polski čeština

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 304
(Wien Südbahnhof -) Hevlín st. hr. (AT/CZ) - Děčín hlavní nádraží
Linia 304a
Historické místo 304/1 - Historické místo 304/7
Linia 304e
Historické místo 304/12 - Historické místo 304/13
Linia 311
(Wien Nordwest -) Šatov st. hr. (AT/CZ) - Děčín-Prostřední Žleb
Linia 503
Kladno - Kralupy nad Vltavou
Linia 504
Kladno - Kladno-Dubí
Linia 506
Kladenská - Mořina
Linia 511
Praha-Smíchov - Česká Kubice st. hr. (CZ/DE) (- Furth im Wald)
Linia 511a
Zdice - Historické místo 511/2
Linia 511b
Historické místo 511/3 - Historické místo 511/4
Linia 511c
Historické místo 511/5 - Historické místo 511/7
Linia 511d
Historické místo 511/8 - Historické místo 511/9
Linia 511e
Historické místo 511/10 - Historické místo 511/12
Linia 512
Praha-Bubny - Cheb
Linia 513
Praha hlavní nádraží - Turnov
Linia 514
Kralupy nad Vltavou - Neratovice
Linia 514a
Kralupy nad Vltavou - Historické místo 514/1
Linia 516
Bakov nad Jizerou - Rumburk st. hr. (CZ/DE)
Linia 520
Velký Osek - Trutnov-Poříčí
Linia 521
Nymburk hlavní nádraží - Mladá Boleslav hlavní nádraží
Linia 522
Lužná u Rakovníka - Rakovník
Linia 532
Praha-Smíchov severní zhlaví - Hostivice
Linia 538
Praha-Smíchov - Rudná u Prahy
Linia 541
Lysá nad Labem - Praha-Těšnov
Linia 545
Zvoleněves - Kladno-Dubí
Linia 551
Čáslav místní nádraží - Třemošnice
Linia 552
Skovice - Vrdy-Bučice
Linia 554
Chotětov - Dolní Cetno
Linia 555
Veleliby - Jičín
Linia 556
Pečky - Zásmuky
Linia 556a
Pečky - Historické místo 556/1
Linia 557
Bošice - Kouřim
Linia 558
Bošice - Svojšice
Linia 559
Obora - Městec Králové
Linia 564
Poříčany - Nymburk město
Linia 564a
Poříčany - Historické místo 564/1
Linia 565
Kamensko - Zálučí
Linia 566
Roudnice nad Labem - Zlonice
Linia 570
Kralupy nad Vltavou - Velvary
Linia 570a
Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou předměstí
Linia 573
Čáslav místní nádraží - Močovice
Linia 574
Kutná Hora hlavní nádraží - Zruč nad Sázavou
Linia 575
Čelákovice - Brandýs nad Labem
Linia 576
Čelákovice - Mochov
Linia 577
Rokytňany - Dobrovice město
Linia 578
Krupá - Kolešovice
Linia 581
Kralupy nad Vltavou předměstí - Podlešín
Linia 585
Vraňany - Lužec nad Vltavou
Linia 587
Zásmuky - Bečváry
Linia 592
Olbramovice - Sedlčany
Linia 595
Benešov u Prahy - Dolní Kralovice
Linia 597
Čerčany - Skochovice
Linia 598
Mělník - Mšeno
Linia 599
Lhotka u Mělníka - Střednice
Linia 600
Dobříš - Praha-Modřany
Linia 601
Mšeno - Dolní Cetno
Linia 604
Brandýs nad Labem - Neratovice
Linia 610
Kolín - Čerčany
Linia 611
Chlumec nad Cidlinou - Městec Králové
Linia 612
Rataje nad Sázavou - Kácov
Linia 613
Zadní Třebaň - Lochovice
Linia 618
Kácov - Světlá nad Sázavou
Linia 620
Skalsko - Stará Paka
Linia 622
Libochovice - Vraňany
Linia 627
Lysá nad Labem - Milovice
Linia 708
České Velenice - Praha Masarykovo nádraží-Hrabovka
Linia 708a
Votice - Olbramovice
Linia 708b
Historické místo 708/1 - Historické místo 708/2
Linia 708c
Historické místo 708/3 - Historické místo 708/5
Linia 709
Beroun-Závodí - Moldava v Krušných horách st. hr. (CZ/DE)
Linia 709a
Historické místo 709/1 - Historické místo 709/3
Linia 712
Protivín - Zdice
Linia 712b
Historické místo 712/1 - Zdice
Linia 713
Beroun - Rakovník
Linia 734
Rakovník - Bečov nad Teplou
Linia 740
Březnice - Strakonice
Linia 741
Rožmitál pod Třemšínem - Březnice Přední Poříčí
Linia 742
Rakona - Mladotice
Linia 750
Rakovník - Louny předměstí St.1
Linia 754
Tochovice - Přehrada Orlík
Linia 977
Kolín-Hradišťko - Průmyslová zóna TPCA
Linia 5002 (wąsk.)
