Baza kolejowa
Mapy i Schematy Kolejowe
Rozkłady Jazdy
Mapa
Sprzedaż Map i atlasów
Redakcja
polski
český
Województwo pomorskie
>> Wybierz: kraj / województwo
PL / Dolnośląskie
PL / Kujawsko-pomorskie
PL / Lubelskie
PL / Lubuskie
PL / Mazowieckie
PL / Małopolskie
PL / Opolskie
PL / Podkarpackie
PL / Podlaskie
PL / Śląskie
PL / Świętokrzyskie
PL / Warmińsko-mazurskie
PL / Wielkopolskie
PL / Zachodniopomorskie
PL / Łódzkie
CZ / Jihočeský
CZ / Jihomoravský
CZ / Karlovarský
CZ / Královéhradecký
CZ / Liberecký
CZ / Moravskoslezský
CZ / Olomoucký
CZ / Pardubický
CZ / Plzeňský
CZ / Praha
CZ / Středočeský
CZ / Ústecký
CZ / Vysočina
CZ / Zlínský
SK / Banskobystrický
SK / Bratislavský
SK / Košický
SK / Nitriansky
SK / Prešovský
SK / Trenčiansky
SK / Trnavský
SK / Žilinský
CS / Podkarpatská Rus
------
AT / Burgenland
AT / Kärnten
AT / Niederösterreich
AT / Oberösterreich
AT / Salzburg
AT / Steiermark
AT / Tirol
AT / Vorarlberg
AT / Wien
BIH / Bosna i Hercegovina
BY / Беларусь
DE / Deutschland
HR / Bjelovarsko-bilogorska
HR / Brodsko-posavska
HR / Dubrovačko-neretvanska
HR / Istarska
HR / Karlovačka
HR / Koprivničko-križevačka
HR / Krapinsko-zagorska
HR / Ličko-senjska
HR / Međimurska
HR / Osječko-baranjska
HR / Požeško-slavonska
HR / Primorsko-goranska
HR / Šibensko-kninska
HR / Sisačko-moslavačka
HR / Splitsko-dalmatinska
HR / Varaždinska
HR / Virovitičko-podravska
HR / Vukovarsko-srijemska
HR / Zadarska
HR / Zagreb
HR / Zagrebačka
HU / Magyarország
LT / Alytaus
LT / Kauno
LT / Klaipėdos
LT / Marijampolės
LT / Panevėžio
LT / Šiaulių
LT / Tauragės
LT / Telšių
LT / Utenos
LT / Vilniaus
RO / România
RU / Ostpreußen / СССР
SLO / Slovenija
UA / Україна
Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
Linie
⇔
Łącznice i tory łączące
Linie
Linia 9
Warszawa Wschodnia Osobowa - Gdańsk Główny
Linia 9a
Gdańsk Południowy - Gdańsk Kłodno
Linia 131
Chorzów Batory - Tczew
Linia 201
Nowa Wieś Wielka - Gdynia Port
Linia 201a
Kościerzyna - Gołubie Kaszubskie
Linia 201b
Miejsce Historyczne 201/4 - Miejsce historyczne 201/5
Linia 202
Gdańsk Główny - Stargard
Linia 202b
Słupsk - Dargoleza
Linia 202c
Kępno Słupskie - Ustka
Linia 202d
Komnino - Smołdzino
Linia 202e
Słupsk - Budowo
Linia 202f
Miejsce Historyczne 202d - Motarzyno /poprzednia lokalizacja/
Linia 202g
Sławno - Ustka
Linia 202h
Ustka Leśniczówka - Ustka Koszary
Linia 203
Tczew - Kostrzyn gr. p. [PL/DE]
Linia 203a
Wierzchowo Człuchowskie - Brzeźno Człuchowskie
Linia 204
Malbork - Braniewo gr. p. [PL/RU]
Linia 204a
Raczki Elbląskie - Miłomłyn
Linia 207
Toruń Wschodni - Malbork
Linia 207d
Miejsce Historyczne 207/5 - Miejsce Historyczne 207/9
Linia 207e
Miejsce Historyczne 207/10 - Kwidzyn
Linia 207f
Kwidzyn - Kisielice
Linia 207g
Miejsce Historyczne 207/12 - Ryjewo
Linia 207h
Miejsce Historyczne 207/15 - Miejsce Historyczne 207/18
Linia 208
Działdowo - Chojnice
Linia 210
Chojnice - Runowo Pomorskie
Linia 211
Chojnice - Kościerzyna
Linia 211a
Miejsce Historyczne 211/1 - Miejsce Historyczne 211/2
Linia 212
Lipusz - Korzybie
Linia 212a
Bytów - Cewice
Linia 212b
Bytów - Miastko
Linia 212c
Miejsce Historyczne 212/5 - Bytów /poprzednia lokalizacja/
Linia 213
Reda - Hel
Linia 214
Somonino - Kartuzy
Linia 215
Laskowice Pomorskie - Bąk
Linia 215a
Szlachta - Miejsce Historyczne 215/1
Linia 215b
Miejsce Historyczne 215/2 - Czersk
Linia 215c
Miejsce Historyczne 215/4 - Miejsce Historyczne 233
Linia 218
Myślice - Szlachta
Linia 222
Małdyty - Malbork
Linia 226
Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny
Linia 226a
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie - Gdańsk Grobla
Linia 227
Gdańsk Główny - Gdańsk Zaspa Towarowa
Linia 227a
Gdańsk Północny - Gdańsk Wiślany /poprzednia lokalizacja/
Linia 228
Rumia - Gdynia Port Oksywie
Linia 229
Pruszcz Gdański - Łeba
Linia 229a
Wrzeście - Bargędzino
Linia 230
Wejherowo - Garczegorze
Linia 230a
Rybno Kaszubskie - Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
Linia 230b
Miejsce Historyczne 230 - Prusewo /poprzednia lokalizacja/
Linia 232
Jabłonowo Pomorskie - Prabuty
Linia 233
Pszczółki - Kościerzyna
Linia 234
Gdańsk Wrzeszcz - Stara Piła
Linia 235
Gdańsk Kokoszki - Gdańsk Osowa
Linia 235a
Gdynia Główna - Miejsce Historyczne 235/3
Linia 236
Swarzewo - Krokowa
Linia 237
Lębork - Cewice
Linia 243
Skórcz - Skarszewy
Linia 244
Morzeszczyn - Gniew
Linia 248
Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Osowa R4
Linia 249
Gdańsk Główny - Gdańsk Nowy Port
Linia 249A
Gardeja - Łasin
Linia 250
Gdańsk Śródmieście - Rumia
Linia 253
Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk Osowa R1
Linia 256
Szymankowo - Nowy Dwór Gdański
Linia 260
Zajączkowo Tczewskie - Pruszcz Gdański
Linia 265
Zajączkowo Tczewskie - Pszczółki
Linia 281
Oleśnica - Chojnice
Linia 404a
Grzmiąca - Korzybie
Linia 405
Piła Główna - Ustka
Linia 413
Człuchów - Słosinko
Linia 418
Korzybie - Darłowo
Linia 723
Gdynia Chylonia - Gdynia Port GPF
Linia 846
Wisła Most - Gdańsk Grobla
Linia 965a
Gdańsk Kanał Kaszubski - Gdańk Ostrów Molo II
Linia 5001
(wąsk.)
