Baza kolejowa
Mapy i Schematy Kolejowe
Rozkłady Jazdy
Mapa
Sprzedaż Map i atlasów
Redakcja
polski
český
Ostpreußen / СССР
>> Wybierz: kraj / województwo
PL / Dolnośląskie
PL / Kujawsko-pomorskie
PL / Lubelskie
PL / Lubuskie
PL / Mazowieckie
PL / Małopolskie
PL / Opolskie
PL / Podkarpackie
PL / Podlaskie
PL / Pomorskie
PL / Śląskie
PL / Świętokrzyskie
PL / Warmińsko-mazurskie
PL / Wielkopolskie
PL / Zachodniopomorskie
PL / Łódzkie
CZ / Jihočeský
CZ / Jihomoravský
CZ / Karlovarský
CZ / Královéhradecký
CZ / Liberecký
CZ / Moravskoslezský
CZ / Olomoucký
CZ / Pardubický
CZ / Plzeňský
CZ / Praha
CZ / Středočeský
CZ / Ústecký
CZ / Vysočina
CZ / Zlínský
SK / Banskobystrický
SK / Bratislavský
SK / Košický
SK / Nitriansky
SK / Prešovský
SK / Trenčiansky
SK / Trnavský
SK / Žilinský
CS / Podkarpatská Rus
------
AT / Burgenland
AT / Kärnten
AT / Niederösterreich
AT / Oberösterreich
AT / Salzburg
AT / Steiermark
AT / Tirol
AT / Vorarlberg
AT / Wien
BIH / Bosna i Hercegovina
BY / Беларусь
DE / Deutschland
HR / Bjelovarsko-bilogorska
HR / Brodsko-posavska
HR / Dubrovačko-neretvanska
HR / Istarska
HR / Karlovačka
HR / Koprivničko-križevačka
HR / Krapinsko-zagorska
HR / Ličko-senjska
HR / Međimurska
HR / Osječko-baranjska
HR / Požeško-slavonska
HR / Primorsko-goranska
HR / Šibensko-kninska
HR / Sisačko-moslavačka
HR / Splitsko-dalmatinska
HR / Varaždinska
HR / Virovitičko-podravska
HR / Vukovarsko-srijemska
HR / Zadarska
HR / Zagreb
HR / Zagrebačka
HU / Magyarország
LT / Alytaus
LT / Kauno
LT / Klaipėdos
LT / Marijampolės
LT / Panevėžio
LT / Šiaulių
LT / Tauragės
LT / Telšių
LT / Utenos
LT / Vilniaus
RO / România
SLO / Slovenija
UA / Україна
Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
Linie
⇔
Łącznice i tory łączące
Linie
Linia R01
(szer.)
Калининград-Пассажирский - Мамоново gr. p. [RU/PL]
Linia R01a
Abzw. Kvw - Königsberg Gbf Ost
Linia R02
(szer.)
Калининград-Пассажирский - Балтийск
Linia R02a
Историческое место R02 - Abzw. Spi
Linia R02b
Abzw. Kvw - Abzw. Kv
Linia R03
(szer.)
Калининград-Пассажирский - Советск
Linia R03a
Königsberg Lizent Bahnhof - Кутузово-Новое
Linia R04
(szer.)
Черняховск - Железнодорожный gr. p. [RU/PL]
Linia R05
(szer.)
Калининград-Пассажирский - Багратионовск gr. p. [RU/PL]
Linia R06
(szer.)
Черняховск - Советск gr. p [RU/LT]
Linia R06a
(szer.)
Черняховск - Историческое место R06
Linia R07
(szer.)
Кутузово-Новое - Приморск-Новый
Linia R07a
(szer.)
Светлогорск I - Светлогорск II
Linia R07b
Зеленоградск-Новый - Cranzbeek
Linia R08
(szer.)
Калининград-Северный - Пионерский Курорт
Linia R08a
Историческое место R08/1 - Историческое место R08/2
Linia R09
Переславское-Западное - Приморск-Новый
Linia R10
Комсомольск-Западный - Железнодорожный
Linia R11
(szer.)
Советск - Нестеров
Linia R12
(szer.)