Kačice nákladiště - Slaný úzkokolejná
Linia 5003 (wąsk.)
výh. Km 3.7 - Smečno



Středočeský kraj
Stolica kraju: Praha • Obywateli: 1.315.299 • Powierzchnia: 11.014 km2Web: www.kr-stredocesky.cz

Alfabetyczny spis stacji i przystanków

===== Punkty na linii normalnotorowej =====
Agropodnik Mělník roln. (bsz)
Ateso Rakovník met. (bsz)
Babín (podg)
Bahno (po)
Bakov nad Jizerou (st)
Bakov nad Jizerou město (po)
Bečváry (st)
Bedrč Hr (pe)
Bechov (po)
Bělá pod Bezdězem (st)
Bělá pod Bezdězem město (po)
Bělá pod Bezdězem zastávka (po)
Běleč (po)
Benešov u Prahy (st)
Beroun (st)
Beroun seřaďovací nádraží (stt)
Beroun-Závodí (st)
Běrunice (po)
Betonika plus bet. (bsz)
Bezděčín (mij)
Bezděz (st)
Bezno (po+ład)
Bojanovice (po)
Bojov (po)
Bolina (po)
Borovsko (po+ład)
Bošice (po+ład)
Bošice zastávka (po)
Bošina Plaňany skład. (bsz)
Brandýs nad Labem (st)
Brandýs nad Labem /původní lok... (st)
Brandýs nad Labem zastávka (po)
Brandýs nad Labem-Zápská (po)
Brandýsek (st)
Brant kop. (bsz)
Bratkovice (st)
Březina nad Jizerou (po)
Březnice (st)
Březnice Přední Poříčí (podg)
Březno u Mladé Boleslavi (po)
BSS Metaco sam. (bsz)
Bučice bet. (bsz)
Buda (po)
Budčice (po)
Bukovno (po+ład)
Bykáň (po)
Bystřice u Benešova (po)
Byšice (st)
Cerhenice (po)
Cerhovice (po)
Cerhovice /původní lokalita/ (po)
Cihelna skład. (bsz)
Církvice (po)
Cítov (po)
Čachovice (st)
Čáslav (st)
Čáslav místní nádraží (st)
Čáslav Závody Kosmos I chem. (bsz)
Čáslav Závody Kosmos II chem. (bsz)
Čáslav Závody Kosmos III chem. (bsz)
Čáslav Závody Kosmos IV chem. (bsz)
Čejkovice dvůr (po)
Čelákovice (st) Zdjęcia
Čelákovice Amirro szkl. (bsz)
Čelákovice zastávka (po)
Čelákovice-Jiřina (po)
Čerčany (st)
Čerčany místní dráha (po)
Černíny (po)
Černošice (po)
Černošice-Mokropsy (po)
Černuc (po)
Červené Janovice (ład)
Červené Pečky (po+ład)
Červené Pečky AHr (odst)
Červený Hrádek (po)
Červený Újezd (ład)
Červený Újezd u Votic (po)
Červený Újezd u Votic zastávka (po)
Český Brod (st)
Český Šternberk (po+ład)
Český Šternberk zastávka (po)
Činěves (po)
Čisovice (st)
Čistá (po+ład)
Čížov (po)
ČKD Slaný masz. (bsz)
Čtyřkoly (pe)
Čtyřkoly (po)
Dalešice AHr (odst)
Dalovice (po)
Davle (st)
Davle-Libřice (po)
Dlouhá Lhota (po)
Dobrá Voda u Březnice (po)
Dobrovice (st)
Dobrovice město (st)
Dobrovíz (po)
Dobrovíz-Amazon (po)
Dobříčkov (po)
Dobřichovice (st)
Dobříš (st)
Dobříšské železárny hut. (bsz)
