polski český Deutsch

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 18
Kutno - Piła Główna
Linia 18a
Miejsce Historyczne 18 - Bydgoszcz Główna
Linia 27
Nasielsk - Toruń Wschodni
Linia 27b
Grębocin Odgałęzienie - Lubicz Stary
Linia 33
Kutno - Brodnica
Linia 131
Chorzów Batory - Tczew
Linia 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Linia 206
Inowrocław Rąbinek - Drawski Młyn
Linia 206a
Inowrocław - Miejsce Historyczne 206
Linia 206b
Żnin Odgałęzienie I - Żnin Odgałęzienie II
Linia 207
Toruń Wschodni - Malbork
Linia 207a
Toruń Miasto - Miejsce Historyczne 207/2
Linia 207b
Miejsce Historyczne 207/3 - Rogóźno Pomorskie
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 208a
Leosia - Miejsce Historyczne 208/2
Linia 208b
Miejsce Historyczne 208/3 - Wierzchucin Stary
Linia 209
Brodnica - Bydgoszcz Wschód
Linia 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Linia 231
Inowrocław Rąbinek - Mogilno
Linia 231a
Miejsce Historyczne 231 - Inowrocław
Linia 231b
Inowrocław Mątwy - Mątwy Port
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 238
Mogilno - Barcin
Linia 239
Mogilno - Orchowo
Linia 240
Świecie n/Wisłą - Złotów
Linia 240a
Terespol Pomorski - Miejsce historyczne 240
Linia 241
Tuchola - Koronowo
Linia 242
Twarda Góra - Nowe
Linia 245
Aleksandrów Kujawski - Ciechocinek
Linia 246
Toruń Wschodni - Chełmno
Linia 246a
Toruń Północny - Czarnowo k/Torunia
Linia 247
Chełmża - Mełno
Linia 248A
Kornatowo - Chełmno
Linia 249A
Gardeja - Łasin
Linia 251
Tama Brodzka - Iława Główna
Linia 263
Żnin - Szubin
Linia 264
Wąbrzeźno - Wąbrzeźno Miasto
Linia 281
Oleśnica - Chojnice
Linia 353
Poznań Wschód - Skandawa gr. p. [PL/RU]
Linia 353a
Toruń Miasto - Toruń Nadbrzezie
Linia 353d
Katarzynka /poprzednia lokalizacja/ - Miejsce Historyczne 353c/2
Linia 356
Poznań Wschód - Bydgoszcz Główna
Linia 385
Janowiec Wielkopolski - Skoki
Linia 411
Stargard - Siekierki gr. p. [PL/DE]
Linia 735A
Toruń Główny - Toruń Podgórz
Linia 1011a (wąsk.)
Sierpc Wąskotorowy - Lubicz Wąskotorowy II
Linia 1012 (wąsk.)
Majewo Sierpeckie - Rypin
Linia 1012a (wąsk.)
Szczutowo Odgałęzienie - Urszulewo
Linia 5014 (wąsk.)
Bydgoszcz Wąskotorowa - Koronowo Wąskotorowe
Linia 5014a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 5014/1 - Miejsce Historyczne 5014/3
Linia 5014b (wąsk.)
Miejsce Historyczne 5014/2 - Miejsce Historyczne 5014/4
Linia 5015 (wąsk.)
Bydgoszcz Smukała - Kozielec
Linia 5015a (wąsk.)
Jastrzębie Bydgoskie - Augustowo
Linia 5016 (wąsk.)
Morzewiec - Wierzchucin Królewski
Linia 5017 (wąsk.)
Gościeradz - Trzemiętowo Odgałęzienie
Linia 5018 (wąsk.)
Łukówiec - Wąwelno
Linia 5019 (wąsk.)
Nakło n/Notecią Wąskotorowe - Kasprowo
Linia 5019a (wąsk.)
Michalin Bydgoski - Samsieczynek
Linia 5020 (wąsk.)
