polski český

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Linia 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice gr. p. [PL/DE]
Linia 3b
Kutno - Miejsce Historyczne 3/1
Linia 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Linia 11
Skierniewice - Łowicz Główny
Linia 12
Skierniewice - Łuków
Linia 14
Łódź Kaliska - Zasieki gr. p. [PL/DE]
Linia 15
Bednary - Łódź Kaliska
Linia 16
Łódź Widzew - Kutno
Linia 17
Łódź Fabryczna - Koluszki
Linia 17a
Łódź Fabryczna /poprzednia lokalizacja/ - Miejsce Historyczne 17
Linia 18
Kutno - Piła Główna
Linia 22
Tomaszów Mazowiecki - Radom Główny
Linia 24
Piotrków Trybunalski - Biały Ług
Linia 25
Łódź Kaliska - Dębica
Linia 33
Kutno - Brodnica
Linia 44
Mikołajów - Regny
Linia 53
Tomaszów Mazowiecki - Spała
Linia 131
Chorzów Batory - Tczew
Linia 146
Wyczerpy - Chorzew Siemkowice
Linia 181
Herby Nowe - Oleśnica
Linia 458
Łódź Fabryczna - Łódź Widzew R3
Linia 458a
Łódź Fabryczna /poprzednia lokalizacja/ R511 - Polesie Widzewskie
Linia 558
Skierniewice R24 - Skierniewice R402
Linia 1014 (wąsk.)
Rogów Osobowy Wąskotorowy - Biała Rawska
Linia 1015 (wąsk.)
Rawa Mazowiecka Odgałęzienie - Zdżary
Linia 1022 (wąsk.)
Piotrków Trybunalski Wąskotorowy - Tartak
Linia 7035 (wąsk.)
Ostrowy Wąskotorowe - Ozorków Centralny
Linia 7035a (wąsk.)
Miejsce Historyczne 7035 - Stryków Przeładownia
Linia 7036 (wąsk.)
Głaznów Odgałęzienie - Dzierzbice Kutnowskie
Linia 7037 (wąsk.)
Most Krzewie - Krzewata
Linia 7038 (wąsk.)
Franki - Opiesin
Linia 7043 (wąsk.)
Boniewo - Krośniewice
Linia 7058 (wąsk.)
Wieluń Dąbrowa Wąskotorowy - Praszka Zawisna



25 Łódź Kaliska - Dębica
♦♦♦♦ odc.: Sandomierz - Dębica: k.k.priv. Galizische Carl Ludwig-Bahn / Kolej galicyjska im. Karola Ludwika ♦♦♦♦
Wykaz linii D29: 25 Łódź Kaliska - Dębica
Archiwalny rozkład jazdy - 1946 Lato: 30 Łódź Kaliska / Łódź Fabryczna - Przeworsk 31 Rozwadów / Sandomierz - Rozalin Dęba / Dębica
Otwarcie ruchu 1903 Gałkówek - Żakowice Południowe (ŁŻD) 1941 Żakowice Południowe - Mikołajów (DRG) 1885.01.13 Mikołajów - Ostrowiec Świętokrzyski (IDŻD) [Koluszki - Ostrowiec Świętokrzyski] 1915.05.11 Ostrowiec Świętokrzyski - Sandomierz (PrŻD) 1887.10.30 Sandomierz - Dębica (CLB)
Uruchomienie drugiego toru 1943 Mikołajów - Tomaszów Mazowiecki (Ostb) 1979 Bodzechów - Dwikozy (PKP) 1981 Dwikozy - Zalesie Gorzyckie (PKP)
Zawieszenie ruchu pasaż. 2009.07.31 Tomaszów Mazowiecki - Skarżysko Kamienna (PKP) 2006.12.09 Ostrowiec Świętokrzyski - Sandomierz (PKP) 2008.12.12 Tarnobrzeg - Dębica (PKP) [ruch regionalny] 2009.08.31 Tarnobrzeg - Dębica (PKP) [ruch dalekobieżny]
Wznowienie ruchu pasaż. 2022.11.06 Łódź Kaliska - Łódź Kaliska Towarowa (PKP) [wznowienie ruchu po właściwej linii] 2012.12.09 Tomaszów Mazowiecki - Opoczno (PR) 2021.12.12 Opoczno - Skarżysko Kamienna (PR) 2009.12.13 Tarnobrzeg - Ocice (PKP) [pociągi do Rzeszowa bez postojów w Ocicach] 2022.11.06 Padew - Mielec (PR) 2020.09.01 Mielec - Dębica (PR)
Nacjonalizacja 1892.01.01 Sandomierz - Dębica (kkStB)
Elektryfikacja 1958.01.21 Łódź Kaliska - Bedoń (PKP) 1974.12.31 Żakowice Południowe - Tomaszów Mazowiecki (PKP) 1982.09.10 Skarżysko Kamienna - Wąchock (PKP) 1987.09.16 Wąchock - Ostrowiec Świętokrzyski (PKP) 1987.12.22 Ostrowiec Świętokrzyski - Sandomierz (PKP) 1989.12.15 Sandomierz - Chmielów (PKP)
Szerokość toru:1435mm
km osirodzajm.npmpunktpozostałe linie 