Dobšice nad Cidlinou (st)
Dolany nad Vltavou (po)
Dolní Beřkovice (st)
Dolní Bousov (st)
Dolní Břežany-Jarov (po)
Dolní Cetno (st)
Dolní Kralovice (st)
Domašín (po+ład)
Domousnice (po)
Drahobudice (po)
Dřetovice (po)
Dřísy (st)
Dubějovice (po)
Dymokury (po+ład)
Elektrárna Mělník elektr. (bsz)
FM Česká Tuchoměřice (bsz)
Hatě (po)
Heřmaničky (st)
Historické místo 304/12 (mh)
Historické místo 304/13 (mh)
Historické místo 304/5 (mh)
Historické místo 304/6 (mh)
Historické místo 304/7 (mh)
Historické místo 511/1 (mh)
Historické místo 511/10 (mh)
Historické místo 511/11 (mh)
Historické místo 511/12 (mh)
Historické místo 511/2 (mh)
Historické místo 511/3 (mh)
Historické místo 511/4 (mh)
Historické místo 511/5 (mh)
Historické místo 511/6 (mh)
Historické místo 511/7 (mh)
Historické místo 511/8 (mh)
Historické místo 511/9 (mh)
Historické místo 514/1 (mh)
Historické místo 556/1 (mh)
Historické místo 564/1 (mh)
Historické místo 708/1 (mh)
Historické místo 708/2 (mh)
Historické místo 708/3 (mh)
Historické místo 708/4 (mh)
Historické místo 708/5 (mh)
Historické místo 709/1 (mh)
Historické místo 709/2 (mh)
Historické místo 709/3 (mh)
Historické místo 712/1 (mh)
Historické místo 954/1 (mh)
Hlavačov AHr (odst)
Hleďsebe (po)
Hlízov (po)
Hluboký Důl (po)
Hodkov (po)
Hodkov zastávka (po)
Horka nad Sázavou (po)
Horky u Čáslavi (po)
Horní Mokropsy (pe)
Horní Počaply (po)
Hořátev (po+odst+ład)
Hořelice (podg+ład)
Hořesedly (po+ład)
Hořovice (st)
Hostivice (st)
Hostivice-Litovice (po)
Hostivice-Sadová (po)
Hostivice-U hřbitova (po)
Hostomice pod Brdy (po+ład)
Hostouň u Prahy (po)
Hovorčovice (po+odst)
Hřivno AHr (odst)
Hudčice (po)
Hudčice /původní lokalita/ (po+ład)
Hvězdonice (st)
Hýskov (st)
Chabeřice (po)
Chlum u Rakovníka (po)
Chlumín (po)
Chmeliště (po+ład)
Chocerady (po)
Chotětov (st)
Chotouchov (po)
Choťovice (st)
Chotutice (po)
Chrást nad Sázavou (po)
Chrášťany (st)
Chrášťany zastávka (po)
Chroustov (po)
Chvatěruby (st)
Chvatěruby /původní lokalita/ (po)
Chýně (po)
Chýně jih (po)
Janov u Rakovníka (po)
Jemníky (po)
Jeneč (st)
Jeneč zastávka (po)
Jeneček (podg)
Jeneček St.2 (podg)
Jeneček výh.č.5 (St.1) (podg)
Jeneček výh.č.7 (podg)
Jenichov (po+ład)
Jesenice (st)
Ješetice (st)
Jíkev (po)
Jílové u Prahy (st)
Jince (st)
Jinočany (po)
Jiřice (po)
Kácov (st)
Kácov zastávka (po)
Kačice (po+odst)
Kamenné Zboží (po)
Kamenné Žehrovice (st)