Gdańsk Wąskotorowy - Sztutowo Port
Linia 5001a
(wąsk.)
Sztutowo - Krynica Morska
Linia 5002
(wąsk.)
Przejazdowo - Giemlice
Linia 5003
(wąsk.)
Koszwały - Giemlice
Linia 5004
(wąsk.)
Stegna Gdańska - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5005
(wąsk.)
Lisewo Wąskotorowe - Malbork Kałdowo Wąskotorowe
Linia 5005a
(wąsk.)
Bystrze Odgałęzienie I - Gnojewo
Linia 5005b
(wąsk.)
Mątowy Wielkie - Mątowy Wielkie /poprzednia lokalizacja/
Linia 5005c
(wąsk.)
Pogorzała Odgałęzienie I - Kłosowo Wąskotorowe
Linia 5005d
(wąsk.)
Pogorzała Odgałęzienie II - Pogorzała Wieś Ładownia
Linia 5005e
(wąsk.)
Miłoradz - Miłoradz /poprzednia lokalizacja/
Linia 5005f
(wąsk.)
Bystrze Odgałęzienie II - Kończewice Ładownia
Linia 5005g
(wąsk.)
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I - Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
Linia 5005h
(wąsk.)
Miłoradz Odgałęzienie - Stara Kościelnica Szosa
Linia 5005i
(wąsk.)
Stara Kościelnica - Stara Kościelnica Pole
Linia 5006
(wąsk.)
Lisewo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5006a
(wąsk.)
Lichnówki Odgałęzienie - Lichnówki Pole
Linia 5006b
(wąsk.)
Lichnowy Odgałęzienie - Boręty
Linia 5007
(wąsk.)
Lichnowy - Lipinka Gdańska
Linia 5007a
(wąsk.)
Tropiszewo Odgałęzienie - Tropiszewo
Linia 5007b
(wąsk.)
Trępnowy Odgałęzienie - Parszewo
Linia 5007c
(wąsk.)
Nowy Staw Odgałęzienie I - Nowy Staw Wąskotorowy
Linia 5007g
(wąsk.)
Świerki Odgałęzienie - Świerki Pole
Linia 5007h
(wąsk.)
Trampowo Odgałęzienie - Brzózki
Linia 5007i
(wąsk.)
Parchowo Odgałęzienie - Parchowo
Linia 5008
(wąsk.)
Jeziernik - Żuławki Północne
Linia 5008a
(wąsk.)
Miejsce Historyczne 5008 - Nowa Kościelnica /poprzednia lokalizacja/
Linia 5009
(wąsk.)
Kałdowo Odgałęzienie - Świetliki
Linia 5009a
(wąsk.)
Królewo Odgałęzienie - Krasnołęka
Linia 5009b
(wąsk.)
Fiszewo Odgałęzienie - Szaleniec
Linia 5010
(wąsk.)
Malbork Kałdowo Wąskotorowe - Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
Linia 5010a
(wąsk.)
Lasowice Wielkie Gdańskie - Szawałd Wieś
Linia 5010b
(wąsk.)
Pielica Odgałęzienie - Pielica Pole
Linia 5010c
(wąsk.)
Szawałd Odgałęzienie - Szawałdzkie Pole
Linia 5011
(wąsk.)
Mareza - Gurcz
Linia 5011a
(wąsk.)
Pastwa Południowa - Wielkie Walichnowy
Linia 5011b
(wąsk.)
Kramrowo - Miejsce Historyczne 5011
Linia 5011c
(wąsk.)
Wielkie Gronowo - Szprudowo
Linia 5012
(wąsk.)
Mareza - Kwidzyn Wąskotorowy
Linia 5013
(wąsk.)
Mareza - Rusinowo Wąskotorowe
Linia 8022
(wąsk.)
Słupsk Wąskotorowy - Smołdzino
Linia 8023
(wąsk.)
Żelkowo - Cecenowo
Linia P101b
Brzozowica Bw11 - Szyb Walery KWK Paryż
Linie
⇔
Łącznice i tory łączące
Łącznice i tory łączące
Linia 208c
Racławki Odgałęzienie - Chojnice
Linia 721
Gdańsk Południowy - Gdańsk Olszynka R1
Linia 722
Gdańsk Zaspa Towarowa - Gdańsk Wiślany
Linia 722A
Gdańsk Zaspa Towarowa Zp1 - Gdańsk Wiślany
Linia 726
Tczew R71 - Zajączkowo Tczewskie ZTB
Linia 727
Tczew - Malinowo
Linia 728
Tczew R46 - Zajączkowo Tczewskie ZTB
Linia 729
Górki - Zajączkowo Tczewskie
Linia 730
Zajączkowo Tczewskie ZTD - Tczew Suchostrzygi
Linia 731
Malinowo - Zajączkowo Tczewskie ZTB
Linia 732
Tczew Południe - Tczew Wisła
Linia 735
Górki - Zajączkowo Tczewskie ZTA
Linia 738
Lipusz R31 - Lipusz R32
Linia 743
Lipowa Tucholska - Szlachta
Linia 744
Lipowa Tucholska - Szlachta Zachód
Linia 965
Gdańsk Port Północny R4 - Gdańsk Port Północny
Linia 5007d
(wąsk.)
Nowy Staw Odgałęzienie II - Kościeleczki
Linia 5007e
(wąsk.)
Dębina Odgałęzienie - Chlebówka
Linia 5007f
(wąsk.)
Świerki Gdańskie - Świerki Wieś
Linia 5007j
(wąsk.)
Laski Odgałęzienie - Laski Gdańskie
Linia 5007k
(wąsk.)