Trzeciewnica - Liszkowo Rozgraniczenie
Linia 5020a (wąsk.)
Małocin Rozgraniczenie - Dębowo
Linia 5020b (wąsk.)
Lubaszcz Rozgraniczenie - Lubaszcz
Linia 5020c (wąsk.)
Mrozowo - Żelazno Wyrzyskie
Linia 5021 (wąsk.)
Radzicz Rozgraniczenie - Zakłady Przemysłowe
Linia 5021a (wąsk.)
Dąbrówka Wyrzyska - Liszkówko II
Linia 5022 (wąsk.)
Białośliwie Wąskotorowe - Witosław Wąskotorowy
Linia 5024 (wąsk.)
Żnin Wąskotorowy - Ośno Wąskotorowe
Linia 5025 (wąsk.)
Rydlewo - Ostrówce
Linia 5026 (wąsk.)
Biskupin Odcinek - Szelejewo Wąskotorowe
Linia 5027 (wąsk.)
Żnin Wąskotorowy - Żużoły
Linia 5028 (wąsk.)
Uścikowo - Wola
Linia 5029 (wąsk.)
Szelejewo Odgałęzienie - Grochowiska Szlacheckie
Linia 7028 (wąsk.)
Aleksandrów Kujawski Wąskotorowy - Sompolno
Linia 7029 (wąsk.)
Straszewo - Koneck
Linia 7030 (wąsk.)
Zakrzewo Kujawskie - Siniarzewo
Linia 7031 (wąsk.)
Dobre Kujawskie - Jerzmanowo
Linia 7032 (wąsk.)
Nieszawa Waganiec Wąskotorowa - Dobre Kujawskie
Linia 7039 (wąsk.)
Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
Linia 7040 (wąsk.)
Włocławek Wąskotorowy - Włocławek Port
Linia 7041 (wąsk.)
Smólsk - Brześć Kujawski
Linia 7042 (wąsk.)
Kruszyn - Guźlin
Linia 7043 (wąsk.)
Boniewo - Krośniewice



Województwo kujawsko-pomorskie

Państwo: Polska • Stolica jedn. administracyjnej: Bydgoszcz • Powierzchnia: 17.971 km2

Alfabetyczny spis stacji i przystanków

===== Punkty na linii normalnotorowej =====
Aleksandrów Kujawski (st)
Anieliny (po)
Augustowo (ład)
Bachorce (po)
Bachorce (pe)
Barbarka (po)
Barcin (po+ład)
Bągart (sth)
Bedlenki (pe+ład)
Białobłoty (po+ład)
Bielawki (pe)
Bielawy (po)
Bielczyny (po+ład)
Biskupin Wykopaliska /poprzedn... (po)
Błądzim (po+ład)
Bocień (po+ład)
Bocznica Goryń spoż. (bsz)
Boguszewo (po)
Borkowo (pe)
Brodnica (st)
Broniewice (pe)
Bronisław (po+ład)
Bruchniewo (sth)
Brzezie (po+ład)
Brzoza Bydgoska (st)
Brzoza Toruńska (po+odst+bsz)
Brzozowo Chełmińskie (sth)
Brzuchowo (po)
Budziszewo (pe)
Bug Góralski (pe)
Buk Pomorski (sth)
Bukowiec Świecki (st)
Bursztynowo (po)
Buszkowo (po+ład)
Bydgoszcz Bielawy (po)
Bydgoszcz Błonie (po)
Bydgoszcz Brdyujście (po)
Bydgoszcz Czyżkówko (podg)
Bydgoszcz Emilianowo (stt)
Bydgoszcz Fordon (po+ład)
Bydgoszcz Główna (st) Zdjęcia
Bydgoszcz Leśna (po+podg)
Bydgoszcz Łęgnowo (po+podg+ład)
Bydgoszcz Osowa Góra (po)
Bydgoszcz Politechnika (po)