Kamenný Most u Kralup nad Vlta... (po)
Kamenný Přívoz (po+ład)
Kamenoprůmysl Hudčice bet. (bsz)
Kanina (po+ład)
Káraný wod. (bsz)
Káraný AHr (odst)
Karlovarská mag. (bsz)
Karlštejn (st) Zdjęcia
Katusice (st)
Kazín (pe)
Keblov (po+ład)
Kladenská (rozj)
Kladno (st)
Kladno město (po)
Kladno-Dubí (st)
Kladno-Ostrovec (po+mij)
Kladno-Rozdělov (po)
Kladno-Švermov (po)
Kladno-Vrapice (po)
Klínec (po)
Klobuky v Čechách (st)
Klučov (po)
Km 11,485 AHr (odst)
Km 16,985 AHr (odst)
km 16.4 (podg)
km 2.6 (po)
Kmetiněves (po+ład)
Kněževes (po+ład)
Kněžmost (po+ład)
Knovíz (po+ład)
Kojetice u Prahy (po+odst)
Kojovice (po+odst)
Koleč (po)
Kolešovice (po+ład)
Kolín (st)
Kolín - Lučební chem. (bsz)
Kolín dílny (po)
Kolín místní nádraží (po+ład)
Kolín seřaďovací nádraží (stt)
Kolín výh. č. 3 (podg)
Kolín zastávka (po)
Kolín-Hradišťko (podg)
Kolín-Zálabí (po)
Kolomuty (po+ład)
Komárov masz. (bsz)
Korno (pe)
Kořenice (po)
Kosobody (po)
Kosoř (pe)
Kosova Hora (po+ład)
Kostelec nad Labem (po+ład)
Kostomlaty nad Labem (st)
Košátky (po)
Kounov (po)
Kouřim (po+ład)
Kováň (po+ład)
Kováry (po)
Kovohutě hut. (bsz)
Kovošrot Rakovník skład. (bsz)
Kozolupská kłm (bsz)
Královice u Zlonic (po)
Kralupy nad Vltavou (st)
Kralupy nad Vltavou město (po)
Kralupy nad Vltavou nákladní n... (stt)
Kralupy nad Vltavou předměstí (st)
Kralupy nad Vltavou zastávka (po)
Kralupy nad Vltavou-Minice (po+odst)
Králův Dvůr (po)
Králův Dvůr-Popovice (po)
Krasoňovice (po)
Krhanice (po+ład)
Krhanice Lom krusz. (bsz)
Krnsko (po)
Kropáčova Vrutice (st)
Krty (po)
Krupá (st)
Křinec (st)
Křivoklát (po)
Křížovatka (posł)
Kuchař (ład)
Kutná Hora - Avia masz. (bsz)
Kutná Hora hlavní nádraží (st)
Kutná Hora město (st)
Kutná Hora předměstí (po)
Kutná Hora-Sedlec (po)
Lapák (pe)
Lasselsberger a.s. - Rakovník ceram. (bsz)
Lašovice (st)
Lavičky (stp)
Laziště (po)
Lázně Toušeň (po+ład)
Ledečko (st)
Ledečky (po)
Lhota Veselka (po)
Lhotka u Mělníka (st)
Lhotka u Mělníka zastávka (po)
Libčice nad Vltavou (st)
Libčice nad Vltavou-Letky (po)
Liběchov (st)
Libice nad Cidlinou (st)
Libomyšl (po)
Libovický Zlonice mebl. (bsz)
Líny (po)
Lišany u Rakovníka (po)
Liteň (po+ład)
Lítkovice (po)
Lobkovice (po)
Loděnice (st)
Lochovice (st)
Loucká (po)
Loukov u Mnichova Hradiště (st)
Lštění (po)
Lubná (po+ład)
Luka pod Medníkem (po)
Luštěnice (po)
Luštěnice-Újezd (st)
Lužec nad Vltavou (po+ład)
Lužná u Rakovníka (st)