0.00st200 Łódź Kaliska (ŁK)1415 


1.22podg197 Łódź Kaliska Towarowa (ŁKT)539 


3.79po199Łódź Pabianicka


4.95bsz185chem. Zakłady Chemiczne Łódź


6.92st201 Łódź Chojny (ŁCh)540 


10.47rozj (zs)0 Łódź Olechów R3830 


11.18po219Łódź Olechów Wiadukt


12.16po220Łódź Olechów Zachód


14.78po219Łódź Olechów Wschód


15.03rozj (zs)0 Łódź Olechów R37541 


16.47rozj (zs)0 Łódź Olechów R91830 


18.05po212 Bedoń17 


21.00po226Justynów17 


24.20st (zs)219Gałkówek (G)17 


26.72dgd-(RBD Posen/OBD Warschau 1939 - 1945)


28.45po+podg (zs)209 Żakowice Południowe (ŻP)537 


33.15dgd-(OBD Warschau/OBD Krakau 1939 - 1945)


33.99stth198 Mikołajów (Mk)44534 


38.30dgd-(DOKP Warszawa/DOKP Lublin 1958 - 1975)


39.95po196Wykno (Wk)


42.10dgd-(DOKP Łódź/DOKP Lublin 1948 - 1958)


43.72po198Zaosie [Za]


47.69st193Skrzynki (Sk)


51.40mij185Cekanów [Ck]


55.70st163 Tomaszów Mazowiecki (TM)2253 


57.79dgd-(Centralna DOKP/Wschodnia DOKP 1984 - 1999)


61.39st178Jeleń (Jl)


67.40st190Bratków (Bt)


68.14po190Tomaszówek


72.89po192Szadkowice (Sd)


76.07po206Słomianka [So]


81.90st185Opoczno (On)


86.91mij192Sitowa (So)


87.42po190Sitowa


92.96po202Petrykozy (Pt)


95.89dgd-(Centralna DOKP/Wschodnia DOKP 1975 - 1984)


96.85gw-granica jednostki administracyjnej


96.87po214Ruda Białaczowska [Rb]


99.57stt219Nałęcz (Nł)


102.33po224Kornica


103.59po234Barycz [Bz]


105.65st238Końskie (Kn)


110.43mij255Wąsosz [Wz]


112.15po259Wąsosz Konecki


113.52mij260Stąporków [Sp]


115.14po266Czarniecka Góra [Cg]


119.16st268Stąporków (Sp)


123.41po282Wólka Plebańska (WPl)


128.27po282Sołtyków (So)


131.72po279Gilów


133.83st270Bliżyn (Bl)


137.60po259Brzask [Ww]


139.88mij247Bugaj (Bg)


141.14po242Skarżysko Milica [Bi]


142.50dgd-(DOKP Łódź/DOKP Lublin do 1948)