Dębina Południe - Martąg
Województwo pomorskie
Stolica jedn. administracyjnej
: Gdańsk •
Obywateli
: 2.311.469 •
Powierzchnia
: 18.310 km
2
•
Web
:
www.woj-pomorskie.pl
Alfabetyczny spis stacji i przystanków
===== Punkty na linii normalnotorowej =====
•
Amada (Portowe Zakłady Przemys...
spoż.
(bsz)
•
Angowice
(pe)
•
Babi Dół
(po)
•
Barcino
(po)
•
Bargędzino
(ład)
•
Barnowiec
(ład)
•
Barnowo
(po+ład)
•
Baza Pruszcz Gdański
drog.
(bsz)
•
Bączek
(sth)
•
Bąk
(st)
•
Betoniarnia Kolbudy
bet.
(bsz)
•
Będziechowo
(po+ład)
•
Będźmierowice
(po+mij)
•
Białki
(po)
•
Bielkowo
(po)
•
Bielsko Pomorskie
(po+ład)
•
Biesowice
(po)
•
Bińcze
(st)
•
Biskupnica
(po)
•
Bobowo Pomorskie
(st)
•
Bocznica Łapino
(bsz)
•
Bocznica Pręgowo
(bsz)
•
Bocznica Wieprznica
żwir.
(bsz)
•
Bolesławowo
(sth)
•
Borkowo
(po)
•
Borzytuchom
(po+ład)
•
Bożepole Wielkie
(st)
•
Bór
(po)
•
Brachlewo
(po)
•
Brachlewo /poprzednia lokaliza...
(po)
•
Brentowo
(po+ład)
•
Brętowo
(podt)
•
Brody Pomorskie
(po)
•
Brodzkie Młyny
(po)
•
Bronowo
(po)
•
Brusy
(st)
•
Brzeźno Człuchowskie
(po)
•
Budowo
(st)
•
Bukowo Człuchowskie
(po)
•
Bytonia
(po)
•
Bytów
(po+ład)
•
Bytów /poprzednia lokalizacja/
(st)
•
Bytów Odgałęzienie
(rozj)
•
C.P.N. Ropol
paliw.
(bsz)
•
Cegielnia Lębork
ceg.
(bsz)
•
Cegielnia Niezabyszewo
ceg.
(bsz)
•
Cegielnia Święcino
ceg.
(bsz)
•
Cementownia Wejherowo
cem.
(bsz)
•
Cewice
(ład)
•
Chałupy
(po)
•
Charnowo Słupskie
(po+mij)
•
Choczewko
(po+ład)
•
Choczewo
(po+ład)
•
Choćmirówko
(po+ład)
•
Chojnice
(st)
•
Ciecholub
(po+ład)
•
Cieplewo
(po)
•
Cieszymowo Wielkie
(st)
•
Cis
(pe)
•
Czarlin
(po)
•
Czarna Dąbrówka
(st)
•
Czarna Woda
(st)
•
Czarne
(st)
•
Czersk
(st)
•
Człuchów
(st)
•
Czosnowo
(po)
•
Czysta
(po+ład)
•
Damnica
(st)
•
Dargoleza
(st)
•
Darsów
(pe)
•
Dąbrówka Bytowska
(po)
•
Dąbrówka Malborska
(po)
•
Dębina Południe
(ład)
•
Dębnica Kaszubska
(st)
•
Dobieszewo Słupskie
(sth)
•
Dominek
(po+ład)
•
Domisław
(po)
•
Dretynek
(st)
•
Duninowo
(sth)
•
Dziemiany Kaszubskie
(po)
•
Dzierzgoń
(st)
•
Dzierzgoń Most
(po)
•
Dzierżążno
(po+mij)
•
Dziwno
(po)
•
Elektrownia Jądrowa Żarnowiec
(st)
•
Elektrownia Wodna Żarnowiec
(po)
•
Elektrownia Wodna Żarnowiec 1
elektr.
(bsz)
•
Elektrownia Wodna Żarnowiec 2
elektr.
(bsz)
•
Elektrownia Żarnowiec
elektr.
(bsz)
•
Fabryka Zapałek
drzew.
(bsz)
•
Folwark
(st)
•
Gałęzinowo
(po)
•
Garcz
(po+ład)
•
Garczegorze
(po+ład)
•
Garczyn
(po)
•
Gardeja
(st)
•
Gardeja Północna
(st)
•
Gardna Wielka
(po+ład)
•
Gazownia Miejska
gaz.
(bsz)
•
Gdakowo
(po)
•
Gdańsk Biskupia Górka
(po)
•
Gdańsk Brętowo
(po)
•
Gdańsk Brzeźno
(po)
•
Gdańsk Firoga
paliw.
(podt+pb)
•
Gdańsk Firoga
(po)
•
Gdańsk Główny
(st)
•
Gdańsk Grobla
(ład)
•
Gdańsk Jasień
(po)
•
Gdańsk Kanał Kaszubski
(stt)
•
Gdańsk Kiełpinek
(po)
•
Gdańsk Kłodno
(st)
•
Gdańsk Kokoszki
(st)
•
Gdańsk Kolonia
(po)
•
Gdańsk Lipce
(po)
•
Gdańsk Lipce
(pe)
•
Gdańsk Matarnia
(po)
•
Gdańsk Niedźwiednik
(po)
•
Gdańsk Nowe Szkoty
(po)
•
Gdańsk Nowy Port
(sth)
•
Gdańsk Oliwa
(po)
•
Gdańsk Olszynka
(stt)
•
Gdańsk Olszynka Odgałęzienie
(rozj)
•
Gdańsk Olszynka R1
(rozj)
•
Gdańsk Orunia
(po)
•
Gdańsk Orunia Towarowy
(ład)
•
Gdańsk Osowa
(st)
•
Gdańsk Osowa R1
(rozj)
•
Gdańsk Osowa R4
(rozj)
•
Gdańsk Ostrów
(ład)
•
Gdańsk Ostrów Molo I
(ład)
•
Gdańsk Ostrów Molo II
(ład)
•
Gdańsk Politechnika
(po)
•
Gdańsk Południowy
(stt)
•
Gdańsk Port Lotniczy
(po)
•
Gdańsk Port Północny
(stt)
•
Gdańsk Port Północny R1
(rozj)
•
Gdańsk Port Północny R4
(rozj)
•
Gdańsk Północny
(stt)
•
Gdańsk Prefabet
(bsz)
•
Gdańsk Przymorze Uniwersytet
(po)
•
Gdańsk Rębiechowo
(st)
•
Gdańsk Stadion EXPO
(po)
•
Gdańsk Stocznia
(po)
•
Gdańsk Strzyża
(po)
•
Gdańsk Śródmieście
(po+podt)
•
Gdańsk Święty Wojciech
(po)
•
Gdańsk Święty Wojciech
(podt)
•
Gdańsk Wiślany
(stt)
•
Gdańsk Wiślany /poprzednia lok...
