polski český Deutsch

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 9a
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Linia 131
Chorzów Batory - Tczew
Linia 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Linia 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Linia 201b
Miejsce Historyczne 201/4 - Miejsce historyczne 201/5
Linia 202
Gdańsk Główny - Stargard
Linia 202b
Słupsk - Dargoleza
Linia 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Linia 202d
Komnino - Smołdzino
Linia 202e
Słupsk - Budowo
Linia 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Linia 202g
Sławno - Ustka
Linia 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Linia 203
Tczew - Kostrzyn gr. p. [PL/DE]
Linia 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Linia 204
Malbork - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Linia 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Linia 207
Toruń Wschodni - Malbork
Linia 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Linia 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Linia 207f
Kwidzyn - Kisielice
Linia 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Linia 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Linia 211
Chojnice - Kościerzyna
Linia 211a
Miejsce Historyczne 211/1 - Miejsce Historyczne 211/2
Linia 212
Lipusz - Korzybie
Linia 212a
Bytów - Cewice
Linia 212b
Bytów - Miastko
Linia 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Linia 213
Reda - Hel
Linia 214
Somonino - Kartuzy
Linia 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Linia 215a
Szlachta - Miejsce Historyczne 215/1
Linia 215b
Miejsce Historyczne 215/2 - Czersk
Linia 215c
Miejsce Historyczne 215/4 - Miejsce Historyczne 233
Linia 218
Myślice - Szlachta
Linia 222
Małdyty - Malbork
Linia 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Linia 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Linia 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Linia 227a
Gdańsk Północny - Gdańsk Wiślany /poprzednia lokalizacja/
Linia 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Linia 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Linia 229a
Wrzeście - Bargędzino
Linia 230
Wejherowo - Garczegorze
Linia 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Linia 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 233
Pszczółki - Kościerzyna
Linia 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Linia 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Linia 235a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Linia 236
Swarzewo - Krokowa
Linia 237
Lębork - Cewice
Linia 243
Skórcz - Skarszewy
Linia 244
Morzeszczyn - Gniew
Linia 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa R4
Linia 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Linia 249A
Gardeja - Łasin
Linia 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Linia 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa R1
Linia 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Linia 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Linia 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Linia 281
Oleśnica - Chojnice
Linia 404a
Grzmiąca - Korzybie
Linia 405
Piła Główna - Ustka
Linia 413
Człuchów - Słosinko
Linia 418
Korzybie - Darłowo
Linia 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Linia 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Linia 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Linia 5001 (wąsk.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Linia 5001a (wąsk.)
Sztutowo - Krynica Morska
Linia 5002 (wąsk.)
Przejazdowo - Giemlice
Linia 5003 (wąsk.)
Koszwały - Giemlice
Linia 5004 (wąsk.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5005 (wąsk.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Linia 5005a (wąsk.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Linia 5005b (wąsk.)
Mątowy Wielkie - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Linia 5005c (wąsk.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Linia 5005d (wąsk.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Linia 5005e (wąsk.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Linia 5005f (wąsk.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Linia 5005g (wąsk.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Linia 5005h (wąsk.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Linia 5005i (wąsk.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Linia 5006 (wąsk.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5006a (wąsk.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Linia 5006b (wąsk.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Linia 5007 (wąsk.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Linia 5007a (wąsk.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Linia 5007b (wąsk.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Linia 5007c (wąsk.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Linia 5007g (wąsk.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Linia 5007h (wąsk.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Linia 5007i (wąsk.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Linia 5008 (wąsk.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Linia 5008a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 5008 - Nowa Kościelnica /poprzednia lokalizacja/
Linia 5009 (wąsk.)
Kałdowo Odgałęzienie - Świetliki
Linia 5009a (wąsk.)
Królewo Odgałęzienie - Krasnołęka
Linia 5009b (wąsk.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Linia 5010 (wąsk.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5010a (wąsk.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Linia 5010b (wąsk.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Linia 5010c (wąsk.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Linia 5011 (wąsk.)
Mareza - Gurcz
Linia 5011a (wąsk.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Linia 5011b (wąsk.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Linia 5011c (wąsk.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Linia 5012 (wąsk.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Linia 5013 (wąsk.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Linia 8022 (wąsk.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Linia 8023 (wąsk.)
Żelkowo - Cecenowo
Linia P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż



203 Tczew - Kostrzyn gr. p. [PL/DE]
Wykaz linii D29: 203 Tczew - Kostrzyn
Otwarcie ruchu 1871.01.16 Tczew - Starogard Gdański (KO) [3,30 M] 1873.04.16 Starogard Gdański - Zblewo (KO) 1873.08.15 Zblewo - Chojnice (KO) 1871.11.15 Złotów - Chojnice (KO) [6,76 M] 1851.07.27 Piła Główna - Krzyż (KO) 1871.01.16 Piła Główna - Złotów (KO) [4,25 M] 1857.10.12 Krzyż - granica państwa (KO)
Uruchomienie drugiego toru 1956 Tczew - Swarożyn (PKP) 1985 Swarożyn - Gutowiec (PKP)
Elektryfikacja 1989.12.30 Piła Główna - Piła Rozrządowa (PKP)
Likwidacja drugiego toru 1945.01 Tczew - Piła Główna (ГТУКА)
Szerokość toru:1435mm
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 


0.00st [LCS]23 Tczew (Tw)9131726727728 


2.12podg15 Malinowo (Ml)727729730731735 


3.62podg18 Tczew Suchostrzygi (TS)730 


5.42po30Rokitki Tczewskie


~8.14pe34Lubiszewo


12.79st61Swarożyn (Sr)


17.45po79Szpęgawsk


18.50pb79wojsk. Szpęgawsk


23.97st93 Starogard Gdański (SG)243 


28.89mij106Nowa Wieś


32.70po124Piesienice (Ps)


35.95po123Pinczyn


39.41po+podt+ład129Zblewo (Zb)


42.27po123Bytonia


~42.70pe129Klementowice


46.92st142Kaliska (Kl)


51.49po143Kamienna Karczma


56.10st126Czarna Woda (CW)


59.87po129Łąg


66.98st134 Czersk (C)215215b 


~70.80pe130Cis


74.69po+podt130Gutowiec (Gc)


79.23mij129Wert (W)


80.76po127Rytel Wieś


84.12st124Rytel (Rt)


~87.90pe142Kruszka


89.22po146Krojanty


90.87mij153Krojanty (Kr)


96.22st174 Chojnice (Ch)208208c210211281 


~100.40pe168Angowice


104.19po158Moszczenica Pomorska


106.00dgp-(Polska/Niemcy)


107.98st154 Wierzchowo Człuchowskie (Wi)203a 


115.08po166Bukowo Człuchowskie


~121.78gw-granica województwa


122.60dgd-(Północna DOKP/Zachodnia DOKP 1975 - 1999)


126.41st145Lipka Krajeńska (LK)


133.27pe140Głomsk


138.28po+ład132Zakrzewo Złotowskie


142.42pe122Stawnica


147.13st116 Złotów (Zł)240403a 


151.44pe110Mały Borek


156.03st103Krajenka (Kj)


161.45po98Dolnik


167.29po92Skórka (Sr)


173.09po+pe84Płociczno


176.03po73Piła Podlasie


178.10dgd-(EBD Danzig/EBD Bromberg 1895 - 1920)


179.54st60 Piła Główna (Pł)18354374405999 


180.99stt66 Piła Towarowa


182.94stt73 Piła Rozrządowa (PłB)


184.96stth77Kotuń


186.80dgd-(DOKP Gdańsk/DOKP Poznań do 1975)


188.28po66Stobno (St)


197.41po82Biała Pilska (BP)


202.07st83Trzcianka (Tr)


209.22po78Siedlisko Czarnkowskie (SC)


214.02st68Biernatowo (Bi)


226.43st42Wieleń (Wln)


237.93st33 Krzyż (Kr)351351b412 


241.37gw-granica województwa


244.94po55 Stare Bielice (SB)430 


251.02st33Nowe Drezdenko (ND)


261.53st33Stare Kurowo (SK)


268.22st29 Zwierzyn (Zw)426 


271.46po+ład27Sarbiewo (So)


276.33st27Górki Noteckie (GN)


283.88po+pe+ład32Santok (Sn)


291.13po25Czechów


293.28stt24Wawrów (Wr)


295.33pe26Chmieliniec


295.53podg (zs)26Gorzów Wielkopolski R901


295.56po26Gorzów Wielkopolski Ulica Teatralna


295.64po26Gorzów Wielkopolski Wschodni


297.07st27 Gorzów Wielkopolski (Go)367415 


297.83o.nast24Gorzów Wielkopolski Towarowy415 


300.57po+ład24Gorzów Wielkopolski Wieprzyce (We)415 


304.97po23Łupowo (Łp)


308.21st22Bogdaniec (Bg)


313.77st19Nowiny Wielkie (NW)


321.01st19Witnica (Wn)


329.61po16Kamień Mały (KM)


334.97po16Dąbroszyn (Dn)


340.09o.nast21 Kostrzyn Towarowy KoA410827 


340.56st21 Kostrzyn (Ko)203c273410828 


342.45gp granica państwa ⋙ DE 6078 


Ostatnia edycja strony: 2024.01.16 - 07:52:29

Atlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (43746602 / 19991 / 18859 / 4039 / 10831.05)