Bydgoszcz Towarowa (stt)
Bydgoszcz Wschód (st)
Bydgoszcz Wschód Towarowa (stt)
Bydgoszcz Zachód (po)
Bydgoszcz Żółwin (po)
Cegielnia Czernice ceg. (bsz)
Cegielnia Szymborze ceg. (bsz)
Cekcyn (po)
Cepno (po)
Chabsko (pe)
Chełmce (st)
Chełmno (st)
Chełmno Grubno (po)
Chełmoniec (st)
Chełmża (st)
Chełmża Dworzec Towarowy (stt)
Chmielniki Bydgoskie (po)
Chorągiewka (podt)
Ciechocinek (po+ład)
Cierpice (st)
Cierpice Kąkol (po)
Cukrownia Pakość cukr. (bsz)
Czarnowo k/Torunia (st)
Czermno (po)
Czerniak (ład)
Czerniewice (st)
Czernikowo (st)
Czersk Polski (pe)
Czersk Świecki (po+ład)
Czumsk (mij)
Dąbrowa Chełmińska (po)
Dąbrowy (po)
Dębiniec (po+ład)
Dębowo (ład)
Długi Most (mij)
Dobrzejewice (po)
Dorotowo (sth)
Dragacz (po)
Drużyny (sth)
Drzycim (po+ład)
Dubielno (po)
Dziarnowo (podg)
Dziemiony (po+ład)
Firlus (po)
Gałczewko (sth)
Gącz (po+ład)
Gębice (po+ład)
Glinki (pe)
Głuchowo (po)
Gniewkowo (st)
Gnojno (ład)
Golub Dobrzyń (st)
Gołaszewo Kujawskie (po)
Gopło (po+ład)
Gorzuchowo Chełmińskie (po)
Gostycyn (po+ład)
Górna Grupa (po)
Górsk (po+ład)
Grębocin (po)
Grębocin (podg)
Grębocin Cegielnia (st)
Grębocin Odgałęzienie (rozj)
Grocholin (po+ład)
Grocholin (ład)
Grudziądz (st)
Grudziądz Mniszek (st)
Grudziądz Owczarki (st)
Grudziądz Przedmieście (po)
Grudziądz Rządz (po)
Grudziądz Śródmieście (po)
Grudziądz Tuszewo (po)
Grupa (st)
Grzegorz Toruński (po+ład)
Grzybno (po)
Grzywna (po+mij+ład)
Gutowo Pomorskie (po)
Gzin (po)
Inowrocław (st)
Inowrocław Chemia (stt)
Inowrocław Mątwy (st)
Inowrocław Rąbinek (st)
Jabłonowo Pomorskie (st)
Jabłonowo Zachodnie (podg)
Jadowniki (po+ład)
Jadwiżyn (po)
Jajkowo (sth)
Jaksice (st)
Jaksiczki (pe)
Janikowo (st)
Janikowo Jezioro (po)
Janowiec Wielkopolski (st)
Jaroszewo (po+ład)
Jasiniec Białebłota (po+ład)
Jastrzębie Pomorskie (po)
Jeżewo (po+ład)
Kaliska Kujawskie (st)
Kaługa (sth)
Kamienica Pomorska (po+ład)
Kamień Krajeński (po+ład)
Kamionki (pe)
Kamionki Jezioro (po)
Kamlarki (sth)
Karczyn (st)
Karnkowo (po)
Karnowo (posł)
Katarzynka (podg+mij)
Katarzynka /poprzednia lokaliz... (po+podg+mij)
Kawki (sth)
Kcynia (st)
Klasztorna spoż. (bsz)
Klonowo n/Brdą (sth)
Klonówek (ład)
Kłopot (pe+ład)
Kobylniki (ład)
Kołaczkowo (po)
Kołodziejewo (st)
Koniec (po+ład)
Konojady (po)
Konotopie (po)
Kornatowo (st)
Koronowo (po+ład)
Kościelec Kujawski (po)