(stt)
•
Gdańsk Wrzeszcz
(st)
•
Gdańsk Zaspa
(po)
•
Gdańsk Zaspa Towarowa
(stt)
•
Gdańsk Żabianka AWFiS
(po)
•
Gdański Urząd Morski
mag.
(bsz)
•
Gdynia Chylonia
(st)
•
Gdynia Cisowa
(po)
•
Gdynia Główna
(st)
•
Gdynia Główna GO2
(posł)
•
Gdynia Grabówek
(po)
•
Gdynia Karwiny
(po)
•
Gdynia Leszczynki
(po)
•
Gdynia Obłuże
(po)
•
Gdynia Obłuże Leśne
(po)
•
Gdynia Orłowo
(st)
•
Gdynia Pogórze
(po)
•
Gdynia Port
(stt)
•
Gdynia Port GPF
(podg)
•
Gdynia Port GPO
(podg)
•
Gdynia Port Oksywie
(po+ład)
•
Gdynia Redłowo
(po)
•
Gdynia Rzeźnia
(po)
•
Gdynia Stadion
(po)
•
Gdynia Stocznia-Uniwersytet Mo...
(po)
•
Gdynia Wielki Kack
(stth)
•
Gdynia Wzgórze Świętego Maksym...
(po)
•
Glincz
(podg)
•
Głodowo Kościerskie
(po+ład)
•
Główczyce
(po+ład)
•
Głuszyno Pomorskie
(po)
•
Gniew
(po+ład)
•
Gniewino
(po+ład)
•
Godętowo
(st)
•
Golęcino Zaleskie
(sth)
•
Gołębiewko
(st)
•
Gołubie Kaszubskie
(st)
•
Gonty
(po)
•
Gorzelnia Kopytkowo
spoż.
(bsz)
•
Goszyn
(po)
•
Gościcino Wejherowskie
(po+mij+ład)
•
Gościęcino
(po)
•
Gościszewo
(po)
•
Góra Pomorska
(po)
•
Górki
(stth)
•
Gronajny
(po)
•
Grzępa
(po)
•
Gumieniec
(po)
•
Gutowiec
(po+podt)
•
Hel
(st)
•
Jabłowo
(po+ład)
•
Jakubowo
(st)
•
Jamrzyno
(sth)
•
Janisławiec
(po+ład)
•
Jasień Pomorski
(sth)
•
Jastarnia
(st)
•
Jastarnia Wczasy
(po)
•
Jerzkowice
(sth)
•
Jezierzyce Słupskie
(st)
•
Jeziorno
(po+mij)
•
Jurata
(po)
•
Juszkowo
(po)
•
Kack Mały
(po)
•
Kack Wielki
(st)
•
Kaliska
(st)
•
Kalisz Kaszubski
(po)
•
Kamienica Królewska
(po+ład)
•
Kamieniołom Mojusz
kłm
(bsz)
•
Kamienna Karczma
(po)
•
Kamienna Karczma
(mij)
•
Karlikowo
(po+ład)
•
Karsin
(po+ład)
•
Karstnica
(pe)
•
Kartuzy
(st)
•
Kartuzy R100
(podg)
•
Karzcino
(po+ład)
•
Karzcino Cegielnia
(ład)
•
Katkówko
(pe)
•
Kawcze
(po+mij)
•
Kępice
(po+mij+ład)
•
Kępka
(po)
•
Kępno Słupskie
(st)
•
Kętrzyno
(po+ład)
•
Kiełpin
(po)
•
Kiełpinek
(st)
•
Kiełpinek
(podt)
•
Kiełpino Kartuskie
(po)
•
Klementowice
(pe)
•
Klęcino
(st)
•
Klukowo
(po)
•
Kłanino
(po+ład)
•
Kłosnowo
drzew.
(bsz)
•
Kobylnica Słupska
(po)
•
Koczała
(sth)
•
Kolbudy
(po+ład)
•
Kołczygłówki
(po+ład)
•
Komnino
(st)
•
Komoszewo
(ład)
•
Konarzyny
(st)
•
Kopytkowo
(po)
•
Korzybie
(po)
•
Kostkowo
(po+ład)
•
Kostroga
(st)
•
Kościerzyna
(st)
•
Kramarzyny
(st)
•
Krasnołęka
(pe)
•
Krąg
(sth)
•
Krępa Słupska
(po+ład)
•
Krojanty
(po)
•
Krojanty
(mij)
•
Krokowa
(st)
•
Królewo Malborskie
(po)
•
Kruszka
(pe)
•
Krygulec
(pe)
•
Krzeszna
(po)
•
Krzykosy
(st)
•
Krzymów
(pe)
•
Kulice Tczewskie
(po)
•
Kurowo
(po+ład)
•
Kuźnica (Hel)
(st)
•
Kwidzyn
(st)
•
Latarnia Morska
(po)
•
Leszno Kartuskie
(po)
•
Leśnice
(po)
•
Leźno
(po)
•
Lębork
(st)
•
Lębork Dretowo
(po+ład)
•
Lębork Mosty
(po)
•
Lębork Nowy Świat
(po)
•
Lędziechowo
(po+ład)
•
Lękwica
(po+ład)
•
Licze
(po)
•
Linia Zakrzewo
(po+ład)
•
Liniewko Kaszubskie
(po)
•
Liniewo Pomorskie
(sth)
•
Liniewo Pomorskie Górne
(st)
•
Lipuska Huta
(po)
•
Lipusz
(st)
•
Lipusz R31
(rozj)
•
Lipusz R32
(rozj)
•
Lisewo
(po)
•
Lisewo Kaszubskie
(po)
•
Lubichowo
(sth)
•
Lubiszewo
(pe)
•
Lubkowo
(st)
•
Lublewo
(po+ład)
•
Lubnia
(po)
•
Lubuniec
(po+ład)
•
Lubuń Pomorski
(st)
•
Luzino
(st)
•
Łapino
(po)
•
Łąg
(po)
•
Łąg Nowy
(mij)
•
Łąg Południowy
(po)
•
Łeba
(po+mij)
•
Łebcz
(po+ład)
•
Łękinia
(po+bsz)
•
Łubiana
(po)
•
Ługi
(ład)
•
Machowinko
(po+ład)
•
Majewo
(po)
•
Malbork
(st)
•
Malbork Kałdowo
(po)
•
Malinowo
(podg)
•
Mała Karczma
(po+ład)
•
Marynowy
(po)
•
Maszewo Lęborskie
(st)
•
Męcikał
(po)
•
Miastko
(st)
•
Miastko
(pe)
•
Miechucino
(po+ład)
•
Mikołajki Pomorskie
(po)
•
Miłobądz
(po)
•
Miłosna
(ład)
•
Mirotki
(sth)
•
Mleczewo
(st)
•
Mojusz
(po)
•
Mokrzyca
(po)
•
Monasterzysko Wielkie
(st)
•
Morany
(po)
•
Morzeszczyn
(st)
•
Mosty
(pe)
•
Moszczenica Pomorska
(po)
•
Motarzyno
(sth)
•
Motarzyno /poprzednia lokaliza...