Нестеров - Краснолесье gr. p [RU/PL]
Linia R13
Гусев - gr. p. [RU/PL] Żytkiejmy
Linia R14
Мамоново - Багратионовск
Linia R16
(szer.)
gr p. [LT/RU] Чернышевское - Калининград-Пассажирский
Linia R17
Черняховск - gr. p. [RU/PL] Gołdap
Linia R18
Знаменск - gr. p. [RU/PL] Bartoszyce
Linia R19
Железнодорожный - gr. p. [RU/PL] Ruskie Pole
Linia R20
Węgorzewo gr. p. [PL/RU] - Гусев
Linia R21
Tywęzy gr. p [PL/RU] - Светлое
Linia R22
Sągnity gr. p. [PL/RU] - Cynty
Linia R30
Tharau - Kreuzburg (Ostpreußen)
Linia R31
(wąsk.)
Königsberg Volksgarten - Podewitten
Linia R31a
(wąsk.)
Königsberg Königstor - Königsberg Oberpregel
Linia R32
(wąsk.)
Prawten - Schaaksvitte
Linia R33
(wąsk.)
Tapiau Kleinbahnhof - Friedland (Ostpreußen) Kleinbahnhof
Linia R34
(wąsk.)
Tapiau Kleinbahnhof - Podewitten
Linia R35
(wąsk.)
Tapiau Kleinbahnhof - Labiau Kleinbahnhof
Linia R36
(wąsk.)
Insterburg Kleinbahnhof - Trempen
Linia R37
(wąsk.)
Insterburg Kleinbahnhof - Breitenstein (Ostpreußen)
Linia R37a
(wąsk.)
Insterburg-Luxenberg - Insterburg Pregeltor
Linia R38
(wąsk.)
Ragnit Kleinbahnhof - Breitenstein (Ostpreußen)
Linia R39
(wąsk.)
Insterburg Kleinbahnhof - Kreuzingen Kleinbahnhof
Linia R40
(wąsk.)
Horstenau - Wirbeln
Linia R41
(wąsk.)
Buchhof - Timberhafen
Linia R42
(wąsk.)
Brittanien (Ostpreußen) Kleinbahnhof - Karkeln
Linia R42a
(wąsk.)
Hoheneiche - Seckenburg
Linia R43
(wąsk.)
Schloßberg (Ostpreußen) Kleinbahnhof - Haselberg (Ostpreußen)
Linia R43a
(wąsk.)
Grumbkowsfelde - Schirwindt
Linia R43b
(wąsk.)
Wetterau (Kreis Schloßberg, Ostpreußen) - Doristhal
Linia R50
(wąsk.)
Wyskok gr. p. [RU/PL] - Nordenbork Wąskotorowy
Linia R51
(wąsk.)
Gierdawy Wąskotorowe - gr. p. [RU/PL] Korkławki
Linia R52
(wąsk.)
Warnaszki - Nordenbork Wąskotorowy
Linia R53
(wąsk.)
Warnaszki - Piątki
Linie
⇔
Łącznice i tory łączące
Łącznice i tory łączące
Ostpreußen / СССР
Alfabetyczny spis stacji i przystanków
===== Punkty na linii normalnotorowej =====
•
Abzw. Forken
(podg)
•
Abzw. Kv
(podt)
•
Abzw. Kvw
(podg)
•
Abzw. Spi
(podg)
•
Adlerswalde
(st)
•
Albrechtsrode
(st)
•
Allenburg (Ostpreußen)
(st)
•
Alt Sternberg
(po+ład)
•
Altbruch
(pe)
•
Amalienhof
(pe)
•
Angerapp Ost
(st)
•
Angerwiese
(st)
•
Arissau
(po+ład)
•
Augustenhof (Kreis Preußisch-E...