Kościelec Kujawski /poprzednia... (st)
Kotomierz (st)
Kowalewo Pomorskie (st)
Kowalewo Pomorskie Miasto (st)
Kowalewo Wielkopolskie (po+ład)
Kozia Góra Krajeńska (po+ład)
Koziołek (po)
Kretki (po+ład)
Królewska Droga (pe)
Kruszwica (st)
Książki (po+podt)
Kuczwały (ład)
Kunowo Kujawskie (po)
Kwiatki (po+ład)
Kwieciszewo (po+ład)
Kwilno (ład)
Lachmirowice (po)
Laski Tucholskie (po)
Laskowice Pomorskie (st)
Leosia (po+mij)
Linowo (po)
Lipienica (po)
Lipno (st)
Lipowa Tucholska (st)
Lipowa Wschodnia (po)
Lniano (po+ład)
Lubania-Lipiny (po)
Lubanie (po+pe)
Lubasz (pe)
Lubaszcz (ład)
Lubicz (st)
Lubicz Budowa (po)
Lubicz Młyn (ład)
Lubicz Odgałęzienie (rozj)
Lubicz Stary (st)
Łagiewniki (ład)
Łasin (st)
Łasin Pomorski (sth)
Łążek (po)
Łojewo (pe)
Łubianka Toruńska (sth)
Łysomice (po+mij)
Makowiska (pe)
Maksymilianowo (st)
Malina (pe)
Mała Klonia (sth)
Małe Gacno (po)
Małki (sth)
Marcelewo (pe)
Mąkowarsko (po+ład)
Mątwy Port (ład)
Mełno (st)
Mgowo Pomorskie (po+ład)
Michałowo ceg. (bsz)
Milęcin bud. (bsz)
Mimowola (podg)
Mirakowo (po+ład)
Mlewiec (po)
Młyny (po)
Mogilno (st)
Mokre (po+ład)
Morzewiec II (po)
Mrocza (po+ład)
Najmowo (po)
Nakło n/Notecią (st)
Nawra (po)
Nicwałd (po)
Nieszawa Waganiec (st)
Nieszawka (podg)
Niewierz (po)
Nowa Wieś Szlachecka (po+ład)
Nowa Wieś Wielka (st)
Nowe (st)
Nowe Dobra (pe)
Nowy Dwór Pomorski (mij)
Nowy Młyn (mij)
Obkas (po)
Obodowo (sth)
Obrowo (po)
Odgałęzienie T.Z.N.F. (podg)
Odolion (po)
Ograszka (po)
Olek (po+ład)
Olek (pb)
Orłowo (po+ład)
Osie (st)
Osowa Dolina (pe)
Ostaszewo Toruńskie (po+mij+ład)
Ostromecko (po+ład)
Ostromecko Przystanek (po)
Ostrowite k/Golubia (sth)
Ostrówek (sth)
Otłoczyn (st)
Otorowo (odst)
Pakość (st)
Papiernia Świecie pap. (bsz)
Papowo Toruńskie (st)
Parlin (st)
Parlin Dąbrowa (st)
Paterek (po)
Pawłówek (po)
Pędzewo (po+ład)
Pęperzyn (sth)
Piastoszyn (po)
Piątnica (mij+ład)
Piechcin (po)
Pigża (sth)
Pińsko Wielkopolskie (po+ład)
Piotrków Kujawski (st)
Płutowo (sth)
Płużnica (st)
Pływaczewo (pe)
Podobowice (po+ład)
Podole (mij)
Podstacja Trakcyjna Nowe Dobra elektr. (bsz)
Polanowice (po+ład)
Poledno (pe)
Poledno (sth)
Prądocin (po+pe)
Prądy (stth)
PREFABET-Białe Błota S.A. bud. (bsz)
Procyń (po+ład)
Pruszcz Bagienica (po+ład)
Pruszcz Pomorski (st)
Przeczno (ład)
Przedbojowice (ład)
Przydatki (mij)
Przyłubie (po+odst)
Przyny (po)
