polski český Deutsch

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice gr. p. [PL/DE]
Linia 3c
Podstolice - Miejsce Historyczne 3/2
Linia 3d
Poznań Wschód - Poznań Kobylepole
Linia 3e
Miejsce Historyczne 3/3 - Poznań Główny
Linia 3f
Poznań Główny - Miejsce Historyczne 351/1
Linia 3g
Poznań Główny - Miejsce Historyczne 272
Linia 3h
Poznań Górczyn - Poznań Główny
Linia 14
Łódź Kaliska - Zasieki gr. p. [PL/DE]
Linia 14a
Miejsce Historyczne 14/1 - Skalmierzyce
Linia 14b
Miejsce Historyczne 14/2 - Ostrów Wielkopolski
Linia 14c
Ostrów Wielkopolski - Miejsce Historyczne 14b
Linia 14d
Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie I - Ostrów Wielkopolski Odgałęzienie II
Linia 14e
Karzec - Domachowo
Linia 18
Kutno - Piła Główna
Linia 131
Chorzów Batory - Tczew
Linia 181
Herby Nowe - Oleśnica
Linia 203
Tczew - Kostrzyn gr. p. [PL/DE]
Linia 206
Inowrocław Rąbinek - Drawski Młyn
Linia 206c
Lubasz k/Czarnkowa Odgałęzienie - Bzowo Goraj Odgałęzienie
Linia 210a
Czaplinek - Jastrowie
Linia 239
Mogilno - Orchowo
Linia 240
Świecie n/Wisłą - Złotów
Linia 271
Wrocław Główny - Poznań Główny
Linia 272
Kluczbork - Poznań Główny
Linia 272a
Poznań Starołęka - Poznań Starołęka R87
Linia 272b
Poznań Starołęka - Poznań Malta
Linia 273
Wrocław Główny - Szczecin Główny
Linia 281
Oleśnica - Chojnice
Linia 281a
Krotoszyn - Miejsce Historyczne 14/4
Linia 281b
Orzechowo - Orzechowo Port
Linia 307
Namysłów - Kępno
Linia 351
Poznań Główny - Szczecin Główny
Linia 351b
Krzyż - Miejsce Historyczne 351/2
Linia 352
Swarzędz - Poznań Starołęka
Linia 353
Poznań Wschód - Skandawa gr. p. [PL/RU]
Linia 354
Poznań Główny PoD - Piła Główna
Linia 355
Ostrów Wielkopolski - Grabowno Wielkie
Linia 356
Poznań Wschód - Bydgoszcz Główna
Linia 357
Sulechów - Luboń k/Poznania
Linia 358a
Miejsce Historyczne 358 - Zbąszyń
Linia 359
Leszno - Zbąszyń
Linia 360
Jarocin - Kąkolewo
Linia 361
Puszczykówko - Osowa Góra
Linia 362
Kobylin - Legnica Północna
Linia 362a
Krzelów - Leszno Dworzec Mały
Linia 363
Rokietnica - Skwierzyna
Linia 366
Miejska Górka - Kościan
Linia 367a
Zbąszyń - Miejsce Historyczne 367/2
Linia 368
Szamotuły - Międzychód
Linia 369
Mieszków - Czempiń
Linia 371
Wolsztyn - Żagań
Linia 372
Bojanowo - Odrzycko
Linia 373
Międzychód - Zbąszyń
Linia 374
Bzowo Goraj - Piła Główna
Linia 376
Kościan - Opalenica
Linia 377
Gniezno Winiary - Sława Wielkopolska
Linia 378
Gołańcz - Chodzież
Linia 381
Oborniki Wielkopolskie - Wronki
Linia 382
Koźmin Wielkopolski - Piaski Wielkopolskie
Linia 383
Ostrzeszów - Namysłaki
Linia 385
Janowiec Wielkopolski - Skoki
Linia 388
Konin - Kazimierz Biskupi
Linia 388a
Miejsce Historyczne 388 - Cukrownia Gosławice
Linia 390
Miejska Górka - Pakosław
Linia 391
Ociąż - Kucharki
Linia 391a
Kotowiecko - Głóski
Linia 392
Pleszew - Pleszew Miasto
Linia 394
Poznań Krzesiny - Kobylnica
Linia 395
Zieliniec - Kiekrz
Linia 403
Piła Północ - Ulikowo
Linia 403a
Wałcz - Złotów
Linia 405
Piła Główna - Ustka
Linia 405a
Jastrowie - Węgierce
Linia 405c
Piła Północ - Miejsce Historyczne 405/1
Linia 410
Grzmiąca - Kostrzyn
Linia 412
Wałcz - Krzyż
Linia 808a
Września - Miejsce Historyczne 808
Linia 5020 (wąsk.)
Trzeciewnica - Liszkowo Rozgraniczenie
Linia 5020c (wąsk.)
Mrozowo - Żelazno Wyrzyskie
Linia 5021 (wąsk.)
Radzicz Rozgraniczenie - Zakłady Przemysłowe
Linia 5021a (wąsk.)
Dąbrówka Wyrzyska - Liszkówko II
Linia 5021b (wąsk.)
Falmierowo Odgałęzienie - Dobrzyniewo
Linia 5022 (wąsk.)
Białośliwie Wąskotorowe - Witosław Wąskotorowy
Linia 5022a (wąsk.)
