polski český Deutsch

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 61
Kielce Główne - Fosowskie
Linia 132
Bytom - Wrocław Główny
Linia 136
Kędzierzyn Koźle - Opole Groszowice
Linia 137
Katowice - Legnica
Linia 137e
Nysa - Ścinawa Mała
Linia 137f
Nysa Miasto - Miejsce Historyczne 137e
Linia 137g
Otmuchów - Dziewiętlice
Linia 137h
Miejsce Historyczne 137/1 - Miejsce Historyczne 137/2
Linia 143
Kalety - Wrocław Popowice WP2
Linia 143b
Kluczbork - Miejsce Historyczne 767
Linia 144
Tarnowskie Góry - Opole Główne
Linia 151
Kędzierzyn Koźle - Chałupki gr. p. [PL/CZ]
Linia 174
Kędzierzyn Koźle - Kędzierzyn Koźle Port
Linia 175
Kłodnica - Kluczbork
Linia 177
Racibórz - Pietrowice Głubczyckie gr. p. [PL/CZ]
Linia 181
Herby Nowe - Oleśnica
Linia 194
Pietrowice Wielkie - Kietrz
Linia 195
Kędzierzyn Koźle Zachodnie - Baborów
Linia 196
Olesno Śląskie - Praszka
Linia 196a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 196/1 - Pawłowice Gorzowskie
Linia 199
Rudziniec Gliwicki - Kędzierzyn Koźle KKA
Linia 272
Kluczbork - Poznań Główny
Linia 277
Opole Groszowice - Wrocław Brochów
Linia 280
Opole Groszowice - Opole Główne
Linia 287
Opole Zachodnie - Nysa
Linia 288
Nysa - Brzeg
Linia 293
Jełowa - Kluczbork
Linia 294
Głubczyce - Racławice Śląskie
Linia 297
Nowy Świętów - Głuchołazy Zdrój
Linia 300
Opole Główne - Opole Wschodnie
Linia 301
Opole Główne - Namysłów
Linia 304
Brzeg - Łagiewniki Dzierżoniowskie
Linia 306
Gogolin - Prudnik
Linia 307
Namysłów - Kępno
Linia 313
Otmuchów - Przeworno
Linia 317
Bukowa Śląska - Syców
Linia 321
Grodków Śląski - Głęboka Śląska
Linia 325
Baborów - Pilszcz gr. p. [PL/CZ]
Linia 328
Nysa - Kałków Łąka
Linia 328a
Nysa Dworzec Mały - Miejsce Historyczne 328
Linia 329
Szydłów - Lipowa Śląska
Linia 332
Nowy Świętów - Sławniowice Nyskie
Linia 333
Głuchołazy - Pokrzywna gr. p. [PL/CZ]
Linia 338
Fosowskie - Dobrodzień
Linia 343
Głuchołazy - Głuchołazy gr. p. [PL/CZ]
Linia 345
Opole Wschodnie - Opole Port
Linia 7058 (wąsk.)
Wieluń Dąbrowa Wąskotorowy - Praszka Zawisna
Linia P301
Kotlarnia - Klara
Linia P302
Kotlarnia - Boguszowice
Linia P303
Kotlarnia - Korzonek
Linia P304
Kotlarnia - KWK Szczygłowice



Województwo opolskie

Państwo: Polska • Stolica jedn. administracyjnej: Opole • Powierzchnia: 9.412 km2