Przyrowa (po)
Przysiek k/Torunia (po+ład)
Puszcza Rządowa (po)
PZZ Nakło n/Notecią spoż. (bsz)
Racice (po)
Radoszki (st)
Radzyń Chełmiński (sth)
Rajgród (po)
Rogóźno Pomorskie (st)
Rosochatka (po)
Rozgarty (po)
Rożniaty (po)
Rubinkowo (pe)
Rudak (pb)
Rulewo (pe)
Runowo Krajeńskie (po+ład)
Rutkowice (po)
Rychnowo Wielkie (po+ład)
Rynarzewo (po+ład)
Rynkowo (po+pe)
Rynkowo Wiadukt (po)
Rypin (po+ład)
Samostrzel (po+podt+ład)
Sandowo (pe)
Serock (st)
Sępólno Krajeńskie (po+ład)
Sielec (ład)
Sierzchowo (odst)
Skąpe Chełmżyńskie (po+ład)
Skępe (st)
Składnica Leśna Wodek drzew. (bsz)
Sławęcin (pe)
Słębowo (ład)
Smolno Szerokie (po+ład)
Sobiejuchy przeł. (ład)
Solec Kujawski (st)
Solno (ład)
Sośno Sępoleńskie (st)
Stablewice (ład)
Starogród (sth)
Stolno (sth)
Stronno (po)
Strzelce (ład)
Strzelno (po+ład)
Strzemkowo (podg)
Studzienki (po)
Sucharzewo (po)
Suchatówka (po)
Sukowy (ład)
Sypniewo (st)
Szadłowice (ład)
Szaradowo Zalesie (po+ład)
Szarnoś (sth)
Szczeblotowo (ład)
Szczeglin (po)
Szczepice (po)
Szembruk (sth)
Szramowo (st)
Szubin (st)
Ślesin (po+ład)
Śliwice (po+ład)
Śliwiczki (po)
Śliwiczki /poprzednia lokaliza... (po+ład)
Świdwie Sępoleńskie (po)
Świecie n/Wisłą (sth)
Świecie Przechowo (po+ład)
Świekatowo (po)
Świekatowo Wschodnie (po+ład)
Świętosław Pomorski (po+ład)
Tama Brodzka (po)
Tarkowo (pe)
Terespol Pomorski (st)
Tleń (po)
Tokary (po+ład)
Toporzysko (po+ład)
Toruń Czerniewice (po)
Toruń Elana (po)
Toruń Główny (st)
Toruń Katarzynka (po)
Toruń Kluczyki (po)
Toruń Lotnisko (podg)
Toruń Miasto (po+podt)
Toruń Miasto R202 (rozj)
Toruń Mokre (podg)
Toruń Mokre Stare (st)
Toruń Nadbrzezie (sth)
Toruń Podgórz (podg)
Toruń Północny (st)
Toruń Ulica Legionów (tram)
Toruń Wschodni (st)
Toruń Wschodni /poprzednia lok... (st)
Toruń Zachodni (sth)
Trzciniec (st)
Tuchola (st)
Tuchola Rudzki Most (po)
Turzno (odst)
Turzno (po+podt+ład)
Turzno Kujawskie (po)
Twarda Góra (st)
Twierdzin (ład)
Twierdzin /poprzednia lokaliza... (ład)
Ułomie (po+ład)
Unisław Pomorski (st)
Wałdowo Szlacheckie (po)
Wapienno (stt)
Wapienno (po)
Warlubie (st)
Warząchewka (po)
Wąbrzeźno (st)
Wąbrzeźno Miasto (sth)
Wąsewo (pe)
Wąsosz Wielkopolski (po+ład)
WBK 523 Toruń wojsk. (bsz)
WBK Łojewo wojsk. (bsz)
Widlice (ład)
Wieldządz (po+ład)
Wielowieś (mij)
Wierzchosławice (st)
Wierzchucin (st)
Wierzchucin Stary (po)