(po+ład)
•
Bahnau
(pe)
•
Bahnfelde
(st)
•
Bajohren-Tharau
(po+ład)
•
Balbern
(po)
•
Ballgarden
(mij)
•
Bednarzewo
(st)
•
Bejnuny
(st)
•
Bidenteich
(pe+podg)
•
Birkenmühle
(st)
•
Bothkeim-Postehnen
(st)
•
Brolost
(pe)
•
Bürgersdorf
(pe)
•
Buschfelde (Ostpreußen)
(po)
•
Carlshof
(po+ład)
•
Compehnen
(po)
•
Cranzbeek
(po)
•
Cynty
(st)
•
Darkiejmy Zachodnie
(st)
•
Deimetal
(po)
•
Dommelkeim
(po+ład)
•
Domnau
(st)
•
Dräwen
(po)
•
Drozwalde
(st)
•
Drugehnen-Galtgarben
(po+ład)
•
Dudy
(st)
•
Eichhagen (Ostpreußen)
(st)
•
Eichkamp (Ostpreußen)
(st)
•
Eiserwagen
(st)
•
Eisseln-Weischkitten
(po+ład)
•
Ernsthof
(po+ład)
•
Eschingen
(st)
•
Finkental (Ostpreußen)
(po+pe)
•
Fischhausen (Kleinbahnhof)
(st)
•
Franzdorf
(pe)
•
Friedrichstein
(pe)
•
Frydląd
(st)
•
Fuchsberg
(st)
•
Gallhöfen
(po+ład)
•
Genslack
(pe)
•
Georgenau
(po)
•
Girschunen
(st)
•
Gnadenheim
(st)
•
Godnicken
(po+ład)
•
Godrienen
(po)
•
Goldschmiede
(po+ład)
•
Groß Baitschen
(pe)
•
Groß Baitschen
(po)
•
Groß Hoppenbruch
(st)
•
Gross Klitten
(pe)
•
Groß Park
(po+ład)
•
Groß Wohnsdorf
(st)
•
Großwaltersdorf (Ostpreußen)
(st)
•
Grzechotki
(st)
•
Güterbahnhof Königsberg Ost
(stt)
•
Hallweg
(podg)
•
Hasenrode
(st)
•
Hermannshof
(podg+mij)
•
Hohenfried
(st)
•
Hohenrode (Ostpreußen)
(st)
•
Hospitalforst
(ład)
•
Husarenberg
(st)
•
Ihlnicken
(po+ład)
•
Insterblick
(pe)
•
Kallen
(po+ład)
•
Kallen
(po+ład)
•
Kalthof (Kreis Samland)
(po+ład)
•
Karlswalde
(st)
•
Klein Nuhr
(st)
•
Kleinheide
(po)
•
Knauten
(mij)
•
Königsberg (Pr)-Charlottenburg
(po)
•
Königsberg (Pr)-Kohlhof
(po+ład)
•
Königsberg (Preußen) Nord Gbf
(stt)
•
Königsberg (Samland Bahnhof)
(st)
•
Königsberg i/Pr. (Cranzer Bf)
(st)
•
Königsberg Südbahnhof
(st)
•
Königsberg Verschiebebahnhof
(stt)
•
Königsberg-Holländerbaum
(po)
•
Königsberg-Lizent Güterbahnhof
(stt)
•
Königsberg-Maraunenhof
(po)
•
Kotzlauken
(po+ład)
•
Kranichbruch
(ład)
•
Kreuzburg (Ostpreußen)
(st)
•
Kudry
(po)
•
Kukehnen
(st)
•
Kuth
(po)
•
Landwehr (Ostpreußen)
(po)
•
Lassen
(po)
•
Lehwald
(po+pe)
•
Lesgewangen
(po+mij)
•
Lindenau
(po)
•
Lixeiden
(po+ład)
•
Lochstädt
(pe)
•
Łynowiec
(po)
•
Magotten
(pe)
•
Mauern (Ostpreußen)
(po)
•
Mittelhufen
(po)
•
Mühlenau
(po)
•
Müllersruh
(pe)
•
Nassawen
(st)
•
Neu Waldeck
(st)
•
Neuendorf-Szernap
(pe)
•
Neusiedel (Ostpreußen)
(st)
•
Norbuden
(pe)
•
Nordenbork
(st)
•
Norgau
(po+ład)
•
Ottenhagen
(pe)
•
Pendershof
(po+pe)
•
Perteltnicken
(po+ład)
•
Perwilten
(st)
•
Plicken
(po+ład)
•
Pobethen-Rantau
(po+ład)
•
Podleśne
(po)
•
Poplitten
(pe)
•
Prappeln
(pe)
•
Prośniewo
(st)
•
Przekwa
(st)
•
Quednau
(po+ład)
•
Rautenberg (Ostpreußen)
(st)
•
Rehfeld (Kreis Insterburg)
(po)
•
Rosyty
(st)
•
Scharken
(mij)
•
Schloßberg (Ostpreußen)
(st)
•
Schmilgen
(po+mij)
•
Schölen
(pe)
•
Schönfliess
(mij)
•
Sodehnen
(st)
•
Sodeiken
(pe)
•
Stabławki
(st)
•
Stadtfelde
(mij)
•
Stary Dwór
(st)
•
Stehlau
(po)
•
Stigehnen
(po)
•
Szakowo
(st)
•
Szczurkowo
(st)
•
Szpyrowo
(st)
•
Talfriede
(po)
•
Tharau Dorf
(po)
•
Tharau Kleinbahnhof
(st)
•
Thierenberg (Kreis Samland)
(po+ład)
•
Tilsit-Stadtheide
(po)
•
Tomkowo
(po)
•
Tragheimer Palve
(po)
•
Tyrowo
(st)
•
Uderwangen
(st)
•
Vorderhufen
(po)
•
Waldfrieden-Gründann
(po+ład)
•
Watzum-Pobethen
(po+ład)
•
Weinoten
(po)
•
Wiekmünde
(st)
•
Więdłaki
(po+mij+ład)
•
Wilhelmsbruch
(st)
•
Wilkoschen Ziegelei
ceram.
