polski česky

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 1
Warszawa Zachodnia - Katowice
Linia 3
Warszawa Zachodnia - Kunowice
Linia 3b
Kutno - Miejsce Historyczne 3/1
Linia 4
Grodzisk Mazowiecki - Zawiercie
Linia 11
Skierniewice - Łowicz Główny
Linia 12
Skierniewice - Łuków
Linia 14
Łódź Kaliska - Tuplice
Linia 15
Bednary - Łódź Kaliska
Linia 16
Łódź Widzew - Kutno
Linia 17
Łódź Fabryczna - Koluszki
Linia 17a
Łódź Fabryczna /poprzednia lokalizacja/ - Miejsce Historyczne 17
Linia 18
Kutno - Piła Główna
Linia 22
Tomaszów Mazowiecki - Radom
Linia 24
Piotrków Trybunalski - Zarzecze
Linia 25
Łódź Kaliska - Dębica
Linia 33
Kutno - Brodnica
Linia 44
Mikołajów - Regny
Linia 53
Tomaszów Mazowiecki - Spała
Linia 131
Chorzów Batory - Tczew
Linia 146
Wyczerpy - Chorzew Siemkowice
Linia 181
Herby Nowe - Oleśnica
Linia 458
Łódź Fabryczna - Łódź Widzew R3
Linia 458a
Łódź Fabryczna /poprzednia lokalizacja/ R511 - Polesie Widzewskie
Linia 558
Skierniewice R24 - Skierniewice R402
Linia 1014 (wąsk.)
Rogów Osobowy Wąskotorowy - Biała Rawska
Linia 1015 (wąsk.)
Rawa Mazowiecka Odgałęzienie - Zdżary
Linia 1022 (wąsk.)
Piotrków Trybunalski Wąskotorowy - Tartak
Linia 7035 (wąsk.)
Ostrowy Wąskotorowe - Ozorków Centralny
Linia 7035a
Ozorków Centralny - Stryków Przeładownia
Linia 7036 (wąsk.)
Głaznów Odgałęzienie - Dzierzbice Kutnowskie
Linia 7037 (wąsk.)
Most Krzewie - Krzewata
Linia 7038
Franki - Opiesin
Linia 7043 (wąsk.)
Boniewo - Krośniewice
Linia 7058 (wąsk.)
Wieluń Dąbrowa Wąskotorowy - Praszka Zawisna



Województwo łódzkie
Stolica kraju: Łódź • Obywateli: 2.488.417 • Powierzchnia: 18.219 km2Web: www.lodzkie.pl