Więcbork (po+ład)
Więcławice (st)
Wiktorowo (po)
Wilcza Góra (po+ład)
Witosław (po+ład)
Włocławek (st)
Włocławek Brzezie (stt)
Włocławek Zazamcze (po)
Włodzimierzewo (ład)
Wodek (odst)
Wrocki (st)
Wrocławki (po)
Wronowy (po+ład)
Wszedzień (po+ład)
Wtelno II (po)
Wudzyn (po)
Wybcz (sth)
Wydrzno (sth)
Wysoka Krajeńska (po)
Wytwórnia Wyrobów Tytoniowych ... spoż. (bsz)
Zakłady Chemiczne Toruń chem. (bsz)
Zakrocz (mij)
Zakrzewo Pomorskie (po+ład)
Zakrzewska Kolonia (sth)
Zamek Bierzgłowski (st)
Zarośle (po+ład)
Zaskocz (pe)
Zawdzka Wola (sth)
Zelgno (po+ład)
Zieleń (po)
Zielonczyn (st)
Zielonka Pomorska (po)
Zławieś (po+ład)
Złotniki Kujawskie (st)
Żabienko (ład)
Żabno (ład)
Żalno (po+ład)
Żnin (st)
Żnin Licealna (po+mij)
Żnin Odgałęzienie I (rozj)
Żnin Odgałęzienie II (rozj)


===== Punkty na linii wąskotorowej =====
Aleksandrów Kujawski Wąskotoro... (st)
Bachorza Aleksandrowska (po+ład)
Balczewo (po+ład)
Białożewin (po+ład)
Bieganowo (po+ład)
Bilno (ład)
Biskupin Odcinek (po) Zdjęcia
Biskupin Wieś (po+ład)
Biskupin Wykopaliska (po)
Bodzanów (po+ład)
Boniewo (st)
Borucin (po)
Bożejewice Polna (ład)
Bożejewiczki (po+ład)
Bożejewiczki Polna (ład)
Broniewo (po+ład)
Brześć Kujawski (st)
Bydgoszcz Czyżkówko (po)
Bydgoszcz Las (po)
Bydgoszcz Opławiec (po)
Bydgoszcz Smukała (po+ład)
Bydgoszcz Wąskotorowa (st)
Bytkowice (po+ład)
Cerekwica (po+ład)
Cetty (po+ład)
Chromowola (ład)
Chrząstowo (po+ład)
Cukrownia Nakło (bsz)
Czernikowo /poprzednia lokaliz... (st)
Czołówek (ład)
Czyżkówko II (po)
Dąbie Kujawskie (po+ład)
Dobre Kujawskie (po+ład)
Dobrzejewice /poprzednia lokal... (po)
Duża Wólka (po+ład)
Falbanka (po+ład)
Gądecz (po+ład)
Gąsawa (sth)
Gąsawa Majętność (po+ład)
Gąsawa Polna (ład)
Gogółkowo (po+ład) Zdjęcia
Gogółkowo Polna (po+ład) Zdjęcia
Gołębin (po+ład)
Goncarzewo (po+ład)
Gościeradz (po+ład)
Grochowiska Księże (po+ład) Zdjęcia
Grochowiska Szlacheckie (ład)
Gumnowice (po+ład)
Gumnowice przejście (ład)
Guźlin (ład)
Hutna Wieś (po+ład)
Izabela (po+ład)
Izbica Kujawska (st)
Izdebno (po+ład) Zdjęcia
Jarantowice (ład)
Jastrzębie Bydgoskie (po+ład)
Jerzmanowo (st)
Kaczkowo Uścikowo (ład)
Kaczkowo Wąskotorowe (ład)
Kaczkówko Żnińskie (ład)
Kaniewo (po+ład)
Karnkowo /poprzednia lokalizac... (po)
Karnowo (po+ład)
Karnówko (po+ład)
Karolewo (ład)
Kasprowo (st)
Kawęczyn (st)
Kikół (st)