Lysá nad Labem (st)
Lysá nad Labem-Dvorce (po)
Maersk Logistics skład. (bsz)
Malá Bělá (po)
Malá Hraštice (po+ład)
Malešov (st)
Malovidy (po)
Malý Újezd (po)
Měchenice (st)
Mělnická Vrutice (po)
Mělník (st)
Mělník-Mlazice (po)
Merkovka AHr (odst)
Městec Králové (st)
Městečko u Benešova (po)
Městečko u Křivoklátu (po+ład)
Měšice u Prahy (st)
Mezno (po+pe)
Mikov AHr (odst)
Milín (st)
Milostín (st)
Milovice (st)
Milovice zastávka (po)
Minartice (po)
Mirošovice (pe)
Mirošovice u Prahy (po)
Mirošovice u Rataj nad Sázavou (po)
Mitrov (po)
Mladá Boleslav hlavní nádraží (st)
Mladá Boleslav město (st)
Mladá Boleslav zastávka (po)
Mladá Boleslav-Debř (st)
Mlčechvosty (po)
Mnichovice (po)
Mnichovice (pe)
Mnichovo Hradiště (st)
Mníšek pod Brdy (st)
Močovice (po+ład)
Mochov (po+ład)
Mochov zastávka (po)
Mokrovraty (po)
Mořina (ład)
Mořinská kłm (bsz)
Mrač (po)
Mstětice (st)
Mšeno (st)
Mutějovice (st)
Mutějovice zastávka (po)
Myslíč (po)
Nebužely (po)
Nelahozeves (st)
Nelahozeves zámek (po)
Nepřevázka (po)
Neratovice (st)
Neratovice město (po)
Neratovice sídliště (po)
Nesvačily (po)
Netřeba (po)
Neuměřice (po)
Neumětely (po+ład)
Nižbor (st)
Noutonice (st)
Nová Ves pod Pleší (po)
Nová Ves u Kolína (po)
Nové Ouholice (po)
Nové Strašecí (st)
NTM Praha muzeum (bsz)
Nučice (st)
Nučice zastávka (po)
Nučická skład. (bsz)
Nymburk AZOS met. (bsz)
Nymburk depo (ps)
Nymburk hlavní nádraží (st)
Nymburk město (st)
Nymburk předjízdné nádraží (stt)
Nymburk seřaďovací nádraží smě... (stt)
Nymburk seřaďovací nádraží vje... (stt)
Nymburk Sladovny Soufflet spoż. (bsz)
Obora (podg)
Obrubce (po)
Obřistwy-Klomin (st)
Olbramovice (st)
Olešná u Rakovníka (po)
Olovnice (po+mij)
Olovnice zastávka (po)
Oráčov (po+ład)
Oskořínek (po)
Oslí (po)
Osov (po)
Osov /původní lokalita/ (po+ład)
Ostrá (po)
Ostrov u Tochovic (po)
Otradovice (po)
Otvovice (st)
Ovčáry (po)
Páleček (po)
Papírny (pe)
Papírny Bělá pap. (bsz)
Pavlov (po+odst)
Pecerady (po+ład)
Pečice (mij)
Pečky (st)
Petrov u Prahy (po)
Petrov-Chlomek (po)
Pchery (po)
Pila Soběšín drzew. (bsz)
Plaňany (st)
Plaňany Cukrovar cukr. (bsz)
Plaňany zastávka (po)
Plužiny (po)
Poděbrady (st)
Podlázky AHr (odst)
Podlešín (st)
Podlešín zastávka (po)
Polerady nad Labem (po+ład)
Poličany (po)
Poříčany (st)
Poříčí nad Sázavou (po)
Poříčí nad Sázavou-Svárov (po)
Postupice (st)
Praskolesy (po)
Prefa Brandýs n/L bud. (bsz)
Prosečnice (po)
