm - Włodawa
14
Dęblin - Radom
26 Łuków - Radom
15
Bąkowiec - Kozienice
76 Bąkowiec - Kozienice
16
Bąkowiec - Wysokie Koło
82 Bąkowiec - Puławy Azoty
82a Wysokie Koło R1 - Wysokie Koło
17
Nałęczów Wąskotorowy - Opole
2001 Nałęczów Wąskotorowy - Opole Wąskotorowe
18
Lublin - Rozwadów
68 Lublin - Przeworsk
19
Rejowiec - Bełżec
69 Rejowiec - Hrebenne
20
Zawada - Hrubieszów
72 Zawada - Hrubieszów Miasto
21
Werbkowice Wąskotorowe - Dziekanów / Strzyżów
2006 Werbkowice Wąskotorowe - Strzyżów Hrubieszowski
2008 Dziekanów Mijanka - Matcze
22
Werbkowice Wąskotorowe - Wożuczyn
2005 Werbkowice Wąskotorowe - Byków
2010 Łaszczów - Wożuczyn
23
Zwierzyniec Wieś Wąskotorowy - Biłgoraj
2004 Zwierzyniec Wąskotorowy - Biłgoraj
2004a Zwierzyniec Wieś Wąskotorowy - Zwierzyniec Wąskotorowy
24
Warszawa Główna - Kraków
8 Warszawa Zachodnia - Kraków Główny
8a Warszawa Aleje Jerozolimskie - Miejsce Historyczne Okęcie
23 Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
25
Częstochowa - Kielce
61 Kielce - Fosowskie
61a Miejsce Historyczne 61/1 - Częstochowa Towarowa
26
Tunel - Szczakowa / Strzemieszyce Północne
62 Tunel - Sosnowiec Główny
156 Bukowno - Jaworzno Szczakowa
27
Jędrzejów Osobowy Wąskotorowy - Szczucin Wąskotorowy
2013 Jędrzejów Wąskotorowy Osobowy - Szczucin k/Tarnowa Wąskotorowy
28
Hajdaszek - Kocmyrzów Wąskotorowy
2013a Hajdaszek - Miejsce Historyczne 2014
2014 Umianowice - Cudzynowice
2018 Charsznica Wąskotorowa - Kocmyrzów Wąskotorowy
29
Charsznica Wąskotorowa - Kazimierza Wielka
2018 Charsznica Wąskotorowa - Kocmyrzów Wąskotorowy
30
Łódź Kaliska / Łódź Fabryczna - Przeworsk
17 Łódź Fabryczna - Koluszki
17a Łódź Fabryczna /poprzednia lokalizacja/ - Miejsce Historyczne 17
25 Łódź Kaliska - Dębica
68 Lublin - Przeworsk
74 Sobów - Stalowa Wola Rozwadów
78 Sandomierz - Grębów
534 Koluszki - Mikołajów
540 Łódź Chojny - Łódź Widzew
31
Rozwadów / Sandomierz - Rozalin Dęba / Dębica
25 Łódź Kaliska - Dębica
71 Ocice - Rzeszów Główny
740 Ponętów - Zamków
32
Przeworsk Wąskotorowy - Dynów
2011 Przeworsk Wąskotorowy - Dynów
33
Tarnów - Szczucin
115 Tarnów - Szczucin k/Tarnowa
34
Opole Wschodnie - Przemyśl
91 Kraków Główny - Medyka
131 Chorzów Batory - Tczew
132 Bytom - Wrocław Główny
133 Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Kraków Główny
134 Jaworzno Szczakowa - Mysłowice
137 Katowice - Legnica
138 Oświęcim - Katowice
277 Opole Groszowice - Wrocław Brochów
35
Rzeszów - Jasło
106 Rzeszów Główny - Jasło
36
Jarosław - Werchrata
101 Munina - Hrebenne
37
Kraków - Mogiła / Kocmyrzów
91a Kraków Wesoła - Miejsce Historyczne 111
91b Kraków Czyżyny - Mogiła
111 Kraków Nowa Huta - Kocmyrzów
38
Kraków Bonarka - Wieliczka Rynek
91 Kraków Główny - Medyka
94 Kraków Płaszów - Oświęcim
94a Kraków Płaszów - Miejsce Historyczne 94