Klonowo Wąskotorowe (po+ład)
Kłobia (po+ład)
Kolankowo (po+ład)
Koneck (ład)
Kopalnia (po+ład)
Koronowo Wąskotorowe (st)
Kozielec (ład)
Kraczki (po+ład)
Krąpiewo (po+ład)
Kruszki Pole (po)
Kruszyn (po+ład)
Kruszynek Wąskotorowy (po)
Krzywosądz (po)
Kusowo (po+ład)
Linne (po)
Lipno Płockie (st)
Liszkówko (po+ład)
Liszkówko II (ład)
Lubaszcz Rozgraniczenie (rozj)
Lubicz Wąskotorowy I (st)
Lubicz Wąskotorowy II (po+ład)
Lubomin Wąskotorowy (po+ład)
Lubraniec (sth)
Lubraniec Miasto (po)
Łania (po+ład)
Łowiczek Wąskotorowy (po)
Łowkowice Wąskotorowe (po+ład)
Łukówiec (po+ład)
Machowo (ład)
Majątek Sarbinowo roln. (bsz)
Maksymilianowo Wąskotorowe (st)
Mała Wólka (po)
Małocin (ład)
Małocin Rozgraniczenie (po+ład)
Marcinkowo Dolne (po+ład) Zdjęcia
Michalin Bydgoski (po+ład)
Michelin (po)
Mielęcin (po+ład)
Mierucin (po+ład)
Mochle (po+ład)
Mochle I (po)
Morzewiec (st)
Mrozowo (po+ład)
Mrozowo II (ład)
Murucin (po+ład)
Nakło n/Notecią Wąskotorowe (po+ład)
Niedźwiady (po+ład) Zdjęcia
Nieszawa Osobowa Wąskotorowa (po)
Nieszawa Waganiec Wąskotorowa (st)
Niszczewy (po+ład)
Nowa Wieś Dwór (mij+ład)
Nowa Wieś Kujawska (po)
Obiecanowo (po+ład)
Oćwieka (po+ład)
Okalewo (po)
Okole (po+ład)
Olszewka Wyrzyska (po+ład)
Olszewka Wyrzyska Ładownia (po+ład)
Osiecz (po+ład)
Osięciny (sth)
Ostrówce (st)
Ośno Wieś (po+ład) Zdjęcia
Otmianowo (po+ład)
Pasieka (po)
PGR Gogółkowo roln. (bsz)
Pikutkowo (po)
Piołunowo Latkowo (podg+ład)
Piotrków Kujawski Wąskotorowy (podg+ład)
Płowce (po+ład)
Płowki (ład)
Pniewy (po+ład)
Podgórzyn (po)
Podgórzyn Ładownia (ład)
Popielewo (po+ład)
Popowiczki (po)
Popowiczki przeł. (bsz)
Przybranowo (po+ład)
Radzicz (po+ład)
Radzicz Rozgraniczenie (po+ład)
Radziejów Kujawski (sth)
Recz (po+ład) Zdjęcia
Redecz Wielki (posł)
Rogowo (st) Zdjęcia
Rydlewo (po+ład)
Rydlewo (ład)
Rypin (st)
Rzym (po+ład) Zdjęcia
Sadki I (ład)
Sadki II (po+ład)
Sadki III (ład)
Sadłowo (po)
Samsieczynek (ład)
Sarbinowo (po+ład) Zdjęcia
Seroczki (po+ład)
Sędzinek (po+ład)
Sicienko (po+ład)
Siniarzewo (ład)
Skępe /poprzednia lokalizacja/ (st)
Skrwilno (po+ład)
Słupowo (po+ład)
Smólsk (st)
Smukała Dolna (po+ład)
Stary Brześć (po)
Steklin (po)
Stępowo (po)
Stopka (po+ład)
Straszewo (po+ład)
Strzelce Górne (po+ład)
Suchary (po+ład)
Sykuła (ład)
Szelejewo Majętność (ład)
Szelejewo Odgałęzienie (rozj)
Szelejewo Polna (ład)