(bsz)
•
Wundlacken
(pe)
•
Wykiszki
(st)
•
Wyłuty Pruskie
(st)
•
Zinten Abzweigung
(podg)
•
Айвазовский
(po+pe)
•
Артемовка
(po)
•
Багратионовск
(st)
•
Баевка
(po)
•
Баевка II
(po)
•
Балтийск
(st)
•
Барсуковка
(po)
•
Богатово
(po)
•
Большаково-Новое
(st)
•
Брусничная
(po)
•
Веселовка
(po)
•
Взморье-Новое
(po)
•
Вишневое
(po)
•
Владимиров
(st)
•
Гвардейск
(st)
•
Голубево
(po)
•
Гурьевск-Новый
(st)
•
Гурьевск-Центральный
(po)
•
Гусев
(st)
•
Дзержинская-Новая
(po)
•
Дивное-Новое
(po+pe)
•
Добрино
(po)
•
Добролюбово
(st)
•
Донское-Новое
(st)
•
Дружное-Западное
(po+mij)
•
Железнодорожный
(st)
•
Жилино-Новое
(st)
•
Залесье-Новое
(po)
•
Западный-Новый
(st)
•
Зеленоградск-Новый
(st)
•
Знаменка-Новая
(po)
•
Знаменск
(st)
•
Ильинское-Новое
(st)
•
Калининград-Мамоновский
(stt)
•
Калининград-Пассажирский
(st)
•
Калининград-Северный
(po)
•
Калужское
(po)
•
Каштановка
(po)
•
Киевская
(po+podg)
•
Колосовка-Западная
(st)
•
Комсомольск-Западный
(po)
•
Константиновка
(po)
•
Красновка
(st)
•
Краснолесье
(st)
•
Куликово
(po)
•
Кутузово-Новое
(st)
•
Ладушкин
(st)
•
Лесное-Новое
(st)
•
Листовое
(po)
•
Луговое-Новое
(st)
•
Люблино-Новое
(po)
•
Малиновка
(po)
•
Мамоново
(st)
•
Междуречье
(st)
•
Мечниково
(po)
•
Мозырь-Новый
(po)
•
Муромское
(po)
•
Невское
(po)
•
Неман-Новый
(st)
•
Нестеров
(st)
•
о.п. 1163 км
(po)
•
о.п. 1167 км
(po)
•
о.п. 1176 км
(po)
•
о.п. 1180 км
(po)
•
о.п. 1189 км
(po)
•
о.п. 119 км
(po)
•
о.п. 1191 км
(po)
•
о.п. 1192 км
(po+podg)
•
о.п. 1252 км
(po)
•
о.п. 1271 км
(po)
•
о.п. 1298 км
(po)
•
о.п. 13 км
(po)
•
о.п. 1305 км
(po)
•
о.п. 1307 км
(po)
•
о.п. 1312 км
(po)
•
о.п. 1333 км
(po)
•
о.п. 18 км
(po)
•
о.п. 18 км
(po)
•
о.п. 20 км
(po)
•
о.п. 20 км
(po)
•
о.п. 21 км
(po)
•
о.п. 29 км
(po)
•
о.п. 33 км
(po)
•
о.п. 4 км
(po)
•
о.п. 4 км
(po)
•
о.п. 45 км
(po)
•
о.п. 53 км
(po)
•
о.п. 6 км
(po)
•
о.п. 7 км
(po)
•
о.п. 8 км
(po)
•
о.п. 9 км
(po)
•
Овражная-Новая
(po)
•
Озерки-Вольные
(po)
•
Озерки-Новые
(st)
•
Отважное
(po)
•
Отрадное
(po)
•
Парусное
(po)
•
Пастухово-Новое
(st)
•
Переславское-Западное
(st)
•
Петино
(po)
•
Пионерский Курорт
(st)
•
Покровское-Новое
(po)
•
Полесск
(st)
•
Пост-Восточный
(podg)
•
Приморск-Новый