109 Kraków Bieżanów - Wieliczka Rynek
39
Tarnów - Leluchów / Krynica
96 Tarnów - Leluchów
105 Muszyna - Krynica-Zdrój
40
Stróże - Olszanica
108 Stróże - Krościenko
41
Zagórzany - Gorlice
110 Gorlice Zagórzany - Gorlice
42
Nowy Zagórz - Łupków
107 Nowy Zagórz - Łupków
43
Nowy Łupków Wąskotorowy - Cisna
3001 Rzepedź Wąskotorowa - Cisna
3002 Nowy Łupków Wąskotorowy - Smolnik
44
Kraków - Zakopane
91 Kraków Główny - Medyka
94 Kraków Płaszów - Oświęcim
94a Kraków Płaszów - Miejsce Historyczne 94
97 Skawina - Żywiec
97a Miejsce Historyczne 97/1 - Miejsce Historyczne 97/3
98 Sucha Beskidzka - Chabówka
99 Chabówka - Zakopane
45
Szczakowa / Siersza Wodna - Sucha
97 Skawina - Żywiec
97a Miejsce Historyczne 97/1 - Miejsce Historyczne 97/3
103 Trzebinia - Skawce
114 Trzebinia - Trzebinia Siersza
114a Trzebinia R - Miejsce Historyczne 103
160 Jaworzno Szczakowa - Bolęcin
46
Sucha - Żywiec
97 Skawina - Żywiec
47
Nowy Targ - Podczerwone
118 Nowy Targ - Podczerwone
48
Kalwaria Lanckorona - Bielsko
117 Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Bielsko Biała Główna
49
Nowy Sącz - Chabówka
104 Chabówka - Nowy Sącz
50
Skawina / Trzebinia - Dziedzice
93 Trzebinia - Zebrzydowice
94 Kraków Płaszów - Oświęcim
51
Warszawa Główna - Szczakowa / Katowice
1 Warszawa Zachodnia - Katowice
23 Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
133 Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Kraków Główny
52
Rogów Osobowy Wąskotorowy - Biała Rawska
1014 Rogów Osobowy Wąskotorowy - Biała Rawska
53
Piotrków Wąskotorowy - Sulejów Pilica
1022 Piotrków Trybunalski Wąskotorowy - Tartak
54
Strzemieszyce Północne - Szczakowa
62 Tunel - Sosnowiec Główny
133 Dąbrowa Górnicza Ząbkowice - Kraków Główny
163 Sosnowiec Kazimierz - Sosnowiec Maczki
55
Dąbrowa Górnicza - Strzemieszyce Północne
162 Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce - Dąbrowa Górnicza
56
Sosnowiec Północny - Strzemieszyce Północne
62 Tunel - Sosnowiec Główny
57
Katowice - Poznań Główny
1 Warszawa Zachodnia - Katowice
1e Katowice Zawodzie - Katowice Dąbrówka Mała
131 Chorzów Batory - Tczew
137 Katowice - Legnica
143 Kalety - Wrocław Popowice WP2
145 Chorzów Stary - Radzionków
161 Katowice Szopienice Północne - Chorzów Stary
272 Kluczbork - Poznań Główny
58
Tarnowskie Góry - Zawiercie
182 Tarnowskie Góry - Zawiercie
59
Tarnowskie Góry - Herby Nowe / Woźniki Śląskie
131 Chorzów Batory - Tczew
197 Strzebiń - Woźniki Śląskie
60
Herby Śląskie - Wosowska
61 Kielce - Fosowskie
61
Olesno Śląskie - Zawisna
196 Olesno Śląskie - Praszka
62
Kluczborek - Opole Główne
293 Jełowa - Kluczbork
301 Opole Główne - Namysłów
63
Ostrzeszów - Namysłaki
383 Ostrzeszów - Namysłaki
64
Katowice - Zebrzydowice / Zwardoń
93 Trzebinia - Zebrzydowice
139 Katowice - Zwardoń
142 Katowice Ligota - Tychy
