polski čeština

Wyszukiwarka stacji
Alfabetyczny spis
stacji i przystanków
Wykaz linii kolejowych
LinieŁącznice i tory łączące
Linie
Linia 201 (szer.)
(Lwów -) Užok býv. št. hr. [PL/ČSR] - Čop
Linia 201a (szer.)
Historické miesto 202/1 - Historické miesto 202/2
Linia 201b (szer.)
Historické miesto 202/3 - Historické miesto 202/4
Linia 202 (szer.)
(Moskva -) Skotarský býv. št. hr. [PL/ČSR] - Čop
Linia 203 (szer.)
Baťovo - Slatinské Doly I
Linia 204 (szer.)
Královo nad Tisou - Ďakovo št. hr. [UA/RO]
Linia 205 (szer.)
(Debrecen -) Teresva - Teresva št. hr. [UA/RO] (- Valea Vișeului)
Linia 206
(Cămara Sighet -) Slatinské Doly št. hr. [RO/UA] - Slatinské Doly I
Linia 207
(Bocicoi -) Velký Bočkov št. hr. [RO/UA] - Velký Bočkov
Linia 208 (szer.)
(Stanisławów -) Zimir býv. št. hr. [PL/ČSR] - Trebušany št. hr. [UA/RO] (- Valea Vișeului)
Linia 209 (szer.)
Užhorod - Užhorod ŠRT št. hr. [UA/SK] (- Haniska pri Košiciach)
Linia 210 (szer.)
Slatinské Doly II - Velký Bočkov
Linia 211 (szer.)
Čop - Čop ŠRT št. hr. [UA/SK]
Linia 212 (szer.)
Čop - Záhony št. hr. [UA/HU]
Linia 213 (szer.)
Baťovo - Salovka št. hr. (UA/HU)
Linia 291
Čop - Čop št. hr. [UA/SK]
Linia 292
Užhorod - Čop
Linia 293
Čop - Záhony št. hr. [UA/HU]
Linia 294
Užhorod - Užhorod št. hr. [UA/SK] (- Bánovce nad Ondavou)
Linia 295
Mukačevo překladiště - Čop
Linia 296
Baťovo - Ďakovo št. hr. [UA/RO]
Linia 297
Baťovo - Salovka št. hr. (UA/HU)
Linia 2001 (wąsk.)
Teresva malé nádraží - Neresnice
Linia 2002 (wąsk.)
Berehovo - Kušnice
Linia 2002a (wąsk.)
Historické miesto 2002/1 - Historické miesto 2002/3
Linia 2003 (wąsk.)
Sevluš malé nádraží - Chmelník
Linia 2004 (wąsk.)
Iršava - Kamjanka
Linia 2005 (wąsk.)
Užhorod Radvanka - Antalovce
Linia 2006
Mládeží - Park



Podkarpatská Rus / Закарпаття
Stolica kraju: Užhorod • Obywateli: 1.258.155 • Powierzchnia: 12.777 km2Web: carpathia.gov.ua