Białośliwie Wąskotorowe - Białośliwie Port
Linia 5023 (wąsk.)
Czajcze - Kocik Młyn
Linia 5024 (wąsk.)
Żnin Wąskotorowy - Ośno Wąskotorowe
Linia 7001 (wąsk.)
Poznań Kobylepole - Zaniemyśl
Linia 7001a (wąsk.)
Poznań Kobylepole Wąskotorowe - Miejsce Historyczne 7001/2
Linia 7002 (wąsk.)
Tulce - Kruszewnia
Linia 7003 (wąsk.)
Krerowo - Klony
Linia 7004 (wąsk.)
Połażejewo Odgałęzienie - Mystki
Linia 7005 (wąsk.)
Żabikowo Odgałęzienie - Jaszkowo
Linia 7006 (wąsk.)
Annopole Odgałęzienie - Czarnotki
Linia 7007 (wąsk.)
Szewce Odgałęzienie - Gowarzewo
Linia 7008 (wąsk.)
Krerowo Odgałęzienie - Kleszczewo Wielkopolskie
Linia 7009 (wąsk.)
Chwałkowo Wąskotorowe - Brodowo
Linia 7010 (wąsk.)
Opalenica Wąskotorowa - Komorowo Wielkopolskie
Linia 7011 (wąsk.)
Rudniki Dwór I - Sędziny
Linia 7012 (wąsk.)
Nowy Tomyśl Wąskotorowy - Duszniki Wielkopolskie
Linia 7013 (wąsk.)
Śliwno - Turowo Wielkopolskie
Linia 7014 (wąsk.)
Września Wąskotorowa - Arcugowo Odgałęzienie
Linia 7015 (wąsk.)
Mierzewo - Stanisławowo
Linia 7015a (wąsk.)
Królewiec Odgałęzienie - Królewiec
Linia 7016 (wąsk.)
Grotkowo - Czeluścin Wąskotorowy
Linia 7017 (wąsk.)
Września Wąskotorowa - Pyzdry
Linia 7017a (wąsk.)
Borzykowo Odgałęzienie - Borzykowo Południowe
Linia 7018 (wąsk.)
Żółcz Odgałęzienie - Czerniejewo Wąskotorowe
Linia 7019 (wąsk.)
Zieliniec - Bieganowo Wielkopolskie
Linia 7020 (wąsk.)
Zieliniec - Krzywa Góra Wielkopolska
Linia 7021 (wąsk.)
Żydowo Wąskotorowe - Gorazdowo
Linia 7022 (wąsk.)
Gniezno Wąskotorowe - Sławoszewek
Linia 7023 (wąsk.)
Niechanowo - Mielżyn
Linia 7024 (wąsk.)
Sławoszewek - Wilczyn
Linia 7024a (wąsk.)
Cegielnia - Miejsce Historyczne 7024
Linia 7025 (wąsk.)
Konin Wąskotorowy - Jabłonka Słupecka
Linia 7025a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 7025 - Konin Czarków
Linia 7025b (wąsk.)
Pątnów Mały - Cukrownia Gosławice
Linia 7026 (wąsk.)
Złotków - Jabłonka Słupecka
Linia 7027 (wąsk.)
Koło Wąskotorowe /poprzednia lokalizacja 2/ - Dąbie Kolskie
Linia 7028 (wąsk.)
Aleksandrów Kujawski Wąskotorowy - Sompolno
Linia 7033 (wąsk.)
Sompolno - Koło Wąskotorowe
Linia 7033a (wąsk.)
Wierzbie - Zaryń
Linia 7033b (wąsk.)
Miejsce Historyczne 7033 - Koło Odgałęzienie
Linia 7034 (wąsk.)
Sompolno - Sławoszewek
Linia 7034a (wąsk.)
Półwiosek - Cukrownia Gosławice
Linia 7034b (wąsk.)
Miejsce Historyczne 7034 - Jabłonka Słupecka
Linia 7034c (wąsk.)
Miejsce Historyczne 7034a/1 - Miejsce Historyczne 7034a/2
Linia 7036 (wąsk.)
Głaznów Odgałęzienie - Dzierzbice Kutnowskie
Linia 7037 (wąsk.)
Most Krzewie - Krzewata
Linia 7039 (wąsk.)
Włocławek Wąskotorowy - Przystronie
Linia 7043 (wąsk.)
Boniewo - Krośniewice
Linia 7044 (wąsk.)
Rakoniewice Wąskotorowe - Krzywiń
Linia 7044a (wąsk.)
Stare Bojanowo Wąskotorowe - Stare Bojanowo Osobowe
Linia 7044b (wąsk.)
Stare Bojanowo Odgałęzienie - Stare Bojanowo Przeładownia
Linia 7045 (wąsk.)
Wielichowo Odgałęzienie - Ujazd Wielkopolski Wąskotorowy
Linia 7046 (wąsk.)
Witaszyce Wąskotorowe - Zagórów
Linia 7047 (wąsk.)
Twardów Mijanka - Czermin
Linia 7048 (wąsk.)
Sucha Wąskotorowa - Komorze
Linia 7049 (wąsk.)
Grabina - Trąbczyn
Linia 7050 (wąsk.)
Przybysław - Lgów
Linia 7051 (wąsk.)
Krotoszyn Wąskotorowy - Broniszewice
Linia 7052 (wąsk.)
Opatówek Wąskotorowy - Żelazków
Linia 7053 (wąsk.)
Kalisz Wąskotorowy - Turek
Linia 7054 (wąsk.)
Borków Odgałęzienie - Russów
Linia 7055 (wąsk.)
Wrocław Wąskotorowy - Sulmierzyce
Linia 7099 (wąsk.)
Maltanka - Zwierzyniec
Linia KG1
Elektrownia - Adamów
Linia KG2
Warenka - Bogdałów
Linia KG3
Elektrownia - Ignacew



