polski čeština

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 7
Warszawa Wschodnia Osobowa - Dorohusk
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 9b
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Linia 131
Chorzów Batory - Tczew
Linia 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Linia 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Linia 202
Gdańsk Główny - Stargard
Linia 202a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Linia 202b
Słupsk - Dargoleza
Linia 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Linia 202d
Komnino - Smołdzino
Linia 202e
Słupsk - Budowo
Linia 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Linia 202g
Sławno - Ustka
Linia 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Linia 203
Tczew - Kostrzyn
Linia 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Linia 204
Malbork - Braniewo
Linia 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Linia 207
Toruń Wschodni - Malbork
Linia 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Linia 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Linia 207f
Kwidzyn - Kisielice
Linia 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Linia 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Linia 211
Chojnice - Kościerzyna
Linia 212
Lipusz - Korzybie
Linia 212a
Bytów - Cewice
Linia 212b
Bytów - Miastko
Linia 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Linia 213
Reda - Hel
Linia 214
Somonino - Kartuzy
Linia 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Linia 215c
Miejsce historyczne 215d - Miejsce historyczne 233a
Linia 218
Myślice - Szlachta
Linia 222
Małdyty - Malbork
Linia 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Linia 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Linia 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Linia 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Linia 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Linia 229a
Wrzeście - Bargędzino
Linia 230
Wejherowo - Garczegorze
Linia 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Linia 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 233
Pszczółki - Kościerzyna
Linia 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Linia 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Linia 236
Swarzewo - Krokowa
Linia 237
Lębork - Maszewo Lęborskie
Linia 237a
Maszewo Lęborskie - Cewice
Linia 238
Opalenie Tczewskie - Smętowo
Linia 243
Skórcz - Skarszewy
Linia 244
Morzeszczyn - Gniew
Linia 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa
Linia 249
Gardeja - Łasin
Linia 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Linia 250
Gdańsk Główny - Rumia
Linia 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa
Linia 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Linia 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Linia 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Linia 281
Oleśnica - Chojnice
Linia 404a
Grzmiąca - Korzybie
Linia 405
Piła Główna - Ustka
Linia 413
Człuchów - Słosinko
Linia 418
Korzybie - Darłowo
Linia 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Linia 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Linia 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Linia 5001 (wąsk.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Linia 5001a (wąsk.)
Sztutowo - Krynica Morska
Linia 5002 (wąsk.)
Przejazdowo - Giemlice
Linia 5003 (wąsk.)
Koszwały - Giemlice
Linia 5004 (wąsk.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5005 (wąsk.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Linia 5005a (wąsk.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Linia 5005b (wąsk.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie III - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Linia 5005c (wąsk.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Linia 5005d (wąsk.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Linia 5005e (wąsk.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Linia 5005f (wąsk.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Linia 5005g (wąsk.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Linia 5005h (wąsk.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Linia 5005i (wąsk.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Linia 5006 (wąsk.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5006a (wąsk.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Linia 5006b (wąsk.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Linia 5007 (wąsk.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Linia 5007a (wąsk.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Linia 5007b (wąsk.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Linia 5007c (wąsk.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Linia 5007g (wąsk.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Linia 5007h (wąsk.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Linia 5007i (wąsk.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Linia 5008 (wąsk.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Linia 5009 (wąsk.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Jasna
Linia 5009b (wąsk.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Linia 5010 (wąsk.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5010a (wąsk.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Linia 5010b (wąsk.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Linia 5010c (wąsk.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Linia 5011 (wąsk.)
Mareza - Gurcz
Linia 5011a (wąsk.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Linia 5011b (wąsk.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Linia 5011c (wąsk.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Linia 5012 (wąsk.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Linia 5013 (wąsk.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Linia 8022 (wąsk.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Linia 8023 (wąsk.)
Żelkowo - Cecenowo
Linia P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż



207 Toruń Wschodni - Malbork
Otwarcie ruchu 1882.07.01 Miejsce Historyczne 207/2 - Chełmża (KPEV) [Toruń Miasto Odgałęzienie-Chełmża] 1882.11.01 Chełmża - Grudziądz (KPEV) 1883.08.15 Grudziądz - Malbork (KPEV) 1909 Toruń Wschodni - Miejsce Historyczne 207/2 (KPEV)
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie  
0.00st64 Toruń Wschodni (TrW)27246353353c  
~1.03mh64 Miejsce Historyczne 207/1 353d  
2.38po0Toruń Mokre246  
2.55podg68 Katarzynka736  
~4.40mh76 Miejsce Historyczne 207/2 353b  
7.66po82Łysomice
9.94st85Ostaszewo Toruńskie (OT)
15.49po+mij+ład89Grzywna
18.96st91 Chełmża (Che)209247  
26.96po100Wrocławki
30.36po100Firlus
33.73st99 Kornatowo (Kr)248  
40.48po80Gorzuchowo Chełmińskie
45.32po42Wałdowo Szlacheckie
50.84st26Grudziądz Mniszek (GM)
~53.94po+ład27Królewska Droga
55.84po28Grudziądz Przedmieście
57.37st23 Grudziądz (Gr)208  
63.85st26Grudziądz Owczarki (GO)
69.02mh60 Miejsce Historyczne 207/3 207b  
69.54mh59 Miejsce Historyczne 207/4 207b  
70.42st62Rogóźno Pomorskie (Rg)207b  
75.00gw-granica województwa
77.35st88 Gardeja (Gj)249  
78.00dgp-(Polska / Niemcy)
78.79mh95 Miejsce Historyczne 207/5 207d  
79.41st90Gardeja Północna
79.86mh90 Miejsce Historyczne 207/6 207d  
80.32mh90 Miejsce Historyczne 207/7 207d  
80.93mh90 Miejsce Historyczne 207/8 207d  
81.24po78Dziwno
81.53mh85 Miejsce Historyczne 207/9 207d  
87.39st20Sadlinki (Sd)
90.17po22Białki
92.88mh48 Miejsce Historyczne 207/10 207e  
93.46mh46 Miejsce Historyczne 207/11 207e  
95.80st63 Kwidzyn (Kw)207e207f218  5012  
102.97stt51Tychnowy
103.61mh49 Miejsce Historyczne 207/12 207g  
104.36po53Brachlewo
104.81mh47 Miejsce Historyczne 207/13 207g  
106.84mh25 Miejsce Historyczne 207/14 207g  
109.00st21Ryjewo (Ry)207g  
112.67mh27 Miejsce Historyczne 207/15 207h  
113.01mh27 Miejsce Historyczne 207/16 207h  
113.84mh27 Miejsce Historyczne 207/17 207h  
114.41mh27 Miejsce Historyczne 207/18 207h  
116.04po+ład60Sztumska Wieś
119.95st49Sztum (St)
123.29po43Grzępa
125.62po53Gościszewo
133.45st [LCS]15 Malbork (Mb)9204222  


Ostatnia edycja strony: 2020.04.20 - 00:22:14

Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2021 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (21096374 / 25353 / 4489 / 2885 / 7312.43)