Alfabetyczny spis stacji i przystanków

===== Punkty na linii normalnotorowej =====
Antoniów (po)
Arkadia (podg)
Azory (po)
Baby (st)
Bednary (st)
Bedoń (po)
Bełchatów (ład)
Bełchatów Miasto (po)
Bełchów (st)
Biała (po+ład)
Biała Pajęczańska (st)
Biała Rawska (podt)
Biały Ług (st)
Błaszki (st)
Bobrowniki (po)
Bobry (po)
Bogdanów (st)
Bogwidzowy (pe)
Bonarów (pe)
Borszewice (po+odst)
Bratków (st)
Bratoszewice (po)
Bratoszewice /poprzednia lokal... (po)
Brzeźnica n/Wartą (st)
Brzustów (po+mij)
Bukowiec (pe)
Cekanów (pe)
Chechło (po)
Chociszew (st)
Chociw Łaski (st)
Chorzepin (pe)
Chorzew Siemkowice (st)
Chropy (pe)
Chrusty (pe)
Chrusty Nowe (po)
Ciebłowice (po)
Czastary (st)
Czechy (pe)
Dąbrowice Skierniewickie (po)
Dęba Opoczyńska (st)
Dębina (pe)
Dionizów (podg)
Dobroń (po+odst)
Dobryszyce k/Radomska (po)
Domaniewice (st)
Domaniewice Centrum (po)
Drzewica (st)
Dubidze (po)
Działoszyn (st)
Dzietrzniki (po)
Fabryka Płyt Wiórowych Wierusz... drzew. (bsz)
Florek (stth)
Franki (pe)
Gajewniki (podg)
Gałkówek (st)
Gawrony (po)
Glinnik (po+mij)
Glinnik Wieś (po)
Głowno (st)
Gomunice (st)
Gorzędów (pe)
Gorzędów (po)
Gorzkowice (st)
Górki (pe)
Grabiszew (pe)
Grotniki (po)
Grudze (po)
Henryków (pe)
Huta (po)
Idzikowice (stt)
Jackowice (st)
Jarosty (po)
Jasionka (st)
Jasionna Łowicka (po)
Jeleń (st)
Justynów (po)
Kamień Łowicki (po)
Kamieńsk (po)
Kamion (pe)
Karolinów (pe)
Karsznice Lokomotywownia (ps)
Kaszewy (pe)
Kawęczyn (pe)
Kębliny (st)
Kęszyce (po)
Kiełczygłów (pe)
Kłudna (st)
Kobyła (pe)
Kolumna (po)
Koluszki (st)
Koluszki R145 (rozj)
Koluszki R155/R154 (podg)
Konewka drzew. (bsz)
Kosów (pe)
Kozuby (st)
Kraski (st)
Krężce (pe)
Krosnowa (po)
Krzewie (st)
Kustrzyce (po)
Kutno (st)
Kutno Azory (po)
Kutno Azory Lokomotywownia (po)
Kutno Zachód (ps)
Kutno Zachód Techniczna (ps)
Kwasków (pe)
Leszno (mij)
Lipce (pe)
Lipce Reymontowskie (po)
Luciążanka (po)
Łask (st)
Łaskowice (pe)
Łaznów (po)
Łęczyca (st)
Łowicz Główny (st)
Łowicz Główny ŁG1 (podg)
Łowicz Przedmieście (st)
Łódź Andrzejów (po+podt+ład)
Łódź Andrzejów Szosa (po)
Łódź Arturówek (po)
Łódź Chojny (st)
Łódź Dąbrowa (pb)
Łódź Dąbrowa (po)
Łódź Dąbrowa Przemysłowa (stt)
Łódź Fabryczna (st)
Łódź Fabryczna /poprzednia lok... (st)
Łódź Fabryczna /poprzednia lok... (rozj)
Łódź Kaliska (st)
Łódź Kaliska Towarowa (podg)
Łódź Lublinek (st)
Łódź Marysin (po+mij)
Łódź Niciarniana (po)
Łódź Niciarniana /poprzednia l... (po)
Łódź Olechów (stt)
Łódź Olechów R161 (rozj)
Łódź Olechów R3 (rozj)
Łódź Olechów R37 (rozj)
Łódź Olechów R82 (rozj)
Łódź Olechów R91 (rozj)
Łódź Olechów Wiadukt (po)
Łódź Olechów Wschód (po)
Łódź Olechów Zachód (po)
Łódź Pabianicka (po)
Łódź Radogoszcz (st)
Łódź Radogoszcz Wschód (po)
Łódź Radogoszcz Zachód (po)
Łódź Retkinia (po)
Łódź Stoki (po)
Łódź Warszawska (po)
Łódź Widzew (st)
Łódź Widzew Janów (ps)
Łódź Widzew R3 (rozj)
Łódź Żabieniec (st)
Łubno (ład)
Maków (po)
Małoszyce (pe)
Marchewki (pe)
Męcka Wola (po)
Męka (odst)
Miedniewice (podg)
Mikołajów (stth)
Mikołajów (po)
Milejów (po)
Mokra (po)
Moszczenica (po)
Mysłaków (po)
Niedźwiada Łowicka (po)
Nowe Kutnowskie (po)
Opoczno (st)
Opoczno Południe (st)
Ostrowy (st)
Otok (st)
Ozorków (st)
Ozorków Nowe Miasto (po)
Ozorków Stacja (st)
Pabianice (st)
Pabianice Północ (po)
Parma (pe)
Pątnów Wieluński (st)
Petrykozy (po)
Pieczyska (po)
Pieńki (pe)
Pieńki Dubidzkie (po)
Pilica (podt) Zdjęcia
Pilichowice (podt)
Piotrków Trybunalski (st)
Placencja (podg)
Płyćwia (st)
Poddębice (st)
Polesie Widzewskie (ład)
Przyłęk Duży (po)
Pudłówek (pe)
Raciborów Kutnowski (po)
Radomsko (st)
Radzice (stth)
Radzice (po)
Radzice R31 (podg)
Regny (po)
Retkinia (podg)
Rogowiec (st)
Rogów (st)
Rokiciny (st)
Rozprza (st)
Rusiec Łódzki (st)
Ryszardów (pe)
Sadowiec (odst)
Sędzice (st)
Siedlce Łaskie (po)
Siedlów (pe)
Sieradz (st)
Sieradz Męka (po)
Sieradz Warta (po)
Sierakowice Skierniewickie (po)
Sierakowice Stare (odst)
Sierpów (po)
Sitowa (mij)
Sitowa (po)
Skalmierz (po)
Skierniewice (st)
Skierniewice R3 (rozj)
Skierniewice R402 (rozj)
Skierniewice R86 (podg)
Skierniewice R95 (podg)
Skierniewice Rawka (po)
Sklęczki (po)
Skłóty (pe)
Skrzynki (st)
Słomianka (po)
Słomków (pe)
Słotwiny (st)
Słudźwia (pe)
Smardzew (po)
Solec (pe)
Spała (po+ład)
Stara Wieś (stth)
Staw (pe)
Stawek (po)
Stryków (st)
Stryków Dojazdowy (st)
Stryków Przeładownia (st)
Strzelce Kujawskie (st) Zdjęcia
Swędów (po)
Swoboda (st)
Szadek (st)
Szadkowice (po)
Tedex-Oil paliw. (bsz)
Tomaszów Mazowiecki (st)
Tomaszów Mazowiecki Białobrzeg... (po)
Trębaczew (pe)
Warta (posł)
Ważne Młyny (po)
Ważne Młyny PKP (ps)
Wągry (po)
WBK 161 Regny wojsk. (bsz)
WBK 169 Nowy Glinnik wojsk. (bsz)
WGW Janów kolej. (bsz)
Wieluń (po)
Wieluń Dąbrowa (st)
Wieruszów (st)
Wieruszów Miasto (po)
Wilkoszewice (po)
Wilkoszewice (pe)
Wistka (po)
Witonia (st)
Wola Krzysztoporska (st)
Wolbórka (po)
Woleń (pe)
Wróblew (pe)
Wychny (ład)
Wykno (po)
Wymysłówek (pe)
Zakłady Chemiczne Łódź chem. (bsz)
Zaosie (po)
Zduńska Wola (st)
Zduńska Wola Karsznice (st)
Zduńska Wola Południowa (po)
Zgierz (st)
Zgierz Jaracza (po)
Zgierz Kontrewers (po+mij)
Zgierz Północ (po+mij)
Zieleń (podg)
Złotniki Kutnowskie (po)
Zosinów (po)
Zuski (pe)
Żakowice (po)
Żakowice Południowe (po+podg)
Żychlin (st)


