polski český

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 18
Kutno - Piła Główna
Linia 18a
Miejsce Historyczne 18 - Bydgoszcz Główna
Linia 27
Nasielsk - Toruń Wschodni
Linia 27b
Grębocin Odgałęzienie - Lubicz Stary
Linia 33
Kutno - Brodnica
Linia 131
Chorzów Batory - Tczew
Linia 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Linia 206
Inowrocław Rąbinek - Drawski Młyn
Linia 206a
Inowrocław - Miejsce Historyczne 206
Linia 206b
Żnin Odgałęzienie I - Żnin Odgałęzienie II
Linia 207
Toruń Wschodni - Malbork
Linia 207a
Toruń Miasto - Miejsce Historyczne 207/2
Linia 207b
Miejsce Historyczne 207/3 - Rogóźno Pomorskie
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 208a
Leosia - Miejsce Historyczne 208/2
Linia 208b
Miejsce Historyczne 208/3 - Wierzchucin Stary
Linia 209
Brodnica - Bydgoszcz Wschód
Linia 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Linia 231
Inowrocław Rąbinek - Mogilno
Linia 231a
Miejsce Historyczne 231 - Inowrocław
Linia 231b
Inowrocław Mątwy - Mątwy Port
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 238
Mogilno - Barcin
Linia 239
Mogilno - Orchowo
Linia 240
Świecie n/Wisłą - Złotów
Linia 240a
Terespol Pomorski - Miejsce historyczne 240
Linia 241
Tuchola - Koronowo
Linia 242
Twarda Góra - Nowe
Linia 245
Aleksandrów Kujawski - Ciechocinek
Linia 246
Toruń Wschodni - Chełmno
Linia 246a
Toruń Północny - Czarnowo k/Torunia
Linia 247
Chełmża - Mełno
Linia 248A
Kornatowo - Chełmno
Linia 249A
Gardeja - Łasin
Linia 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Linia 263
Żnin - Szubin
Linia 264
Wąbrzeźno - Wąbrzeźno Miasto
Linia 281
Oleśnica - Chojnice
Linia 353
Poznań Wschód - Skandawa gr. p. [PL/RU]
Linia 353a
Toruń Miasto - Toruń Nadbrzezie
Linia 353d
Katarzynka /poprzednia lokalizacja/ - Miejsce Historyczne 353c/2
Linia 356
Poznań Wschód - Bydgoszcz Główna
Linia 385
Janowiec Wielkopolski - Skoki
Linia 411
Stargard - Siekierki gr. p. [PL/DE]
Linia 735A
Toruń Główny - Toruń Podgórz
Linia 1011a (wąsk.)
Sierpc Wąskotorowy - Lubicz Wąskotorowy II
Linia 1012 (wąsk.)
Majewo Sierpeckie - Rypin
Linia 1012a (wąsk.)
Szczutowo Odgałęzienie - Urszulewo
Linia 5014 (wąsk.)
Bydgoszcz Wąskotorowa - Koronowo Wąskotorowe
Linia 5014a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 5014/1 - Miejsce Historyczne 5014/3
Linia 5014b (wąsk.)
Miejsce Historyczne 5014/2 - Miejsce Historyczne 5014/4
Linia 5015 (wąsk.)
Bydgoszcz Smukała - Kozielec
Linia 5015a (wąsk.)
Jastrzębie Bydgoskie - Augustowo
Linia 5016 (wąsk.)
Morzewiec - Wierzchucin Królewski
Linia 5017 (wąsk.)
Gościeradz - Trzemiętowo Odgałęzienie
Linia 5018 (wąsk.)
Łukówiec - Wąwelno
Linia 5019 (wąsk.)
Nakło n/Notecią Wąskotorowe - Kasprowo
Linia 5019a (wąsk.)
Michalin Bydgoski - Samsieczynek
Linia 5020 (wąsk.)
Trzeciewnica - Liszkowo Rozgraniczenie
Linia 5020a (wąsk.)
Małocin Rozgraniczenie - Dębowo
Linia 5020b (wąsk.)
Lubaszcz Rozgraniczenie - Lubaszcz
Linia 5020c (wąsk.)
Mrozowo - Żelazno Wyrzyskie
Linia 5021 (wąsk.)
Radzicz Rozgraniczenie - Zakłady Przemysłowe
Linia 5021a (wąsk.)
Dąbrówka Wyrzyska - Liszkówko II
Linia 5022 (wąsk.)
Białośliwie Wąskotorowe - Witosław Wąskotorowy
Linia 5024 (wąsk.)
Żnin Wąskotorowy - Ośno Wąskotorowe
Linia 5025 (wąsk.)
Rydlewo - Ostrówce
Linia 5026 (wąsk.)
Biskupin Odcinek - Szelejewo Wąskotorowe
Linia 5027 (wąsk.)
Żnin Wąskotorowy - Żużoły
Linia 5028 (wąsk.)
Uścikowo - Wola
Linia 5029 (wąsk.)
Szelejewo Odgałęzienie - Grochowiska Szlacheckie
Linia 7028 (wąsk.)
Aleksandrów Kujawski Wąskotorowy - Sompolno
Linia 7029 (wąsk.)
Straszewo - Koneck
Linia 7030 (wąsk.)
Zakrzewo Kujawskie - Siniarzewo
Linia 7031 (wąsk.)
Dobre Kujawskie - Jerzmanowo
Linia 7032 (wąsk.)
Nieszawa Waganiec Wąskotorowa - Dobre Kujawskie
Linia 7039 (wąsk.)
Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
Linia 7040 (wąsk.)
Włocławek Wąskotorowy - Włocławek Port
Linia 7041 (wąsk.)
Smólsk - Brześć Kujawski
Linia 7042 (wąsk.)
Kruszyn - Guźlin
Linia 7043 (wąsk.)
Boniewo - Krośniewice