143.51st244 Skarżysko Kamienna (SK)8 


145.67podg234 Skarżysko Wschodnie (SKE)566 


146.20po233Skarżysko Kościelne


149.63po222Grzybowa Góra [Gg]


152.42po220Marcinków [Mo]


155.33st220Wąchock (Wh)


159.89po213 Starachowice [Ss]


161.69st207 Starachowice Wschodnie (SW)2012 


165.74po207Starachowice Michałów [Ml]


~167.39mh202 Miejsce Historyczne 25/1 25a 


168.99po205Styków Iłżecki


~171.47mh200 Miejsce Historyczne 25/2 25a 


172.74po190Brody Iłżeckie [Kl]


174.54odst187Brody


176.70po186Staw Kunowski [Kn]


179.70po185Nietulisko [Nk]


181.99st190Kunów (Kn)


184.95po190Boksycka [Bk]


189.12st174Ostrowiec Świętokrzyski (Ow)


193.56st170Bodzechów (Bch)


197.69po166Brzustowa Opatowska [Bs]


201.09po+ład172Ćmielów (Ćm)


204.81po197Drygulec [Mw]


207.10stt193Ożarów Cementownia (Oż)


209.25po202Jasice [Js]


214.72st205Jakubowice (Jk)


219.30po+mij200Pisary [Ps]


222.82po196Stary Garbów (SG)


226.44po+mij255Słupcza [Sz]


230.16st148Dwikozy (Dw)


~233.26mh148 Miejsce Historyczne 25/3 25b 


234.80po148Metan


235.42podt (zs)146Zalesie Gorzyckie (ZG)


~235.47mh146 Miejsce Historyczne 25/4 25b 


235.70gw-granica jednostki administracyjnej


237.21po+mij144Zalesie Gorzyckie (ZG)


238.99gw-granica jednostki administracyjnej


240.95st145 Sandomierz (Sn)78 


242.34gw-granica jednostki administracyjnej


244.83po146Wielowieś [Ws] Zdjęcia78 


248.50st149 Sobów (So) Zdjęcia74 


252.90st158Tarnobrzeg (Tb) Zdjęcia


257.53stth153 Ocice (Oc) Zdjęcia71 


259.61dgd-(DOKP Lublin/DOKP Kraków do 1975)


260.20st161 Chmielów (Chm) Zdjęcia70933 


263.19po153Dąbrowica Małopolska [Dm] Zdjęcia


267.78po+ład155Skopanie [Bs] Zdjęcia


269.11po155Baranów Sandomierski Zdjęcia


275.02st157 Padew (Pw) Zdjęcia79 


278.11dgd-(Wschodnia DOKP/Południowa DOKP 1975 - 1999)


279.35po160Jaślany (Js) Zdjęcia


282.66po162Tuszów Narodowy [Tn] Zdjęcia


286.11po163Chorzelów (Chl) Zdjęcia


287.55po165Chorzelów Południowy


291.93st175Mielec (Ml) Zdjęcia


293.30mij+ład171Mielec Południowy [Ms]


295.71po173Wojsław Zdjęcia


297.55po173Mielec Południowy


299.91st (zs)176Rzochów (Rw) Zdjęcia


302.41po177Rzemień [Rn] Zdjęcia


305.96po180Tuszyma [Pl] Zdjęcia


307.62po181Dąbie k/Dębicy (Db) Zdjęcia


310.74po184Pustków [Ps] Zdjęcia


312.17pe189Rudki


314.56st189Kochanówka Pustków (KP) Zdjęcia


317.38pe192Kozłów


318.90po193Pustynia


319.99po193Pustynia /poprzednia lokalizacja/ Zdjęcia


321.54stt193 Dębica Towarowa (DT)610 


323.77st (zs)196 Dębica (Db) Zdjęcia91 


Ostatnia edycja strony: 2024.01.15 - 14:26:28

Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2024 H.Waguła, S.Fedorowicz & R.Ślęzok • On-Line: (41096989 / 21816 / 20054 / 3933 / 10449.27)