(st)
•
Mrzezino
(st)
•
Myślice
(st)
•
Myśligoszcz
(pe)
•
Nasycalnia P.K.P.
kol.
(bsz)
•
Nawcz
(po+ład)
•
Nicponie
(po+ład)
•
Niemczewo
(po+ład)
•
Niepoczołowice
(po)
•
Niestępowo
(po)
•
Niezabyszewo
(st)
•
Nieznachowo
(ład)
•
Nowa Brda
(st)
•
Nowa Wieś
(mij)
•
Nowa Wieś Człuchowska
(sth)
•
Nowa Wieś Lęborska
(po)
•
Nowa Wieś Pomorska
(st)
•
Nowy Barkoczyn
(sth)
•
Nowy Dwór Gdański
(po+ład)
•
Nowy Dwór Kwidzyński
(ład)
•
Nowy Staw
(po+ład)
•
Nowy Staw NS1
(posł)
•
Objazda
(po+ład)
•
Objazda Dwór
(po+ład)
•
Obliwice
(po)
•
Obrzynowo
(st)
•
Ocypel
(st)
•
Ogorzeliny
(po+ład)
•
Olejarnia "Oleo" Sp.Akc.
spoż.
(bsz)
•
Olpuch
(po)
•
Olpuch Wdzydze
(po+ład)
•
Opalenie Tczewskie
(sth)
•
Orle
(po)
•
Orle
(ład)
•
Osieczki
(ład)
•
Osieczna
(po+ład)
•
Osieki Lęborskie
(po)
•
Osieki Słupskie
(po+ład)
•
Oskowo
(st)
•
Osława Dąbrowa
(po)
•
Osława Dąbrowa
(ład)
•
Osowa
(st)
•
Osowo Lęborskie
(st)
•
Ostrówek Pomorski
(pe)
•
Otomino
(po)
•
Państwowa Fabryka Beczek
drzew.
(bsz)
•
Państwowe Przedsiębiorstwo Bud...
bud.
(bsz)
•
Papiernia Łapino
muz.
(bsz)
•
Pączewo
(st)
•
PBGKiM Dzierzgoń
bet.
(bsz)
•
Pelplin
(st)
•
Pępowo Kartuskie
(po)
•
Piaszczyna
(st)
•
Piesienice
(po)
•
Pinczyn
(po)
•
Poddąbie
(po)
•
Podgórki
(sth)
•
Podleś
(po)
•
Pogorzelice
(st)
•
Polnica
(po)
•
Pompownia Prabuty
kol.
(bsz)
•
Pomysk Mały
(sth)
•
Port Gdański Eksploatacja S.A.
port.
(bsz)
•
Potęgowo
(st)
•
Powałki
(po)
•
Pólko Pomorskie
(sth)
•
PPB Czarne
bud.
(bsz)
•
Prabuty
(st)
•
Prakwice
(st)
•
Prakwice /poprzednia lokalizac...
(po+mij)
•
Prefabet Osława Dąbrowa S.A.
bud.
(bsz)
•
Pręgowo Gdańskie
(po)
•
Prokowo
(po+ład)
•
Prusewo
(po)
•
Prusewo /poprzednia lokalizacj...
(st)
•
Pruszcz Gdańki R73-75
(podg)
•
Pruszcz Gdański
(st)
•
Przebędowo Lęborskie
(po+ład)
•
Przebędowo Słupskie
(po+ład)
•
Przechlewo
(po+ład)
•
przepompownia paliw Ustka
paliw.
(bsz)
•
Przewłoka
(po+ład)
•
Przytocko
(po)
•
Pszczółki
(st)
•
Puck
(st)
•
Racławki
(po)
•
Racławki Odgałęzienie
(rozj)
•
Radoszewo
(po+ład)
•
Raduń
(po)
•
Rakowiec Pomorski
(po+ład)
•
Reblino
(po+mij)
•
Reda
(st)
•
Reda Pieleszewo
(po)
•
Reda Rekowo
(po)
•
Redłowo
(pe)
•
Rekowo Lęborskie
(po)
•
Reskowo
(po)
•
Rębiechowo
(po)
•
Rokitki Tczewskie
(po)
•
Roszczyce
(ład)
•
Rozajny Wielkie
(st)
•
Rozłazino
(po)
•
Róg
(po+ład)
•
Różyny
(po)
•
Rudniki
(ps)
•
Rumia
(st)
•
Rumia Janowo
(po)
•
Rumsko
(po+ład)
•
Rybno Kaszubskie
(po+podg+mij)
•
Rybno Kaszubskie /poprzednia l...
(po+ład)
•
Ryczewo
(pe)
•
Ryjewo
(st)
•
Rytel
(st)
•
Rytel Wieś
(po)
•
Sadlinki
(st)
•
Sąpolno Człuchowskie
(po)
•
Siecie
(po+ład)
•
Siemianice
(po+ład)
•
Sierakowice
(po+ład)
•
Sikorzyn
(st)
•
Silno
(st)
•
Skarszewy
(st)
•
Skarszów
(po+ład)
•
Skład Opału Puck
mag.