656 Katowice - Brynów
65
Bielsko - Wisła Głębce / Cieszyn Wschodni
190 Bielsko Biała Główna - Cieszyn
191 Goleszów - Wisła Głębce
66
Katowice - Oświęcim
138 Oświęcim - Katowice
139 Katowice - Zwardoń
142 Katowice Ligota - Tychy
655 Mysłowice - Katowice Muchowiec KMA
656 Katowice - Brynów
657 Katowice Szopienice Północne - Katowice Muchowiec KMA
657a Miejsce Historyczne 657 - Miejsce Historyczne 898
898 Staszic - KWK Staszic
67
Gierałtowice - Pawłowice Śląskie
159 Orzesze - Wodzisław Śląski
172 Gierałtowice - Orzesze
68
Pawłowice Śląskie - Skoczów
157 Pawłowice Śląskie - Skoczów
69
Wodzisław Śląski - Pawłowice Śląskie
159 Orzesze - Wodzisław Śląski
70
Moszczenica Śląska - Cieszyn Wschodni
90 Zebrzydowice - Cieszyn
170 Jastrzębie Zdrój Moszczenica - Cieszyn
71
Rybnik - Pszczyna
148 Pszczyna - Rybnik
72
Tychy - Jaśkowice Śląskie
169 Tychy - Orzesze Jaśkowice
73
Katowice - Racibórz
139 Katowice - Zwardoń
140 Katowice Ligota - Nędza
151 Kędzierzyn Koźle - Chałupki
74
Makoszowy - Rybnik
140 Katowice Ligota - Nędza
149 Zabrze Makoszowy - Leszczyny
75
Katowice Ligota - Gliwice
141 Katowice Ligota - Gliwice
76
Orzegów - Kochłowice
187 Ruda Kochłowice - Ruda Orzegów
77
Rybnik - Olza n/Odrą
140 Katowice Ligota - Nędza
158 Rybnik Towarowy - Chałupki
78
Olza n/Odrą - Brzezie n/Odrą
176 Racibórz Markowice - Olza
79
Gliwice - Pyskowice
135 Gliwice Łabędy - Pyskowice
137 Katowice - Legnica
80
Brynek - Mikulczyce
178 Zabrze Mikulczyce - Tworóg Brynek
81
Katowice - Gliwice
1 Warszawa Zachodnia - Katowice
1e Katowice Zawodzie - Katowice Dąbrówka Mała
131 Chorzów Batory - Tczew
132 Bytom - Wrocław Główny
137 Katowice - Legnica
147 Zabrze Biskupice - Gliwice
161 Katowice Szopienice Północne - Chorzów Stary
82
Tarnowskie Góry - Opole Główne
144 Tarnowskie Góry - Opole Główne
83
Wosowska - Dobrodzień
338 Fosowskie - Dobrodzień
84
Bytom - Opole Główne
132 Bytom - Wrocław Główny
85
Kędzierzyn - Czerwonków
137 Katowice - Legnica
195 Kędzierzyn Koźle Zachodnie - Baborów
325 Baborów - Pilszcz
86
Kluczborek - Kędzierzyn
136 Kędzierzyn Koźle - Opole Groszowice
175 Kłodnica - Kluczbork
87
Racibórz - Racławice Śląskie
177 Racibórz - Pietrowice Głubczyckie
294 Głubczyce - Racławice Śląskie
88
Studzienna - Krzanowice Południowe
193 Racibórz Studzienna - Krzanowice Południowe
89
Pietrowice Wielkie - Kietrz
194 Pietrowice Wielkie - Kietrz
90
Głąbczyce - Pietrowice k/Głąbczyc
177 Racibórz - Pietrowice Głubczyckie
91
Kędzierzyn - Chałupki
151 Kędzierzyn Koźle - Chałupki
92
Gliwice Trynek - Rudy Wielkie
4001 Bytom Karb Wąskotorowy - Racibórz Płonia
93
Katowice - Wrocław Nadodrze / Wrocław Główny
132 Bytom - Wrocław Główny
136 Kędzierzyn Koźle - Opole Groszowice
137 Katowice - Legnica
143 Kalety - Wrocław Popowice WP2
277 Opole Groszowice - Wrocław Brochów