Alfabetyczny spis stacji i przystanków

===== Punkty na linii normalnotorowej =====
Barkasovo Баркасово (st)
Baťovo Батьово (st)
Bedevla Бедевля (po)
Bělín Білин (po)
Beňa Добросілля (po)
Berehovo Берегове (st)
Berlebaš Берлібаш (st)
Bilá Církev Біла Церква (po)
Boroňava Боронява (po)
Boržava-Mužijovo Боржава (st)
Boutraď Батрадь (po)
Buštino Буштино (st)
Černá Hora Чорна-Гора (po)
Černá Hora (bsz)
Černá Hora /původní lokalita/ Черна-Гора (po)
Černý Ardov Чорнотисів (st)
Četovo Четово (po)
Čiňaďovo Чинадієво II (po)
Čiňaďovo zastávka Чинадієво (po)
Čop Чоп (st)
Dachna Дачне (po)
Ďakovo Дякове (st)
Domanice Доманинці (st)
Doubrava Діброва (po)
Dovhé zastávka Довге з.п. (po)
Dračiny Драчини (po)
Dubriniče Дубриничі (st)
Dubriniče zastávka Дубриничі з.п. (po)
Eseň Єсень-Платформа (po)
Eseň výhybka Єсень (st)
Fančikovo Фанчиково (po)
Hankovice Вовчий (st)
Historické miesto 202/1 (mh)
Historické miesto 202/2 (mh)
Historické miesto 202/3 (mh)
Historické miesto 202/4 (mh)
Homok Холмок (po)
Hrušovo Грушеве (po)
Huklivy Гукливий (po)
Chust Хуст (st)
Chust zastávka Хуст з.п. (po)
Jablonov Яблунів (po)
Jasiňa Ясіня (st)
Kamenica nad Uhom Кам´яниця (st)
Karpaty Карпати (po)
Kevelov Свидовець (po)
Klučárky Ключарки (st)
Km 1639 1639 км (po)
Km 1641 1641 км (po)
Km 172 172 км (po)
Km 1727 1727 км (ps)
Km 202 202 км (po)
Km 263 263 км (podg)
Km 3 3 км (mij)
Km 67 67 км (podg)
Kolčino Кольчино (st)
Kostrina Кострино (st)
Královo nad Tisou Королево (st)
Kvasy Кваси (po)
Lazeština (po)
Luh Луг (po)
LVCh-5 ЛВЧ-5 (st)
Malý Berezný Малий Березний (po)
Minaj Минай (po)
Mirča Мірча (po)
Mládeží Молодіжну (st)
Mukačevo Мукачево (st)
Mukačevo překladiště Перевалочна База (po+podg)
Mukačevo tabáková továrna Мукачево-Прилад (po)
Nelipeno Неліпіно (po)
Nevické Невицьке (po)
Nevické Podhradí Невицьке-Підзамок (po)
Nové Selo Нове-Село (po)
Onokovce Оноківці (po)
Osa 1662 км (po)
Palov Павлове (stt)
Park Парк (st)
Paseka Пасіка (po)
Perečín Перечин (st)
Porohy Пороги (po)
Rachov Рахів (st)
Rokosov Рокосово (st)
Rokosov zastávka Рокосово з.п. (po)
Ruské Pole Руське Поле (po)
Salamúnová Соломоново (mij)
Saldoboš Стеблівка (po)
Salovka Салівка (stt)
Sasovka Сасівка (po)
Sasovo Сасове-Закарпатське (po)
Sekernice Сокирниця (po)
Serně Рівне (po)
Sevluš Виноградів-Закарпатський (st)
Skotarský Скотарське (st)
Slatinské Doly I Солотвино I (st)
Slatinské Doly II Солотвино II (st)
Slatinské Doly-Nemocnica Солотвино-Лікарня (po)
Soľ Соля (st)
Stavné Ставне (st)
Stavné obec Ставне II (po)
Strabičovo-Goronda Страбічево (st)
Stráž pri Čope (po)
Surty Струмківка (st)
Svalava Свалява (st)
Svoboda Свобода (po)
Šerbín Щербин (st)
Šišlovce Шишловцы (po)
Škola-Internát Школа-Інтернат (po)
Šom-Kosino Косини (st)
Ťačovo Тячів (st)
Tarnovce Тарновцы (po+ład)
Téglás Цеглівка (po)
Tekovo Текове (po+posł)
Teresva Тересва (st)
Teresva odb. Тересва Блокпост (podg)
Trebušany Ділове (po)
Ustěriky Устеріки (po)
Užhorod Ужгород (st)
Užhorod II Ужгород II (stt)
Užhorod zastávka Ужгород о.п. (po)
Užok Ужок (po)
Užok /původní lokalita/ Ужок (st)
Veliká Bakta Велика Бакта (po)
Veliká Běhaň Велика Бігань (po)
Velká Kopaňa Велика Копаня (po)
Veľký Berezný Великий Березний (st)
Velký Bočkov Великий Бичків (st)
Verjacja Кар`єр (po)
Vilchovatý Вільшанка (po)
Volosianka Волосянка-Закарпатська (st)
Volovec Воловець (st)
Voročov Ворочево (po)
Výlok Вилок (po)
Výškovo nad Tisou Вишково (po+ład)
Zábroď Забрідь (po)
Záhorb Загарб (po)
Zaňka Занька (po)
Záříčí Зарічево (po)
Zimir Лазещина (po)
Žornavý Жорнава (st)