353 Poznań Wschód - Skandawa gr. p. [PL/RU]
Wykaz linii D29: 353 Poznań Wschód - Skandawa
Otwarcie ruchu 1872.05.26 Poznań Wschód - Inowrocław (OSE) 1873.03.25 Inowrocław - Toruń Główny (OSE) 1873.08.15 Toruń Główny - Toruń Wschodni /poprzednia lokalizacja/ (KO) 1871.11.20 Toruń Wschodni /poprzednia lokalizacja/ - Jabłonowo Pomorskie (KO) [7,35 M] 1872.12.01 Jabłonowo Pomorskie - Ostróda (KO) 1873.08.15 Ostróda - Olsztyn Główny (KO) 1872.12.01 Olsztyn Główny - Czerwonka (AIE) 1871.11.27 Czerwonka - granica państwa (AIE) [Gerdauen-Rothfliess 8,31 M]
Uruchomienie drugiego toru 1910 Poznań Wschód - Pobiedziska (KPEV) [data przybliżona] 1915 Poznań Wschód - Toruń Miasto (kkHB) 1892 Toruń Miasto R202 - Jabłonowo Pomorskie (KPEV) 1893 Jabłonowo Pomorskie - Korsze (KPEV) [data przybliżona]
Elektryfikacja 1976.12.14 Poznań Wschód - Inowrocław (PKP) 1983.12.20 Inowrocław - Toruń Główny (PKP) 1987.10.16 Toruń Główny - Iława Główna (PKP) 1988.10.03 Iława Główna - Olsztyn Główny (PKP) 1990.12.18 Olsztyn Główny - Korsze (PKP)
Szerokość toru:1435mm
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 


0.00st (zs)65 Poznań Wschód (PW)33d356 


3.21pe79Bogucin


4.64po86Ligowiec


7.72st91Kobylnica (Ko)394 


10.74pe98Uzarzewo


14.39po+podt97Biskupice Wielkopolskie (Bc)


17.38po95Promno


19.19po102Pobiedziska Letnisko


21.79st108Pobiedziska (Pb)


27.76po112Lednogóra


28.80odst113Lednogóra


32.03po118Fałkowo (Fk)


35.97st118Pierzyska (Pr)


39.45odst116Mnichowo


43.53dgd-(EBD Posen/EBD Bromberg 1895 - 1920)


44.69st122 Gniezno (Gn)281 7022 


47.83mij119Arkuszewo


50.79odst117Wierzbiczany


52.68po116Jankowo Dolne


53.71dgd-(Zachodnia DOKP/Północna DOKP 1975 - 1999)


54.34odst120Jankowo Dolne


55.47pe122Wymysłowo Górne


60.35st (zs)120Trzemeszno (Tr)