===== Punkty na linii wąskotorowej =====
Annosław (po)
Biała Rawska (sth)
Białynin (po)
Bielice (ład)
Bocznica Ostrowy roln. (bsz)
Boguszyce (po)
Borki Łęczyckie (po+ład)
Bugaj (posł)
Bugaj Piotrkowski (po+ład)
Chotów (po)
Chrząstówek (po)
Cukrownia Ostrowy cukr. (bsz)
Daszyna (po)
Dąbrowice Kujawskie (sth)
Fawory mag. (bsz)
Franki (ład)
Franki Odgałęzienie (rozj)
Garbalin (po)
Głaznów (ład)
Głaznów Odgałęzienie (rozj)
Głogowa (ład)
Głuchów Skierniewicki (po+mij+ład)
Jabłonna Łęczycka (po+ład)
Jarochów (po)
Jeżów (po+mij)
Klasztor (po)
Komorniki (po+ład)
Koryta (po+ład)
Krośniewice (po+ład)
Krośniewice Błonie (po)
Krośniewice Polna (po)
Krzewie Wąskotorowe (po+ład)
Liliopol (po)
Łęczyca Targ (po)
Łęczyca Wąskotorowa (sth)
Milejówka (po)
Miłonice (po+ład)
Mokrsko (sth)
Mokrsko Szosa (po)
Most Krzewie (rozj)
Ogrodzona (po)
Opiesin (ład)
Ostrowy Cukrownia (po+ład)
Ostrowy Osada (po)
Ostrowy Wąskotorowe (po+mij)
Ostrówki (po)
Ozorków Centralny (st)
Ozorków Miasto (po)
Ozorków Wąskotorowy (st)
Ożarów Wieś (po+ład)
Pągów Wąskotorowy (po)
Perna (po)
Piotrków Trybunalski Wąskotoro... (po+ład)
Podskarbice Szlacheckie (po)
Polanka (po)
Pomarzany (po)
Przygłów (sth)
Rawa Mazowiecka (po+ład)
Rawa Mazowiecka Odgałęzienie (rozj)
Rawa Zamkowa Wola (po)
Regnów (po+mij)
Rogów Elewator (posł)
Rogów Osobowy Wąskotorowy (po+mij)
Rogów Towarowy Wąskotorowy (stt)
Sierpów Osłonny (posł)
Sierpów Wąskotorowy (po+ład)
Słupsko (po)
Starostwo (po)
Sulejów (st)
Sulejów Pilica (sth)
Tartak (po+mij)
Tatar roln. (bsz)
Topola (po)
Turów Wieluński (po+ład)
Uszczyn (po)
Walew (po+ład)
Wieluń Dąbrowa Wąskotorowy (po+ład)
Wieluń Wąskotorowy (st)
Wołodrza (po)
Wróblew Łęczycki (po+ład)
Zamkowa Wola spoż. (bsz)
Zawady Rawskie (po)
Złota (po)


===== Miejsca historyczne =====
Miejsce Historyczne 17 (mh)
Miejsce Historyczne 3/1 (mh)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Dokumentacja fotograficzna dla 2 z 372 punktów (0,54%)

Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2022 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (28907412 / 22809 / 24105 / 3322 / 8701.81)