polski česky

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Linia 2
Warszawa Zachodnia - Terespol
Linia 2a
Warszawa Wschodnia - Warszawa Port
Linia 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice
Linia 3a
Warszawa Gołąki - Warszawa Kaliska
Linia 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Linia 6
Zielonka - Kuźnica Białostocka
Linia 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Linia 8
Warszawa Zachodnia - Kraków Główny
Linia 8a
Warszawa Aleje Jerozolimskie - Miejsce Historyczne Okęcie
Linia 8b
Wyczółki - Paluch
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 10
Legionowo - Tłuszcz
Linia 10a
Legionowo Piaski - Nasielsk
Linia 12
Skierniewice - Łuków
Linia 13
Krusze - Pilawa
Linia 19
Warszawa Główna Towarowa - Józefinów
Linia 20
Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Praga
Linia 20a
Warszawa Gdańska - Janówek
Linia 21
Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
Linia 21a
Siwki - Zielonka Odgałęzienie
Linia 22
Tomaszów Mazowiecki - Radom
Linia 23
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
Linia 26
Łuków - Radom
Linia 27
Nasielsk - Toruń Wschodni
Linia 28
Wieliszew - Zegrze
Linia 29
Tłuszcz - Ostrołęka
Linia 31
Siedlce - Siemianówka
Linia 33
Kutno - Brodnica
Linia 34
Ostrołęka - Siedlce
Linia 35
Ostrołęka - Szczytno
Linia 36
Ostrołęka - Łapy
Linia 42
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Szczęśliwice
Linia 45
Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Grochów
Linia 46
Warszawa Zachodnia - Warszawa Czyste
Linia 47
Warszawa Śródmieście WKD - Grodzisk Mazowiecki WKD
Linia 47a
Warszawa Marszałkowska - Miejsce Historyczne 47/2
Linia 47b
Miejsce Historyczne 47/1 - Miejsce Historyczne 47/3
Linia 47c
Skrzyżowanie - Warszawa Włochy WKD
Linia 48
Podkowa Leśna Główna - Milanówek WKD
Linia 55
Sokołów Podlaski - Siedlce
Linia 56
Płock Radziwie - Płock Radziwie Port
Linia 76
Bąkowiec - Kozienice
Linia 77
Janików - Świerże Górne
Linia 82
Bąkowiec - Puławy Azoty
Linia 82a
Wysokie Koło R1 - Wysokie Koło
Linia 440
Warszawa Służewiec - Warszawa Lotnisko Chopina
Linia 445
Warszawa Zachodnia - Warszawa Aleje Jerozolimskie
Linia 447
Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki
Linia 448
Warszawa Zachodnia - Warszawa Rembertów
Linia 449
Warszawa Rembertów - Zielonka
Linia 452
Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Grochów
Linia 585
Radom - Radom Wschodni
Linia 1001 (wąsk.)
Warszawa Południowa - Nowe Miasto n/Pilicą
Linia 1001a
Piaseczno Wiadukt Odgałęzienie - Piaseczno Przeładunkowa
Linia 1002 (wąsk.)
Piaseczno Przemysłowe - Warszawa Belweder
Linia 1002a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Piaseczno Północne /poprzednia lokalizacja/
Linia 1002b (wąsk.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Miejsce Historyczne 1002/1
Linia 1004 (wąsk.)
Grójec Odgałęzienie - Jasieniec
Linia 1005 (wąsk.)
Rozjazd Oborski - Konstancin
Linia 1006 (wąsk.)
Warszawa Most - Jabłonna
Linia 1006a (wąsk.)
Warszawa Most - Warszawa Targówek
Linia 1007 (wąsk.)
Warszawa Most - Karczew
Linia 1008 (wąsk.)
Warszawa Targowa - Radzymin Wąskotorowy
Linia 1008a
Warszawa Wawer - Zegrze
Linia 1009 (wąsk.)
Sochaczew Muzeum - Wyszogród
Linia 1010 (wąsk.)
Tułowice Sochaczewskie - Piaski Królewskie
Linia 1011 (wąsk.)
Nasielsk Dojazdowy - Miejsce Historyczne 1011
Linia 1011a (wąsk.)
Sierpc Wąskotorowy - Lubicz Wąskotorowy I
Linia 1012 (wąsk.)
Majewo Sierpeckie - Rypin
Linia 1013 (wąsk.)
Nasielsk Wąskotorowy - Pułtusk
Linia 1013a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 1013 - Pułtusk /poprzednia lokalizacja/
Linia 1018a (wąsk.)
Przasnysz - Przasnysz /poprzednia lokalizacja/
Linia 1019 (wąsk.)
Grabowo Wąskotorowe - Kolno
Linia 1020 (wąsk.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Linia 1021 (wąsk.)
Dęby - Łomża Wąskotorowa
Linia 2012 (wąsk.)
Starachowice Wschodnie Wąskotorowe - Iłża
Linia M1
Kabaty - Młociny
Linia M2
Księcia Janusza - Trocka



26 Łuków - Radom
Archiwalny rozkład jazdy - 1946 Lato: 11 Łuków - Dęblin 14 Dęblin - Radom
Otwarcie ruchu 1876 Łuków - Stawy (PŻD) 1942 Stawy - Dęblin (Ostb) 1883.12.21 Dęblin - Radom Główny (IDŻD) [Dęblin - Kielce]
Elektryfikacja 1988.11.26 Łuków - Dęblin (PKP) 1967.12.28 Dęblin - Radom Główny (PKP)
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 


0.05st [LCS]166 Łuków (Łk)21230 


~1.44podg167 Poważe /poprzednia lokalizacja/523a 


3.92st166Łuków Łapiguz (Łg)


14.09po164Sarnów


16.90po163Borowina


22.55po+ład174Krzywda


27.95po178Hordzieżka


30.94st178Okrzeja (Ok)


35.26po179Grabów Szlachecki


42.20po180Leopoldów (Lw)


51.51ład139Ryki Ładownia (Ry)


53.18po135Ryki


55.71stth128 Stawy (Sw)579 


61.44st119 Dęblin (Db)7579 


65.39gw-granica województwa


67.04st116Zajezierze k/Dęblina (Zj)


70.14pe113Fort


~73.06po117Sieciechów


74.95st120 Bąkowiec (Bk)7682 


76.62rozj122 Bąkowiec Odgałęzienie I578 


⇑ 78.79pe132Zawada


81.98st153 Garbatka Letnisko (GL)577 


85.83pe159Bobki


87.20st159Żytkowice (Żt)


⇑ 90.09pe155Laski


93.94st152Pionki (Pn)


95.71po154Pionki Zachodnie


98.66po167Jedlnia Kościelna


99.83pe168Adolfin


104.99st162Jedlnia Letnisko (Jd)


108.51po166Antoniówka


110.59po177Rajec Poduchowny


116.51stt167Radom Wschodni (RW)585 


118.11st166 Radom Główny (Rr)822585 


Ostatnia edycja strony: 2021.12.02 - 22:53:05

Atlas Kolejowy Polski, Czech, Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (26199105 / 12547 / 3501 / 3166 / 8275.14)