63.96pe119Lubin Kujawski


68.34st [LCS]108Wydartowo (Wd)


68.35gw-granica województwa


71.55pe101Chabsko


74.38st98 Mogilno (Mg)231238239 


78.79pe104Sandowo


82.99st112Kołodziejewo (Kj)


87.44pe90Broniewice


~88.70po91Janikowo Jezioro


89.84st91Janikowo (Ji)


93.00dgd-(DOKP Poznań/DOKP Gdańsk 1958 - 1975)


95.70podg84 Dziarnowo (Dz)206 


100.95st88 Inowrocław (In)131206a231a742 


103.57pe+ład85Kłopot


106.83st89Więcławice (Wc)


108.94ład83Szadłowice


111.52st83Wierzchosławice (We)


115.18st85Gniewkowo (Gi)


118.22bsz78ceg. Michałowo


121.00po82Suchatówka


122.40dgd-(DOKP Poznań/DOKP Gdańsk do 1958)


124.42podt80Chorągiewka (Ch)


128.00dgd-(RBD Posen/RBD Danzig 1939 - 1945)


128.64pe66Glinki


130.56podg55 Nieszawka (Na)734 


135.42st45 Toruń Główny (Tr)18734735A 


137.14po+podt49 Toruń Miasto (TMi)207a353a 


137.47tunel49Tunel (51 m) - Toruński


~137.58rozj49Toruń Miasto R202


⇑ ~138.46mh50 Miejsce Historyczne 353207a 


139.09st [LCS]64 Toruń Wschodni (TrW)27207246353c 


~141.98po69Toruń Elana27 


142.29pe71Rubinkowo


145.14st86Papowo Toruńskie (PT)


149.92po+podt+ład90Turzno (Tn)


153.41pe91Kamionki


154.29po91Kamionki Jezioro


156.97po+ład93Rychnowo Wielkie


161.47st92 Kowalewo Pomorskie (KP)209 


162.44dgd-(EBD Bromberg/EBD Danzig 1895 - 1920)


164.07pe94Pływaczewo


168.60po96Zieleń (Zl)


175.03st102 Wąbrzeźno (Wb)264 


180.14pe105Zaskocz


184.34po+podt100Książki (Ks)


190.07pe94Budziszewo


193.94st94 Jabłonowo Pomorskie (JP)208232 


198.12pe100Bug Góralski


199.35gw-granica województwa


202.56po+podt101Ostrowite k/Jabłonowa (OJ)


207.45po101Lipinki (Lp)


213.04st100Biskupiec Pomorski (BP) Zdjęcia


218.11pe106Łąkorz


221.92st111Jamielnik (Jl)


223.00dgp-(Polska/Niemcy)


225.20pe117Wrzosy


229.67st [LCS]110 Iława Główna (Ił)9251 


231.60dgd-(DOKP Gdańsk/DOKP Olsztyn do 1962)


238.72st116Rudzienice Suskie (RS)


243.80po109Pikus


249.65st98 Samborowo (Sw)353e 


254.01dgd-(EBD Danzig/EBD Königsberg 1895 - 1920)


259.10st99 Ostróda (Or)257353f 


264.17po111Lubajny


267.28pe118Idzbark


268.95st122Stare Jabłonki (SJ)


276.67st131Biesal (Bs)


283.99po124Unieszewo (Ue)


289.41st135Naterki (Nt)


293.71pe121Dojtki (Dt)216 


294.32po125Olsztyn Dajtki216 


295.15pe123Olsztyn Sielska (OlS) Zdjęcia216 


296.70po122Olsztyn Zachodni216220 


298.89st130 Olsztyn Główny (Ol)216219220 


303.71po130Nikielkowo


307.77st137Łęgajny (Łg)


313.87st134Barczewo (Bc)


322.55po+ład142Wipsowo (Wp)


329.41st145 Czerwonka (Cz)223224 


337.57po155Górowo (Gr)


341.44po138Kolno


343.90mij124Wysoka Dąbrowa


351.50st85 Sątopy Samulewo (SS)221a261 


360.03po73Łankiejmy (Łk)


366.37st62 Korsze (Ko)38 


370.76po61Parys


374.65st43 Drogosze353g 


378.54po47Modgarby


379.03mij+rozj48 Anielin (An)353h 


381.26st52 Skandawa (Sk)353i 


385.88stt51 Wielewo (Wl)205 


388.33pe52Michałkowo [Lms]


389.06gp granica państwa ⋙ RU R04 


Ostatnia edycja strony: 2024.02.24 - 19:20:18

Atlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (43744192 / 19991 / 16449 / 4039 / 10830.45)