polski čeština

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 9b
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Linia 131
Chorzów Batory - Tczew
Linia 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Linia 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Linia 202
Gdańsk Główny - Stargard
Linia 202a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Linia 202b
Słupsk - Dargoleza
Linia 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Linia 202d
Komnino - Smołdzino
Linia 202e
Słupsk - Budowo
Linia 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Linia 202g
Sławno - Ustka
Linia 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Linia 203
Tczew - Kostrzyn
Linia 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Linia 204
Malbork - Braniewo
Linia 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Linia 207
Toruń Wschodni - Malbork
Linia 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Linia 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Linia 207f
Kwidzyn - Kisielice
Linia 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Linia 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Linia 211
Chojnice - Kościerzyna
Linia 212
Lipusz - Korzybie
Linia 212a
Bytów - Cewice
Linia 212b
Bytów - Miastko
Linia 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Linia 213
Reda - Hel
Linia 214
Somonino - Kartuzy
Linia 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Linia 215c
Miejsce historyczne 215d - Miejsce historyczne 233a
Linia 218
Myślice - Szlachta
Linia 222
Małdyty - Malbork
Linia 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Linia 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Linia 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Linia 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Linia 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Linia 229a
Wrzeście - Bargędzino
Linia 230
Wejherowo - Garczegorze
Linia 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Linia 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 233
Pszczółki - Kościerzyna
Linia 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Linia 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Linia 236
Swarzewo - Krokowa
Linia 237
Lębork - Maszewo Lęborskie
Linia 237a
Maszewo Lęborskie - Cewice
Linia 238
Opalenie Tczewskie - Smętowo
Linia 243
Skórcz - Skarszewy
Linia 244
Morzeszczyn - Gniew
Linia 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa
Linia 249
Gardeja - Łasin
Linia 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Linia 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Linia 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa
Linia 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Linia 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Linia 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Linia 281
Oleśnica - Chojnice
Linia 404a
Grzmiąca - Korzybie
Linia 405
Piła Główna - Ustka
Linia 413
Człuchów - Słosinko
Linia 418
Korzybie - Darłowo
Linia 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Linia 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Linia 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Linia 5001 (wąsk.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Linia 5001a (wąsk.)
Sztutowo - Krynica Morska
Linia 5002 (wąsk.)
Przejazdowo - Giemlice
Linia 5003 (wąsk.)
Koszwały - Giemlice
Linia 5004 (wąsk.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5005 (wąsk.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Linia 5005a (wąsk.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Linia 5005b (wąsk.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie III - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Linia 5005c (wąsk.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Linia 5005d (wąsk.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Linia 5005e (wąsk.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Linia 5005f (wąsk.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Linia 5005g (wąsk.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Linia 5005h (wąsk.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Linia 5005i (wąsk.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Linia 5006 (wąsk.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5006a (wąsk.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Linia 5006b (wąsk.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Linia 5007 (wąsk.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Linia 5007a (wąsk.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Linia 5007b (wąsk.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Linia 5007c (wąsk.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Linia 5007g (wąsk.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Linia 5007h (wąsk.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Linia 5007i (wąsk.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Linia 5008 (wąsk.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Linia 5009 (wąsk.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Linia 5009b (wąsk.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Linia 5010 (wąsk.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5010a (wąsk.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Linia 5010b (wąsk.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Linia 5010c (wąsk.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Linia 5011 (wąsk.)
Mareza - Gurcz
Linia 5011a (wąsk.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Linia 5011b (wąsk.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Linia 5011c (wąsk.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Linia 5012 (wąsk.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Linia 5013 (wąsk.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Linia 8022 (wąsk.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Linia 8023 (wąsk.)
Żelkowo - Cecenowo
Linia P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż



9 Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Archiwalny rozkład jazdy: 124 Warszawa Wileńska / Warszawa Główna / Łódź Kaliska - Gdynia
Otwarcie ruchu 1852.08.06 Tczew - Gdańsk Główny (KO) 1857.10.12 Tczew - Malbork (KO) 1876.08.01 Malbork - Iława Główna (MME) 1876.10.21 Iława Główna - Montowo (MME) 1877 Warszawa Praga - Mława (PŻD) 1877.05.01 Montowo - Działdowo (MME) 1877.09.01 Działdowo - Mława (MME) 1933 Warszawa Wschodnia - Warszawa Praga (PKP)
Elektryfikacja 1969.06.03 Tczew - Pszczółki (PKP) 1969.07.20 Pszczółki - Gdańsk Główny (PKP) 1972.05.27 Warszawa Praga - Legionowo (PKP) 1972.09.07 Legionowo - Nasielsk (PKP) 1983.09.30 Tczew - Malbork (PKP) 1984.09.21 Nasielsk - Ciechanów (PKP) 1985.06.30 Iława Główna - Malbork (PKP) 1985.09.28 Ciechanów - Działdowo (PKP) 1985.12.29 Działdowo - Iława Główna (PKP)
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 
4.25st90 Warszawa Wschodnia (WS)22a745448452902 
7.09podg85 Michałów502545 
7.43po0Warszawa Targówek
8.40podg88 Targówek501504 
10.10st84 Warszawa Praga (WPT)20 
12.00po84Warszawa Toruńska
12.78rozj85 Warszawa Praga (WPD)
14.53po85Warszawa Żerań
16.22rozj83 Warszawa Praga (WPC)456 
16.98po83Warszawa Płudy456 
19.72po82Warszawa Choszczówka456 
25.11st (zs)82 Legionowo (Lg)10456 
26.40podg80 Ludwisin456511 
27.47po80Legionowo Przystanek456 
29.40po80 Chotomów (Cht)456 
30.27podg (zs)79 Chotomów (Cht)456 
34.66pe79Janówek
36.75po80Janówek
39.95st (zs)77Nowy Dwór Mazowiecki (ND)
44.10st (zs)80Modlin (Mo)
48.55po80Pomiechówek
~51.40pe95Pieńki
53.19po104Brody Warszawskie
55.91po106Studzianki Nowe
60.15st [LCS]107 Nasielsk (Ns)10a27 • 1013 
63.95po114Kątne
66.82po132Jackowo Dworskie
71.44po+podt (zs)155Świercze (Sw)
75.72po135Kałęczyn
79.66st (zs)117Gąsocin (Gs)
85.38po104Gołotczyzna
~91.39pe0Krubin
95.30po114Ciechanów Przemysłowy
98.06st [LCS]124 Ciechanów (Ch)10161017 
~104.00mij0Pawłowo
106.32po127Czeruchy
110.02po126Krośnice Mazowieckie
113.85st (zs)129Konopki (Kp)
117.15po133Stupsk Mazowiecki
122.39po159Wyszyny
127.75po143Mława Miasto
130.38st (zs)143 Mława (Mł) Zdjęcia1018 
~132.63gw-granica województwa
136.46st (zs)158Iłowo (Io)
140.31po156Narzym
148.22st [LCS]163 Działdowo (Dz)208216 
153.12po163Burkat
157.94po177 Turza Wielka (Ta)253 
162.03st (zs)163Gralewo (Gr)
166.49po163Żabiny
168.76po162Tuczki
173.05st (zs)155Rybno Pomorskie (Rb)
175.91po166Jeglia
178.51po164Hartowiec Zdjęcia
183.72po+podt (zs)142Montowo (Mo)
189.50po+podg (zs)122 Zajączkowo Lubawskie (Zj)252260 
195.80st (zs)105Rakowice (Ra)
200.00dgp-(Polska / Niemcy)
203.22po110Smolniki
208.97st [LCS]110 Iława Główna (Ił)251353 
211.84po108Iława Miasto
219.23po100Ząbrowo (Za)
225.11st (zs)106Redaki (Ra)
232.42st (zs)105Susz (Su)
~236.95gw-granica województwa
~237.59po95Stankowo
242.29st (zs)99 Prabuty (Pt)218232 
249.40po90Gdakowo
253.56po81Mikołajki Pomorskie (Mj)
262.46st (zs)45Mleczewo (Mc)
268.98po42Dąbrówka Malborska (DM)
272.39po34Gronajny
277.88st [LCS]15 Malbork (Mb)204207222 
279.61po12Malbork Kałdowo
283.76po4Stogi Malborskie256 
286.74st (zs)4 Szymankowo (Sz)256 
293.82po15 Lisewo (Li)50055006 
295.22podg (zs)21 Tczew Wisła732 
296.24st [LCS]23 Tczew (Tw)131203726727728 
302.79po8Miłobądz260 
306.64st (zs)17 Pszczółki (Pk)233260265 
308.41po15Skowarcz260 
311.69po14Różyny (Ry)260 
314.32po10Cieplewo260 
317.12st (zs)7 Pruszcz Gdański (PrG)226229260 
320.88po5Gdańsk Święty Wojciech
322.05po5Gdańsk Lipce
324.53po5Gdańsk Orunia
325.84stt (zs)3 Gdańsk Południowy (GP)9b721 
~326.30po5Gdańsk Biskupia Górka
327.74st [LCS]4 Gdańsk Główny (G) Zdjęcia202227249250 


Ostatnia edycja strony: 2020.12.11 - 18:15:47

Atlas Kolejowy Polski, Czech, Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2021 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (22948431 / 19241 / 8758 / 2984 / 7690.49)