polski čeština

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Linia 2
Warszawa Zachodnia - Terespol
Linia 2a
Warszawa Wschodnia - Warszawa Port
Linia 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice
Linia 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Linia 6
Zielonka - Kuźnica Białostocka
Linia 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Linia 8
Warszawa Zachodnia - Kraków Główny
Linia 8a
Warszawa Aleje Jerozolimskie - Miejsce Historyczne Okęcie
Linia 8b
Wyczółki - Paluch
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 10
Legionowo - Tłuszcz
Linia 10a
Legionowo Piaski - Nasielsk
Linia 12
Skierniewice - Łuków
Linia 13
Krusze - Pilawa
Linia 19
Warszawa Główna Towarowa - Józefinów
Linia 20
Warszawa Główna Towarowa - Warszawa Praga
Linia 20a
Warszawa Gdańska - Janówek
Linia 21
Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna
Linia 21a
Siwki - Zielonka Odgałęzienie
Linia 22
Tomaszów Mazowiecki - Radom
Linia 23
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Zachodnia
Linia 26
Łuków - Radom
Linia 27
Nasielsk - Toruń Wschodni
Linia 28
Wieliszew - Zegrze
Linia 29
Tłuszcz - Ostrołęka
Linia 31
Siedlce - Siemianówka
Linia 33
Kutno - Brodnica
Linia 34
Ostrołęka - Siedlce
Linia 35
Ostrołęka - Szczytno
Linia 36
Ostrołęka - Łapy
Linia 42
Warszawa Główna Osobowa - Warszawa Szczęśliwice
Linia 45
Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Grochów
Linia 46
Warszawa Zachodnia - Warszawa Czyste
Linia 47
Warszawa Śródmieście WKD - Grodzisk Mazowiecki WKD
Linia 47a
Warszawa Marszałkowska - Miejsce Historyczne 47/2
Linia 47b
Miejsce Historyczne 47/1 - Miejsce Historyczne 47/3
Linia 47c
Skrzyżowanie - Warszawa Włochy WKD
Linia 48
Podkowa Leśna Główna - Milanówek WKD
Linia 55
Sokołów Podlaski - Siedlce
Linia 56
Płock Radziwie - Płock Radziwie Port
Linia 76
Bąkowiec - Kozienice
Linia 77
Janików - Świerże Górne
Linia 82
Bąkowiec - Puławy Azoty
Linia 82a
Wysokie Koło R1 - Wysokie Koło
Linia 440
Warszawa Służewiec - Warszawa Lotnisko Chopina
Linia 445
Warszawa Zachodnia - Warszawa Aleje Jerozolimskie
Linia 447
Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki
Linia 448
Warszawa Zachodnia - Warszawa Rembertów
Linia 449
Warszawa Rembertów - Zielonka
Linia 452
Warszawa Wschodnia Osobowa - Warszawa Grochów
Linia 585
Radom - Radom Wschodni
Linia 1001 (wąsk.)
Warszawa Południowa - Nowe Miasto n/Pilicą
Linia 1001a
Piaseczno Wiadukt Odgałęzienie - Piaseczno Przeładunkowa
Linia 1002 (wąsk.)
Piaseczno Przemysłowe - Warszawa Belweder
Linia 1002a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Piaseczno Północne /poprzednia lokalizacja/
Linia 1002b (wąsk.)
Miejsce Historyczne 1002/2 - Miejsce Historyczne 1002/1
Linia 1004 (wąsk.)
Grójec Odgałęzienie - Jasieniec
Linia 1005 (wąsk.)
Rozjazd Oborski - Konstancin
Linia 1006 (wąsk.)
Warszawa Most - Jabłonna
Linia 1006a (wąsk.)
Warszawa Most - Warszawa Targówek
Linia 1007 (wąsk.)
Warszawa Most - Karczew
Linia 1008 (wąsk.)
Warszawa Targowa - Radzymin Wąskotorowy
Linia 1008a
Warszawa Wawer - Zegrze
Linia 1009 (wąsk.)
Sochaczew Muzeum - Wyszogród
Linia 1010 (wąsk.)
Tułowice Sochaczewskie - Piaski Królewskie
Linia 1011 (wąsk.)
Nasielsk Dojazdowy - Miejsce Historyczne 1011
Linia 1011a (wąsk.)
Sierpc Wąskotorowy - Lubicz Wąskotorowy I
Linia 1012 (wąsk.)
Majewo Sierpeckie - Rypin
Linia 1013 (wąsk.)
Nasielsk Wąskotorowy - Pułtusk
Linia 1013a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 1013 - Pułtusk /poprzednia lokalizacja/
Linia 1018a (wąsk.)
Przasnysz - Przasnysz /poprzednia lokalizacja/
Linia 1019 (wąsk.)
Grabowo Wąskotorowe - Kolno
Linia 1020 (wąsk.)
Myszyniec - Spychowo Wąskotorowe
Linia 1021 (wąsk.)
Dęby - Łomża Wąskotorowa
Linia 2012 (wąsk.)
Starachowice Wschodnie Wąskotorowe - Iłża
Linia M1
Kabaty - Młociny
Linia M2
Księcia Janusza - Trocka



36 Ostrołęka - Łapy
Otwarcie ruchu 1893 Ostrołęka - Łapy (GORŻD)
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 
0.81st106 Ostrołęka (Os)293435900 
9.45po+ład110Kurpie
18.55po113Żyźniewo
~20.94gw-granica województwa
25.52st132 Śniadowo (Śn)49 
~26.16podg132Ratowo36b 
~27.60st134 Śniadowo /poprzednia lokalizacja/36a 
36.36po136 Czerwony Bór (CB)50 
~42.00pe0Borowe
47.43po131Łubnica Łomżyńska (Łb)
51.97po144Kołaki
57.95st163Czarnowo Undy (CU)
62.62po144Kulesze Kościelne
68.48po151Wnory (Wn)
71.50po146Jamiołki
76.61st (zs)135Sokoły (Sk)
79.24po124Roszki Leśne
83.17po131Płonka
88.16st122 Łapy (Łp)6 


Ostatnia edycja strony: 2020.10.22 - 18:48:19

Atlas Kolejowy Polski, Czech, Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2021 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (23916769 / 13572 / 698 / 3039 / 7869.95)