292 Jelcz Miłoszyce - Wrocław Osobowice
300 Opole Główne - Opole Wschodnie
94
Kędzierzyn - Nysa
137 Katowice - Legnica
95
Opole Główne - Nysa
132 Bytom - Wrocław Główny
287 Opole Zachodnie - Nysa
96
Nysa - Głuchołazy Zdrój
137 Katowice - Legnica
297 Nowy Świętów - Głuchołazy Zdrój
97
Nysa - Ścinawa k/Nysy
137f Nysa - Ścinawa Mała
137g Nysa Miasto - Miejsce Historyczne 137b
98
Nysa - Bielawa
137g Nysa Miasto - Miejsce Historyczne 137b
328 Nysa - Kałków Łąka
328a Nysa Dworzec Mały - Miejsce Historyczne 328
99
Prądnik - Gogolin
306 Gogolin - Prudnik
100
Witów - Kunów k/Witowa
332 Nowy Świętów - Sławniowice Nyskie
101
Kluczborek - Wrocław Główny
143 Kalety - Wrocław Popowice WP2
271 Wrocław Główny - Poznań Główny
102
Opole Główne - Wrocław Główny
132 Bytom - Wrocław Główny
103
Wrocław Nadodrze - Trzebnica
143 Kalety - Wrocław Popowice WP2
326 Wrocław Psie Pole - Trzebnica
104
Brzeg - Nysa
288 Nysa - Brzeg
105
Warszawa Główna / Krotoszyn - Wrocław Główny
1 Warszawa Zachodnia - Katowice
12 Skierniewice - Łuków
14 Łódź Kaliska - Tuplice
15 Bednary - Łódź Kaliska
23 Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
143 Kalety - Wrocław Popowice WP2
271 Wrocław Główny - Poznań Główny
281 Oleśnica - Chojnice
355 Ostrów Wielkopolski - Grabowno Wielkie
532 Łowicz Główny - Łowicz Przedmieście
106
Karsznice - Zduńska Wola
739 Zduńska Wola Karsznice - Zduńska Wola
107
Kalisz Wąskotorowy - Turek Dworzec
7053 Kalisz Wąskotorowy - Turek
108
Częstochowa - Kępno
61 Kielce - Fosowskie
181 Herby Nowe - Oleśnica
700 Częstochowa - Częstochowa Stradom
704 Herby Stare - Herby Nowe
109
Kępno - Namysłów
307 Namysłów - Kępno
110
Kępno - Oleśnica
181 Herby Nowe - Oleśnica
111
Wieluń Przeładownia - Zawisna Wąskotorowa
7058 Wieluń Dąbrowa Wąskotorowy - Praszka Zawisna
112
Częstochowa / Herby Nowe - Inowrocław
1 Warszawa Zachodnia - Katowice
131 Chorzów Batory - Tczew
146 Wyczerpy - Chorzew Siemkowice
113
Włocławek Wąskotorowy - Brześć Kujawski / Sompolno
7033 Sompolno - Koło Wąskotorowe
7039 Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
7041 Smólsk - Brześć Kujawski
114
Konin Wąskotorowy - Sompolno
7025 Konin Wąskotorowy - Jabłonka Słupecka
7034 Sompolno - Sławoszewek
7034a Miejsce Historyczne 7034 - Jabłonka Słupecka
7034c Miejsce Historyczne 7034a/1 - Miejsce Historyczne 7034a/2
115
Jabłonka Słupecka - Anastazewo
7022 Gniezno Wąskotorowe - Sławoszewek
7026 Złotków - Jabłonka Słupecka
116
Koło Wąskotorowe - Sompolno
7027 Koło Wąskotorowe /poprzednia lokalizacja 2/ - Dąbie Kolskie
7033 Sompolno - Koło Wąskotorowe
7033b Miejsce Historyczne 7033 - Koło Odgałęzienie
117
Koło Wąskotorowe - Dąbie Kolskie
7027 Koło Wąskotorowe /poprzednia lokalizacja 2/ - Dąbie Kolskie
118
Dobre - Krośniewice Miasto
7031 Dobre Kujawskie - Jerzmanowo