Průmyslová zóna TPCA (rozj)
Předbořice (po)
Přehrada Orlík (ład)
Příbram (st)
Příbram sídliště (po)
Příčina (po)
Přílepy (po)
Pšovlky (st)
Pučery (po)
Pustověty (po)
Pyšely (po+podt)
Rabakov (po)
Račice nad Berounkou (po)
Radim (po)
Radouš (po)
Rakona (podg)
Rakovník (st)
Rakovník západ (po)
Rakovník zastávka (po)
Rataje nad Sázavou (po)
Rataje nad Sázavou (podg)
Rataje nad Sázavou předměstí (po+ład)
Rataje nad Sázavou zastávka (po)
Rataje nad Sázavou-Ivaň (po)
Ratboř (st)
Rejkovice (po)
Rohatsko (po)
Rostoklaty (po)
Roztoky u Křivoklátu (st)
Roztoky u Prahy (st)
Roztoky-Žalov (po)
Rožďalovice (st)
Rožmitál pod Třemšínem (po+ład)
Rudná u Prahy (st)
Rudná zastávka (po)
Růžová (podg)
Rymaně (po)
Rynholec (po+odst)
Řepov (po)
Řepov Preymesser I mag. (bsz)
Řepov Preymesser II mag. (bsz)
Řevnice (st)
Řevničov (st)
Řež (po)
Říčany (st)
Říčany les (pe)
Řítonice (po)
Sadská (st)
Saky (po)
Samechov (st)
Samopše (po)
Sány (po)
Sázava (st)
Sázava zastávka (po)
Sázavan a.s. masz. (bsz)
Sedlčany (po+ład)
Sedmpány (po)
Semčice (po+ład)
Senohraby (st)
Senomaty (st)
Skalsko (st)
Skalsko /původní lokalita/ (st)
Skochovice (podg)
Skochovice (po)
Skovice (st)
Skramouš (po)
Skuhrov pod Brdy (po)
Skuhrov pod Třemšínem (po)
Slaný (st)
Slaný předměstí (po+ład)
Slavětín u Březnice (po)
Slibovice (po) Zdjęcia
Soběšín (po)
Soufflet Argo roln. (bsz)
Srbsko (po)
Stará Boleslav (st)
Stará Huť (po)
Staré Kladno (stt)
Starý Kolín (po)
Stašov (po)
Stochov (st)
Strachovice (po)
Straky (mij)
Strančice (st)
Stránov AHr (odst)
Stratov (po)
Strenice (po+ład)
Strojírna (pe)
Struhařov (po+ład)
Střednice (po+ład)
Středokluky (st)
Střechov nad Sázavou (po)
Střezimíř (st)
Stříbrná Skalice (po+ład)
Sudoměř u Mladé Boleslavi (po+ład)
Světice (po)
Svídnice (po)
Svojetín (st)
Svojšice (po+ład)
Svojšovice (pe)
Šanov (po)
Štětkovice (po+ład)
Štipoklasy (po)
Švermov-Hnidousy (po)
Švihov u Jesenice (po)
Tatce (po)
Tetín (pe)
Tišice (po)
Tmáň (po)
Tochovice (st)
Tochovice zastávka (po)
Tomice (po)
Tomice /původní lokalita/ (po+mij)
TOS Rakovník met. (bsz)
Toušice (po)
Trhový Štěpánov (st)
Trnová (po)
Třebestovice (po+odst+ład)
Třebešice (po)
Tuhaň (pb)
Tuchoměřice (po)
Tuklaty (po)
Tužinka Hr (pe)
Týnec nad Labem (po)
Týnec nad Sázavou (st)
Týniště (po)
Uhlířské Janovice (st)
Úholičky (po)
Újezd nad Zbečnem (po)
Ujkovice (po+ład)
Unhošť (st)
Unhošť KND (ład)
Úvaly (st)