(po)
•
Приморское-Новое
(po)
•
Приморье
(po)
•
Пушкарево
(po)
•
Пушкино-Новое
(st)
•
Р 330
(rozj)
•
Ржевское
(po)
•
Романово
(po)
•
Рощино
(po)
•
Русское
(po)
•
Рябиновка
(st)
•
Светлогорск I
(st)
•
Светлогорск II
(st)
•
Светлое
(po)
•
Сельма
(po)
•
Славск-Новый
(st)
•
Славянское
(po)
•
Советск
(st)
•
Сокольники
(po)
•
Сокольники-Новые
(po)
•
Сосновка
(po)
•
Сосновый Бор
(po)
•
Стрельня-Новая
(po)
•
Токаревка-Новая
(st)
•
Угрюмово-Новое
(st)
•
Фрунзенское
(po)
•
Чернышевское
(st)
•
Черняховск
(st)
•
Чкаловск-Западный
(st)
•
Шиповка
(st)
•
Шолохово
(po)
•
Щегловка-Новая
(po)
•
Янтарный
(st)
===== Punkty na linii wąskotorowej =====
•
Abeliszki
(po+ład)
•
Ackeln
(po+ład)
•
Adamki
(po+ład)
•
Adamowo
(po+ład)
•
Adlerswalde
(ład)
•
Adlig Damerau
(po+ład)
•
Albrechtshöfen
(po+ład)
•
Allgau
(po)
•
Alt Sköpen
(po+ład)
•
Altsnappen
(po+ład)
•
Angerlinde
(po+ład)
•
Anschlußgleis Fährkrug
(bsz)
•
Aulenbach
(po+ład)
•
Bagieniec
(po+ład)
•
Bärensprung (Kreis Insterburg)
(po+ład)
•
Bartenhof
(po+ład)
•
Bersken
(po+ład)
•
Bieberswalde
(po)
•
Bilden
(po+ład)
•
Binden
(po+ład)
•
Birken (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Birkenhausen
(po+ład)
•
Birkenstein
(po)
•
Blendienen
(po+ład)
•
Blüchersdorf
(po+ład)
•
Bolzfelde
(po+ład)
•
Bonslack-Popehnen
(po+ład)
•
Breitenhof
(po+ład)
•
Breitenstein (Ostpreußen)
(st)
•
Brennersdorf
(po+ład)
•
Brittanien (Ostpreußen) Kleinb...
(st)
•
Buchhof
(po+ład)
•
Buchhof Haltepunkt
(po)
•
Budewald
(po+ład)
•
Budeweg
(po+ład)
•
Bulitten
(po+ład)
•
Burental
(po+ład)
•
Conradswalde Htp
(po)
•
Conradswalde Kleinbahnhof
(po+ład)
•
Danielshöfen
(po)
•
Dittlacken Dorf
(po+ład)
•
Dittlacken Haltepunkt
(po)
•
Długogóry
(po+ład)
•
Doristhal
(st)
•
Eichbruch
(po+ład)
•
Eichenberg (Kreis Insterburg)
(po+ład)
•
Eichhorn
(po+ład)
•
Eichwalder Forst I
(po+ład)
•
Eichwalder Forst II
(po+ład)
•
Eisingen
(po+ład)
•
Elken
(po+ład)
•
Erlenfeld
(po+ład)
•
Erlenfeld-Barden
(po+ład)
•
Erlenfließ
(po+ład)
•
Ernstwalde
(po+ład)
•
Eythienen
(po+ład)
•
Feldeck
(po+ład)
•
Finkenhof
(po)
•
Flachdorf
(po+ład)
•
Frankenreuth
(po)
•
Friedenau Nord
(po+ład)
•
Friedenau Süd
(po+ład)
•
Friedland (Ostpreußen) Kleinba...