Alfabetyczny spis stacji i przystanków

===== Punkty na linii normalnotorowej =====
Baborów (st)
Bąków (st)
Bernacice (po)
Biała (ład)
Biała Nyska (po+ład)
Biała Prudnicka (ład)
Biedrzychowice (pe)
Bierawa (st)
Biestrzykowice (po)
Biskupice k/Kluczborka (po)
Biskupów (sth)
Blachownia (pe)
Błachów (ład)
Błotnica Strzelecka (po+podt)
Bolko (podg) Zdjęcia
Bolko (pe)
Borki (pe)
Borkowice (po)
Boroszów (po+ład)
Borucice (po)
Brzeg (st)
Brzeska Wieś (mij)
Brzezina (mij+ład)
Brzeziny (pe)
Budziszowice (po)
Bukowa Śląska (st)
Bukowo (po)
Buków Jodłów (po+ład)
Burgrabice (po)
Byczyna Kluczborska (st)
Cegielnia Głuchołazy ceg. (bsz)
Cegielnia Łączki ceg. (bsz)
Chocianowice (odst)
Chróścice (po)
Chróścina Nyska (po+ład)
Chróścina Opolska (po)
Chrząstowice (po+mij)
Ciepłownia Namysłów ciepł. (bsz)
Ciepłownia Opole Wschodnie ciepł. (bsz)
Cieszanowice (st)
Czarnowąsy (podg)
Czerwonków (po)
Czeska Wieś (po)
Dąbrowa Namysłowska (po+ład)
Dąbrowa Niemodlińska (po+podt)
Dębska Kuźnia (po)
Długomiłowice (st)
Dłużnica (po)
Dobrodzień (st)
Dobrzeń Wielki (st)
Domaszowice (st)
Duczów Wielki (mij)
Dytmarów (po+ład)
Dziergowice (po+podt)
Dzierżysławice (pe)
Dziewiętlice (st)
Elektrownia Opole (stt)
Fabryka Mebli Głuchołazy mebl. (bsz)
Fosowskie (st)
Gałązczyce (st)
Głogówek (st)
Głubczyce (po+ład)
Głubczyce Las (po)
Głuchołazy (st)
Głuchołazy Centrum (po)
Głuchołazy Miasto (po)
Głuchołazy Zdrój (po+mij)
Głuszyna (sth)
Gogolin (st)
Gołkowice (pe)
Gorzów Śląski (sth)
Goszczowice (po)
Goszczyce (podg)
Goświnowice (st)
Gotartów (podg)
Górażdże (st)
Gracze (po+ład)
Gręboszów (po)
Grodków Śląski (po+ład)
Grodziec Niemodliński (po)
Groszowice (pe)
Grotowice (pe)
Grudzice (pe)
Grzędzin Kozielski (po)
Hajduki Nyskie (po+ład)
J&S Energy Skarbimierz paliw. (bsz)
Jaborowice (sth)
Jadwisin (pe)
Jamki (pe)
Jamy (po+ład)
Janinów (st)
Jasienica Dolna (po)
Jasiona (po+odst)
Jastrzębie Śląskie (po+ład)
Jaworzno k/Wielunia (po)
Jełowa (po+ład+rozj)
Jędrzychów (pe)
Józefówek (po)
Kabachy (pe)
Kadłub (po)
Kałków Łąka (po+ład)
Kały (po+ład)
Kamienna Namysłowska (po+ład)
Karłowice (st)
Kędzierzyn Blachownia Śląska (po)
Kędzierzyn Koźle (pz)
Kędzierzyn Koźle Azoty (po)
Kędzierzyn Koźle Lokomotywowni... (ps)
Kędzierzyn Koźle Port (po+ład)
Kędzierzyn Koźle Port KKP4 (podg)
Kędzierzyn Koźle R330 (rozj)
Kędzierzyn-Koźle (st)
Kędzierzyn-Koźle Port KKP (pe)
Kędzierzyn-Koźle Przystanek (po)
Kędzierzyn-Koźle Zachodnie (po+podt+ład)
Kępnica (po+ład)
Kielcza (st)
Kietrz (po+ład)
Kluczbork (st)
Kłodnica (podg)
Kłodobok (st)
Koks (podg)
Kolonowskie (po)
Komprachcice (po+ład)
Koperniki (po+ład)
Korzonek (stt)
Kostów (st)
Kotlarnia (stt)
Kotórz Mały (po)
Kozice (pe)
Kozłowice (po+ład)
Krapkowice (po+ład)
Krapkowice Otmęt (po)
Krasiejów (po)
Krobusz (po+ład)
Krzywizna (st)
Kubice (po)
Kubice (nowa lokalizacja) (po)
Kujakowice (pe)
Kuniów (podg)
Kunów (pe)
Laskowice (pe)
Laskowice Oleskie (po)
Lasowice Małe Oleskie (po)
Leśnica (st) Zdjęcia
Leśniczówka (stt)
Lewin Brzeski (st)
Ligota Dolna (podg)
Lipki (po)
Lipowa Śląska (po)
Lubiatów (pe)
Lubieszów (pe)
Lubrza (sth)
Lubrza (pe)
Ludmierzyce (po+ład)
Łambinowice (st)
Łącznik (sth)
Łąki Kozielskie (sth)
Łomnica (pe)
Łosiów (po)
Łowkowice (sth)
Łukowice Brzeskie (po+ład)
Maciejowice (po+ład)
Maciowakrze (po)
Malino (pe)
Małujowice (po+ład)
Mańczok (po+ład)
Mańkowice (po)
Marcelin (pe)
Mąkoszyce (po+ład)
Mechnice (pe)
Meszno Nyskie (po+ład)
Mokre Głubczyckie (po)
Moszna (po)
Murów (po+ład)
Myśliczyn (po)
Myślina Lubliniecka (po+ład)
Namysłów (st)
Nasiedle (po+ład)
Niemodlin (po)
Niezdrowice met. (podt)
Nowa Cerekwia (po)
Nowa Wieś (podg)
Nowa Wieś Oleska (po+ład)
Nowa Wieś Oleska /poprzednia l... (po+ład)
Nowy Las (po)