Úžice (st)
Veleliby (st)
Velim (st)
Velká Bučina (po+ład)
Velké Zboží (po)
Velký Borek (po)
Velký Osek (st)
Velký Osek-Kanín (podg+mij)
Veltruby (po)
Velvary (po+ład)
Vinařice (stz)
Vižina (po)
Vlastějovice (st)
Vlašim (st)
Vlašim Sellier a Bellot zbroj. (bsz)
Vlašim zastávka (po)
Vlkaneč (st)
Vlkovec (po+ład)
Voděrady (po)
Voračice (po)
Votice (st)
Vraňany (st)
Vrané nad Vltavou (st)
Vranice (po)
Vrátno (po+ład)
Vráž u Berouna (st)
Vrbčany (po)
Vrbičany (po)
Vrdy Ethanol Energy a.s. cukr. (bsz)
Vrdy-Bučice (ład)
Vrdy-Koudelov (po)
Vrchotovy Janovice (po+ład)
Všechlapy u Nymburka (po)
Všejany (po)
Všenory (po)
Všeradice (po+ład)
Všesulov (po)
Všetaty (st)
Záboří nad Labem (st)
Zadní Poříčí (po)
Zadní Třebaň (st)
Zákolany (po+ład)
Zákolany zastávka (po)
Zalešany (po)
Zálučí (podg)
Zásmuky (po+ład)
Zavidov (po+ład)
Zbečno (st)
Zbraslavice (st)
Zbuzany (po)
Zdětín u Chotětova (po)
Zdice (st)
Zdislavice (po+ład)
Zeleneč (po)
Zeměchy (po)
Zempomarket Bečváry skład. (bsz)
Zlenice (po)
Zlonice (st)
Zlonice zastávka (po)
Zlonín (po)
Znosim (po)
Zruč nad Sázavou (st)
Zruč nad Sázavou zastávka (po)
Zvoleněves (st)
Žabonosy (po)
Želenice u Slaného (po)
Želivec (po)
Žerčice (po+ład)
Živonín (po+ład)
Žleby (po+ład)
Žleby zastávka (po)
Žloukovice (po)


===== Punkty na linii wąskotorowej =====
Kačice nákladiště (po+ład) Zdjęcia
Km 3.7 (po+rozj)
Přelíc (po)
Slaný úzkokolejná (st)
Smečno (po+ład)
Studeněves (st)


===== Tunele kolejowe =====
Davelský (tunel)
Deboreč (tunel)
Džbán (tunel)
Chlumský (tunel)
Jarovský (tunel)
Jílovský I (tunel)
Jílovský II (tunel)
Kácovský (tunel)
Klínecký (tunel)
Ledečský I (tunel)
Ledečský II (tunel)
Libřický (tunel)
Mezno (tunel)
Nad Budy (tunel)
Nelahozeveský I (tunel)
Nelahozeveský II (tunel)
Nelahozeveský III (tunel)
Olbramovický (tunel)
Osek (tunel)
Pikovický (tunel)
Pod Basou (tunel)
Pod královskou pěšinkou (tunel)
Ratajský I (tunel)
Ratajský II (tunel)
Rynholecký (tunel)
Samopšecký (tunel)
Skalský (tunel)
Skochovický (tunel)
Stříbrný (tunel)
Tomický I (tunel)
Tomický II (tunel)
Vepřek (tunel)
Vlastějovický (tunel)
Votický (tunel)
Zahradnický (tunel)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Dokumentacja fotograficzna dla 4 z 702 punktów (0,57%)

Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2020 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (18451818 / 8377 / 5458 / 2704 / 6823.90)