Szelejewo Wąskotorowe (st)
Śmielin (po+ład)
Świątkowo (po+ład)
Świątkowo Polna (ład)
Świętosław (po+ład)
Tartak Skrwilno drzew. (bsz)
Teresin (po+ład)
Tryszczyn (po+ład)
Trzeciewnica (po+ład)
Trzemiętowo (po+ład)
Trzemiętowo Odgałęzienie (rozj)
Ujma Mała (po)
Ujma Wielka (po)
Urszulewo (ład)
Uścikowo (po+ład)
Uścikowo Polana (ład)
Wąsewo Dwór (po+ład)
Wąsewo Wieś (ład)
Wąwelno (po+ład)
Wenecja (po+ład)
Wenecja Muzeum (po+mij)
Wenecja Ośrodek Wypoczynkowy (po+ład)
Wichrowice (po+ład)
Wielkie (po+ład)
Wierzchucin Królewski (st)
Wierzchucinek (ład)
Wilcze (po+ład)
Wioska (po+ład)
Witoldowo I (po)
Witoldowo II (po)
Witosław Wąskotorowy (st)
Włocławek Port (stt)
Włocławek Wąskotorowy (st)
Włóki (po+ład)
Wojnowo (po+ład)
Wola (ład)
Wola (st)
Wójcin (po+ład)
Wólka Służewo (po+ład)
Wtelenko (po)
Wtelno (po+ład)
Wyciąg (ład)
Wyganowo (ład)
Zakrzewo Kujawskie (po+ład)
Zębowiec (po)
Złotniki (mij)
Złotniki Wąskotorowe (ład)
Złotopole (po)
ZPD Żnin drzew. (bsz)
Żnin Wąskotorowy (st)
Żołędowo (po+ład)
Żuchowo (po+ład)
Żurawice Kujawskie (po+ład)
Żużoły (ład)


===== Tunele kolejowe =====
Toruński (tunel)


===== Miejsca historyczne =====
Miejsce Historyczne 131/7 (mh)
Miejsce Historyczne 18 (mh)
Miejsce Historyczne 201/1 (mh)
Miejsce Historyczne 206 (mh)
Miejsce Historyczne 207/1 (mh)
Miejsce Historyczne 207/2 (mh)
Miejsce Historyczne 207/3 (mh)
Miejsce Historyczne 207/4 (mh)
Miejsce Historyczne 208/1 (mh)
Miejsce Historyczne 208/2 (mh)
Miejsce Historyczne 208/3 (mh)
Miejsce Historyczne 231 (mh)
Miejsce Historyczne 231a (mh)
Miejsce Historyczne 240 (mh)
Miejsce Historyczne 246 (mh)
Miejsce Historyczne 246a/1 (mh)
Miejsce Historyczne 27/4 (mh)
Miejsce Historyczne 27/5 (mh)
Miejsce Historyczne 27/6 (mh)
Miejsce Historyczne 27/7 (mh)
Miejsce Historyczne 27/8 (mh)
Miejsce Historyczne 27/9 (mh)
Miejsce Historyczne 33/4 (mh)
Miejsce Historyczne 353 (mh)
Miejsce Historyczne 353c/1 (mh)
Miejsce Historyczne 353c/2 (mh)
Miejsce Historyczne 5014/1 (mh)
Miejsce Historyczne 5014/2 (mh)
Miejsce Historyczne 5014/3 (mh)
Miejsce Historyczne 5014/4 (mh)
Miejsce Historyczne 736 (mh)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Dokumentacja fotograficzna dla 13 z 724 punktów (1,80%)
0,72% (2)
99,28% (277)

Atlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (44512168 / 34585 / 30762 / 4065 / 10950.10)