(bsz)
•
Skorzewo
(po)
•
Skowarcz
(po)
•
Skowarcz
(pe)
•
Skórcz
(st)
•
Sławki
(po)
•
Sławoszyno
(po+ład)
•
Słonowice
(po+mij)
•
Słosinko
(po)
•
Słupsk
(st)
•
Słupsk Północny
(po)
•
Słupsk Rzeźnia
(po)
•
Słuszewo
(po)
•
Smętowo
(st)
•
Smołdzino
(st)
•
Sobowidz
(st)
•
Somonino
(st)
•
Sopot
(st)
•
Sopot Kamienny Potok
(po)
•
Sopot Wyścigi
(po)
•
Sopot Wyścigi /poprzednia loka...
(po)
•
Soszyca
(st)
•
Stankowo
(po)
•
Stara Jania
(po)
•
Stara Kiszewa
(st)
•
Stara Piła
(po+mij)
•
Stare Polaszki
(st)
•
Stare Pole
(st)
•
Starnice
(po+ład)
•
Starogard Gdański
(st)
•
Starogard Gdański Przedmieście
(po+ład)
•
Stary Dzierzgoń
(st)
•
Starzyński Dwór
(po+ład)
•
Steknica
(po+ład)
•
Stocznia Północna
port.
(bsz)
•
Stocznia Północna Pralnia
port.
(bsz)
•
Stogi
(po)
•
Stogi Malborskie
(po)
•
Stojcino
(po+ład)
•
Straszyn Prędzieszyn
(po+ład)
•
Strzebielinko Lęborskie
(po)
•
Strzebielino Morskie
(st)
•
Strzelinko
(po)
•
Strzyżyno Słupskie
(po)
•
Studzienice
(po)
•
Subkowy
(st)
•
Subkowy Centrum
(po)
•
Swarożyn
(st)
•
Swarzewo
(po)
•
Swarzewo /poprzednia lokalizac...
(po+mij)
•
Swochowo
(po)
•
Sycewice
(po)
•
Szałamaje
(po)
•
Szary Kierz
(mij)
•
Szlachta
(st)
•
Szlachta Zachód
(podg)
•
Szpęgawsk
(po)
•
Szpęgawsk
wojsk.
(pb)
•
Szpital Prabuty
ciepł.
(bsz)
•
Szropy
(st)
•
Sztum
(st)
•
Sztumska Wieś
(po)
•
Szyb Walery KWK Paryż
(zp)
•
Szymankowo
(st)
•
Świetlikowo
(pe)
•
Tartak Wejherowo
drzew.
(bsz)
•
Tawęcino
(po)
•
Tczew
(st)
•
Tczew Południe
(podg)
•
Tczew Suchostrzygi
(podg)
•
Tczew Wisła
(rozj)
•
Toliszczek
(po)
•
Tralewo
(po)
•
Tropy Igły
(st)
•
Trzebiatkowa
(st)
•
Tuchomie
(st)
•
Tuchomko
(po)
•
Tychnowy
(stt)
•
Ugoszcz
(po)
•
Ustka
(st)
•
Ustka Koszary
drzew.
(ład)
•
Ustka Leśniczówka
(po+podg+ład)
•
Ustka Uroczysko
(po)
•
Waplewo Wielkie
(st)
•
WBK 536 Królewo
wojsk.
(bsz)
•
WBK 837 Pieniężnica
wojsk.
(bsz)
•
WBK Bińcze
wojsk.
(bsz)
•
WBK Bolszewo
wojsk.
(bsz)
•
WBK Hel
wojsk.
(bsz)
•
Wdzydze
(mij)
•
Wejherowo
(st)
•
Wejherowo Cementownia
(po)
•
Wejherowo Nanice
(po)
•
Wejherowo Śmiechowo
(po)
•
Wejherowo Śmiechowo
(pe)
•
Wert
(mij)
•
Węgornia
(po)
•
Widzino
(po)
•
Wielka Wieś (Hel)
(po)
•
Wielki Klincz
(sth)
•
Wierzchocino
(po)
•
Wierzchowo Człuchowskie
(st)
•
Wieżyca
(po)
•
Wieżyca Most
(posł)
•
Więckowy
(po)
•
Wilkowo Kwidzyńskie
(po+ład)
•
Władysławowo
(st)
•
Władysławowo Port
(po)
•
Włynkowo
(po)
•
Wojtal
(po)
•
Wrząca Pomorska
(po)
•
Wrzeście
(st)
•
Wykosowo
(po)
•
Wytowno
(po+ład)
•
Zajączkowo Tczewskie
(stt)
•
Zajączkowo Tczewskie ZTD
(podg)
•
Zalesiczki
(po)
•
Zalesie Słupskie
(po)
•
Zamostne
(po)
•
Zblewo
(po+podt+ład)
•
Zelgoszcz
(st)
•
Zielin Miastecki
(po+ład)
•
Zjednoczone Stocznie Gdańskie ...
port.
(bsz)
•
Zwartowo
(po)
•
Zwartówko
(po+ład)
•
Żabno k/Chojnic
(po)
•
Żabno k/Starogardu Gdańskiego
(po)
•
Żelisławki
(po)
•
Żelistrzewo
(po)
•
Żelkowo
(st)
•
Żoruchowo
(po)
•
Żukowo
(po)
•
Żukowo Wschodnie
(po+mij+ład)
•
Żukowo Zachodnie
(po+ład)
•
Żwirownia Dzierzgoń
żwir.
(bsz)
===== Punkty na linii wąskotorowej =====
•
Błotnik
(po+ład)
•
Bogatka
(po+ład)
•
Boręty
(po)
•
Boręty
(ład)
•
Brzózki
(ład)
•
Bystra Gdańska
(po+ład)
•
Bystrze
(po+ład)
•
Bystrze Odgałęzienie I
(rozj)
•
Bystrze Odgałęzienie II
(rozj)
•
Cecenowo
(po+ład)
•
Cedrowskie Pole
(po)
•
Cedry Małe
(po+ład)
•
Cedry Wielkie
(sth)
•
Cegielnia Nowy Staw
ceg.
(bsz)
•
Chlebówka
(ład)
•
Ciepłe
(po+ład)
•
Cyganek
(po+ład)
•
Dąbrowa Gdańska
(po+ład)
•
Dębina Gdańska
(po+ład)
•
Dębina Odgałęzienie
(rozj)
•
Długie Pole
(po+ład)
•
Długie Pole Przystanek
(po)
•
Dobrowo Gdańskie
(po+ład)
•
Dominek Wąskotorowy
(po+ład)
•
Dworek Żuławski
(ład)
•
Dziewięć Włók
(po)
•
Fabryka Krochmalu Słupsk
spoż.