207 Toruń Wschodni - Malbork
Wykaz linii D29: 207 Toruń Wschodni - Malbork
Otwarcie ruchu 1909 Toruń Wschodni - Miejsce Historyczne 207/2 (KPEV) 1882.07.01 Miejsce Historyczne 207/2 - Chełmża (KPEV) [Toruń Miasto Odgałęzienie-Chełmża] 1882.11.01 Chełmża - Grudziądz (KPEV) 1883.08.15 Grudziądz - Malbork (KPEV)
Szerokość toru:1435mm
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 


0.00st [LCS]64 Toruń Wschodni (TrW)27246353353c 


~1.03mh64 Miejsce Historyczne 207/1 353d 


2.50podg (zs)68 Toruń Mokre246 


2.55podg+mij68 Katarzynka736 


4.28po77Toruń Katarzynka


~4.40mh76 Miejsce Historyczne 207/2 207a 


7.66po+mij (zs)82Łysomice


10.46po+mij+ład (zs)85Ostaszewo Toruńskie (OT)


15.49po+mij+ład89Grzywna


18.96st91 Chełmża (Che)209247 


19.95dgd-(EBD Bromberg/EBD Danzig 1899 - 1920)


26.95po100Wrocławki


30.36po100Firlus


33.73st99 Kornatowo (Kr)248A 


40.48po80Gorzuchowo Chełmińskie


45.32po42Wałdowo Szlacheckie


50.83st26Grudziądz Mniszek (GM)


~53.94pe27Królewska Droga


55.49bsz28spoż. Wytwórnia Wyrobów Tytoniowych Grudziądz


55.83po28Grudziądz Przedmieście


57.36st23 Grudziądz (Gr)208 


60.85po26Grudziądz Tuszewo


63.84st26Grudziądz Owczarki (GO)


69.02mh60 Miejsce Historyczne 207/3 207b 


69.54mh59 Miejsce Historyczne 207/4 207b 


70.42st62Rogóźno Pomorskie (Rg)207b 


75.00gw-granica województwa


77.35st88 Gardeja (Gj)249A 


78.00dgp-(Polska/Niemcy)


78.79mh95 Miejsce Historyczne 207/5 207d 


79.41st90Gardeja Północna


79.86mh90 Miejsce Historyczne 207/6 207d 


80.32mh90 Miejsce Historyczne 207/7 207d 


80.93mh90 Miejsce Historyczne 207/8 207d 


81.23po78Dziwno


81.53mh85 Miejsce Historyczne 207/9 207d 


~82.47po+mij70Jeziorno


87.38st20Sadlinki (Sd)


90.17po22Białki


92.88mh48 Miejsce Historyczne 207/10 207e 


93.46mh46 Miejsce Historyczne 207/11 207e 


95.79st63 Kwidzyn (Kw)207e207f218 5012 


102.97stt51Tychnowy


103.61mh49 Miejsce Historyczne 207/12 207g 


104.35po53Brachlewo


104.81mh47 Miejsce Historyczne 207/13 207g 


106.84mh25 Miejsce Historyczne 207/14 207g 


109.00st21Ryjewo (Ry)207g 


112.67mh27 Miejsce Historyczne 207/15 207h 


113.01mh27 Miejsce Historyczne 207/16 207h 


113.84mh27 Miejsce Historyczne 207/17 207h 


114.41mh27 Miejsce Historyczne 207/18 207h 


116.03po60Sztumska Wieś


119.94st49Sztum (St)


123.29po43Grzępa


125.61po53Gościszewo


133.45st [LCS]15 Malbork (Mb)9204222 5009 


Ostatnia edycja strony: 2024.04.08 - 10:41:08

Atlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (42823435 / 20385 / 15900 / 4009 / 10681.82)