(st)
•
Friedrichsdorf (Kreis Wehlau)
(po)
•
Gamsau
(po+ład)
•
Garbeningken
(po+ład)
•
Gehlblum
(po+ład)
•
Georgenburg
(po+ład)
•
Georgenheide
(po)
•
Gierdawy Wąskotorowe
(st)
•
Gillmansruh
(po)
•
Ginthieden
(po+ład)
•
Goldbach (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Goldberg (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Grauden
(po+ład)
•
Grenzberg
(po+ład)
•
Groß Hohenrade
(po+ład)
•
Groß Keylau
(po+ład)
•
Groß Kuglack
(po+ład)
•
Großfelde
(po+ład)
•
Großhof
(po)
•
Grumbkowsfelde
(po+ład)
•
Grzędno
(po+ład)
•
Güldenau (Kreis Insterburg)
(po+ład)
•
Gut Neuhoff
(po)
•
Haselberg (Ostpreußen)
(st)
•
Heinrichshof
(po+ład)
•
Herdenau
(po+ład)
•
Hochfeld (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Hoheneiche
(po+ład)
•
Hoheninster
(po+ład)
•
Horstenau
(po+ład)
•
Horstenau Forst
(po+ład)
•
Imten
(po+ład)
•
Insterbrück
(po+ład)
•
Insterburg Göringstraße
(po+ład)
•
Insterburg Gumbinnenstraße
(po)
•
Insterburg Kleinbahnhof
(st)
•
Insterburg Pregeltor
(st)
•
Insterburg-Heynehof
(po+ład)
•
Insterburg-Luxenberg
(po+podg)
•
Insterwalde
(po+ład)
•
Irglacken
(po+ład)
•
Jägerhöh
(po+ład)
•
Jodłówka
(po+ład)
•
Karkeln
(st)
•
Karpfenwinkel
(po)
•
Karschau (Kreis Bartenstein)
(po)
•
Kersten
(ład)
•
Kiesdorf (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Kiesdorf (Ostpreußen) Siedlung
(po+ład)
•
Kirche Schaaken
(po+ład)
•
Klein Kuglack
(po+ład)
•
Klein Scharlack
(po+ład)
•
Klein Schönau (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Kondehnen
(po+ład)
•
Königsberg Königstor
(st)
•
Königsberg Oberpregel
(stp)
•
Königsberg Volksgarten
(stt)
•
Königsberg-Devau
(st)
•
Königsberg-Kalthof
(po+ład)
•
Kotek
(po+ład)
•
Kreuzhausen Gut
(po)
•
Kreuzingen Kleinbahnhof
(stp)
•
Kreuzingen Ort
(st)
•
Kuckerneese
(st)
•
Kuckerneese West
(po)
•
Kulmen
(po+ład)
•
Kulmen Abbau
(po)
•
Kunzenrode
(po+ład)
•
Labiau Kleinbahnhof
(st)
•
Legitten
(po+ład)
•
Liebenfelde (Ostpreußen) Halte...
(po)
•
Liebenfelde (Ostpreußen) Klein...
(st)
•
Liebenort
(po+ład)
•
Lindenberg (Kreis Insterburg)
(po+ład)
•
Lindenberg-Lindicken
(po+ład)
•
Lindenhof (Kreis Schloßberg, O...
(po+ład)
•
Lindicken (Kreis Schloßberg, O...
(po+ład)
•
Linken
(po+ład)
•
Lischkau
(po+ład)
•
Lucken
(po)
•
Luisenberg
(po+ład)
•
Luxenberg
(po)
•
Łączki
(po+ład)
•
Mały Park
(po+ład)
•
Mandeln
(po+ład)
•
Mandeln Gasthaus
(po)
•
Markthausen
(po+ład)
•
Martingen
(po+ład)
•
Molsehnen
(po+ład)
•
Moterau
(po+ład)
•
Moulinen
(po+ład)
•
Myrtenhof I
(po+ład)
•
Myrtenhof II
(po+ład)
•
Myrtenhof III
(po+ład)
•
Nassenfelde
(po+ład)
•
Naßfelde
(po)
•
Neu Sköpen
(po)
•
Neudamm
(po+ład)
•
Neuhausen (Ostpreußen) Kleinba...