(bsz)
•
Gdańsk Wąskotorowy
(st)
•
Giemlice
(st)
•
Glina
(po+ład)
•
Glina Przystanek
(po)
•
Główczyce /poprzednia lokaliza...
(po+ład)
•
Gniazdowo
(po+ład)
•
Gniew Podzamcze
(po+ład)
•
Gniew Przedmieście
(po)
•
Gniew Wąskotorowy
(st)
•
Gniewskie Pole
(po+ład)
•
Gniewskie Pole Działki
(po)
•
Gniewskie Pole Kolonia
(po)
•
Gnojewo
(ład)
•
Grabiny Zameczek
(po+ład)
•
Grabińskie Pole
(po)
•
Grabowo Duże
(po+ład)
•
Grabowo Małe
(po+ład)
•
Grabówko
(po)
•
Grobelno
(po+ład)
•
Gurcz
(sth)
•
Janowo Kwidzyńskie
(po+ład)
•
Jantar
(po+ład)
•
Jantar Leśniczówka
(po)
•
Jantar Młyn
(po)
•
Jantar Port
(po)
•
Jeziernik
(po+ład)
•
Jeziernik /poprzednia lokaliza...
(po)
•
Jeziernik Północny
(ład)
•
Jeziernik Środkowy
(ład)
•
Jonaszewo
(po+ład)
•
Junoszyno
(po)
•
Kaczynos
(po+ład)
•
Kaczynos Kolonia
(po+ład)
•
Kałdowo Cegielnia Wąskotorowe
(ład)
•
Kałdowo Odgałęzienie
(rozj)
•
Kamionka Gdańska
(po+ład)
•
Kaniczki
(po+ład)
•
Kaniczki Przystanek
(po+ład)
•
Kącik
(ład)
•
Kąty Rybackie
(ład)
•
Kępno Słupskie Wąskotorowe
(po)
•
Kłosowo Wąskotorowe
(ład)
•
Kmiecin
(po)
•
Kończewice
(po+ład)
•
Kończewice Ładownia
(ład)
•
Korzeniewo
(po+ład)
•
Korzeniewo Cegielnia
(po)
•
Koszwały
(po)
•
Koszwały Odgałęzienie
(po)
•
Kościeleczki
(ład)
•
Kramrowo
(po)
•
Krasnołęka
(ład)
•
Kraśniewo
(po+ład)
•
Królewko
(po+ład)
•
Królewo
(po+ład)
•
Królewo Odgałęzienie
(rozj)
•
Krynica Morska
(ład)
•
Kwidzyn Wąskotorowy
(ład)
•
Laski Gdańskie
(ład)
•
Laski Odgałęzienie
(rozj)
•
Lasowice Małe Gdańskie
(po)
•
Lasowice PGR
(po+ład)
•
Lasowice Wielkie Gdańskie
(po+ład)
•
Lewy Brzeg Wisły
(po)
•
Lewy Brzeg Wisły
(po+ład)
•
Lękwica
(po+ład)
•
Lichnowy
(st)
•
Lichnowy Odgałęzienie
(rozj)
•
Lichnowy Wieś
(po)
•
Lichnówki
(po)
•
Lichnówki Odgałęzienie
(rozj)
•
Lichnówki Pole
(ład)
•
Lipianki
(po)
•
Lipinka Gdańska
(po)
•
Lipinka Gdańska /poprzednia lo...
(po+ład)
•
Lipinka Kanał
(ład)
•
Lisewo Wąskotorowe
(st)
•
Lubieszewo Gdańskie
(po)
•
Lubieszewo Mleczarnia
(po+ład)
•
Lubstowo Gdańskie
(po+ład)
•
Ładownia 1
(ład)
•
Malbork Kałdowo Wąskotorowe
(st)
•
Malbork Wąskotorowy
(st)
•
Małe Gronowo
(po)
•
Mareza
(st)
•
Martąg
(ład)
•
Mątowy Małe
(po+ład)
•
Mątowy Małe Ładownia
(ład)
•
Mątowy Wielkie
(po+ład)
•
Mątowy Wielkie /poprzednia lok...
(po+ład)
•
Mątowy Wielkie Odgałęzienie I
(rozj)
•
Mątowy Wielkie Odgałęzienie II
(rozj)
•
Mikoszewo
(po)
•
Miłocin
(po+ład)
•
Miłoradz
(po+ład)
•
Miłoradz /poprzednia lokalizac...
(po)
•
Miłoradz Odgałęzienie
(rozj)
•
Myszewo
(po)
•
Nebrowo Małe
(po)
•
Nebrowo Wielkie
(po+ład)
•
Nebrowo Wielkie Przystanek
(po)
•
Niedźwiedzica
(ład)
•
Nowa Cerkiew
(po)
•
Nowa Kościelnica
(ład)
•
Nowa Kościelnica /poprzednia l...
(ład)
•
Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy
(st)
•
Nowy Dwór Kwidzyński
(po+ład)
•
Nowy Dwór Kwidzyński Tartak
(po+ład)
•
Nowy Staw Wąskotorowy
(po)
•
Nowy Staw Wąskotorowy
(st)
•
Nowy Staw Wąskotorowy Odgałęzi...
(rozj)
•
Nowy Staw Wąskotorowy Odgałęzi...
(rozj)
•
Obory
(po+ład)
•
Obory /poprzednia lokalizacja/
(po+ład)
•
Osice
(po+ład)
•
Ostaszewo Żuławskie
(st)
•
Ostatni Grosz
(po+ład)
•
Palczewo
(po)
•
Palczewo Ładownia
(ład)
•
Parchowo Odgałęzienie
(rozj)
•
Parszewo
(ład)
•
Pastwa
(po)
•
Pastwa
(po+ład)
•
Pastwa Działki
(po+ład)
•
Pastwa Północna
(ład)
•
Piaski
(po)
•
Piaski Gdańskie Wąskotorowe
(posł+ład)
•
Pielica Odgałęzienie
(rozj)
•
Pielica Pole
(ład)
•
Pielica Wieś
(ład)
•
Pogorzała
(po+ład)
•
Pogorzała Kolonia
(po+ład)
•
Pogorzała Ładownia
(ład)
•
Pogorzała Odgałęzienie I
(rozj)
•
Pogorzała Odgałęzienie II
(rozj)
•
Pogorzała Wieś
(po+ład)
•
Pogorzała Wieś Ładownia
(po+ład)
•
Popowo
(po)
•
Pordenowo
(po)
•
Prawy Brzeg Wisły
(po)
•
Prawy Brzeg Wisły
(po+mij)
•
Prawy Brzeg Wisły /poprzednia ...