Nowy Świętów (st)
Nysa (st)
Nysa Dworzec Mały (st)
Nysa Miasto (po+mij)
Nysa Nowy Świat (po+ład)
Nysa Przedmieście (po)
Nysa Wschodnia (po)
Ochodze (ład)
Ogonów (po+ład)
Okoły (po)
Olesno Śląskie (st)
Olszanka (po)
Olszanka /poprzednia lokalizac... (po)
Opole Borki (po)
Opole Chmielowice (po)
Opole Czarnowąsy (st)
Opole Główne (st)
Opole Gosławice (po+ład)
Opole Groszowice (st)
Opole Grotowice (po)
Opole Port (ład)
Opole Północne (ład)
Opole Warsztaty (ps)
Opole Wschodnie (st)
Opole Zachodnie (st)
Opole Zachodnie (podt)
Opole Zachodnie OpZ2 (podg)
Ortowice (stt)
Osiek Grodkowski (ład)
Osiny (ład)
Osowiec Przystanek (po)
Osowiec Śląski (po)
Otmice (st)
Otmuchów (st)
Otmuchów Cukrownia (po+bsz)
Otmuchów Jezioro (po)
Ozimek (st)
Paczków (st)
Pakosławice (po)
Papiernia Głuchołazy pap. (bsz)
Papiernia Rudawa 1 pap. (bsz)
Papiernia Rudawa 2 pap. (bsz)
Pawłowice Dolne (po)
Pawłowice Gorzowskie (po+ład)
Pawłowice Namysłowskie (sth)
Pawłowiczki (po)
Pielgrzymowice (pe)
Pietrowice Głubczyckie (po)
Pilszcz (po+ład)
Pludry (st)
Podkamień (po)
Podkamień drog. (bsz)
Pokój (po+ład)
Pokrzywna (sth)
Pokrzywnica (po)
Polska Cerekiew (po+ład)
Polska Nowa Wieś (po)
Popielów (st)
Poznowice (pe)
Praszka (st)
Prudnik (st)
Przecza (po)
Przełęk (po)
Przywory Opolskie (st)
Racławice Śląskie (st)
Radawie (pe)
Radoszowice (po)
Radoszowice Wschód (ład)
Radzikowice (po)
Raków Śląski (po)
Raszowa (po)
Raszowa (podg)
Reńska Wieś (st)
Rogalice (st)
Roszkowice (pe)
Rozmierka (po+ład)
Rozwadza (ład)
Rudawa (podg)
Sady (po)
Skoroszyce (po)
Sławięcice (st)
Sławniowice Nyskie (po+ład)
Smardy (po)
Smardy (podg)
Smogorzów (po+ład)
Sowczyce (st)
Sowin (po)
Sporok (po+ład)
Staniszcze Małe (po)
Staniszcze Wielkie (po)
Stare Koźle (podg)
Stare Olesno (po+podt)
Stary Grodków (po)
Stary Las (podg)
Stary Świętów (pe)
Steblów (po)
Strzelce (pe)
Strzelce Opolskie (st)
Strzeleczki (sth)
Suchy Bór Opolski (po)
Sukowice (sth)
Szklary Grodkowskie (po+ład)
Szumirad (po)
Szybowice (po+pe)
Szybowice (pe)
Szydłowiec Śląski (po)
Szydłowiec Śląski /poprzednia ... (po)
Szydłów (st)
Szydłów Centrum (po)
Szymiszów (st)
Ściborzyce Małe (po)
Ścinawa Mała (po+ład)
Ścinawa Nyska (po+ład)
Śliwice Śląskie (po)
Średnia Wieś (pe)
Tarnowiec Brzeski (po)
Tarnów Opolski (st)
Tłustomosty (po)
Trzeboszowice Nyskie (po)
Tułowice (po)
Tuły (po)
Twardawa (st)
Walidrogi (pe)
Warmątowice (pe)
WBK 604 Jastrzębie wojsk. (bsz)
WBK Brzeg wojsk. (bsz)
WBK Paliwoda wojsk. (bsz)
Węża (po+ład)
Wierzbica Górna (po)
Wierzbięcice (po+ład)
Więckowice (po+ład)
Wilków Namysłowski (po)
Wojtowice (po+ład)
Wołczyn (st)
Wójcice (po)
Wyszków Śląski (po)
Zakłady Azotowe Kędzierzyn (stz)
Zalesie Śląskie (st)
Zawadzkie (st)
Zdzieszowice (st)
Zdzieszowice Koksownia chem. (pb)
Zębowice (st)
Zielina (sth)
Ziemiełowice (po)
Zimna Wódka (sth)
Zopowy Równe (po)
Żabczyce (po)
Żabieniec (podg)
Żędowice (po+ład) Zdjęcia
Żwirownia Kamieniec żwir. (bsz)


===== Punkty na linii wąskotorowej =====
Aleksandrów (po)
Jamy (mij)
Kowale (po)
Kozłowice /poprzednia lokaliza... (po+ład)
Pawłowice Górne (po+ład)
Praszka Wąskotorowa (po+ład)
Praszka Zawisna (po+ład)


===== Miejsca historyczne =====
Miejsce Historyczne 137/1 (mh)
Miejsce Historyczne 137/2 (mh)
Miejsce Historyczne 137e (mh)
Miejsce Historyczne 175 (mh)
Miejsce Historyczne 196/1 (mh)
Miejsce Historyczne 328 (mh)
Miejsce Historyczne 329a (mh)
Miejsce Historyczne 767 (mh)
Miejsce Historyczne 768 (mh)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Dokumentacja fotograficzna dla 3 z 352 punktów (0,85%)
1,02% (2)
98,98% (195)

Atlas Kolejowy Europy Środkowej • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (44512330 / 34585 / 30924 / 4065 / 10950.14)