(st)
•
Neuhausen Tiergarten
(po+ład)
•
Neukirch (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Nordenbork Park
(po)
•
Nordenbork Wąskotorowy
(st)
•
Norgehnen
(po)
•
Pagelienen
(po)
•
Perkuiken
(po+ład)
•
Piątki
(st)
•
Podewitten
(po+ład)
•
Pogauen
(po+ład)
•
Pogirmen
(po+ład)
•
Pomauden
(po+ład)
•
Pomedien
(po+ład)
•
Popehnen Ziegelei
(po+ład)
•
Possindern
(po+ład)
•
Powarben
(po+ład)
•
Pożegniki
(po+ład)
•
Prawten
(st)
•
Rachsitten
(po+ład)
•
Ragnit Kleinbahnhof
(st)
•
Ragnit Vorstadt
(po)
•
Rauterskirch
(po+ład)
•
Razdowo
(po+ład)
•
Rehwalde
(po+ład)
•
Roddau
(po+ład)
•
Rogalewo Dwór
(po+ład)
•
Rotfelde (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Rucken (Kreis Schloßberg, Ostp...
(po+ład)
•
Rucken (Kreis Tilsit-Ragnit)
(po+ład)
•
Sallen
(po+ład)
•
Sapy
(po+ład)
•
Sausen
(po)
•
Schaaksvitte
(st)
•
Schackenau
(po+ład)
•
Schakaulack
(po+ład)
•
Schakendorf (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Schatzhagen
(po)
•
Schillfelde
(po+ład)
•
Schirwindt
(st)
•
Schleifenau
(po+ład)
•
Schleifenau Haltepunkt
(po)
•
Schlichtingen
(po)
•
Schloßberg (Ostpreußen) Gut
(po)
•
Schloßberg (Ostpreußen) Kleinb...
(st)
•
Schneiderende
(po+ład)
•
Schwanensee
(po+ład)
•
Seckenburg
(st)
•
Seckenburg Haltepunkt
(po)
•
Senkendorf
(po)
•
Siebeneichen
(po+ład)
•
Siegmundsfelde
(po)
•
Siegmundsfelde Gut
(po)
•
Skałka
(po+ład)
•
Sommerswalde
(po+ład)
•
Sonnigkeim
(po+ład)
•
Spitzings
(po+ład)
•
Sprindt
(po)
•
Stablacken
(po+ład)
•
Stara Huta Wąskotorowa
(st)
•
Steinsee (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Steinwalde
(po)
•
Stobingen
(po+ład)
•
Strigengrund
(po+ład)
•
Strigengrund Haltepunkt
(po)
•
Stucken
(po+ład)
•
Sudnicken
(po+ład)
•
Swainen
(po+ład)
•
Świńka
(po+ład)
•
Tammau
(po)
•
Tannenschlucht
(po+ład)
•
Tapiau Abzweigung
(rozj)
•
Tapiau Kleinbahnhof
(st)
•
Tapiau Plantage
(po+ład)
•
Tatarren
(po+ład)
•
Thulpörschken
(po)
•
Timberhafen
(st)
•
Trammen
(po+ład)
•
Trempen
(st)
•
Trumpenau
(po+ład)
•
Wabben
(po+ład)
•
Waldau (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Walddorf
(po)
•
Waldfrieden Moorbad
(po)
•
Warnaszki
(st)
•
Weedern
(po+ład)
•
Weidenberg (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Wetterau (Kreis Schloßberg, Os...
(st)
•
Wilczepole
(po+ład)
•
Willkühnen
(po+ład)
•
Willuhnen
(po+ład)
•
Wingern
(po+ład)
•
Winterlinden
(po+ład)
•
Wirbeln
(st)
•
Wolfsberg (Ostpreußen)
(po+ład)
•
Wolfshof
(po+ład)
===== Tunele kolejowe =====
•
Северный
(tunel)
===== Miejsca historyczne =====
•
Историческое место R02
(mh)
•
Историческое место R02/1
(mh)
•
Историческое место R03
(mh)
•
Историческое место R06
(mh)
•
Историческое место R07
(mh)
•
Историческое место R07/1
(mh)
•
Историческое место R08
(mh)
•
Историческое место R08/1
(mh)
•
Историческое место R08/2
(mh)
Dron •
Dokumentacja fotograficzna dla 2 z 574 punktów (0,35%)
0,00% (0)
100,00% (139)
Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 •
www.atlaskolejowy.net
• Copyright
©
2005-2024
H.Waguła
,
S.Fedorowicz
&
R.Ślęzok
• On-Line: (41447853 / 19319 / 5284 / 3949 / 10495.78)