(po+mij)
•
Pręgowo Żuławskie
(ład)
•
Przegalina
(po+ład)
•
Przejazdowo
(po+ład)
•
Przystanek 1
(po)
•
Przystanek 10
(po)
•
Przystanek 11
(po)
•
Przystanek 12
(po)
•
Przystanek 13
(po)
•
Przystanek 14
(po)
•
Przystanek 2
(po)
•
Przystanek 3
(po)
•
Przystanek 4
(po)
•
Przystanek 5
(po)
•
Przystanek 6
(po)
•
Przystanek 7
(po)
•
Przystanek 8
(po)
•
Przystanek 9
(po)
•
Ptaszków
(ład)
•
Rakowiska
(po)
•
Rakowo
(po)
•
Rusinowo Wąskotorowe
(st)
•
Rybina
(po+ład)
•
Ryczewo
(po)
•
Siecie /poprzednia lokalizacja...
(po+ład)
•
Skład Nowy Dwór Gdański
(bsz)
•
Słupsk Przystanek Osobowy
(po+mij)
•
Słupsk Wąskotorowy
(st)
•
Solnica
(po+ład)
•
Stara Kościelnica
(ład)
•
Stara Kościelnica Pole
(ład)
•
Stara Kościelnica Szosa
(ład)
•
Stara Wisła
(po+ład)
•
Stare Pole Wąskotorowe
(st)
•
Stegna Gdańska
(po+mij)
•
Stegna Morska
(po)
•
Stegna PKS
(po)
•
Stegna Pole
(po)
•
Suchowo
(po)
•
Suchy Dąb
(po+ład)
•
Szaleniec
(ład)
•
Szawałd Odgałęzienie
(rozj)
•
Szawałd Wieś
(ład)
•
Szawałdzkie Pole
(ład)
•
Szewce Gdańskie
(po)
•
Szlagnowo
(po+ład)
•
Szprudowo
(ład)
•
Sztutowo
(po+ład)
•
Sztutowo Muzeum
(po)
•
Sztutowo Odgałęzienie
(rozj)
•
Sztutowo Port
(ład)
•
Świbno
(po+ład)
•
Świerki Gdańskie
(po+ład)
•
Świerki Ładownia
(ład)
•
Świerki Odgałęzienie
(rozj)
•
Świerki Pole
(ład)
•
Świerki Wieś
(ład)
•
Świetliki
(po+ład)
•
Tragamin
(po+ład)
•
Trampowo Odgałęzienie
(rozj)
•
Trępnowy
(po+ład)
•
Trępnowy Odgałęzienie
(rozj)
•
Tropiszewo
(ład)
•
Tropiszewo Odgałęzienie
(rozj)
•
Trutnowy
(po+ład)
•
Tuja
(po)
•
Tuja Mleczarnia
(po)
•
Tujsk
(po+ład)
•
Tujskie Pole
(po)
•
Wężownica
(po+mij+ład)
•
Wielkie Gronowo
(po+ład)
•
Wielkie Gronowo Przystanek
(po)
•
Wielkie Walichnowy
(st)
•
Wiślina
(po+ład)
•
Wiśliny
(po+ład)
•
Wolinia
(po+ład)
•
Wróblewo Gdańskie
(po)
•
Wykosowo /poprzednia lokalizac...
(po+ład)
•
Żelazo
(po+ład)
•
Żuławki Południowe
(ład)
•
Żuławki Północne
(ład)
===== Miejsca historyczne =====
•
Miejsce Historyczne 201/10
(mh)
•
Miejsce Historyczne 201/11
(mh)
•
Miejsce Historyczne 201/2
(mh)
•
Miejsce Historyczne 201/3
(mh)
•
Miejsce Historyczne 201/4
(mh)
•
Miejsce Historyczne 201/5
(mh)
•
Miejsce Historyczne 201/6
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202a/1
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202a/2
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/10
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/11
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/12
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/13
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/14
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/15
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/2
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/3
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/4
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/5
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/6
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/7
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/8
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202b/9
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202c
(mh)
•
Miejsce Historyczne 202d
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/10
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/11
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/12
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/13
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/14
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/15
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/16
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/17
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/18
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/5
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/6
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/7
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/8
(mh)
•
Miejsce Historyczne 207/9
(mh)
•
Miejsce Historyczne 211/1
(mh)
•
Miejsce Historyczne 211/2
(mh)
•
Miejsce Historyczne 212/1
(mh)
•
Miejsce Historyczne 212/2
(mh)
•
Miejsce Historyczne 212/3
(mh)
•
Miejsce Historyczne 212/4
(mh)
•
Miejsce Historyczne 212/5
(mh)
•
Miejsce Historyczne 212b
(mh)
•
Miejsce Historyczne 215/1
(mh)
•
Miejsce Historyczne 215/2
(mh)
•
Miejsce Historyczne 215/3
(mh)
•
Miejsce Historyczne 215/4
(mh)
•
Miejsce Historyczne 215c
(mh)
•
Miejsce Historyczne 218
(mh)
•
Miejsce Historyczne 227a
(mh)
•
Miejsce Historyczne 230
(mh)
•
Miejsce Historyczne 233
(mh)
•
Miejsce Historyczne 235/1
(mh)
•
Miejsce Historyczne 235/2
(mh)
•
Miejsce Historyczne 235/3
(mh)
•
Miejsce Historyczne 248/1
(mh)
•
Miejsce Historyczne 248/2
(mh)
•
Miejsce Historyczne 248/3
(mh)
•
Miejsce Historyczne 248/4
(mh)
•
Miejsce Historyczne 405/2
(mh)
•
Miejsce Historyczne 405/3
(mh)
•
Miejsce Historyczne 5001/1
(mh)
•
Miejsce Historyczne 5001/2
(mh)
•
Miejsce Historyczne 5008
(mh)
•
Miejsce Historyczne 5011
(mh)
•
Miejsce Historyczne 722
(mh)
Dron •
Dokumentacja fotograficzna dla 1 z 910 punktów (0,11%)
0,28% (1)
99,72% (361)
Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 •
www.atlaskolejowy.net
• Copyright
©
2005-2024
H.Waguła
,
S.Fedorowicz
&
R.Ślęzok
• On-Line: (41453226 / 19319 / 10657 / 3949 / 10497.15)