7039 Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
7043 Boniewo - Krośniewice
119
Nieszawa Wąskotorowa - Sompolno
7028 Aleksandrów Kujawski Wąskotorowy - Sompolno
7032 Nieszawa Waganiec Wąskotorowa - Dobre Kujawskie
120
Krośniewice Miasto - Ozorków
7035 Ostrowy Wąskotorowe - Ozorków Centralny
121
Krośniewice Wąskotorowe - Krośniewice Miasto
7035 Ostrowy Wąskotorowe - Ozorków Centralny
122
Warszawa Wileńska / Warszawa Główna - Szczecin Niebuszewo / Szczecin Główny
3 Warszawa Zachodnia - Kunowice
20 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Praga
21 Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
23 Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
351 Poznań Główny - Szczecin Główny
406 Szczecin Główny - Trzebież Szczeciński
432 Szczecin Wstowo - Szczecin Turzyn
433 Szczecin Główny - Szczecin Gumieńce
501 Warszawa Praga R201 - Warszawa Praga R15
504 Warszawa Targówek - Warszawa Wileńska Marki
507 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Gołąbki
509 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Gdańska
851 Szczecin Wstowo - Szczecin Gumieńce
122a
Sochaczew PKP - Tułowice
1009 Sochaczew Muzeum - Wyszogród
123
Kutno - Płock Radziwie
33 Kutno - Brodnica
124
Warszawa Wileńska / Warszawa Główna / Łódź Kaliska - Gdynia
3 Warszawa Zachodnia - Kunowice
9 Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
15 Bednary - Łódź Kaliska
16 Łódź Widzew - Kutno
18 Kutno - Piła Główna
18a Miejsce Historyczne 18 - Bydgoszcz Główna
20 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Praga
21 Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
131 Chorzów Batory - Tczew
202 Gdańsk Główny - Stargard
501 Warszawa Praga R201 - Warszawa Praga R15
504 Warszawa Targówek - Warszawa Wileńska Marki
507 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Gołąbki
509 Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Gdańska
125
Aleksandrów Kujawski - Ciechocinek
245 Aleksandrów Kujawski - Ciechocinek
126
Gdańsk Główny - Gdynia
202 Gdańsk Główny - Stargard
127
Jełowa - Namysłów
301 Opole Główne - Namysłów
128
Szydłów - Lipowa Śląska
329 Szydłów - Gracze
129
Wrocław Główny - Międzylesie
276 Wrocław Główny - Międzylesie
130
Oława - Boreczek
132b Oława Dworzec Mały - Boreczek Dworzec Mały
131
Brzeg - Gościejowice
304 Brzeg - Łagiewniki Dzierżoniowskie
132
Odmuchów - Głębokie Śląskie
313 Otmuchów - Przeworno
321 Grodków Śląski - Głęboka Śląska
321
Warszawa Wileńska / Warszawa Wschodnia - Gdynia
21 Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
326
Warszawa Wileńska / Warszawa Wschodnia - Malbork
21 Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna

Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2021 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (21436086 / 21525 / 7630 / 2904 / 7381.57)