===== Punkty na linii wąskotorowej =====
Antalovce Анталовці (po+ład)
Ardov Чепивкa (po+bsz)
Ardov /původní lokalita/ Чепoвкa (po)
Berehovo malé nádraží Берегове Мале (st) Zdjęcia
Berehy Великі Береги (po)
Bílky Білки (po+ład)
Černý Potok Чорний Потік (po)
Doubravka nad Boržavou Дібрівка-Боржавська (po)
Dovhé Довге (po+ład)
Dravce Дравці (po)
Historické miesto 2002/1 (mh)
Historické miesto 2002/2 (mh)
Historické miesto 2002/3 (mh)
Hluboký Глубока Долина (po)
Chlumec u Užhorodu Холмок (po+ład)
Chmelník Хмільник (st)
Chmelník zastávka Хмілник з.п. (po)
Chudlovo Худльово (po)
Ilnice Ільниця (po)
Imstičovo Імстичово (po)
Iršava Іршава (st) Zdjęcia
Iršava trh Иршава рынок (po)
Kamjanka Камянка (po+ład)
Kiďouš Зміївка (po+ład)
Kivjažď Кам`янське (po)
Křivé Крива (po)
Kušnice Кушниця (st)
Lachovce-Čertež Чертеж (po)
Lukovo Луків (po)
Neresnice Нересниця (st)
Nižní Remety Нижні Ремети (po)
Nové Selo Берегуйфалу (po)
Olešník Олешник (po)
Osoj Осой (po+ład)
Podhrb Підгорб (po)
Ruské Komárovce Руські Комарівці (po)
Seredné Середнє (po+ład)
Sevluš malé nádraží Виноградів-Закарпатський малий (st)
Suchá-Broňka Бронька (po+ład)
Šalanky Шаланки (po)
Tašnad Затишне (po)
Teresva malé nádraží Тересва малий (st)
Trnovo nad Teresvou Терново (po+ład)
Užhorod Radvanka Ужгород Радванка (po+ład)
Vlkovyje Вовкове (Ужгородський район) (po)
Vyšní Remety Верхні Ремети (po)
Vyšní Slatina Верхня Солотвина (po)
Zadné Приборжавське (po+ład)
Zadné zastávka Приборжавське з.п. (po)
Záříčí-Selce Заріччя-Сільце (po) Zdjęcia


===== Tunele kolejowe =====
Beskid (tunel)
Beskid II (tunel)
Beskid III (tunel)
Beskid IV (tunel)
Kvasovský I (tunel)
Kvasovský II (tunel)
Opolonský I (tunel)
Opolonský II (tunel)
Opolonský III (tunel)
Sojmulský (tunel)
Šerbínský I (tunel)
Šerbínský II (tunel)
Šerbínský II /starý/ (tunel)
Šerbínský III (tunel)
Užocký (tunel)
Voronenský (tunel)
Zimirský (tunel)
Zdjęcia Dron • Zdjęcia Dokumentacja fotograficzna dla 3 z 206 punktów (1,46%)

Atlas Kolejowy Polski, Czech i Słowacji • ISSN 2391-4793 • www.atlaskolejowy.net • Copyright © 2005-2021 H.Waguła & S.Fedorowicz • On-Line: (21373693 / 13866 / 12782 / 2900 / 7370.24)